Taroskopai kiekvienam zodiako ženklui:
2020 metų kovas

Taroskopai – tai Taro kortų prognozės kiekvienam zodiako ženklui. Primenu, kad tai tik bendra mėnesio apžvalga ir net ne apžvalga, o vyraujančios mėnesio nuotaikos. Kai kurios kortos tikrai jus užkabins, o kai kurios ne. Jei atsitiko taip, kad jums teko daugiau neigiamos energijos, pasinaudokite tuo kaip perspėjimu. Bet kuriuo atveju, tai pramoginė rubrika, tad su pateikta žemiau informacija galite pasielgti kaip jums patiems norisi.

2020 kovo mėnesio nuotaikoms buvo panaudota Radiant Rider-Waite Tarot.

Taroskopai: 2020 metų kovas

Taroskopai. Apverstas Bokštas

AVINAS

Apverstos Dešimt lazdų. Pats laikas sustoti poilsiui ir pasimėgauti savo pasiekimais. Sausis – tai mėnuo, skirtas atpažinti savo įtaką padedant kitiems pasiekti tai ko jie troško. O tuomet skirkite laiko tiesiog sau! Jei sunkiai dirbote, kad turėtumėte geresnį rytojų, tai turite suvokti, kad tikrai įrodėte, jog sugebate įveikti sunkumus ir siekti užsibrėžto tikslo. Atminkite, kad sunkus darbas norint turėti tą geresnį rytojų bus nieko vertas, jei jūs pervargsite tiek, kad tiesiog neturėsite jėgų viso to darbo ir pasiekimų įvertinti, jai nuoširdžiai pasidžiaugti. Apsižvalgykite aplink ir pasimėgaukite jaukiais namais, kuriuos susikūrėte, geru maistu, kuriuo mėgaujatės. Pasidalinkite šiais šiltais momentais su artimaisiais.

Nedidelės pertraukėlės nuo sunkių darbų pagelbės jums atgauti jėgas, kad ir toliau galėtumėte pagelbėti ne tik sau, bet ir kitiems. Gyvenimas neturi būti vergyste! Mėgaukitės juo!

Patarimas: jums gali rūpėti, bet jums nebūtina to užsikrauti ant savo galvos. Jei kiti nori, kad prisiimtumėte atsakomybę už jų problemas, tai būtų pats laikas paskatinti tokius žmones patiems pasirūpinti savo reikalais.

JAUTIS

Apverstas Lazdų tūzas. Periodas, kai yra didelė galimybė prarasti dėmesingumą bei prarasti norą kažką veikti. Tiesiog pasistenkite vienu metu koncentruotis tik ties vienu dalyku. Bendras kovo vaizdas išlieka neblogas, net gi, sakyčiau, tikrai geras. Problema tame, kad jums bus sunku tą „geras” pajusti, vis atrodys, jog kažko trūksta. Jei kovojate su nerimu, pasistenkite išsiaiškinti to jausmo priežastis, kas iš tiesų neramina?

Naujos idėjos niekaip neras kelio. Džiaugsmo pojūtis miglotas ir tolimas. Kitaip tariant, gal ir pradėsite kažką naujo, bet labai greitai suvoksite, kad neturite nei noro, nei entuziazmo tai toliau vystyti. Bus labai sunku rasti tai, kas gali jus uždegti ir suteikti daugiau pasitenkinimo gyvenimu.

Patarimas: Neskubėkite daryti sprendimų ir nelaukite pasikeitimų, jūs dar nepasiruošę. Palūkėkite, kol viskas pasisuks jūsų naudai.

Apverstas Lazdų tūzas
Apverstas Teismas

DVYNIAI

Apverstas Teismas. Kaip sakoma: ką pasėsi, tą ir pjausi. Taip, Karma gali būti tikra kalė, bet juk ne iš giedro dangaus ateina visos tos bausmės, ar ne? Tad šį mėnesį būkite atsargūs net su savo mintimis. Neskubėkite daryti sprendimų, kol visko tikrai labai gerai neapmąstysite, o jei yra galimybė, atidėkite tai vėlesniam laikui. Verta sustoti, jei gyvenime kyla įtarimų, kad darote ne tai, einate ne ten, norite ne to. Kažkas panašaus lyg per gyvenimą einate miegodami. Tad sustokite ir pažvelkite į savo poreikius. Kažkurios gerosios jūsų asmenybės savybės užmigdytos, nes nenaudojamos. Gal laikas būtų jas pažadinti? Prisiminti kas jums gyvenime teikia tikrą malonumą: jūsų aistra, hobis, asmeninis tikslas (ar tikslai), projektai… Laikas pabusti iš miego!!! Užteks savimi abejoti, imkit savo gyvenimą ir pomėgius į rankas, juk viskas priklauso tik nuo jūsų. Mes patys kuriame savo gyvenimą, tad koks jis bus? Praleisite jį amžino miego būsenoje ir egzistuodami; ar visgi nutarsite, kad atėjo laikas GYVENTI?!

