Taroskopai kiekvienam zodiako ženklui:
2023 metų rugsėjis

Taroskopai – tai Taro kortų prognozės kiekvienam zodiako ženklui. Primenu, kad tai tik bendra mėnesio apžvalga ir net ne apžvalga, o vyraujančios mėnesio nuotaikos. Kai kurios kortos tikrai jus užkabins, o kai kurios ne. Jei atsitiko taip, kad jums teko daugiau neigiamos energijos, pasinaudokite tuo kaip perspėjimu. Bet kuriuo atveju, tai pramoginė rubrika, tad su pateikta žemiau informacija galite pasielgti kaip jums patiems norisi.

Jei norite užsisakyti išsamią ir asmeninę apžvalgą, galite tai padaryti Konsultacijų puslapyje.

2023 rugsėjo mėnesio nuotaikoms buvo panaudota Radiant Rider-Waite Tarot.

Taroskopai: 2023 metų rugsėjis

Taroskopai. Apverstas Bokštas

AVINAS

Magas. Magas padeda jums susigaudyti ir suvaldyti pastovią gyvenimo kaitą ir jūsų pačių augimą. Jis taip pat prieš jus atveria ir daugybę kelių, kurie gali nuvesti jus prie naujų galimybių, kurios tik ir laukia būt išnaudotos. Jis veda jus į naują nuotykį, pilną magijos ir dar neišnaudotų galimybių. Tai nuotykis, nepaprasta kelionė, kuri pradės naujovių pilną etapą. Magas padeda jums suprasti, kad galite pasiekti viską, ko tik širdis trokšta, kokia tik idėja nešautų į galvą, nes jis moka tas idėjas paversti tikrove.

Jūs turite gebėjimą daryti teisingus sprendimus, mokate susikaupti ir apjungti į visumą kylančias įvairiausias mintis ir idėjas – tokiu būdu jūsų svajonės tampa realybe. Jūs, kaip tas Magas, savo kūrybingas mintis materializuojate, nes tikite, kad viskas gyvenime yra įmanoma.

Magas gerai pažįsta ir jaučia savo paties mintis, sugeba atsirinkti kas realu, o kas visiška utopija, jis nebijo gyvenimo teikiamų iššūkių ir turi neišsenkamą šaltinį energijos, kuri varo jį tik pirmyn. Jis žino ką turi padaryti ir puikiai žino, koks turi būti kitas jo žingsnis. Tai nauja pradžia ir nutikti gali bet kas, bet kur ir bet kada.

Patarimas. išnaudokite visus turimus įrankius, kad pasiektumėte savo tikslą, kuris jau visai šalia. Net minčių neturėtų kilti apie tai, kad viską mesti ir pradėti kažką naujo. Pabaikite ką pradėjote, ir tik tada eikite toliau, siekite daugiau.

JAUTIS

Apverstas Diskų pažas. Ką gi, panašu, kad šį mėnesį jums trūks koncentracijos ir susikaupimo. Esate lengvai išvedami iš pusiausvyros. Pasistenkite neskubėti ir daryti vieną darbą po kito, o ne visus iš karto ir be tvarkos. Panašu, kad šiuo metu turite du galimus kelius: arba dirbti dar stipriau, kad išlaikytumėte savo senkančią energiją; arba tiesiog padaryti pertrauką. Kartais užtenka tiesiog ilgesnio savaitgalio, kad ta jūsų gyvenimiška baterija pasikrautų naujam periodui.

Gali būti, jog jausitės perdegę blogąja prasme, kai prarandamas bet koks susidomėjimas tuo, ką darome. Tokiu atveju reikėtų labiau pamąstyti apie tai, kas jus uždega, kas užveda, sukurkite kažką grynai tik dėl savo malonumo, o ne todėl, kad reikia.

