Taroskopai kiekvienam zodiako ženklui:
2023 metų liepa

Taroskopai – tai Taro kortų prognozės kiekvienam zodiako ženklui. Primenu, kad tai tik bendra mėnesio apžvalga ir net ne apžvalga, o vyraujančios mėnesio nuotaikos. Kai kurios kortos tikrai jus užkabins, o kai kurios ne. Jei atsitiko taip, kad jums teko daugiau neigiamos energijos, pasinaudokite tuo kaip perspėjimu. Bet kuriuo atveju, tai pramoginė rubrika, tad su pateikta žemiau informacija galite pasielgti kaip jums patiems norisi.

Jei norite užsisakyti išsamią ir asmeninę apžvalgą, galite tai padaryti Konsultacijų puslapyje.

2023 liepos mėnesio nuotaikoms buvo panaudota Radiant Rider-Waite Tarot.

Taroskopai: 2023 metų liepa

Taroskopai. Apverstas Bokštas

AVINAS

Diskų karalienė. Panašu, kad jūsų gyvenime šiuo laikotarpiu viskas einasi taip kaip ir turi, ir kažkurį laiką viskas taip ir klostysis. Gali būti, kad šalia jūsų yra moteris, kuri siūlo pagalbą (greičiausiai darbo sferoje). Priimkite tą pagalbą ir padėkokite moteriškei 🙂 Ir jokiu būdu nepraraskite pasitikėjimo savimi. Jūs pilni ambicijų ir siekių. Jei kažkas nesigauna, nepergyvenkite, geriau nepasididžiuokite ir paprašykite kitų pagalbos, kai jos labiausiai reikia. Jums nebus atsakyta. Kaip jau ir sakiau, nepraraskite pasitikėjimo savimi ir savo jėgomis, jūsų tikslai bus pasiekti, jei tik nebijosite kovoti. Ateitis jums šypsosi. Ypač tiems, kas dirba savarankiškai.

Diskų karalienė yra intensyviai susijusi su gamtoje esančia magija ir įkūnija jos galią. Ji susijungia su šiomis jėgomis, leidžia joms tekėti per ją ir į kasdienį gyvenimą. Ji yra kūrybinga ir išradinga, be jokių pastangų kuria aplink save gražią aplinką.

Patarimas. Pagalvokite apie savo ilgalaikį saugumą. Imkitės žingsnių, kad sukurtumėte gausią ir aprūpintą ateitį, rūpindamiesi savo finansine situacija.

JAUTIS

Šešios lazdos. Ar kada jautėtės tikru nugalėtoju? O gal yra kažkas, kuo tikrai didžiuojatės ir aplinkiniai pagaliau tai pastebėjo? Ką gi, atėjo laikas pasimėgauti pergale ir laurais.

Jei dirbate ties meno kūriniu, verslo planu, darbo projektu, o gal tiesiog lėtai, bet užtikrintai bandote suvilioti potencialą antrąją pusę – tuomet viskas tik jūsų naudai. Nešvaistykite laiko, siekite, darykite tai, ko iš jūsų reikia, kad vėliau galėtumėte pasimėgauti sunkaus darbo vaisiais. Nepamirškite, kad tas kas dirba – pasiekia trokštamą tikslą; kas ieško – tas randa. Geriau judėkite link savo troškimų, link svajonių įgyvendinimo, o ne nuo savo baimių. Jūsų užsidegimas, įkvėpimas ir motyvacija nuves jus daug toliau nei abejonės ir baimės kada nors galėtų. Tikėkite ir pasitikėkite savimi bei savo gebėjimais – jie tikrai nuves jus link pergalės ir sėkmės!

Patarimas. Išlaikykite savo dėmesį tik ties norimu rezultatu. Nusistatykite savo ketinimus ir nenurimkite tol, kol nebus pasiektas finišas.

Šešios lazdos
Apverstas Imperatorius

DVYNIAI

Apverstas Imperatorius. Panašu, kad savo širdimi pasitikite labiau nei protu ir logika. Ir, bendrai paėmus, tai nėra blogai. Bet idealu yra tuomet, kai tarp širdies ir proto vyrauja balansas. Ši korta kalba apie tai, kad turite pasitelkti IR širdį, IR protą, ypač darant svarbius gyvenimo sprendimus. Jausitės išsiblaškę ir lengvai prarandantys koncentraciją, o būtent dėmesys ir koncentracija šį mėnesį jums yra gyvybiškai svarbūs. Šis nestabilumas dažnai kyla dėl to, kad per daug ilgai atidėliojame kažką svarbaus (ir dažnai nemalonaus), kam tiesiog būtina konfrontacija. Tokia akistata dažnai sukelia nemalonius jausmus, o į galvą lenda mintys apie keblų konfliktą ar neramumų pilną periodą. Tiesą sakant, vengimas ir atidėliojimas sukelia nuolatinį vidinio konflikto ir nerimo jausmą, su kuriuo gyventi yra daug sunkiau. Stojant akistaton su problemomis, žmonėmis ar projektais, kurių buvo vengiama ilgą laiką, atgaivins jūsų pasitikėjimą savimi, kontrolę bei gyvenimo tvarkos pojūtį.