Patarimas: Laikas pasikeitimams. Jei kiekvieną minutę kovojate ir jaučiatės taip, lyg einate ne tuo keliu, apsisukite ir grįžkite. Grįžti niekada nevėlu!

VĖŽYS

Kvailys. Kvailys – jis visada simbolizuoja kažką naujo ir dar nepatirto. Atvira širdis. Iš esmės, tai pozityvi korta, tačiau joje yra paslėptas ir perspėjimas. O perspėjimas būtų visgi žiūrėti po kojomis ir mažiau skraidyti padebesiais. Tikėti savimi ir su pasitikėjimu žengti į nežinomybę – tai viena; tačiau žengti į nežinomybę visiškai nepamąsčius apie pasekmes – tai jau kvailumas, kuris gali tapti didele gyvenimo klaida.

Ir visgi, kartais tiesiog turime žengti tą svarbų žingsnį link to, ko taip trokštame, kad ir kokia nežinomybė ar naujas nuotykis mūsų laukia priešakyje. Juk negalime gyventi visą laiką tik tikėdamiesi, kad kažkas įvyks. Dažnai tenka ne tik pirštą pajudinti, bet ir tikrai kažką daugiau nuveikti, kad pasiektume trokštamą tikslą. Net jei kelyje pasitaikys tamsių ir nemalonių situacijų, tai nereiškia, kad viskas prarasta. Eik toliau, tikėk savimi ir viskas bus gerai!

Patarimas: Jei mąstote apie kažkokius svarbius pasikeitimus ar pasinaudojimą nauja galimybe – tai ši korta sako: Pirmyn! Tik pirmyn ir net nemąstykite apie tai antrą kartą. Eikite nauju keliu, net jei jis ir atrodo nelabai patikimas.

Kvailys
Kalavijų karalius

LIŪTAS

Kalavijų karalius. Panašu, kad dabar toks periodas, kai mąstysite tik apie tai, kaip įvairūs dalykai, žmonės ir įvykiai veikia jus asmeniškai. Pirmiausia turėtumėte atkreipti dėmesį ir į kitų jausmus, o tik tada veikti ar kalbėti. Tai stiprios energijos korta. Nepriversite kitų žmonių daryti tik tai, ko norite jūs. Svarbiau būtų pamąstyti apie savo pačių elgesį, mintis ir/arba troškimus. Gali būti, kad darbo vietoje jausitės, kad kažkoks žmogus per daug įkyrus ir varginantis, bet gali būti tik tai, kad reaguojate į viską per daug jautriai. Dabar pats laikas pasidomėti kitais nei jums įprasta informacijos šaltiniais. Labai palankios aktyvios meditacijos.

Patarimas: Jei turite padaryti svarbų sprendimą, tai dabar pats laikas. Tik nepamirškite vadovautis protu, atidėkite emocijas į šalį. Dabar reikalinga tik logika.

MERGELĖ

Apverstos Devynios taurės. Jūs pilni svajonių, troškimų ir tikslų, kurie nėra vien paviršutiniški. Jie gilūs ir kartais sunkiai apčiuopiami net jums patiems. Tačiau panašu, kad būtent šie didieji, gilieji troškimai ir pradės pildytis. Tad dabar yra pats laikas sustoti ir tikrai giliai, nuoširdžiai apgalvoti tai, ko gi trokštate iš gyvenimo. Nustebsite kaip greitai kartais išsipildo tai, kas tikrai ir gerai apgalvota. Nepamirškite svajoti.

Gyvenime kartas nuo karto pasitaiko sunkumų, bet jie visi įveikiami. Kad ir kokie sunkumai jums pasitaikys šį mėnesį, nepamirškite, jog tai laikina. Ir nepamirškite, kad žolė kaimyno kieme tikrai nėra žalesnė. Tiesiog šį mėnesį jus gali kankinti mintys, jog viskas, ką pasiekėtė ir ko taip troškote, iš tiesų yra visai ne tai, ko norėjote. Būti patenkintu tuo, ką turi, ką pasiekei – svarbi gyvenimo pamoka.

Patarimas: Būkite atsargūs su savo svajonėmis. Nepamirškit, kad jos visgi gali išsipildyti.