Deja, bet neatmetu galimybės, jog į jūsų gyvenimą grįš sena pamoka, kurią galvojote, jog išmokote, bet deja deja… Gali tekti viską pakeisti iš pagrindų.

Patarimas. Jūsų poreikis tobulumui gali tiesiog pradėti kišti jums koją ir užvėlinti svarbius dalykus. Užteks kapstytis smulkmenose, laikas pažvelgti į bendrą paveikslą!

Apverstas Diskų pažas
Apverstas Atsiskyrėlis

DVYNIAI

Apverstas Atsiskyrėlis. Šį mėnesį labai daug laiko skirsite kažkokios tiesos paieškomis. Tai gali būti paieškos apie save, įvykius ar kitus žmones. Ir tas toks didelis užsifiksavimas būtent šiose paieškose gali stabdyti jūsų pačių judėjimą toliau ir asmeninį augimą. Skirkite laiko sau ir su savimi, pabūkite vienatvėje, tačiau neapsistatykite barikadomis, kad niekas kitas negalėtų prasibrauti. Nereikia nieko bijoti.

Bet kokie bandymai kuo labiau save užimti įvairia veikla šiuo metu gali būti labiau žalingi, nei duoti kažkokios konkrečios naudos. Darykite tik tai, kas būtina ir skirkite laiko savistabai. Visur turi būti balansas.

Seni romantiniai santykiai gali atgimti, tačiau paklauskit savęs ar tikrai jau viską išsiaiškinote dėl praeities, ar nepulsite kartoti tų pačių klaidų ir ar neteks lipti į tą pačią mėšlo krūvą?

Patarimas. Permąstykite praeities klaidas ir pamokas. Pasinaudokite ta patirtimi kaip kelrodžiu, kad visa tai nepasikartotų.

VĖŽYS

Likimo ratas. Nuolatinis judėjimas ir transformacija. Sekite paskui savo sėkmę ir likimą, kad ir kur jis nuvestų. Nes esmė ne tame, geri dalykai mūsų laukia ar blogi, bet tame, kaip mes su visu tuo susitvarkome, kaip sudėliojame savo gyvenimus, kad didieji pasikeitimai mūsų nežeistų, neįtakotų mūsų meilės, darbo ar sveikatos, arba atvirkščiai – kaip išspausti iš viso to kuo daugiau naudos. Būkite atsargūs, atkreipkite dėmesį į mažas gyvenimo teikiamas smulkmenas, iš kurių mūsų džiaugsmai susideda. Visas grožis slepiasi detalėse…

Leiskitės plukdomi pasroviui. Ir nors tikėjimas, kad viskas pagaliau susitvarkys ir bus gerai, jums neįprastas ir nėra lengvai įkandamas, bet būtent taip turėtumėte jaustis, jei norit, kad mėnuo būtų malonus. Truputį atsiribokite nuo ateinančių metų planų, padėkite užrašinę į šoną ir tiesiog iš širdies pasimėgaukite gyvenimu.

Patarimas. Siekite permainų! Būkite drąsūs ir imkitės iniciatyvos. Susikurkite savo laimę!

taroskopai
taroskopai

LIŪTAS

Septynios lazdos. Tai žinutė, kad Jūsų laukia iššūkiai, bet turite nepamiršti, kad iš tiesų esate jiems pasiruošę. Ir jie netgi teiks Jums savotišką malonumą. Tai gali būti ir nedidelis asmeninis testas, kuris parodys, kiek gi iš tiesų esate toli pažengę savo srityje, kiek gi iš tiesų geri Jūsų sugebėjimai (dvasiniai ar žemiški). Jūsų entuziazmas, ambicijos ir jumoras padės atlaikyti šio mėnesio įtampą.

