Taroskopai kiekvienam zodiako ženklui:
2024 metų birželis

Taroskopai – tai Taro kortų prognozės kiekvienam zodiako ženklui. Primenu, kad tai tik bendra mėnesio apžvalga ir net ne apžvalga, o vyraujančios mėnesio nuotaikos. Kai kurios kortos tikrai jus užkabins, o kai kurios ne. Jei atsitiko taip, kad jums teko daugiau neigiamos energijos, pasinaudokite tuo kaip perspėjimu. Bet kuriuo atveju, tai pramoginė rubrika, tad su pateikta žemiau informacija galite pasielgti kaip jums patiems norisi.

Jei norite užsisakyti išsamią ir asmeninę apžvalgą, galite tai padaryti Konsultacijų puslapyje.

2024 birželio mėnesio nuotaikoms buvo panaudota Radiant Rider-Waite Tarot.

Taroskopai: 2024 metų birželis

Taroskopai. Apverstas Bokštas

AVINAS

Žynys. Ši korta siūlo permąstyti ir iš naujo įvertinti savo požiūrį į gyvenimą, taisykles, kurių laikotės, tikėjimą, išmoktas pamokas ir iki kaulų įaugusias tradicijas. Dabar turite puikią galimybę išmokti kažką naujo ir toliau augti bei tobulėti. Mūsų asmeninis gyvenimas ne visada atitinka “normas”, todėl daugelio dalykų į viešumą nekeliam. Kartais tas atotrūkis tampa labai didelis. Tad belieka daugiau laiko skirti visų prioritetų perrikiavimui. Kas iš tiesų yra priimtina jums, o kas ne. Visuomenė palauks. Dabar svarbiausia susitvarkyti su savo gyvenimu, išmokti kažko naujo, pakeisti nuomonę, nes nieko nėra iš tikrųjų akmenyje iškalto.

Siekite to, kas jūsų gyvenimą padaro šviesesniu, tuo pagerbdami ne tik savo individualumą, bet ir gebėjimą augti. Ne visos išmoktos taisyklės yra vertos būti mūsų gyvenime, tad paklauskit savęs: ar tos tradicijos, normos ir taisyklės jūsų gyvenime yra todėl, kad “taip reikia”, ar todėl, kad tai iš tiesų jums priimtina?

Patarimas. Siekite tvirto pagrindo – nesvarbu, ar tai būtų žinių ir įgūdžių pagrindas, ar kažkas pastovaus ir su aiškia struktūra, kaip kad įprastas kasdienis darbas.

JAUTIS

Mylimieji. Ši korta beveik visada atkreipia mūsų dėmesį į partnerystę, ir nebūtinai romantinę. Tai gali būti verslo partnerystė, draugystė, šeima… Iš kitos pusės – tai ir pasirinkimo problema, kai stovime prieš dvi galimybes ir širdis sako vieną, o protas – kitą. Tačiau ši korta labiau akcentuoja tai, jog turėtumėte sekti paskui savo širdį. Yra toks posakis, kad žmones veikti skatina baimė arba meilė. Jei turite galimybę rinktis, rinkitės meilės skatinamus veiksmus.

Žinoma, tai ir meilės korta. Ir meilė kitiems pirmiausia prasideda nuo meilės sau. Ar tikrai mylite savo tikrąjį Aš? Ar tikrai galite visiškai atsiverti ir būti sąžiningi su pačiais savimi? Raskite harmoniją, balansą savyje, nes kai to netenkame, tampame pikti ir viskuo nepatenkinti. Ieškokite angelo savyje, nebijokite lįsti gilyn, jei reikia, kad save pažintumėte ir pamiltumėte tokiais, kokie esate.

Patarimas. Turite padaryti svarbius sprendimus. Skirkite savo laiką ir dėmesį visiems variantams, atsižvelkite ir į kitų žmonių poreikius, tik tuomet priimkite sprendimą.

Mylimieji

DVYNIAI

Devyni diskai. Kontroliuokite, kur sutelkite dėmesį. Pagerinkite savo aplinką taip, kad ji sužadintų turto, sėkmės ir klestėjimo jausmą.

Galbūt jums reikia daugiau žalumos jūsų namuose. Galbūt jūsų namus reikia išvalyti nuo netvarkos. Kaip ir sraigė, esate labai jautrus aplinkai. Pasirūpinkite, kad jūsų namai kiekviename kambaryje suteiktų teigiamų pojūčių. Uždekite kelias žvakes ir paryškinkite savo vietą sodrių spalvų pagalvėmis. Padėkite keletą vešlių augalų prie langų arba gaukite „pinigų medį“. Užtikrinkite, kad jūsų namai kvepėtų ir džiugintų visus pojūčius. Apsidairę aplinkui turėtumėte pamatyti gausią aplinką, atspindinčią sėkmės jausmus.