Apverstos Devynios taurės
Šeši diskai

SVARSTYKLĖS

Šeši diskai. Ši korta rodo, kad viskas pasisuks į gera, ypač kas liečia finansus. Ji taip pat kalba apie lygybę, sąžiningumą ir gyvenimo cikliškumą, judėjimą būtent į teigiamą gyvenimo etapą. Nevenkite pasidalinti kažkuo, ko kitiems galbūt to reikia labiau nei jums. Ir tai nebūtinai turi būti materialūs dalykai: kartais pakanka peties išsiverkti, ausies išklausyti, palaikyti emociškai – visa tai kartais daug svarbiau nei pinigaia arba tai, ką už juos galima nusipirkti. Ir nebūkite per daug išdidūs priimti tai, ką kitas siūlo, nes niekada nežinai kaip viskas gali pasisukti. Ypač, jei visgi tos pagalbos tikrai reikia. Ir net nebijokite jos paprašyti, nes tikrai atsiras kažkas, kas pagalbos ranką išties net nesusimąstęs. Tuo tarpu, jei visgi esate tas, kuris duoda, pagalvokite ir apie savo motyvus. Ar duodate todėl, kad jausitės geriau? O gal todėl, kad norite, jog kitas jaustųsi jums skolingas? Ar jūsų ištiesta pagalbos ranka parodo, kad esate aukščiau, o gal tokiu būdu norite įgauti populiarumo? O gal visgi tai natūralus ir savaime kylantis noras? Kad ir kokie būtų jūsų motyvai, būkite tikri, kad žinote, kokie jie. Neapgaudinėkit patys savęs.

Patarimas: Jei matai kažką, kam reikia pagalbos, būk pasirengęs padėti. Būk dosnus. Jei tau pačiam reikia pagalbos, nebijok jos paprašyti.

SKORPIONAS

Apverstas Taurių tūzas. Viskas klostysis pakankamai pozityviai, tačiau jums gali atrodyti, jog esate „pastrigę”. Turite suprasti, kad skirdami daugiau savo dėmesio ir laiko, galite išspręsti beveik visas problemas ir perlipti beveik visas kliūtis. Giliau panagrinėkite savo gyvenimo sritis, kuriose jaučiate kliūtis, blokus ir pagalvokite, ką galite padaryti, kad tuos blokus nuverstumėte bei atgautumėte savo kiek prisilpusią energiją. Pasistenkite suprasti, kas būtent tuos blokus sąlygoja, o jau tada savaime ateis supratimas ir ką tokio pozityvaus ir konstruktyvaus galite dėl to padaryti. Gerai viską apgalvokite prieš imdamiesi veiksmų.

Gali būti, kad jausite šiokius tokius emocinius blokus… Nei meilės, nei santykių, nei draugystės… Bet tai ne pasaulio pabaiga. Būkite iniciatyvūs ir pradėkite kurti naujus planus, kad galėtumėte atsikratyti tų jausmų, kurie dabar iš jūsų atima daug energijos, laiko ir gerą savijautą. Patikėkite, kad anksčiau ar vėliau, net ir audringa jūra nurimsta.

Patarimas: Tausokite savo širdį ir jausmus. Dabar visgi nebūtų pats geriausias laikotarpis visa tai atskleisti kitiems.

Apverstas Taurių tūzas
Taurių riteris

ŠAULYS

Taurių riteris. Laikotarpis, kai jausitės įkvėpti meniškai ir dvasiškai pakylėti. Puiku, jei rasite kur tą energiją panaudoti. Liūdna, jei visa tai bus iššvaistyta veltui. Būsite per daug imlūs išoriniam kitų poveikiui, tad gali būti pastebimas ryškus nuotaikų svyravimas. Tiesiog per daug imsite į širdį kitų nuomonę, kuri ne visada sutaps su jūsų pačių tiek nuomone, tiek požiūriu į aplinką apskritai. Ryškūs nuotaikų pakilimai ir kritimai yra beveik neišvengiami šiuo kūrybingu laikotarpiu, kai nuo didelio euforijos jausmo pereinama, prie perdėto jautrumo ar net depresijos. Geriau privengti svarbių sprendimų darymo, nes jie bus labiau paremti laikinų emocijų ir įspūdžių. Nesvarbu, teigiamos tos emocijos ar neigiamos, svarbu tai, kad jos gali būti ne visai teisingos ir perdėtos.

Gyvenkite šiuo momentu, mėgaukitės siūlomais malonumais, kurkite, tačiau nepriimkite visko už gryną pinigą ir nesitikėkite, kad tai tęsis amžinai. Mažiau tikėsitės, lengviau bus pergyventi, jei kelyje kažkas bus netaip. Viskas gali pasirodyti per gerai, kad būtų tiesa ir visiškai nestabilu.

Patarimas: Ieškokite patyrimų, kurie padarytų jus laimingais. Kuo jau ilgą laiką norėjote užsiimti? Dabar būtų pats laikas tai išbandyti.

