Trumpi Taro kortų kaladžių pristatymai

Trumpi Taro kortų kaladžių pristatymai – tai skyrius, skirtas supažindnti jus su įvairiomis Taro kortų kaladėmis. Trumpai, tiesiog kokiai sistemai priskiriama, ar yra pakeistų pavadinimų bei kur galima įsigyti.

Jei jus domina kažkuri konkreti kaladė ir norėtumėte, kad pateikčiau kažkokios informacijos (kad ir minimalios) palikite komentarą žemiau. Pasistengsiu paruošti trumpus pristatymus pagal jūsų pageidavimus.

Taip pat galite aplankyti ir kitą šios svetainės puslapį, kuriame rasite platesnes Taro kortų kaladžių apžvalgas. Šias apžvalgas paruošė žmonės, kurie su tomis kaladėmis dirba. Šių, su Taro kortomis dirbančių, žmonių pamąstymai, pastebėjimai ar pasiūlymai galėtų jus sudominti. Tad apsilankykite skyrelyje Taro kortų apžvalgos.

Tad, kaip jau ir minėjau, jei tokį trumpą ir labai konkretų aprašymą norėtumėte rasti apie kažkurią jus dominančią kaladę, palikite savo komentarą žemiau. Aš, savo ruožtu, pasistengsiu paruošti jus dominančią informaciją kaip įmanoma greičiau.

Taip pat, jei turite pasiūlymų, kad įtraukčiau kokią nors papildomą trumpą ir konkrečią informaciją, taip pat palikite komentarą.