Čia mano asmeninis manifestas, mano filosofija ir požiūris į viską, kas mus supa – tiek mano pačios asmeninį gyvenimą, tiek mano draugystę su Taro.

 1. Tikiu, kad viskas gali pasikeisti, kad viskas priklauso tik nuo manęs ir nėra nulemta iš anksto.
 2. Supratau, kad geriau turėti tik kelis tikrus draugus, kurie niekada nesmerks mano pasirinkimo ir visada mane palaikys; kurie pilni pozityvaus mąstymo ir nuoširdumo.
 3. Suprantu, kad visi mes kartais papuolame į tą juodą duobę, iš kurios atrodo, niekada neišlipsime, o ateitis, kurią taip norime susikurti,  atrodo miglota ir nerealiai tolima.
 4. Aš tebemoku stebėtis žmonių gerumu.
 5. Ilgus metus praleidusi su Taro, supratau, kad nėra teisingo ar klaidingo kelio besimokant, tėra TAVO kelias. Ir, kad padėčiau Tau jį atrasti, rengiu alternatyvų Taro kursą „Mokomės Taro Meno„. (Parengiamieji darbai vyksta labai intensyviai)
 6. Kad ir kokia priežastis paskatino Tave mokytis Taro meno – ji tinkama, nes nėra tinkamų ir netinkamų priežasčių. Visos PRIEŽASTYS tinka. Aš niekada nesmerksiu ir nemoralizuosiu.
 7. Atiduok visas jėgas problemoms spręsti, bet tik toms, kurios gali būti išsprendžiamos. Negaišk laiko pergyvenimams dėl to, ko negali pakeisti.
 8. Bandyk, daryk iš naujo ir iš naujo. Nepergyvenk, kad klysti dažnai. Mokykis iš savo klaidų ir jų nekartok. Žinau, kad kartais bus labai sunku, bet tame ir yra visas malonumas, ar ne? 
 9. Atkaklumas nugali bet kokias Kliūtis. Kasdieniai veiksmai yra daug svarbesni nei talentas, sumanumas ar gabumai. Aš galbūt parodysiu Tau kelią, bet nueiti juo turėsi pati/pats.
 10. Negali viską pasiekti vienas būdamas. Ieškok bendraminčių. Prisijunk prie mūsų uždaros Facebook grupės Mokomės Taro Meno. Dalinkis patirtimi ar paprašyk pagalbos, jei kažkas nesigauna – visi mes einame tuo pačiu nuostabiu Taro keliu. Būk atviras naujovėms, nes ne visi mąsto ir mato pasaulį taip pat kaip Tu. Būtent tai ir daro mus stipresniais.
 11. Jei tvirtai žinosi ko nori, Visata Tau padės ir palaikys. Būk atviras galimybėms ir Tavo pasaulis įgaus visai kitas spalvas!

Su meile ir pagarba,

Laura