Patarimas. Praradote kontrolę arba atidavėte savo galią kam nors kitam? Ieškokite būdų, kaip visa tai susigrąžinti. Nebėkite nuo problemų, spręskite jas čia ir dabar.

VĖŽYS

Trys diskai. Sėkmė! Pastebėsite, kad jus gerbia už jūsų pasiekimus, kad jūsų projektai yra skatinami ir palaikomi, o pastangos įvertintos. Kiek anksčiau kilusios idėjos ir asociacijos pradeda įgauti pavidalą. Ir visa tai suteiks jums papildomo pasitikėjimo savimi. Kiti pradės pastebėti, kad jums tikrai sekasi ir pasidalins savo pastebėjimais su kitais, tad gali būti, jog savotiškai išgarsėsit.

Svarbu per daug neužsisvajoti ir likti kojomis ant žemės. Ir toliau dirbkite, siekite savo tikslų. Išmokite naujų dalykų, jei jų reikia tiems tikslams pasiekti. Jums sekasi, jūs tą jaučiate ir tai tikrai puikus jausmas, bet nepamirškite, jog tai tik tarpinė stotelė, o ne galutinis taškas. Tikrai dar pilna darbų ir reikalų, tačiau ši korta pastebi, kad einate teisingu keliu.

Patarimas. Jei jūsų verslas/darbas/reikalai liečia ir kitus asmenis, tuomet būtų pats laikas įtraukti juos į sėkmės ratą, pasidalinti džiaugsmu. Duokite jiems žinoti, kad vertinate juos ir jų darbą. Tai suteiks jiems stimulą būti ištikimais jūsų idėjoms, o tai tikrai pagerins jų produktyvumą ir atliekamo darbo kokybę.

taroskopai
taroskopai

LIŪTAS

Penki diskai. Tai sunkus periodas, kai jausitės nesaugiai. Dabar labai svarbu žinoti ir nuolat prisiminti tai, kad visada galima sulaukti pagalbos, kai jos labai reikia. Galit jaustis vieniši, bet tai tik jūsų valioje viską pakeisti. Turbūt atrodo, kad visi gyvena kuo puikiausiai ir tik jums viskas nesiseka, ir tik jūs kenčiate. Ar tikrai? Ar padarėte tikrai viską, kad tai pasikeistų? Ir jei reikia pagalbos, ar sugebate „perlipti“ per save ir jos paprašyti? Viskas, ko reikia, tai paprašyti. Visada atsiras kažkas, kas mielai pagelbės. Tas pats liečia ir darbinius reikalus. Jūs tikrai neprivalote visko daryti vieni, nes nesate mašina, kuri turi amžiną variklį. Paprašykit pagalbos ir reikalai tikrai pagerės.

Viskas labai gerai atsispindi paveikslėlyje. Žmonės paveikslėlyje alkani, basi ir gal sunkiai serga. Už jų – šilta ir šviesi bažnyčia. Tačiau vargšai net nežiūri į tą pusę, nes jie „atstumtieji“. Bet tai jie patys nesijaučia esą verti tos šilumos. Kai šie žmonės patikės savo verte, gyvenimas pasisuks teigiama linkme.

Patarimas. Jei jums sunku, nekentėkit vienumoje, ieškokit pagalbos, nes ji tikrai visada šalia. Atsiverkit, nereikia visko laikyti viduje.

MERGELĖ

Apverstas Šeši kalavijai. Pagaliau pribrendo poreikis pasisakyti apie jums svarbius dalykus. Tačiau komunikacija ir bendravimas šiuo laikotarpius jums gali pasirodyti labai sudėtingu dalyku. Mąstykite prieš kalbėdami. Panašu, kad padarėte kažkokius naujus asmeninius atradimus, o gal priėmėte ilgai atidėliotus sprendimus, o gal tiesiog turite kažkokios svarbios informacijos, kuria norite pasidalinti. Tačiau turite nepamiršti, kad svarbu yra ne tik tai, ką norite pasakyti, bet ir tai, kaip jūs tą darote.

Kitas dalykas, panašu, kad bandote judėti pirmyn, bet susiduriate su keblumais tuos pokyčius paverčiant realybe. Vis grįžtate į praeitį, nes už nugaros bandote palikti neišspręstas problemas arba tiesiog abejojate daromais sprendimais.

Patarimas. Nebėkite nuo savo problemų. Grįžkite prie jų ir raskite sprendimą, nes kol to nepadarysite, jausitės įstrigę ir negalintys pajudėti pirmyn.