Sulėtinkite tempą ir sukurkite aplinką, kuri skleidžia gerovę. O gausa ir ta pati gerovė tikrai ras kelią ir pas jus. Devyni diskai visada žada klestėjimą, sėkmę ir komfortą.

Patarimas. Jūs sunkiai dirbote, tad dabar pats laikas atsitraukti ir pasimėgauti savo sunkaus darbo vaisiais. Palepinkite save šiek tiek prabangos. Naudokite savo išteklius, kad sukurtumėte grožį savo gyvenime. Apsupkite save geriausiu, ką galite sau šiuo metu leisti.

VĖŽYS

Du diskai. Tai balanso korta. Dažnai taip pat ir partnerystės korta. Panašu, kad savo gyvenime bandote subalansuoti dvi skirtingas sritis: sveikata ir pinigai, meilė ir darbas, ir pan. Jūsų galvoje nuolat sukasi mintys apie kažkokias dvi problemas, du sprendimus, du kelius…

Pats laikas atsitraukti kiek atgal ir nesistengti vienu metu atlikti milijoną darbų, nes tam dabar visiškai netinkamas metas. Turit skirti mažiau dėmesio pašaliniams dalykams ir susikoncentruoti tik ties dviem pagrindinėmis problemomis. Beje, neapleiskit ir savo finansų, nes ir čia turėtų būti šioks toks balansas. Neišleiskite daugiau nei iš tikrųjų galit sau leisti.

Patarimas. Atidžiai pasverkite visus turimus variantus. Nevenkite užtrukti ilgiau, tačiau raskite geriausią sprendimą.

taroskopai
taroskopai

LIŪTAS

Lazdų karalienė. Šį mėnesį vis pasitaikys dienų, kai pasitikėjimas savimi liesis per kraštus. Nepamirškit to jausmo, nes ateityje jis padės pasitikėjimą savimi pasiekti vis paprasčiau, o panaudoti vis dažniau ir dažniau.

Drąsi, dinamiška ir veržli – tai šio mėnesio jus lydėsianti energija. Ir dabar tam, tiesą pasakius, pats laikas. Jei gyvenime paskutiniu metu sunkiai sekėsi judėti į priekį, tai atėjo laikotarpis, kur turite puikią progą suimti save į rankas ir atgauti savo gyvenimo kontrolę.

Kai kuriems – tai kūrybos metas, kitiems – savęs paieškų laikotarpis. Kad ir kur esate, jausitės tikrai gerai ir savo vietoje, kas pridės papildomo spinduliavimo ir produktyvumo. Tai transformacijos laikotarpis, kai žengiama link savo jėgų, stiprybės ir tiesiog tapimo pačiu savimi

Patarimas. Lazdų karalienė vertina kiekvieną pasitaikančią galimybę ir pasinaudoja proga kažką naujo apie save sužinoti: savo silpnybes ir stiprybes – tai tiesiog būtina norint VALDYTI PASAULĮ!

MERGELĖ

Trys taurės. Jūsų aplinkoje – geri žmonės. Ir bet koks stresas, pasitaikantis jūsų kelyje, išsisklaido pakankamai lengvai, kai pasidalinate savo mintimis su draugais. Galbūt įsitrauksite į kokią grupę, būrelį ar bažnyčią, ir pagaliau tarp tų žmonių pasijusite gerai, taip, lyg jau senai pažinotumėte tuos žmones, lyg esate ten, kur ir turėtumėte būti.

Išlaisvinkit savo charizmą. Tai nepaprasta maginė energija, kuri skatina kitus jus mėgti. Charizma – tai dovana, kurią turime kiekvienas, bet ne visi esame ją išlaisvinę ir patobulinę. Kiekvienas gali atskleisti savo charizmą atskleisdami savo asmeninę vidinę šviesą ir ja pasidalindami su kitais. Pozityvi energija gali įtakoti kitus ir pakeisti pasaulį.

Šis mėnuo – bendravimo laikotarpis. Skirkite savo laiką šeimai, draugams. Dalyvaukite šventėse, vestuvėse, gimtadieniuose ar vakarėliuose, nevenkite jų, kad ir kaip kartais norisi ramybės ar vienatvės. Turite puikią galimybę atgaivinti senus santykius, draugystes, susitikti su senai nematytais giminaičiais.

