Tikra meilė (šešių kortų dėlionė)

>Tikra meilė (šešių kortų dėlionė)

Tikra meilė

Šis dėliojimo būdas – nors ir paprastas, bet tikrai vienas iš geresnių, jei norite įvertinti savo dabartinių romantinių santykių silpnąsias ir stipriąsias savybes. Kaip ir minėjau, dėliojimas paprastas, tačiau suteikia daug įžvalgos bei pateikia rekomendacijas sritims, kurias galima patobulinti.

 • 1 korta – ši korta vaizduoja TAVE. Tai apima tavo jausmus, elgesį ir lūkesčius.
 • 2 korta – ši korta vaizduoja tavo PARTNERĮ. Tai apima jo/jos jausmus, elgesį ir lūkesčius.
 • 3 korta – tai SĄRYŠIO korta. Ji vaizduoja savybes, kurios jus jungia.
 • 4 korta – tai STIPRYBĖS korta. Ji vaizduoja tas gerąsias ir stipriąsias savybes, kurios laiko jus kartu.
 • 5 korta – tai SILPNYBĖS korta. Ji vaizduoja tas savybes ir problemas, kurias reikia spręsti, jei norite išlaikyti santykius.
 • 6 korta – tai TIKROS MEILĖS korta. Ši korta parodo ar jūsų santykiai bus laimingi ir teiks pasitenkinimo. Ji taip pat paryškina sritis ir savybes, kurias reikia puoselėti, kad jūsų santykiai ir toliau žydėtų.
2017-09-11T18:38:13+00:00 2016 vasario 3|4 komentarai (-ų)

4 Komentarai

 1. Laura PPM 2018 sausio 3 at 17:25 - Atsakyti

  Laba!
  Na, bendras santykių vaizdas nėra labai gražus. Iš šešių kortų trys yra Kalavijų mosties, kas įneša konfliktiškumo dvasią. Vienintelė korta, kuri tikrai turi kažką bendro su jausmais – tai Taurių Tūzas, ir tai Jūs pati. Esate linkusi pasidalinti savo širdimi su partneriu. Ar tai santykių pradžia? Tuo tarpu, Jūsų partneris nėra linkęs pilnai kažkam atsiduoti. Ne todėl, kad jaučiasi negerai, bet todėl, kad nemėgsta savo asmenybe dalintis su kitais. Niekada nežinai, ką šis žmogus iš tiesų galvoja, bet jis nuoširdus ir draugiškas. Toks įspūdis, kad jus jungia daugiau darbiniai santykiai, nei romantiniai. O gal jie tiesiog turi to tokio šaltumo, nes praeityje abiem teko nudegti ir dabar privengiate artumos. Kaip ir nebūtų keista, tai tuo pačiu jus ir suartina, būtent tas skauduliukas. Jūsų stiprybės – tai intelektualūs santykiai, tiesumas bei konkretumas. Jūsų idealai aukšti ir jūs abu labai vertinate nuoširdžią komunikaciją. Silpnybės – neužtikrintumas ir noras vėl ir vėl viską iš naujo patikrinti. Kažko laukiat, iki galo nepasitikit, o gal tiesiog idealia per aukšti ir nemokate vertinti to, kas yra priešais nosį. Tikros meilės korta rodo, kad didžiausia šių santykių problema – nepasitikėjimas. Ir net nebūtinai su pagrindu. Gali būti, kad kažkuris iš jūsų nuolatos tikrins kas ir kaip, gal net slapta perskaitys el.laiškus ar sms žinutes, kad tik įsitikintų, jog patys yra neteisūs.
  Tai, kad ištraukėte papildomą kortą, sakyčiau, kad tai gal bandymas kiek sušvelninti situaciją, tačiau čia ir vėl Kalavijų korta. Pažas rodo, kad šioje stadijoje santykiai gali būti visiškai nenuspėjami.
  Tai tiek iš mano pusės. Kartais sunku interpretuoti kito žmogaus išsitrauktas kortas, nes nežinai nei situacijos, nei jauti pačias kortas… Tikiuosi, pagelbėjau.

  • N 2018 sausio 3 at 18:16 - Atsakyti

   Aciu Jums uz pakomentavima Na mes kartu jau labai ilgai, bendrai 22 metai is kuriu santuokoj 10 metu. Jus teisi, siuo metu santykiai gan itempti, ne todel, kad pykstames mes, bet del problemu susijusiu su jo mama. Kai tik pradejome draugauti, vyras labai nepasitikejo (visai be pagrindo) vis tikrindavo o dabar mane griauzia abejones, gal ir be reikalo, bet nzn kaip tu abejoniu atsikratyti.

   • Laura PPM 2018 sausio 4 at 10:43 - Atsakyti

    Na, galit pasiklausinėti kortų. Kol mokotės, galit pasinaudoti trijų kortų deriniais ir pasižiūrėti, ką kortos Jums sako apie problemos sprendimo variantus. Žinau, kad mums dažnai būna sunku išlikti objektyviems, kai kortas dėliojame sau, bet jos bet kuriuo atveju gali suteikti labai daug vertingų patarimų.

 2. N 2018 sausio 3 at 16:18 - Atsakyti

  Laba diena! Esu naujokė, dar tik susipažystu su kortų reikšmėmis. Išmėginau šią dėlionę, bet kol kas sunku pačiai interpretuoti. Gal padėsite, sulyginsiu ar nors kiek arti tiesos buvau. 1-oji korta ACE OF CUPS; 2-oji QUEEN OF WANDS; 3-oji QUEEN OF SWORDS; 4-oji ACE OF SWORDS; 5-oji THREE OF WANDS; 6-oji SEVEN OF SWORDS. Kažkodėl ištraukiau 7 kortas o ne 6. 7-oji buvo PAGE OF SWORDS.

Palik komentarą