Taroskopai kiekvienam zodiako ženklui:
2023 metų rugpjūtis

Taroskopai – tai Taro kortų prognozės kiekvienam zodiako ženklui. Primenu, kad tai tik bendra mėnesio apžvalga ir net ne apžvalga, o vyraujančios mėnesio nuotaikos. Kai kurios kortos tikrai jus užkabins, o kai kurios ne. Jei atsitiko taip, kad jums teko daugiau neigiamos energijos, pasinaudokite tuo kaip perspėjimu. Bet kuriuo atveju, tai pramoginė rubrika, tad su pateikta žemiau informacija galite pasielgti kaip jums patiems norisi.

Jei norite užsisakyti išsamią ir asmeninę apžvalgą, galite tai padaryti Konsultacijų puslapyje.

2023 rugpjūčio mėnesio nuotaikoms buvo panaudota Radiant Rider-Waite Tarot.

Taroskopai: 2023 metų rugpjūtis

Taroskopai. Apverstas Bokštas

AVINAS

Keturios taurės. Suvokimas, kad pasaulis nesisuka tik aplink jus, kad be jūsų super asmenybės yra ir daugiau išskirtinių žmonių – tai bus tikrai didelis žingsnis. Ir visgi, didžiausia bėda šiuo laikotarpiu – tai nusivylimas ir nepasitenkinimas visais ir viskuo, tame tarpe ir savimi. Tai nuobodulys ir tiesiog nežinojimas ko norit iš tikrųjų. Didesnę laiko dalį praleidžiate stebėdami žmones (gyvai ar soc. tinkluose) ir galvodami, kad ir jūs norėtumėte to, ką turi jie. Vis giliau ir giliau lendate į palyginimų srautą: ir aš noriu nukeliauti kur Marytė buvo; ir aš noriu tokio remonto kaip Petras pasidarė.

Ir aplink sukasi tik tas noriu noriu noriu, bet ar bent pirštą pajudinot, kad kažką turėtumėte? Jei suvokėte, kad esate būtent tokioje situacijoje, kai pavydas baigia negyvai užgraužt, tuomet panaudokit tą prastą pavydo energiją geriems darbams, o ne blogiems. Panaudokit savo pavydą kaip stimulą siekti to, ko norite, ko širdis trokšta. Viskas labai paprasta. Pavydu, kad Martynas turi gerą darbą? Ką gi, gal laikas pradėti medžioklę ir susirasti savo svajonių darbą? Pavydi Onutei, kad ta ištekėjo? Tai nustok susitikinėti su visokiais asilais ir paieškok sau normalaus vyruko. Tiesiog nustokite žliumbti, kad kiti gyvena geriau, ir pradėkite siekti to, kad ir jūs geriau gyventumėte. Juk viskas tik nuo jūsų priklauso.

Patarimas. Ne visada kaimyno žolė žalesnė, tiesiog jis džiaugiasi tuo, ką turi. Pats laikas ir jums būtų pradėti džiaugtis tuo, ką turite. O jei norite kažko daugiau, tai nesėdėkit rankas sudėję, o veikti pradėkit.

JAUTIS

Devynios lazdos. Laikykitės! Daug buvo kovota ir siekta užsibrėžtų tikslų. Nukentėjote irgi ne vieną kartą, tad dabar labai dažnai tenka per petį žvalgytis. Kova – tai visiška gyvenimo metafora. Mes nuolat dėl kažko ar su kažkuo kovojame. Tai gali būti skyrybų procesas, triukšmingas kaimynas ar viską namuose graužiantis šuo. Tad esate nuolatinėje pasirengimo būsenoje, tačiau jaučiamas toks kaip ir atokvėpio periodas. Gal ir žvalgotės per petį, bet vis dažniau lengviau atsikvepiate, irzlumas ir agresija sumažėjo. Visai neišnyko, bet pastebimai sumažėjo.

