Taroskopai kiekvienam zodiako ženklui:
2020 metų vasaris

Taroskopai – tai Taro kortų prognozės kiekvienam zodiako ženklui. Primenu, kad tai tik bendra mėnesio apžvalga ir net ne apžvalga, o vyraujančios mėnesio nuotaikos. Kai kurios kortos tikrai jus užkabins, o kai kurios ne. Jei atsitiko taip, kad jums teko daugiau neigiamos energijos, pasinaudokite tuo kaip perspėjimu. Bet kuriuo atveju, tai pramoginė rubrika, tad su pateikta žemiau informacija galite pasielgti kaip jums patiems norisi.

2020 vasario mėnesio nuotaikoms buvo panaudota Radiant Rider-Waite Tarot.

Taroskopai: 2020 metų vasaris

Taroskopai. Apverstas Bokštas

AVINAS

Apverstas Bokštas. Pasikeitimai neišvengiami ir geriau jiems nesipriešinti, o, taip sakant, plaukti pasroviui. Kuo labiau laikysitės įsikibę žmonių, daiktų ar situacijų, tuo daugiau problemų susikursite patys sau ir Jums brangiems žmonėms. Žmonės, kuriais pasitikėjote ir galvojote, kad jais visada galima pasitikėti, greičiausiai paliks Jus likimo valiai. Per daug dėl to pergyventi nereikėtų, juk tai ne gyvenimo pabaiga, tiesiog nubyra tai, kas nereikalinga. Toks gyvenimas, jis nuolat keičiasi, o su juo keičiamės mes bei mūsų aplinka. Gali būti, kad darbo aplinkoje esantys žmonės bus suirzę labiau nei įprastai, bus nemažai ginčų ir nesutarimų. Labai svarbu nepriimti to asmeniškai, pasistenkit vengti konfliktiškų situacijų, kad ir kaip Jūsų ego norėtų įsikišti. Labai labai svarbu gerai pagalvoti prieš kalbant.

Patarimas: Išlikite ramūs net ir tuomet, kai viskas aplink taps nenuspėjama ir chaotiška. Tikrai geriau nebus, jei eisite iš proto.

JAUTIS

Apverstos Devynios lazdos. Visų pirma, švelnumas. Ne tik aplinkiniams, bet ir sau. Būkite sau mažiau reiklūs. Juk žinote savo stiprybes… Labai svarbu atminti, kad gerumas ir silpnumas – tai du skirtingi dalykai. Parodykite savo gerumą kaip įmanoma dažniau. Dar vienas dalykas, kurį svarbu atminti, tai kad išsigelbėjimas pirmiausia slypi mumyse, o ne svetimuose žmonėse. Mes negalime nuolat būti stiprūs, viskam yra ribos, tad leiskite sau į kažką atsiremti. Tai gali būti kitas žmogus, o gali būti ir tiesiog kažkas labai pozityvaus – tokiu būdu susigrąžinsite tą stiprybe, kuria nuolat didžiuojatės. Viskas sukasi ratu.

Galimos galvos traumos, tad būkit atsargūs.

Patarimas: Gerai pagalvokite prieš imdamiesi dar vienos užduoties ar projekto. Ar šiuo metu jums tikrai to reikia? Tikriausiai, kad ne. Tad neužsikraukite ant savęs to dar vieno reikia padaryti.

Apverstos Devynios lazdos
Apversta Taurių karalienė

DVYNIAI

Apversta Taurių karalienė. Panašu, kad jūsų jausmai ir emocijos nunešė jus visiškai ne ten, kur turėtumėte būti. Intuicija visiškai neveikia, o energijos trūkumą pradeda pastebėti ir aplinkiniai. Savęs praradimo jausmas, kai nebesupranti kas esi, ką jauti, kur eini. Nereikia nuolat sekti paskui širdies balsą, pasinaudokite savo galva. Juk negalima nuolat tik duoti, duoti ir duoti, nes tokiu būdu jūsų vidinis šaltinis tiesiog išseks ir liks tuščias. Duokite sau ne mažiau nei duodate kitiems. Užteks dalinti save į kairę ir dešinę, laikas pagalvoti, kaip atnaujinti savo jėgų šaltinį. Pasirūpinkite savimi taip, kaip rūpinatės kitais. Nepasiduokite pesimizmui, nes tikrai ne viskas prarasta. Tiesiog būkit dažniau šalia tų, kuriems rūpite, nebijokite pasiguosti, jei kas ant dūšios guli, nes tai tikrai nėra silpnumo ženklas.

