Universal Waite Taro apžvalga

Parengė Ernesta Kazlauskienė

Universal Waite Taro – tai ideali kaladė pradedantiesiems. Ši kaladė, kaip ir dauguma kitų Taro kortų kaladžių, kilo iš tradicinės Rider-Waite kaladės. Labai informatyvūs piešiniai, pagal juos lengva suprasti ką korta norėjo pasakyti. Kiekviena korta turi nemažai simbolizmo, ženklų, lengva jas tyrinėti, skaityti, į jas gilintis. Neaikštinga, lengvai draugaujanti.

Apie šią kaladę gausu informacijos užsienio literatūroje, nes ji beveik identiška tradicinei Rider-Waite kaladei, kuriai yra skirta gausu literatūros bei vaizdo medžiagos. Yra ir lietuvių kalba, bet apžvalgos silpnokos, o anglų ir rusų kalbomis rasite ne vieną knygą ar straipsnį apie šias kortas. Patariama rinktis klasikinę, tada sutaps aprašymai, surinkta informacija, atitiks spalvos, simboliai ir pan.

Norintiems nerti giliau

Po kurio laiko, norintiems nerti giliau, ji gali atskleisti savo kabalistinę pusę. Kaip ir minėta, joje nemažai ženklų ne tik pamatomų iš karto, bet ir giliau užslėptų – Kabalos ženklų. Jų pagalba galima dar daugiau ir giliau suprasti kiekvieną kortą, įžvalgas derinti ne tik buitiniame lygmenyje, bet pereiti prie Visatos taisyklių.

Taigi, tai puiki kaladė tiek pradedantiesiems, tiek ilgiau draugaujantiems su Taro. Konkreti, iškalbinga, talpinanti daug informacijos. Sėkmingai rasite literatūros Jums artima užsienio kalba.

Universal Waite Imperatore
Nors nėra nei „gerų”, nei ” blogų” kortų, jos tiesiog suteikia informaciją ir aiškiau nupiešia mums padėtį, bet ima viena kokia ir „prilimpa” prie širdies, pamatai dėlionėje ir nusišypsai, norisi pasisveikinti. Viena iš tokių kortų asmeniškai man yra Imperatorė.

Man ji visada asocijuojasi su išmintimi, motinyste, rūpinimųsi kitais, sugebėjimu valdyti savo gyvenimą. ši korta atstovauja stiprią asmenybę, kuri neverkšlena, o stebi, daro išvadas ir tada jau atitinkamus veiksmus. Tokia kupina švelnumo, gėrio, kartais ir geležinės valios.

Universal Waite 4 taurės
Ne itin prie širdies būtų Keturios Taurės.

Man ji siejasi su neveiklumu, laukimu kažko gero, vat sėdžiu ir laukiu, gal kas pasikeis, gal kas ką atneš. Savo gyvenimo nekontroliavimas, atidavimas vadelių į Likimo rankas, negana to, dar vidinis nepasitenkinimas, kad nesiklosto taip, kaip norėtųsi.

Čia trumpas apibūdinimas nuostabios kaladės, kuri mielai galėtų prisiglausti Jūsų namuose. Apie šios kaladės pliusus būtų galima dar kalbėti ir kalbėti, o štai minusų nerandu. Vienas gal tik, kad ji nėra išsipuošusi, ji netraukia akies žėrinčiomis spalvomis, o pradedant draugauti atrodo taip norisi kažko įspūdingo, bet ji informatyvi. Ji kaip gera draugė: daug žinanti, buitiška, nevaikšto išsipusčiusi, bet galima pakelti ir vidury nakties, jei reikia, užtenka kelių ženklų ir aišku apie ką kalba, galite pabaigti vieni kitų sakinius. Net jei po to susirasite žėrinčių draugių, ši manau vis vien visada ras vietą Jūsų širdies kertelėje.

Šią kaladę įsigyti galima:

Pasaulis Pagal Mane Facebook paskyroje / Parduotuvė

Taip pat iš Amazon arba Bookdepository

Norite pasiūlyti savo apžvalgą? Susisiekite su manimi per kontaktų formą ir mes būtinai ką nors sugalvosim.