Lazdos simbolizuoja mūsų kūrybinį pradą. Tad ir ši korta nesiskiria. Ji sako, kad turite kūrybiškai pažvelgti į kylančias problemas ir gyvenimo iššūkius. Kaip galima būtų sumažinti dabartinės situacijos įtampą, kad ji neperaugtų į nebekontroliuojamą konfliktinę situaciją? Visada yra išeitis ir tikrai nėra būtina kiekvieną kartą stoti piestu. Jei dar neteko, paskaitykite puikią knygą Karo Menas (aut. Sun Tzu). Tai knyga apie strategiją ir taktiką, kuri gali praversti ne tik per didžiuosius žmonijos karus, bet ir kasdieniame mūsų gyvenime. Kovos, kurias laimime ryžtingai ir greitai, dažniausiai yra tos, kurioms buvo pasiruošta taip gerai, kad jų pavyko išvengti.

Patarimas. Kad ir kaip ten būtų, kad ir kaip viskas sudėtingai atrodo, niekada nepasiduokite ir niekada rankų nenuleiskite. Gal viskas ir klostosi ne taip, kaip norėtumėte, tačiau bet kuriuo momentu viskas gali pasikeisti. Toks įtemptas laikotarpis išmokys jus kažkokių naujų dalykų, kurie tik sustiprins jus kaip individualybę.

Devynios lazdos
Žynys

DVYNIAI

Žynys. Ši korta siūlo permąstyti ir iš naujo įvertinti savo požiūrį į gyvenimą, taisykles, kurių laikotės, tikėjimą, išmoktas pamokas ir iki kaulų įaugusias tradicijas. Dabar turite puikią galimybę išmokti kažką naujo ir toliau augti bei tobulėti. Mūsų asmeninis gyvenimas ne visada atitinka “normas”, todėl daugelio dalykų į viešumą nekeliam. Kartais tas atotrūkis tampa labai didelis. Tad belieka daugiau laiko skirti visų prioritetų perrikiavimui. Kas iš tiesų yra priimtina jums, o kas ne. Visuomenė palauks. Dabar svarbiausia susitvarkyti su savo gyvenimu, išmokti kažko naujo, pakeisti nuomonę, nes nieko nėra iš tikrųjų akmenyje iškalto.

Siekite to, kas jūsų gyvenimą padaro šviesesniu, tuo pagerbdami ne tik savo individualumą, bet ir gebėjimą augti. Ne visos išmoktos taisyklės yra vertos būti mūsų gyvenime, tad paklauskit savęs: ar tos tradicijos, normos ir taisyklės jūsų gyvenime yra todėl, kad “taip reikia”, ar todėl, kad tai iš tiesų jums priimtina?

Patarimas. Siekite tvirto pagrindo – nesvarbu, ar tai būtų žinių ir įgūdžių pagrindas, ar kažkas pastovaus ir su aiškia struktūra, kaip kad įprastas kasdienis darbas.

VĖŽYS

Apverstas Lazdų pažas. Korta sako, kad išbandėte kelis naujus projektus, surizikavote, tačiau jie nebuvo ypač sėkmingi. Galbūt turėjote viziją pradėti naują projektą ar susirasti naują pomėgį, manydami, kad tai paskatins didesnius ir geresnius dalykus jūsų gyvenime, tačiau netrukus supratote, kad pasirinkote neteisingai ir tai nesukėlė nei laukto augimo, nei plėtros. Galbūt supratote, kad iš tikrųjų nepakankamai susitelkėte į tai, kokie buvo jūsų tikslai ir uždaviniai, ir todėl jūs nepasiekėte norimų rezultatų. Laimei, jūs dar nenuėjote per toli ir galėjote lengvai atsitraukti nuo tų projektų, kurie nesuteikė laukiamo rezultato. Kartais šios nesėkmės gali būti naudingos tyrinėjant naujas teritorijas ir išbandant, kas jums tinka, o kas ne.

Šį mėnesį daug kas rutuliosis ne taip, kaip planavote. Prie viso to, dar ir kantrybės trūks, ypač, kai neįmanoma nieko pakeisti. Šio mėnesio moto turėtų būti: „aš esu kantrus ir su savimi, ir su kitais“, kartokite tai kasdien kaip mantrą :) Ir per daug nesidalinkit savo paslaptimis, nes kažkas gali sugriauti jūsų pasitikėjimą.