Patarimas: Jei emocijos liesis laisvai, jei jausitės per daug reiklūs ir tiesiog nepakenčiami, reiktų giliau pasinagrinėti, kas kelia tokius jausmus. Gaišti nereikėtų!

VĖŽYS

Apverstas Pakabintas. Apverstoje pozicijoje ši korta atrodo keistai, nes Pakabintasis nebekaba aukštyn kojomis. Žmogus išsivaduoja iš priverstinės stagnacijos, jis keičiasi ir išsilaisvina iš dvasinių bei emocinių pančių.

Jei kurį laiką “kabėjote” ir laukėte, kol kažkas išsispręs savaime, tai tam laukimui dabar jau atėjo galas. Žengiate į tokį laikotarpį, kai teks augti ir plėstis. Jei ilgą laiką “kabate” ties kažkokia problema ar tiesiog kankinatės dėl senų žaizdų, tai dabar daug lengviau pavyks išsivaduoti iš emocinių pančių. Jei jūsų pačių svajonės ir tikslai buvo pakliuvę į savotišką sąstingį (dėl kažkokių vidinių problemų ar išorinės realybės), tai dabar ledai pajudės.

Jei laukėte, kad antroji pusė priartėtų dar labiau, o bendravimas taptų dar intymesnis, tai jūsų maldos buvo išklausytos.

Patarimas: Jei nuolat dėl kažko ar kažkam aukojotės, tai sustokit! Visiškai neprivalote būti kankiniu ar šventuoju. Nieko baisaus, jei pirmiausia pasirūpinsite savo reikmėmis.

Taroskopai: Apverstas Pakabintas
Žynys

LIŪTAS

Žynys. Ši korta siūlo permąstyti ir iš naujo įvertinti savo požiūrį į gyvenimą, taisykles, kurių laikotės, tikėjimą, išmoktas pamokas ir iki kaulų įaugusias tradicijas. Dabar turite puikią galimybę išmokti kažką naujo ir toliau augti bei tobulėti. Mūsų asmeninis gyvenimas ne visada atitinka “normas”, todėl daugelio dalykų viešumon nekeliam. Kartais tas atotrūkis tampa labai didelis. Tad belieka daugiau laiko skirti visų prioritetų perrikiavimui. Kas iš tiesų yra priimtina jums, o kas ne. Visuomenė palauks. Dabar svarbiausia susitvarkyti su savo gyvenimu, išmokti kažko naujo, pakeisti nuomonę, nes nieko nėra iš tikrųjų akmenyje iškalto.

Siekite to, kas jūsų gyvenimą padaro šviesesniu, tuo pagerbdami ne tik savo individualumą, bet ir sugebėjimą augti. Ne visos išmoktos taisyklės yra vertos būti mūsų gyvenime, tad paklauskit savęs: ar tos tradicijos, normos ir taisyklės jūsų gyvenime yra todėl, kad “taip reikia”, ar todėl, kad tai iš tiesų jums priimtina?

Patarimas: Siekite tvirto pagrindo – nesvarbu, ar tai būtų žinių ir įgūdžių pagrindas, ar kažkas pastovaus ir su aiškia struktūra, kaip kad įprastas kasdienis darbas.

MERGELĖ

Apverstas Lazdų tūzas. Periodas, kai yra didelė galimybė prarasti dėmesingumą bei prarasti norą kažką veikti. Tiesiog pasistenkite vienu metu koncentruotis tik ties vienu dalyku. Bendras vasario vaizdas išlieka neblogas, net gi, sakyčiau, tikrai geras. Problema tame, kad jums bus sunku tą „geras” pajusti, vis atrodys, jog kažko trūksta. Jei kovojate su nerimu, pasistenkite išsiaiškinti to jausmo priežastis, kas iš tiesų neramina?

Naujos idėjos niekaip neras kelio. Džiaugsmo pojūtis miglotas ir tolimas. Kitaip tariant, gal ir pradėsite kažką naujo, bet labai greitai suvoksite, kad neturite nei noro, nei entuziazmo tai toliau vystyti. Bus labai sunku rasti tai, kas gali jus uždegti ir suteikti daugiau pasitenkinimo gyvenimu.

Patarimas: Neskubėkite daryti sprendimų ir nelaukite pasikeitimų, jūs dar nepasiruošę. Palūkėkite, kol viskas nepasisuks jūsų naudai.