OŽIARAGIS

Apverstos Septynios lazdos. Paranoja – pagrindinė jūsų mėnesio tema… Kai pasiekiame kažkokias aukštumas ar užimame vadovaujančią poziciją, visada atsiras kažkas, kas mes jums iššūkį. Akis į akį susidursite su žmonių pavydumu ir noru turėti tai, ką turite jūs. Bus toks įspūdis, kad visi susimokė prieš jus, bet būkit realistai – taip nebūna, kad visi staiga nusisuktų. Pajauskite tą savo vidinę jėgą ir neleiskite baimei paimti viršaus – jūs visada esate stipresni nei manote. Neleiskite neryžtingumui, nerimui ir depresijai jus nugalėti. Pasitikėkite savo vidiniu balsu, jis žino kaip jus išvesti iš ten, kur dabar esate. Išlikite kantrūs, nedarykite skubotų ir neteisingų sprendimų, nepasiduokite grasinimams. Paklauskite savęs: Ar esu ištikimas sau ir savo įsitikinimams? Kokią poziciją turite užimti, kad visiems būtų aiškus jūsų požiūris? Galite apleisti savo gynybines pozicijas ir truputį atsipalaiduoti, nereikia nuolat ieškoti problemų. Kartais reikia užleisti vietą kitiems ir nustoti kovoti dėl dalykų, kurie iš tiesų yra nieko verti. Apgalvokite tai.

Patarimas: Jei jaučiate, kad jums trūksta motyvacijos ir užtikrintumo, tai tikrai tada neverta pradėti nieko naujo (ar pradėti kovą). Geriau susilaikyti, bent jau, kol jausitės užtikrinti.

Taroskopai: Apverstos Septynios lazdos
Taroskopai: Apversti Du kalavijai

VANDENIS

Apversti Du kalavijai. Kai ši korta pasirodo horizonte, tai dažniausiai perspėjimas, kad turėtumėte būti apdairus – kažkas šalia jūsų lyg ir ieško kompromiso, tačiau visiškai neplanuoja bent kažkiek nusileisti. Ir tokia padėtis kelia įtampą. Nenusileiskite, bet ir nenukirskite visko kaip kirviu. Geriau atsitraukite kuriam laikui į šoną ir dar kartą apmąstykite visas galimybes. Išeitis visada yra. Šiuo metu yra susilpnėjęs ryšys su jūsų pačių emocijomis, patys nelabai suprantate ką jaučiate, kas tinka, kas patinka, o kas ne. Tai sukelia problemų priimant sprendimus. Geriau jau atidėkite tų sprendimų darymą iki tol, kol nebūsite tikri, kad tai teisingas žingsnis.

Šis mėnuo – tai viskas apie balansą ir partnerystę. Atėjo laikas, kai esate pasiruošę labiau atiduoti save rimtai partnerystei – tiek profesionaliame, tiek asmeniniame plane. Tačiau turite sugebėti neprarasti kontrolės ir kitose savo gyvenimo srityse, nes jei nuolat bus tik darbas, arba tik meilė, arba tik dvasinis tobulėjimas – gyvenimas ir vėl taps išbalansuotu ir pilnu problemų. Tad pasistenkite atrasti tą aukso viduriuką ir išlaikyti gražų subalansuotą gyvenimą savo rankose.

Patarimas: Jei ką, tai šį mėnesį geriau jau pabūkit Šveicarija – išlikit neutralūs, nei kiškitės į kažkokias neaiškias situacijas. Nebūkit tarpininku ir neleiskite, kad viskas pavirstų kažkokiu ekstremalu.

ŽUVYS

Apverstas Pakabintas. Apverstoje pozicijoje ši korta atrodo keistai, nes Pakabintasis nebekaba aukštyn kojomis. Žmogus išsivaduoja iš priverstinės stagnacijos, jis keičiasi ir išsilaisvina iš dvasinių bei emocinių pančių.

Jei kurį laiką “kabėjote” ir laukėte, kol kažkas išsispręs savaime, tai tam laukimui dabar jau atėjo galas. Žengiate į tokį laikotarpį, kai teks augti ir plėstis. Jei ilgą laiką “kabate” ties kažkokia problema ar tiesiog kankinatės dėl senų žaizdų, tai dabar daug lengviau pavyks išsivaduoti iš emocinių pančių. Jei jūsų pačių svajonės ir tikslai buvo pakliuvę į savotišką sąstingį (dėl kažkokių vidinių problemų ar išorinės realybės), tai dabar ledai pajudės.

Jei laukėte, kad antroji pusė priartėtų dar labiau, o bendravimas taptų dar intymesnis, tai jūsų maldos buvo išklausytos.

Patarimas: Jei nuolat dėl kažko ar kažkam aukojotės, tai sustokit! Visiškai neprivalote būti kankiniu ar šventuoju. Nieko baisaus, jei pirmiausia pasirūpinsite savo reikmėmis.

Taroskopai: Apverstas Pakabintas