Patarimas. Venkit dirbti paskubomis ar apžioti daugiau, nei pajėgsit sukramtyt. Ir gerai pagalvokit prieš kalbėdami, nes impulsyvūs žodžiai gali atnešti daugiau bėdos nei naudos.

taroskopai
taroskopai

LIŪTAS

Du diskai. Tai balanso korta. Dažnai taip pat ir partnerystės korta. Panašu, kad savo gyvenime bandote subalansuoti dvi skirtingas sritis: sveikata ir pinigai, meilė ir darbas, ir pan. Jūsų galvoje nuolat sukasi mintys apie kažkokias dvi problemas, du sprendimus, du kelius…

Pats laikas atsitraukti kiek atgal ir nesistengti vienu metu atlikti milijoną darbų, nes tam dabar visiškai netinkamas metas. Turit skirti mažiau dėmesio pašaliniams dalykams ir susikoncentruoti tik ties dviem pagrindinėmis problemomis. Beje, neapleiskit ir savo finansų, nes ir čia turėtų būti šioks toks balansas. Neišleiskite daugiau nei iš tikrųjų galit sau leisti.

Patarimas. Atidžiai pasverkite visus turimus variantus. Nevenkite užtrukti ilgiau, tačiau raskite geriausią sprendimą.

MERGELĖ

Septynios lazdos. Tai žinutė, kad Jūsų laukia iššūkiai, bet turite nepamiršti, kad iš tiesų esate jiems pasiruošę. Ir jie netgi teiks Jums savotišką malonumą. Tai gali būti ir nedidelis asmeninis testas, kuris parodys, kiek gi iš tiesų esate toli pažengę savo srityje, kiek gi iš tiesų geri Jūsų sugebėjimai (dvasiniai ar žemiški). Jūsų entuziazmas, ambicijos ir jumoras padės atlaikyti šio mėnesio įtampą.

Esame linkę manyti, kad tik paaugliai pergyvena dėl to, ką apie juos galvoja kiti. Tačiau kiekviename žmoguje gyvena instinktas jaustis pageidaujamu, priimamu ir savo vietoje, taip sakant „savo gaujoje”. Tiesiog kartais suaugę yra linkę tą daryti per daug agresyviai: paskalos, intrigos, rasistiniai ar homofobiški juokeliai; taip galvojama, kad juos įvertins. Tačiau būtent tokie poelgiai atima iš mūsų kitų pagarbą ir savo individualumą.

Patarimas. Galite jaustis taip, kad nuolat turite save apginti. Tai tą ir padarykite – apginkite save! Nereikia nuolat visko užgniaužti. Tikėkite savo gabumais ir galimybėmis!

Apversti Šeši kalavijai
taroskopai

SVARSTYKLĖS

Apversti Aštuoni kalavijai. Po ilgų ir gilių apmąstymų pagaliau ateis tas suvokimas, kad laikas veikti ir kažką svarbaus savo gyvenime keisti. Jūs pasiruošę arba beveik pasiruošę perlipti per savo baimes ir eiti toliau. Tą ir padarykite! Eikite tik toliau pirmyn, nes atgal nėra reikalo žvalgytis. Paprašykit pagalbos ar patarimo, jei labai reikia, bet tikėti ir pasitikėti savimi – tai labai svarbu. Nepamirškit ir to, kad kad ir kaip gerai viską suplanuosite, gyvenimas vistiek iškrės jums kokį netikėtą šposą, tad priimkite tokius dalykus kaip suaugęs žmogus, nes visko nenumatysi. Pagalba visada šalia, tik reikia mokėti paprašyti, o nerimavimas tikrai nieko neišsprendžia ir nepakeičia. Tik veiksmai.

Pagaliau išsilaisvinimas, laisvė, pabėgimas… Spaudimas sumažės, nerimas taip pat, pagaliau viskas susitvarkys, pagaliau viską ir vėl paimsite į savas rankas. Jokiu būdu nepasiduokite baimei, jokiu būdu negrįžkit atgal.

