Taro kortų dėlionė

Kodėl aš pavargęs?

Paskutiniu metu jaučiatės nuolat pavargę? Išsekę? Trūksta energijos? Tada ši Taro kortų dėlionė kaip tik jums.

1-3. Kodėl jūs jaučiatės pavargę?

4-5. Kas traukia iš jūsų energiją?

6-8. Ką galite padaryti, kad tai pasikeistų?

Taro kortų dėlionė: Kodėl aš pavargęs? –

dėlionė tikrai paprasta, bet pakankamai išsami. Pirminėje sveikatos priežiūros grandyje nuovargis yra septintas pagal dažnumą skundas. Šiuo simptomu gali pasireikšti beveik visos ligos. Nuovargis – viena opiausių problemų, apsunkinančių kasdienybę daugybei žmonių. Greitas gyvenimo tempas, organizmo stiprinimui neskiriamas pakankamas dėmesys ir nuolatinis stresas gali tapti pačių įvairiausių sveikatos sutrikimų priežastimi. dažniausiai pavargstama nuo įtempto protinio arba fizinio darbo, darbo naktimis, emocinės įtampos, per didelio informacijos srauto.

Nuovargio jausmas – svarbus depresijos požymis. Būtent nuovargio medikai pataria neignoruoti, kadangi jis dažnai painiojamas su paprastu pavargimu. Žmogus sako, aš tik pavargau, juk daug dirbau, nieko čia baisaus. Tačiau taip yra ignoruojami, nepastebimi kiti depresijos požymiai.

Žinoma, ne kiekvienas nuovargis – depresijos požymis. Jei vieną kitą dieną nusprendėte neiti į darbą ir pailsėti, tai visai normalu. Tačiau, jei, tarkime, po tų kelių dienų poilsio jaučiatės taip pat nuvargęs, jei praėjus savaitei savijauta nesikeičia ar blogėja, kai nepadeda net atostogos – susirūpinkite savo sveikata.

Nuovargį ir mieguistumą dažnas jaučia tamsiuoju metų laiku ir laiko kažkuo savaime suprantamu. Mieguistumas gali svyruoti nuo lengvo pasireiškimo, esant susilpnėjusioms galimybėms atlikti kai kuriuos veiksmus, iki užmigimo, nepriklausančio nuo valios pastangų išlikti budriam. Pastarojo metu gali būti stebimas ir pažintinis (kognityvinis) deficitas, t.y. pablogėjusi trumpalaikė atmintis, dėmesio koncentracija, sunkumas priimti sprendimus, net ir paprasčiausius.

Paprastai norint grįžti į pirminę būseną ir atsikratyti su tuo susijusių simptomų (apatijos, silpnumo, raumenų, galvos skausmo ir t. t.) pakanka tiesiog gerai išsimiegoti, pailsėti per poilsio dienas. Vis dėlto jeigu tai nepadeda, o nubudę ryte ir toliau jaučiate mieguistumą, greitai nuvargstate ir negalite sukaupti dėmesio, vadinasi, turite sveikatos problemų, ir būtina kreiptis į medikus.

Turite suprasti, kad Taro kortų dėlionė: Kodėl aš pavargęs? – tai tik minimali pradinė „apžiūra”. Jei prieš jus išdėliotos sunkios kortos (tokios kaip Keturi kalavijai, Aštuonios taurės, Atsiskyrėlis ir pan.), tuomet gali būti, kad nuovargis jau linksta link depresijos. Tokiu atveju būtina pasikonsultuoti su specialistais, nes kortomis savęs nepagydysit.

Sėkmės!

Reikia pagalbos? Domina problemų sprendimų klausimai? Santykiai, darbas, karjera, dvasinis tobulėjimas, ar bet kuri kita jus dominanti tema…

Užsukite į Taro kortų konsultacijų užsakymų puslapį ir išsirinkite sau tinkamą Taro apžvalgą. Tiek trumpa, tiek plati – bet kuri apžvalga gali būti pritaikyta jūsų poreikiams.

Sėkmės!