Taroskopai kiekvienam zodiako ženklui:
2020 metų balandis

Taroskopai – tai Taro kortų prognozės kiekvienam zodiako ženklui. Primenu, kad tai tik bendra mėnesio apžvalga ir net ne apžvalga, o vyraujančios mėnesio nuotaikos. Kai kurios kortos tikrai jus užkabins, o kai kurios ne. Jei atsitiko taip, kad jums teko daugiau neigiamos energijos, pasinaudokite tuo kaip perspėjimu. Bet kuriuo atveju, tai pramoginė rubrika, tad su pateikta žemiau informacija galite pasielgti kaip jums patiems norisi.

2020 balandžio mėnesio nuotaikoms buvo panaudota Radiant Rider-Waite Tarot.

Taroskopai: 2020 metų balandis

Taroskopai. Apverstas Bokštas

AVINAS

Šeši diskai. Ši korta rodo, kad viskas pasisuks į gera, ypač kas liečia finansus. Ji taip pat kalba apie lygybę, sąžiningumą ir gyvenimo cikliškumą, judėjimą būtent į teigiamą gyvenimo etapą. Nevenkite pasidalinti kažkuo, ko kitiems galbūt to reikia labiau nei jums. Ir tai nebūtinai turi būti materialūs dalykai: kartais pakanka peties išsiverkti, ausies išklausyti, palaikyti emociškai – visa tai kartais daug svarbiau nei pinigaia arba tai, ką už juos galima nusipirkti. Ir nebūkite per daug išdidūs priimti tai, ką kitas siūlo, nes niekada nežinai kaip viskas gali pasisukti. Ypač, jei visgi tos pagalbos tikrai reikia. Ir net nebijokite jos paprašyti, nes tikrai atsiras kažkas, kas pagalbos ranką išties net nesusimąstęs. Tuo tarpu, jei visgi esate tas, kuris duoda, pagalvokite ir apie savo motyvus. Ar duodate todėl, kad jausitės geriau? O gal todėl, kad norite, jog kitas jaustųsi jums skolingas? Ar jūsų ištiesta pagalbos ranka parodo, kad esate aukščiau, o gal tokiu būdu norite įgauti populiarumo? O gal visgi tai natūralus ir savaime kylantis noras? Kad ir kokie būtų jūsų motyvai, būkite tikri, kad žinote, kokie jie. Neapgaudinėkit patys savęs.

Patarimas: Jei matai kažką, kam reikia pagalbos, būk pasirengęs padėti. Būk dosnus. Jei tau pačiam reikia pagalbos, nebijok jos paprašyti.

JAUTIS

Apversti Aštuoni kalavijai. Po ilgų ir gilių apmąstymų pagaliau ateis tas suvokimas, kad laikas veikti ir kažką svarbaus savo gyvenime keisti. Jūs pasiruošę arba beveik pasiruošę perlipti per savo baimes ir eiti toliau. Tą ir padarykite! Eikite tik toliau pirmyn, nes atgal nėra reikalo žvalgytis. Paprašykit pagalbos ar patarimo, jei labai reikia, bet tikėkit ir pasitikėkit savimi – tai labai svarbu. Nepamirškit ir to, kad kad ir kaip gerai viską suplanuosite, gyvenimas vistiek iškrės jums kokį netikėtą šposą, tad priimkite tokius dalykus kaip suaugęs žmogus, nes visko nenumatysi. Pagalba visada šalia, tik reikia mokėti paprašyti, o nerimavimas tikrai nieko neišsprendžia ir nepakeičia. Tik veiksmai.

Pagaliau išsilaisvinimas, laisvė, pabėgimas… Spaudimas sumažės, nerimas taip pat, pagaliau viskas susitvarkys, pagaliau viską ir vėl paimsite į savas rankas. Jokiu būdu nepasiduokite baimei, jokiu būdu negrįžkit atgal.

Patarimas: Pasitraukite iš esamos situacijos, kuri jums kelia nepatogumų. Jums tikrai nebūtina čia pasilikti ir jūs žinote, ką turite daryti.

Apversti Aštuoni kalavijai
Apverstas Vežimas

DVYNIAI

Apverstas Vežimas. Nežinia kodėl, bet tiesiog apsistatysite siena ir patys save blokuosite nuo kažkokių pirmųjų žingsnių. Planą kaip ir turite, bet tiesiog stovėsite vietoje, negalėsite susikoncentruoti, o gal pasuksite ne tuo keliu ir tada tiesiog siekisite kažko kito? O gal viskas tiesiog slys iš rankų? Visko tiesiog per daug? Na, paveikslas aiškus, ar ne? Kažkas nutiks, kas privers jus sustoti ar pasukti kitur. Ar jūsų planai priklauso nuo kitų žmonių? Jei taip, belieka kantriai laukti. Neskubinkit įvykių. Bet kuriuo atveju, šiuo periodu jums belieka gerai apžvelgti ir peržvelgti savo planus, tikslus, savo pačių elgesį, požiūrį ir nusistatymus. Taip pat atkreipkite į šalia esančius žmones ir jų skleidžiamą energiją. Susidėliokite viską į lentynas, tada taps paprasčiau pamatyti kelio pradžią.