Patarimas. Pasitraukite iš esamos situacijos, kuri jums kelia nepatogumų. Jums tikrai nebūtina čia pasilikti ir jūs žinote, ką turite daryti.

SKORPIONAS

Apversta Žynė. Užteks knaisiotis po savo vidinį pasaulį. Laikas apsižvalgyti aplink, susipažinti su naujais žmonėmis ir gyvenimu apskritai. Jei ilgą laiką buvote atsiriboję nuo kitų, tai dabar jau pats laikas „išlįsti lauk“. Užteks slėptis ir slėpti dalykus, kurie turbūt jau ir taip seniai paaiškėję. Jei delsiate ir blaškotės nežinodami kokį priimti sprendimą, pasitarkite su žmogumi, kurio nuojauta pasitikite. Tokie pokalbiai gali pagelbėti į situaciją pažvelgti kitu kampu ir galbūt pamatyti tai, ko patiems nepavyksta.

Tiesiog gali būti, jog dabar jums trūksta kažkokios svarbios ir reikiamos informacijos, kad galėtumėte padaryti tikrai teisingus sprendimus. Tad skirkite laiko tos informacijos surinkimui ir tyrimui. Dabar geriau pasikliauti faktais, o ne intuicija, nes pastaroji šiuo metu yra linkusi klysti. Užleiskite vietą logikai, o ne jausmams.

Ir paskutinis dalykas, kuris šį mėnesį gali pakankinti – tai pastovi nuotaikų kaita. Dėl ko taip? Sunku pasakyti. Gal būt todėl, kad jautriai sureagavote į Saturno bei Jupiterio perėjimą į Vandenio ženklą, o gal todėl, kad Marsas bus pakankamai išraiškingas per pavydą, agresiją bei gobšumą.

Patarimas. Nepasiduokite blogoms emocijoms. Viskas laikina. Nebūtina parodyti savo pasyviai agresyvią pusę, kad kažką pasiektumėte ar įrodytumėte. Taip sakant, nesikandžiokite be reikalo.

Apversta Žynė
Apversta Kalavijų karalienė

ŠAULYS

Apversta Kalavijų karalienė. Visų pirma, ši karalienė perspėja, kad atkreiptumėte dėmesį į tai, kaip jūs bendraujate su kitais. Savigarba ir ribos tikrai yra svarbios, bet lygiai taip pat svarbi yra ir pagarba aplinkiniams. Tad valdykite savo karališkai aštrų liežuvį. Jūsų žodžiai dažnai padaro įtaką kitiems, jūs sugebate arba juos įkvėpti, arba visiškai „sudaužyti“. Ir šiuo periodu, kaip niekad, gerai pagalvokite prieš kalbėdami, nekelkite balso, nepriminkite žmonėms jų klaidų tik tam, kad įgeltumėte. Pasirinkite tą toną, kuris visgi pagelbėtų žmonėms judėti pirmyn, įgyti daugiau drąsos, sukurti sveikus santykius. Pasistenkite, kad nebūtų jokių nesusipratimų tik dėl to, kad jūsų balso tonas ar koks mažas žodelis buvo netinkamas, ne vietoje ir ne laiku.

Patarimas. Jūsų vizija šiuo laikotarpiu nei aiški, nei patikima. Pirmiausia su kuo nors pasitarkite, o tik tuomet toliau vystykite savo planus.

OŽIARAGIS

Apverstos Devynios taurės. Jūs pilni svajonių, troškimų ir tikslų, kurie nėra vien paviršutiniški. Jie gilūs ir kartais sunkiai apčiuopiami net jums patiems. Tačiau panašu, kad būtent šie didieji, gilieji troškimai ir pradės pildytis. Tad dabar yra pats laikas sustoti ir tikrai giliai, nuoširdžiai apgalvoti tai, ko gi trokštate iš gyvenimo. Nustebsite kaip greitai kartais išsipildo tai, kas tikrai ir gerai apgalvota. Nepamirškite svajoti.