Esame linkę manyti, kad tik paaugliai pergyvena dėl to, ką apie juos galvoja kiti. Tačiau kiekviename žmoguje gyvena instinktas jaustis pageidaujamu, priimamu ir savo vietoje, taip sakant „savo gaujoje”. Tiesiog kartais suaugę yra linkę tą daryti per daug agresyviai: paskalos, intrigos, rasistiniai ar homofobiški juokeliai; taip galvojama, kad juos įvertins. Tačiau būtent tokie poelgiai atima iš mūsų kitų pagarbą ir savo individualumą.

Patarimas. Galite jaustis taip, kad nuolat turite save apginti. Tai tą ir padarykite – apginkite save! Nereikia nuolat visko užgniaužti. Tikėkite savo gabumais ir galimybėmis!

MERGELĖ

Devyni kalavijai. Turite būti pasiruošę apsaugoti save nuo per didelio nerimo jausmo. Jei kažkas stipriai neramina, pabandykite įsigilinti ar nerimą kelianti situacija priklauso nuo jūsų ir jūs galite kažką pakeisti, ar visgi tą nerimą įtakoja kiti dalykai ar žmonės. Jei tai antrasis variantas, tuomet laikas panagrinėti esamus santykius ir įvykius, ir pažiūrėti ką galite padaryti, kad viskas ir vėl pradėtų „dirbti“ jūsų naudai. Kažkodėl šiuo periodu jūs jausitės taip, lyg jūsų gyvenimas savotiškai turėtų būti pilnas kažko „daugiau“ ir „geriau“ nei yra. Atraskit mažus džiaugsmus kasdienybėje. Būtent čia slepiasi visas gyvenimo grožis – mažuose dalykuose.

Per didelis nerimas darbe tikrai nepadės. Koncentruokitės ties tuo, ką galite valdyti, o nerimą palikite už durų. Labai svarbu neprarasti pozityvo, kuris tiesiog palengvins prisitaikymą prie nepatogių situacijų. Tinkamas laikas permąstyti savo vertybes ir atsinaujinti.

Patarimas. Stokite akis į akį su savo baime. Jei kažkas jus neramina, tai geriau viską spręsti dabar. Nenukelkite vėlesniam laikui, nes vėliau bus tik sunkiau.

Devyni kalavijai
taroskopai

SVARSTYKLĖS

Apverstas Lazdų pažas. Korta sako, kad išbandėte kelis naujus projektus, surizikavote, tačiau jie nebuvo ypač sėkmingi. Galbūt turėjote viziją pradėti naują projektą ar susirasti naują pomėgį, manydami, kad tai paskatins didesnius ir geresnius dalykus jūsų gyvenime, tačiau netrukus supratote, kad pasirinkote neteisingai ir tai nesukėlė nei laukto augimo, nei plėtros. Galbūt supratote, kad iš tikrųjų nepakankamai susitelkėte į tai, kokie buvo jūsų tikslai ir uždaviniai, ir todėl jūs nepasiekėte norimų rezultatų. Laimei, jūs dar nenuėjote per toli ir galėjote lengvai atsitraukti nuo tų projektų, kurie nesuteikė laukiamo rezultato. Kartais šios nesėkmės gali būti naudingos tyrinėjant naujas teritorijas ir išbandant, kas jums tinka, o kas ne.

Šį mėnesį daug kas rutuliosis ne taip, kaip planavote. Prie viso to, dar ir kantrybės trūks, ypač, kai neįmanoma nieko pakeisti. Šio mėnesio moto turėtų būti: „aš esu kantrus ir su savimi, ir su kitais“, kartokite tai kasdien kaip mantrą :) Ir per daug nesidalinkit savo paslaptimis, nes kažkas gali sugriauti jūsų pasitikėjimą.

Patarimas. Venkit dirbti paskubomis ar apžioti daugiau, nei pajėgsit sukramtyt. Ir gerai pagalvokit prieš kalbėdami, nes impulsyvūs žodžiai gali atnešti daugiau bėdos nei naudos.

