Taro kortų dėlionė

Kodėl aš toks pavargęs?

Paskutiniu metu jaučiatės nuolat pavargę? Išsekę? Trūksta energijos? Tada ši Taro kortų dėlionė kaip tik jums.

1-3. Kodėl jūs jaučiatės pavargę?

4-5. Kas traukia iš jūsų energiją?

6-8. Ką galite padaryti, kad tai pasikeistų?

Dėlionė paprasta, bet pakankamai išsami.

Nuovargį ir mieguistumą dažnas jaučia tamsiuoju metų laiku ir laiko kažkuo savaime suprantamu. Mieguistumas gali svyruoti nuo lengvo pasireiškimo, esant susilpnėjusioms galimybėms atlikti kai kuriuos veiksmus, iki užmigimo, nepriklausančio nuo valios pastangų išlikti budriam. Pastarojo metu gali būti stebimas ir pažintinis (kognityvinis) deficitas, t.y. pablogėjusi trumpalaikė atmintis, dėmesio koncentracija, sunkumas priimti sprendimus, net ir paprasčiausius.

Paprastai norint grįžti į pirminę būseną ir atsikratyti su tuo susijusių simptomų (apatijos, silpnumo, raumenų, galvos skausmo ir t. t.) pakanka tiesiog gerai išsimiegoti, pailsėti per poilsio dienas. Vis dėlto jeigu tai nepadeda, o nubudę ryte ir toliau jaučiate mieguistumą, greitai nuvargstate ir negalite sukaupti dėmesio, vadinasi, turite sveikatos problemų, ir būtina kreiptis į medikus.

Turite suprasti, kad Taro kortų dėlionė: Kodėl aš toks pavargęs – tai tik minimali pradinė „apžiūra“. Jei prieš jus išdėliotos sunkios kortos (tokios kaip Keturi kalavijai, Aštuonios taurės, Atsiskyrėlis ir pan.), tuomet gali būti, kad nuovargis jau linksta link depresijos. Tokiu atveju būtina pasikonsultuoti su specialistais, nes kortomis savęs nepagydysit.

Sėkmės!