78 Taro kortos skirstomos į du arkanus –  Didysis Arkanas ir Mažasis Arkanas

Šiame skyriuje rasite pagrindinius Taro kortų aprašymus ir dažniausiai vartojamas reikšmes.

Didieji Arkanai – sudaryti iš 22 simbolinių plokštelių. Jų prasmę galima greitai suprasti ir įsiminti, jei nebus pabijota įdėmiai jas išsinagrinėti: vieną po kitos, atidžiai stebint jų prasmę ir reikšmę.
Atminties atpalaidavimui pateikiama ši taisyklė: pirmos septynios kortos dažniausiai reiškia Intelektualią žmogaus pusę; po jų kitos septynios – Moralinę pusę, o septynios paskutinės nurodo Įvairius realius žmogaus gyvenimo įvykius.

Mažuosius Arkanus sudaro keturios mostys: lazdos (žąslai, kryžiai), taurės (širdys), kardai  (kalavijai/kristalai, vynai) ir dinarai (monetos/diskai/pasauliai, būgnai). Kiekvieną mostį sudaro 14 kortų.

Lazdų mostis – prasiskverbia į Išsipildymo sferą; atitinka ugnies ženklus (avinas, liūtas, šaulys);
Taurių mostis – į Jausmų sferą; atitinka vandens ženklus (vėžys, skorpionas, žuvys);
Kalavijų mostis – į Ketinimų sferą; atitinka oro ženklus (dvyniai, svarstyklės, vandenis);
Diskų mostis – į Likimo/Atpildo sferą; atitinka žemės ženklus (jautis, mergelė, ožiaragis).

Kai dėliojate Mažuosius Arkanus, kad galėtumėt atsakyt į kito žmogaus klausimą, atminkite, jog tas žmogus neprivalo klausimo užduoti balsu – jūs galite nežinoti, bet privalote teisingai aiškinti pačias kortas. Jų reikšmė plati, tad pabandykite „užkabinti“ visas įmanomas sferas, o klausėjas atsirinks tai, kas tiesiogiai liečia jo klausimą…
Iš Mažųjų Arkanų galima išrinkti kortą, kuri simbolizuoja vieną ar kitą žmogų. Buriant kartu su Didžiaisiais Arkanais, patariama ją įsiminti.
Kiekviena figūrinė korta gali atitikti žmogaus lytį ir amžių (berniukas atitinka vaiką arba jaunuolį; riteris – jauną žmogų; karalius – vyrą; karalienė – moterį). Vienok, reikia atsiminti, kad riba tarp amžių santykinė; be to karalienė kartais gali reikšti ir vyrą, kaip berniukas ir riteris – moterį.