SKORPIONAS

Devynios lazdos. Laikykitės! Daug buvo kovota ir siekta užsibrėžtų tikslų. Nukentėjote irgi ne vieną kartą, tad dabar labai dažnai tenka per petį žvalgytis. Kova – tai visiška gyvenimo metafora. Mes nuolat dėl kažko ar su kažkuo kovojame. Tai gali būti skyrybų procesas, triukšmingas kaimynas ar viską namuose graužiantis šuo. Tad esate nuolatinėje pasirengimo būsenoje, tačiau jaučiamas toks kaip ir atokvėpio periodas. Gal ir žvalgotės per petį, bet vis dažniau lengviau atsikvepiate, irzlumas ir agresija sumažėjo. Visai neišnyko, bet pastebimai sumažėjo.

Lazdos simbolizuoja mūsų kūrybinį pradą. Tad ir ši korta nesiskiria. Ji sako, kad turite kūrybiškai pažvelgti į kylančias problemas ir gyvenimo iššūkius. Kaip galima būtų sumažinti dabartinės situacijos įtampą, kad ji neperaugtų į nebekontroliuojamą konfliktinę situaciją? Visada yra išeitis ir tikrai nėra būtina kiekvieną kartą stoti piestu. Jei dar neteko, paskaitykite puikią knygą Karo Menas (aut. Sun Tzu). Tai knyga apie strategiją ir taktiką, kuri gali praversti ne tik per didžiuosius žmonijos karus, bet ir kasdieniame mūsų gyvenime. Kovos, kurias laimime ryžtingai ir greitai, dažniausiai yra tos, kurioms buvo pasiruošta taip gerai, kad jų pavyko išvengti.

Patarimas. Kad ir kaip ten būtų, kad ir kaip viskas sudėtingai atrodo, niekada nepasiduokite ir niekada rankų nenuleiskite. Gal viskas ir klostosi ne taip, kaip norėtumėte, tačiau bet kuriuo momentu viskas gali pasikeisti. Toks įtemptas laikotarpis išmokys jus kažkokių naujų dalykų, kurie tik sustiprins jus kaip individualybę.

Devynios lazdos
Apversta Diskų karalienė

ŠAULYS

Apversta Diskų karalienė. Panašu, kad nevertinate savo pačių poreikių. Vis kiti ir kiti, o save visiškai pamirštate. Negerai. Kitais rūpintis yra gerai, bet ir sau turite skirti daugiau laiko. Reikėtų labiau pasirūpinti savo sveikata ir, tiesą pasakius, net gi išvaizda. Gal jau laikas aplankyti kirpėją? O gal susitvarkyti nagus? O gal tiktų masažas?

Ir labai svarbus momentas – gal jums ir nelabai kokia nuotaika, bet neverskite savo bėdų ir blogų emocijų ant kitų. Čia ne jų kaltė, kad mėnuo prastas išpuolė. Neverskite jų jaustis kvailais ir nieko neišmanančiais.

Siūloma laiku apmokėti visas sąskaitas, kad ir kaip gaila su tais sunkiai uždirbtais pinigais atsisveikinti. Bet geriau jau turėti mažiau ant rankų, nei turėti skolų.

Patarimas. Tiesiog skirkite daugiau dėmesio ir laiko sau. Jei turit rimtesnių finansinių problemų, pasitarkite su profesionalais, kurie pagelbės sugrįžti į savas vėžes.

OŽIARAGIS

Teisingumas. Kai nesame patys su savimi nuoširdūs dėl to, ko iš tiesų norime, mes tiesiog išsibalansuojame. Gyvenimas tampa našta, kurią reikia kažkaip „pratempti“. Teisingumo korta tiesiog nori priminti jums, kad turite nemeluoti patys sau (ir kitiems) apie tai, ko gi jums trūksta iki pilnos laimės ir harmonijos atstatymo. Tiesiog turėkite omenyje, kad tokiu būdu turėsite pakankamai dažnai panaudoti žodelį „N-N-NE!“. Teisingumo svarstyklės siūlo pasverti įvairias perspektyvas: ko iš jūsų tikisi kiti, o ko tikitės jūs patys? Ar nebus taip, kad patys išmokėte kitus tikėtis iš jūsų per daug? O gal per dažnai sakote „Taip“, nes nemokate kitaip? Šį mėnesį dažniau save pastatykite į pirmą vietą. Būkit atviri ir nuoširdūs su kitais, bet nepamirškite savęs. Visur, viskam ir visada turi būti ribos.