Apverstas Lazdų tūzas
Imperatorė

SVARSTYKLĖS

Imperatorė. Jausitės susilieję su Visata ir su savo kūnu šventumu. Mūsų kūnas yra mūsų tikrieji namai, tad kai prižiūrime jį su dideliu rūpesčiu ir pagarba, gyvenimas ir patirtys tampa ryškesniais, nes atspindi mūsų rūpestį. Tad pagalvokite, kaip gerai rūpinatės savo kūnu? Ar skiriate sau meilės, dėmesio, užuojautos ir gerumo dozę? Jei taip, tai mėnuo turėtų būti sėkmingas ir apdovanoti jus dovanomis, kurios leis geriau susijungti su pačiu savimi, savo vidiniu šaltiniu ir Motina Žeme. Jei jaučiate, kad to rūpesčio jums nepakanka, tai jūsų laukia žymūs pokyčiai, lyg jus kažkas pastūmėtų geriau save pažinti, labiau savimi pasirūpinti. Nesvarbu, vyras jūs ar moteris, palepinkite save gražiu daiktu, geru maistu, žmonėmis, kurie mieli ir tyloje.

Imperatorė – motinos figūra. Ne tik mūsų fizinė motina, bet ta vidinė, kuri kartais pasireiškia vidiniuose monologuose ir parodo mums kelią kaip geriau savimi pasirūpinti. Tad pasinaudokite proga ir skirkite sau daugiau laiko.

Patarimas: Tai moteriško vadovavimo korta, o tai reiškia, kad jei atsidursite sudėtingoje situacijoje, reikėtų truputį švelnesnio būdo tą problemą spręsti. Mes neturime nuolat jaustis karvedžiais, kartais matriarchatas – daug geresnis kelias, norint pasiekti savo tikslą.

SKORPIONAS

Stiprybė. Ir staiga!.. Viskas tapo aišku ir atsistojo į savo vietas.

Panašu, kad pradedate suprasti kaip suvaldyti ir valdyti pasaulį aplink save. Supratote, kad norint kažko gyvenime pasiekti, yra labai svarbu išklausyti kitą ir bendradarbiauti. Vienas lauke – ne karys. Sugebėjimas valdyti savo emocijas ir vidinį žvėrį suteiks jums dideles galimybes. Jums pakaks vidinės jėgos, kad įveiktumėte visas kliūtis ir negandas, kurios iškils jūsų kelyje. Nesvarbu, kurioje gyvenimo srityje tos kliūtys iškils – darbe, šeimoje ar finansuose.

Beje, galbūt laikas būtų pagalvoti ir apie savo fizinę sveikatą? Na, sporto salė ar bet kokia kita aktyvi veikla tikrai duos naudos. Sveikame kūne sveika siela. Taip kad padidinkit savo fizinę veiklą ir pasirūpinkit sveika mityba.

Būkit tvirti savo pasirinkimuose, nepasiduokit įkalbinėjimams, jei su jais nesutinkate.

Patarimas: Paimkite jautį už ragų į visa sugebančias savo rankas. Jums pakaks stiprybės viską suvaldyti!

Stiprybė
Apversti Septyni kalavijai

ŠAULYS

Apversti Septyni kalavijai. Gudrumu ir šmaikštumu galima apeiti bet kokią iškilusią kliūtį. Ji primena, kad nereikia nuolat su tuo gyvenimu kovoti, kartais pakanka tiesiog pasinaudoti protu. Viskas yra išsprendžiama, viskas yra pataisoma, jei tik nepasiduosit. Jūs tikrai protingesni už iškilusias problemas ir turit nepamiršti, kad visasda geriau yra mąstyti protingiau, o ne dirbti sunkiau ir daugiau!

Užteks pykti ant viso pasaulio! Būkite protingesni! Būkite gudresni ;) Jūs puikiai išmanote taktiką ir viską galite išspręsti be didelių kovų ir netekčių. Užtenka kartais tiesiog į visą situaciją ir jos keblumą pažvelgti kitu kampu. Galiausiai, visada galima paprašyti kitų pagalbos ir patarimo. Žinios – didelė jėga, kuri gali pagelbėti įveikti visas kliūtis. Trūksta žinių? Na, pradžiai gyvenimo nepamirškite, kad Guglis žino viską :) Jei nežinote nuo ko pradėti, pradėkite nuo internetinių trupinių, jie užves jus ant kelio.

Patarimas: Nepasiduokite, kai gyvenimas tiesiai jums į akis sako “Ne!”. Jūsų atsakymas turėtų būti: “Mes dar pažiūrėsim!”. Drąsiai žvelkite į priekį ir planuokite kitus savo žingsnius.

