Taro kaladžių apžvalgos

– tai skyrius, kuriame įvairūs žmonės, dirbantys su Taro kortomis, dalinasi savo mintimis apie skirtingas kalades. Mintys, idėjos, pastebėjimai, patarimai – visa tai gali pagelbėti jums išsirinkti savo mylimą kaladę.

Jei ir jūs norėtumėte prisijungti prie šio projekto, mielai prašome. Tiesiog susisiekite su manimi per formą Kontaktuose.

Taro kaladžių apžvalgos

Universal Waite Tarot

Paruošė Ernesta Kazlauskienė

Rider Waite Tarot

Paruošė Laura Usaitė

Witche's Tarot

Paruošė Jolanta Simonavičienė

Taip pat galite peržvelgti ir mano paruoštus trumpus Taro kaladžių pristatymus Youtube kanale.

Jau galite apsilankyti PPM Krautuvėlėje ir įsigyti patikusią kaladę bei kitokių gėrybių :)

Žinoma, jei norite, kad paruoštume apžvalgą apie kažkurią konkrečią kaladę, tai galite arba palikti komentarą žemiau, arba susisiekti su manimi per formą kontaktų skiltyje. Nurodykite, kuri kaladė domina ir ar norėtumėte, kad atkreiptume dėmesį į kažką konkrečiai ar tiesiog norėtumėte, kad paruoštume bendrą apžvalgą.

Ir, kaip jau minėjau, jei norėtumėte išbandyti save ir paruošti panašią apžvalgą apie jūsų mylimą (ar nemylimą) kaladę, susisiekite su manimi per tą pačią formą kontaktų skiltyje. Aš tikrai su mielu noru pasidalinsiu jūsų paruošta apžvalga ir mintimis su pasauliu ;)

Kokie pagrindiniai dalykai turėtų būti apžvalgoje? Nieko labai sudėtingo. Galit pasinaudoti jau pateiktais pavyzdžiais, bet iš esmės man svarbu, kad pasidalintumėte savo mintimis apie pačią kaladės kokybę, jos sistemą ar tradiciją, galbūt pakeistus Taro kortų pavadinimus, galbūt kai kurios kortos jums patinka labiau, o kitos mažiau – kodėl? Palieku vietos jūsų fantazijai, nes viskas labai įdomu.