Patarimas. Šį mėnesį vadovaukitės moto, kad reikia elgtis teisingai. Net jei viskas prieš jus, sekite savo moralės kompasu ir tikėkite tuo, jog karma viską ištaisys.

Teisingumas
taroskopai

VANDENIS

Apverstas Pasaulis. Viskas šį mėnesį bus ne taip. Ne tai, kad pasaulio pabaiga, bet viskas strigs, vėluos ir nervuos. Atrodo, viską jau padarėt, bet vis kažkas trukdo. Ką gi, pats laikas pergalvoti ar tikrai nereikia pašalinių pagalbos, ar tikrai su viskuo galite susitvarkyti patys? O gal dabar būtų pats laikas visgi tos pagalbos paprašyti? Nepamirškit, tikrai nebūtina visko atlikti patiems.

Kažkoks gyvenimo etapas jau beveik baigiasi, taip sakant, finišo tiesioji. Tačiau dar nesustokit, nes visgi finišas dar nepasiektas ir darbai iki galo nėra baigti. Ir poilsis jau greitai, atsipalaidavimui skirtas laikas taip pat ne už kalnų, bet dar ne dabar, dar teks pakentėti.

Patarimas. Nustokite kaltinti visą pasaulį dėl savo problemų. Nustokite vaidinti auką. Savo pasaulį ir savo gyvenimą kuriate savo pačių veiksmais ir pasirinkimais. Atlikite vidinius tyrimus, kad suvoktumėte, kurioje vietoje sukūrėte problemas. Pamirškite išorinius faktorius – viskas JŪSŲ viduje!

ŽUVYS

Apverstos Dešimt lazdų. Pats laikas sustoti poilsiui ir pasimėgauti savo pasiekimais. Tai mėnuo, skirtas atpažinti savo įtaką padedant kitiems pasiekti tai ko jie troško. O tuomet skirkite laiko tiesiog sau! Jei sunkiai dirbote, kad turėtumėte geresnį rytojų, tai turite suvokti, kad tikrai įrodėte, jog sugebate įveikti sunkumus ir siekti užsibrėžto tikslo. Atminkite, kad sunkus darbas norint turėti tą geresnį rytojų bus nieko vertas, jei jūs pervargsite tiek, kad tiesiog neturėsite jėgų viso to darbo ir pasiekimų įvertinti, jai nuoširdžiai pasidžiaugti. Apsižvalgykite aplink ir pasimėgaukite jaukiais namais, kuriuos susikūrėte, geru maistu, kuriuo mėgaujatės. Pasidalinkite šiais šiltais momentais su artimaisiais.

Nedidelės pertraukėlės nuo sunkių darbų pagelbės jums atgauti jėgas, kad ir toliau galėtumėte pagelbėti ne tik sau, bet ir kitiems. Gyvenimas neturi būti vergyste! Mėgaukitės juo!

Patarimas: jums gali rūpėti, bet jums nebūtina to užsikrauti ant savo galvos. Jei kiti nori, kad prisiimtumėte atsakomybę už jų problemas, tai būtų pats laikas paskatinti tokius žmones patiems pasirūpinti savo reikalais.

Keturios lazdos

Norite platesnės apžvalgos ar konsultacijos dominančiais klausimais? Apsilankykite jau veikiančiame Taro kortų konsultacijų užsakymų puslapyje.