Pasaulis Pagal Mane Kontaktai

Jei turite kažkokių komentarų, pasiūlymų ar klausimų, ir atsakymą norite gauti asmeniškai – užpildykite žemiau esančią formą ir aš pasistengsiu atsakyti Jums kaip įmanoma greičiau.

Taip pat galite su manimi susisiekti per socialinius tinklus:

Jei norite savo mintimis pasidalinti viešai, tai galite padaryti Komentarų skyrelyje.

Jei turite pasiūlymų dėl nemokamų Taro mokymosi šaltinių, kuriais norėtumėte pasidalinti su kitais skyriuje Nemokami Taro šaltiniai, parašykite kuo būtent norite pasidalinti (video ar tekstai) ir atsiųskite siūlomas nuorodas. Jei manysiu, kad jos tinkamos ir nepažeidžia autorinių teisių, tuomet tikrai įkelsiu į svetainę.

Turėkite kantrybės, nes ne visada sugebu atsakyti iš karto. Kartais atsakymo gali tekti palaukti keletą dienų, nes laiškų gaunu tikrai nemažai. Tad – kantrybės!

Pasaulis Pagal Mane Kontaktai

Kaip man su Jumis susisiekti?
Jei Jūs sutinkate gauti Naujienas, Jūsų el. pašto adresas bus automatiškai įtrauktas į mūsų sąrašą.

Individualios veiklos vykdymo pažyma Nr. 672986

Jei kažkam įdomu, gyvenu Vilniuje ;)

Taip pat ruošiu ir asmenines Taro kortų apžvalgas dominančiais klausimais. Planuoju parengti atskirą svetainę šiai paslaugai, tad greitu metu jau galėsite apžvalgą užsisakyti tiesiai iš ten. Kol kas, deja, teks pasinaudoti aukščiau išvardintais susisiekimo su manimi būdais.

Beje, taip pat galvoju įkelti ir atskirą skiltį Apie mane, tad jei turite kokių nors konkrečių klausimų apie mane asmeniškai, tai taip pat galite atsiųsti pasinaudoję kontaktų forma ar soc. tinklais.

Tad, kaip jau minėjau, jei tik turite kažkokių – bet kokių – klausimų (asmeninių ar apie Taro), rašykite: pildykite formą ar tiesiog siųskit žinutes per FB ar Instą ;)

Geros dienos! ❤️