Gyvenime kartas nuo karto pasitaiko sunkumų, bet jie visi įveikiami. Kad ir kokie sunkumai jums pasitaikys šį mėnesį, nepamirškite, jog tai laikina. Ir nepamirškite, kad žolė kaimyno kieme tikrai nėra žalesnė. Tiesiog šį mėnesį jus gali kankinti mintys, jog viskas, ką pasiekėte ir ko taip troškote, iš tiesų yra visai ne tai, ko norėjote. Būti patenkintu tuo, ką turi, ką pasiekei – svarbi gyvenimo pamoka.

Patarimas. Būkite atsargūs su savo svajonėmis. Nepamirškit, kad jos visgi gali išsipildyti.

Apverstos Devynios taurės
taroskopai

VANDENIS

Magas. Magas padeda jums susigaudyti ir suvaldyti pastovią gyvenimo kaitą ir jūsų pačių augimą. Jis taip pat prieš jus atveria ir daugybę kelių, kurie gali nuvesti jus prie naujų galimybių, kurios tik ir laukia būt išnaudotos. Jis veda jus į naują nuotykį, pilną magijos ir dar neišnaudotų galimybių. Tai nuotykis, nepaprasta kelionė, kuri pradės naujovių pilną etapą. Magas padeda jums suprasti, kad galite pasiekti viską, ko tik širdis trokšta, kokia tik idėja nešautų į galvą, nes jis moka tas idėjas paversti tikrove.

Jūs turite gebėjimą daryti teisingus sprendimus, mokate susikaupti ir apjungti į visumą kylančias įvairiausias mintis ir idėjas – tokiu būdu jūsų svajonės tampa realybe. Jūs, kaip tas Magas, savo kūrybingas mintis materializuojate, nes tikite, kad viskas gyvenime yra įmanoma.

Magas gerai pažįsta ir jaučia savo paties mintis, sugeba atsirinkti kas realu, o kas visiška utopija, jis nebijo gyvenimo teikiamų iššūkių ir turi neišsenkamą šaltinį energijos, kuri varo jį tik pirmyn. Jis žino ką turi padaryti ir puikiai žino, koks turi būti kitas jo žingsnis. Tai nauja pradžia ir nutikti gali bet kas, bet kur ir bet kada.

Patarimas. išnaudokite visus turimus įrankius, kad pasiektumėte savo tikslą, kuris jau visai šalia. Net minčių neturėtų kilti apie tai, kad viską mesti ir pradėti kažką naujo. Pabaikite ką pradėjote, ir tik tada eikite toliau, siekite daugiau.

ŽUVYS

Keturios lazdos. Viena iš šios kortos reikšmių – tai kad Jūsų laukia smagi šventė. Gal koks linksmas vakarėlis, o gal būsit pakviesti į artimo žmogaus vestuves? Bet kuriuo atveju, šventė bus geresnė nei tikitės. Na, laikas parodys :)

Verslas seksis irgi visai neblogai, tiek patys būsite patenkinti savo pasiekimais, tiek kiti jus įvertins palankiai.

Ir nors korta pati iš savęs yra labai palanki, tačiau ji perspėja, kad per daug neatsipalaiduotumėte, nes viskas dar tik kūrimo stadijoje ir dabar dar tikrai ne laikas visiškai užsnūsti ant laurų. Tad džiaukitės gyvenimu, bet ir atsakomybių neapleiskite.

Šis mėnuo palankus atsinaujinimams. Galbūt verta pamąstyti apie remontą, kad ir mini. O gal kokį naują baldą būtų verta įsigyti. Tai taip pat puikus laikas atnaujinti pamirštus ryšius su šeima ar draugais, ir tam tikrai nebūtina ieškoti progos ir priežasties. Pasikvieskit juos vakarienei bei gerai praleiskit laiką.

Patarimas. Ir toliau tęskite pradėtus darbus bei projektus, be baimės judėkite pirmyn. Tikslas jau nebetoli!

Keturios lazdos

Norite platesnės apžvalgos ar konsultacijos dominančiais klausimais? Apsilankykite jau veikiančiame Taro kortų konsultacijų užsakymų puslapyje.