OŽIARAGIS

Apverstos Aštuonios taurės. Jau kažkurį laiką planuojate viską mesti, apsisukti ir palikti už nugaros. Ką gi, ši korta siūlo jums pamąstyti apie savo sprendimą kiek ilgiau. Visai gali būti, kad kažkokiai situacijai vystytis nedavėte papildomai laiko ir viską darote skubotai. Skubos darbą velnias renka…

Nepraraskite tikėjimo, kad geri laikai jūsų dar laukia ateityje. Jei nuojauta sako, kad visgi turite pasitraukti iš santykių, darbo ar pakeisti gyvenamąją vietą, pasitikėkite ja… bet pamąstykite kiek ilgėliau. Prieš darant galutinį sprendimą, pasverkite visus ir prieš, jei tai įmanoma.

Turėtumėte skirti daugiau laiko bendraudami ir išeidami iš namų. Jei tai per sunku, tuomet bent jau daugiau bendraukite su artimais žmonėmis ar kažkuriuo iš draugų. Toks elgesys gali atnešti daug gerų mažų dalykų į jūsų gyvenimą. Nereikia savęs izoliuoti!

Patarimas: Nebėkite nuo problemų, nes jos vistiek jus pasivys. Geriau jau stoti akistaton ir viską galutinai užbaigti, nei nuolat gyventi savotiškoje neviltyje.

Apverstos Aštuonios taurės
Apverstas Teismas

VANDENIS

Apverstas Teismas. Kaip sakoma: ką pasėsi, tą ir pjausi. Taip, Karma gali būti tikra kalė, bet juk ne iš giedro dangaus ateina visos tos bausmės, ar ne? Tad šį mėnesį būkite atsargūs net su savo mintimis. Neskubėkite daryti sprendimų, kol visko tikrai labai gerai neapmąstysite, o jei yra galimybė, atidėkite tai vėlesniam laikui. Verta sustoti, jei gyvenime kyla įtarimų, kad darote ne tai, einate ne ten, norite ne to. Kažkas panašaus lyg per gyvenimą einate miegodami. Tad sustokite ir pažvelkite į savo poreikius. Kažkurios gerosios jūsų asmenybės savybės užmigdytos, nes nenaudojamos. Gal laikas būtų jas pažadinti? Prisiminti kas jums gyvenime teikia tikrą malonumą: jūsų aistra, hobis, asmeninis tikslas (ar tikslai), projektai… Laikas pabusti iš miego!!! Užteks savimi abejoti, imkit savo gyvenimą ir pomėgius į rankas, juk viskas priklauso tik nuo jūsų. Mes patys kuriame savo gyvenimą, tad koks jis bus? Praleisite jį amžino miego būsenoje ir egzistuodami; ar visgi nutarsite, kad atėjo laikas GYVENTI?!

Patarimas: Laikas pasikeitimams. Jei kiekvieną minutę kovojate ir jaučiatės taip, lyg einate ne tuo keliu, apsisukite ir grįžkite. Grįžti niekada nevėlu!

ŽUVYS

Apverstas Magas. Panašu, kad net ir neturint visų faktų jus neraminančiu klausimu, jūs vis tiek planuojate pasinaudoti savo pozicija ir dalinai panaudoti jėgą (jei taip galima išsireikšti). Būkit atsargūs! Turit suvokti, kad kartais nuo jūsų niekas nepriklauso, tad nustokit versti save ar kitus vykdyti tai, kam dabar dar ne laikas. Pasistenkite nemanipuliuoti žmonėmis ar situacijomis, nes tai gali atsisukti prieš jus pačius. Nešvaistykite savo talentų be reikalo. Jei turit kažkokių gebėjimų, kuriuos iki šiol slėpėt, tai gal dabar pats laikas parodyti ką iš tiesų sugebate? Juk dar tiek daug galite duoti.

Nedvejokite dėl didesnių pasikeitimų. Jei kyla tokios dvejonės, pagalvokite ko visgi bijote. Ar nebus taip, kad kitiems gali nepatikti jūsų naujasis aš? Gal jūs ir teisus, gal jiems ir nepatiks, tačiau tai visiškai nereiškia, kad turite atsisakyti savo ketinimų, ypač, jei jaučiate, kad taip bus teisinga.

Patarimas: Pažvelkite į viską griežčiau, jei norite, kad planas pavyktų. Sukaupkite savo vidinę jėgą ir pirmyn! Būkit ištikimi savo tikslui ir nustokite ieškoti pasiteisinimų!

Apverstas Magas