Apversti Šeši kalavijai
taroskopai

SVARSTYKLĖS

Apversta Mirtis. Panašu, kad pasikeitimams dar ne laikas. Visai gali būti, kad dar nesate jiems pasiruošę, kad ir kaip prieštarautumėte šiam teiginiui. Tiesiog turit suprasti, kad visos sąlygos ir aplinkybės ne jūsų naudai. Nesvarbu, kokį žingsnį žengsite toliau, svarbu, kad visgi sustotumėte, padarytumėte pauzę prieš tai, kai priimsite sprendimą veikti toliau.

Žinoma, tai taip pat gali rodyti ir pasipriešinimą toms permainoms. Tad patarimas būtų, pirmiausia susitvarkyti su įvairiomis permainų baimėmis, o tik tada eiti toliau. Klausimas pakankamai paprastas: ar pasikeitimus priimsite su pasyvia energija, ar tvirtai? Apversta Mirtis skatina jus žengti žingsnį iš šešėlių atgal į šviesą. Surenkite sau akistatą su viskuo, kas šiame gyvenimo etape yra visiškai jums nereikalinga, o tada visa tai paleiskit. Tai energijos išvalymo korta. Mes dažniau bijome ne to, kas mūsų laukia ir kokie tie pasikeitimai gali būti. Mes labiau bijome prisiimti atsakomybę, būti drąsiais ir nekartoti išmoktos pamokos klaidų. Tai, kas sena ir pažįstama gal ir yra patogu bei įprasta, bet ar nėra taip, kad būtent tai ir ėda mus iš vidaus?

Patarimas. Nesistenkite išlaikyti rankose to, kas miršta. Nesistenkite atgaivinti to, kas jau senai nepavyko. Nustokit bandyti gaivinti tai, kas jau aiškiai senai prarasta. Paleiskit! Laikas pradėti gyventi!

SKORPIONAS

Apverstas Pasaulis. Viskas šį mėnesį bus ne taip. Ne tai, kad pasaulio pabaiga, bet viskas strigs, vėluos ir nervuos. Atrodo, viską jau padarėt, bet vis kažkas trukdo. Ką gi, pats laikas pergalvoti ar tikrai nereikia pašalinių pagalbos, ar tikrai su viskuo galite susitvarkyti patys? O gal dabar būtų pats laikas visgi tos pagalbos paprašyti? Nepamirškit, tikrai nebūtina visko atlikti patiems.

Kažkoks gyvenimo etapas jau beveik baigiasi, taip sakant, finišo tiesioji. Tačiau dar nesustokit, nes visgi finišas dar nepasiektas ir darbai iki galo nėra baigti. Ir poilsis jau greitai, atsipalaidavimui skirtas laikas taip pat ne už kalnų, bet dar ne dabar, dar teks pakentėti.

Patarimas. Nustokite kaltinti visą pasaulį dėl savo problemų. Nustokite vaidinti auką. Savo pasaulį ir savo gyvenimą kuriate savo pačių veiksmais ir pasirinkimais. Atlikite vidinius tyrimus, kad suvoktumėte, kurioje vietoje sukūrėte problemas. Pamirškite išorinius faktorius – viskas JŪSŲ viduje!

Apverstas Pasaulis
Keturi kalavijai

ŠAULYS

Keturi kalavijai. Gal atėjo laikas pailsėti? Viskas, atrodo, sustojo. Darbai, kuriuos reikia pabaigti, taip ir lieka nepabaigti. Tikslai nepasiekti, planai neįgyvendinti. Bet dėl to tikrai nereikėtų pergyventi, nes tai jūsų ramybės laikotarpis. Jums turbūt visiškai nesinorės leisti laiko su kitais, geriau dažniau pavaikščioti į jogos užsiėmimus ar tiesiog pamedituoti. Tad sustokite ir pasirūpinkite savimi. Jums reikia atgauti jėgas, tiek fizines, tiek emocines. Žinoma, tų tokių atsiribojimo priežasčių gali būti daug ir įvairių. Galbūt jūs atsigaunate po operacijos, o gal po nepavykusių santykių, po netekties. Tiesiog skirkite tam laiko, nes kartais atsigauti po aštuonių valandų miego tikrai neįmanoma.

Gali būti tokių momentų, kai baimės, stresas ir nuovargis paims viršų ir jausitės taip, lyg atėjo pasaulio pabaiga. Tačiau ne viskas taip blogai kaip gali pasirodyti iš pirmo žvilgsnio. Tiesiog turite suprasti, kad tai jūs patys į save įsileidžiate visą negatyvumą ir leidžiate jam jus užkariauti. Atsipalaiduokite, pailsėkite, susidėliokite savo mintis į stalčiukus, apsvarstykite visą savo situaciją šaltu protu.