Patarimas. Tausokite ir vertinkite artimuosius bei draugus. Nepamirškite mėgautis gyvenimu ir kiekviena miela diena!

Trys taurės
taroskopai

SVARSTYKLĖS

Taurių pažas. Šį mėnesį bus labai svarbu atrasti balansą tarp to, ko Jūs norite ir to, ką Jūs iš tiesų galite. Turite suprasti, kad tai kas vyksta, iš tiesų neturi nieko bendra su Jumis asmeniškai. Geriausia, ką galite padaryti, tai “verkiančiam” pasiūlyti paramą ir išklausyti. Nemąstykite apie tai, kokią turėsite naudą iš savo geraširdiškumo. Visi mūsų geri darbai anksčiau ar vėliau “atsiperka”.

Kitas dalykas – išleiskit savo vidinį vaiką pažaisti. „Išjunkite“ bet kokią savikritiką, kad vietoje to, jog mėgaujatės gyvenimu, turėtumėte nuveikti kažką tikrai „rimto ir naudingo“. Tiesiog pasimėgaukit šia diena, šia savaite, šiuo mėnesiu, šiuo momentu, ir pamatysit, kad dienos praeina maloniau, nes neturite laiko bendrauti su „monstrais“.

Patarimas. leiskite savo vaizduotei rodyti Jums kelią! Pasisemkite idėjų iš paslaptingo svajų pasaulio tam, kad įgautumėte įkvėpimo.

SKORPIONAS

Septynios taurės. Pasirinkimai, pasirinkimai ir dar daugiau pasirinkimų! Ką pasirinkti? Mėnuo skirtas rimtiems apmąstymams, koks visgi turėtų būti mūsų pasirinkimas, tiek didelis, tiek mažas. Kartais net mažiausias sprendimas turi grandiozinį efektą ir įtakoja ne tik mūsų pačių, bet ir mus supančių gyvenimą.

Panašu, kad jūsų galva pilna svajonių ir ateities vizijų – gyvenimas ten kitoks nei gyvenate dabar. Tik svajojate ir svajojate, bet pamirštate, kad ateitis nėra iškalta akmenyje, ją galima pakeisti. Gali būti, kad prieš jus net keletas pasirinkimų, keletas galimybių, tačiau nereikėtų skubėti rinktis. Greičiausiai, kad ir ką pasirinksite šiandien, neduos to rezultato, kurio tikitės. Leiskite sau svajoti, bet tos svajonės turėtų būti labiau realios, su galimybe išsipildyti, jei bus pridėtos pastangos. Susikoncentruokite ties kažkuo vienu, nes kai darome keletą dalykų vienu metu, dažnai nukenčia abi pusės. Ir nepamirškite, kad viską kontroliuojate jūs, o ne likimas.

Patarimas. Jei prieš jus begalė pasirinkimų, neskubėkite daryti sprendimo. Kiekvienam variantui skirkite dėmesio ir viską gerai apgalvokite. Priimkite pagrįstą sprendimą, o ne bile ką ir bile kaip.

Taroskopai. Septynios taurės
Apverstas Teismas

ŠAULYS

Apverstas Teismas. Kaip sakoma: ką pasėsi, tą ir pjausi. Taip, Karma gali būti tikra kalė, bet juk ne iš giedro dangaus ateina visos tos bausmės, ar ne? Tad šį mėnesį būkite atsargūs net su savo mintimis. Neskubėkite daryti sprendimų, kol visko tikrai labai gerai neapmąstysite, o jei yra galimybė, atidėkite tai vėlesniam laikui. Verta sustoti, jei gyvenime kyla įtarimų, kad darote ne tai, einate ne ten, norite ne to. Kažkas panašaus lyg per gyvenimą einate miegodami. Tad sustokite ir pažvelkite į savo poreikius. Kažkurios gerosios jūsų asmenybės savybės užmigdytos, nes nenaudojamos. Gal laikas būtų jas pažadinti? Prisiminti kas jums gyvenime teikia tikrą malonumą: jūsų aistra, hobis, asmeninis tikslas (ar tikslai), projektai… Laikas pabusti iš miego!!! Užteks savimi abejoti, imkit savo gyvenimą ir pomėgius į rankas, juk viskas priklauso tik nuo jūsų. Mes patys kuriame savo gyvenimą, tad koks jis bus? Praleisite jį amžino miego būsenoje ir egzistuodami; ar visgi nutarsite, kad atėjo laikas GYVENTI?!

Patarimas: laikas pasikeitimams. Jei kiekvieną minutę kovojate ir jaučiatės taip, lyg einate ne tuo keliu, apsisukite ir grįžkite. Grįžti niekada nevėlu!

OŽIARAGIS

Apverstas Pakabintas. Apverstoje pozicijoje ši korta atrodo keistai, nes Pakabintasis nebekaba aukštyn kojomis. Žmogus išsivaduoja iš priverstinės stagnacijos, jis keičiasi ir išsilaisvina iš dvasinių bei emocinių pančių.

Jei kurį laiką “kabėjote” ir laukėte, kol kažkas išsispręs savaime, tai tam laukimui dabar jau atėjo galas. Žengiate į tokį laikotarpį, kai teks augti ir plėstis. Jei ilgą laiką “kabate” ties kažkokia problema ar tiesiog kankinatės dėl senų žaizdų, tai dabar daug lengviau pavyks išsivaduoti iš emocinių pančių. Jei jūsų pačių svajonės ir tikslai buvo pakliuvę į savotišką sąstingį (dėl kažkokių vidinių problemų ar išorinės realybės), tai dabar ledai pajudės.

Jei laukėte, kad antroji pusė priartėtų dar labiau, o bendravimas taptų dar intymesnis, tai jūsų maldos buvo išklausytos.

Patarimas. Jei nuolat dėl kažko ar kažkam aukojotės, tai sustokit! Visiškai neprivalote būti kankiniu ar šventuoju. Nieko baisaus, jei pirmiausia pasirūpinsite savo reikmėmis.

Taroskopai: Apverstas Pakabintas
taroskopai

VANDENIS

Apverstas Atsiskyrėlis. Šį mėnesį labai daug laiko skirsite kažkokios tiesos paieškomis. Tai gali būti paieškos apie save, įvykius ar kitus žmones. Ir tas toks didelis užsifiksavimas būtent šiose paieškose gali stabdyti jūsų pačių judėjimą toliau ir asmeninį augimą. Skirkite laiko sau ir su savimi, pabūkite vienatvėje, tačiau neapsistatykite barikadomis, kad niekas kitas negalėtų prasibrauti. Nereikia nieko bijoti.

Bet kokie bandymai kuo labiau save užimti įvairia veikla šiuo metu gali būti labiau žalingi, nei duoti kažkokios konkrečios naudos. Darykite tik tai, kas būtina ir skirkite laiko savistabai. Visur turi būti balansas.

Seni romantiniai santykiai gali atgimti, tačiau paklauskit savęs ar tikrai jau viską išsiaiškinote dėl praeities, ar nepulsite kartoti tų pačių klaidų ir ar neteks lipti į tą pačią mėšlo krūvą?

Patarimas. Permąstykite praeities klaidas ir pamokas. Pasinaudokite ta patirtimi kaip kelrodžiu, kad visa tai nepasikartotų.

ŽUVYS

Apverstas Pasaulis. Viskas šį mėnesį bus ne taip. Ne tai, kad pasaulio pabaiga, bet viskas strigs, vėluos ir nervuos. Atrodo, viską jau padarėt, bet vis kažkas trukdo. Ką gi, pats laikas pergalvoti ar tikrai nereikia pašalinių pagalbos, ar tikrai su viskuo galite susitvarkyti patys? O gal dabar būtų pats laikas visgi tos pagalbos paprašyti? Nepamirškit, tikrai nebūtina visko atlikti patiems.

Kažkoks gyvenimo etapas jau beveik baigiasi, taip sakant, finišo tiesioji. Tačiau dar nesustokit, nes visgi finišas dar nepasiektas ir darbai iki galo nėra baigti. Ir poilsis jau greitai, atsipalaidavimui skirtas laikas taip pat ne už kalnų, bet dar ne dabar, dar teks pakentėti.

Patarimas. Nustokite kaltinti visą pasaulį dėl savo problemų. Nustokite vaidinti auką. Savo pasaulį ir savo gyvenimą kuriate savo pačių veiksmais ir pasirinkimais. Atlikite vidinius tyrimus, kad suvoktumėte, kurioje vietoje sukūrėte problemas. Pamirškite išorinius faktorius – viskas JŪSŲ viduje!

Apverstas Pasaulis

Norite platesnės apžvalgos ar konsultacijos dominančiais klausimais? Apsilankykite jau veikiančiame Taro kortų konsultacijų užsakymų puslapyje.