Patarimas. Jei visas savo baimes bent laikinai nustumsite į šoną ir logiškai apsvarstysite tolimesnius žingsnius, viskas atsistos į savo vietas.

OŽIARAGIS

Septynios taurės. Pasirinkimai, pasirinkimai ir dar daugiau pasirinkimų! Ką pasirinkti? Mėnuo skirtas rimtiems apmąstymams, koks visgi turėtų būti mūsų pasirinkimas, tiek didelis, tiek mažas. Kartais net mažiausias sprendimas turi grandiozinį efektą ir įtakoja ne tik mūsų pačių, bet ir mus supančių gyvenimą.

Panašu, kad jūsų galva pilna svajonių ir ateities vizijų – gyvenimas ten kitoks nei gyvenate dabar. Tik svajojate ir svajojate, bet pamirštate, kad ateitis nėra iškalta akmenyje, ją galima pakeisti. Gali būti, kad prieš jus net keletas pasirinkimų, keletas galimybių, tačiau nereikėtų skubėti rinktis. Greičiausiai, kad ir ką pasirinksite šiandien, neduos to rezultato, kurio tikitės. Leiskite sau svajoti, bet tos svajonės turėtų būti labiau realios, su galimybe išsipildyti, jei bus pridėtos pastangos. Susikoncentruokite ties kažkuo vienu, nes kai darome keletą dalykų vienu metu, dažnai nukenčia abi pusės. Ir nepamirškite, kad viską kontroliuojate jūs, o ne likimas.

Patarimas. Jei prieš jus begalė pasirinkimų, neskubėkite daryti sprendimo. Kiekvienam variantui skirkite dėmesio ir viską gerai apgalvokite. Priimkite pagrįstą sprendimą, o ne bile ką ir bile kaip.

Taroskopai. Septynios taurės
taroskopai

VANDENIS

Apverstas Pakabintas. Apverstoje pozicijoje ši korta atrodo keistai, nes Pakabintasis nebekaba aukštyn kojomis. Žmogus išsivaduoja iš priverstinės stagnacijos, jis keičiasi ir išsilaisvina iš dvasinių bei emocinių pančių.

Jei kurį laiką “kabėjote” ir laukėte, kol kažkas išsispręs savaime, tai tam laukimui dabar jau atėjo galas. Žengiate į tokį laikotarpį, kai teks augti ir plėstis. Jei ilgą laiką “kabate” ties kažkokia problema ar tiesiog kankinatės dėl senų žaizdų, tai dabar daug lengviau pavyks išsivaduoti iš emocinių pančių. Jei jūsų pačių svajonės ir tikslai buvo pakliuvę į savotišką sąstingį (dėl kažkokių vidinių problemų ar išorinės realybės), tai dabar ledai pajudės.

Jei laukėte, kad antroji pusė priartėtų dar labiau, o bendravimas taptų dar intymesnis, tai jūsų maldos buvo išklausytos.

Patarimas. Jei nuolat dėl kažko ar kažkam aukojotės, tai sustokit! Visiškai neprivalote būti kankiniu ar šventuoju. Nieko baisaus, jei pirmiausia pasirūpinsite savo reikmėmis.

ŽUVYS

Apversti Aštuoni kalavijai. Po ilgų ir gilių apmąstymų pagaliau ateis tas suvokimas, kad laikas veikti ir kažką svarbaus savo gyvenime keisti. Jūs pasiruošę arba beveik pasiruošę perlipti per savo baimes ir eiti toliau. Tą ir padarykite! Eikite tik toliau pirmyn, nes atgal nėra reikalo žvalgytis. Paprašykit pagalbos ar patarimo, jei labai reikia, bet tikėkit ir pasitikėkit savimi – tai labai svarbu. Nepamirškit ir to, kad kad ir kaip gerai viską suplanuosite, gyvenimas vistiek iškrės jums kokį netikėtą šposą, tad priimkite tokius dalykus kaip suaugęs žmogus, nes visko nenumatysi. Pagalba visada šalia, tik reikia mokėti paprašyti, o nerimavimas tikrai nieko neišsprendžia ir nepakeičia. Tik veiksmai.

Pagaliau išsilaisvinimas, laisvė, pabėgimas… Spaudimas sumažės, nerimas taip pat, pagaliau viskas susitvarkys, pagaliau viską ir vėl paimsite į savas rankas. Jokiu būdu nepasiduokite baimei, jokiu būdu negrįžkit atgal.

Patarimas. Pasitraukite iš esamos situacijos, kuri jums kelia nepatogumų. Jums tikrai nebūtina čia pasilikti ir jūs žinote, ką turite daryti.

Apversti Aštuoni kalavijai

Norite platesnės apžvalgos ar konsultacijos dominančiais klausimais? Apsilankykite jau veikiančiame Taro kortų konsultacijų užsakymų puslapyje.