Žemiškame plane, jūsų kelionių planai gali vėluoti ar išvis būti atšaukti. Būkite atsargūs kelyje.

Patarimas: Jei jaučiate, kad einate ne tuo keliu, tai tada drąsiai pradėkite žvalgytis naujo. Nėra prasmės eiti keliu, kuris jūsų niekur nenuves.

VĖŽYS

Taurių tūzas. Panašu, kad jūsų ateities planai yra susiję su jausmais ir širdies reikalais. Visgi, tai nėra pati geriausia situacija, nes kyla daug klausimų apie jūsų motyvaciją. Ar meilė ir santykiai – tai kažkas kas padeda jums jaustis geriau? O gal jūs per daug išrankūs ir norite turėti „viską” čia ir dabar? O gal jums svarbu tai, kad jūsų santykius partneris (-ė) įvertino brangia dovana? Ką norima tuo tūzu pasakyti? Tai, kad kartais jūsų idealizacijos visiškai nukrypo nuo realaus žmogaus paveikslo su visais trūkumais. Idealių žmonių nėra. Visi mes turime savų tarakonų. Ši korta taip pat primena ir apie tai, kad turėtume pasirūpinti savo dvasiniu gyvenimu. Ką dėl savęs galite padaryti, kad jūsų siela pasijustų pagerbta ir pamylėta?

Gali būti galimybė sulaukti naujų teigiamų emocijų, naujos laimės, gal ir naujos meilės. Jus sups daug visokių malonių emocijų. Tik nelabai kažkodėl pasiruošę jas priimti, gal baimė, nepasitikėjimas, gal buvę praradimai ir nusivylimai jus stabdys.

Patarimas: Dalinkitės savo jausmais. Atverkite širdį. Dabar pats laikas atsiskleisti visu savo grožiu.

Taurių tūzas
Apverstas Diskų tūzas

LIŪTAS

Apverstas Diskų tūzas. Per daug pergyvensite dėl piniginių reikalų. Žinoma, mes visi turime rūpintis savo finansais, tačiau kas per daug, tas nesveika ir tas „nesveika” gali atimti iš jūsų galimybę džiaugtis tuo, ką turite čia ir dabar. Ir atsispirkite tai pagundai skaičiuoti svetimas monetas, atsikratykite to menkaverčio pavydo jausmo.

Tai, beje, liečia ir romantinius santykius. Pavydas. Būkite komanda, o ne atskiri ir priešiški vienetai. Šį mėnesį reiktų daugiau bendrauti, tai padės nukreipti savo dėmesį į kitus, bet tikrai ne mažiau svarbius dalykus gyvenime.

Gali būti, kad per savo užsispyrimą ir nenorą pažvelgti į susidarančias situacijas kitu kampu, galite prarasti puikias pasitaikančias galimybes.

Patarimas: Jei mąstote apie kažkokius kardinalius pasikeitimus, tai ši korta sako: dar ne dabar. Teks palaukti.

MERGELĖ

Apverstos Aštuonios taurės. Jau kažkurį laiką planuojate viską mesti, apsisukti ir palikti už nugaros. Ką gi, ši korta siūlo jums pamąstyti apie savo sprendimą kiek ilgiau. Visai gali būti, kad kažkokiai situacijai vystytis nedavėte papildomai laiko ir viską darote skubotai. Skubos darbą velnias renka…

Nepraraskite tikėjimo, kad geri laikai jūsų dar laukia ateityje. Jei nuojauta sako, kad visgi turite pasitraukti iš santykių, darbo ar pakeisti gyvenamąją vietą, pasitikėkite ja… bet pamąstykite kiek ilgėliau. Prieš darant galutinį sprendimą, pasverkite visus už ir prieš, jei tai įmanoma.

Turėtumėte skirti daugiau laiko bendraudami ir išeidami iš namų. Jei tai per sunku, tuomet bent jau daugiau bendraukite su artimais žmonėmis ar kažkuriuo iš draugų. Toks elgesys gali atnešti daug gerų mažų dalykų į jūsų gyvenimą. Nereikia savęs izoliuoti!

Patarimas: Nebėkite nuo problemų, nes jos vistiek jus pasivys. Geriau jau stoti akistaton ir viską galutinai užbaigti, nei nuolat gyventi savotiškoje neviltyje.

Apverstos Aštuonios taurės
Apversti Mylimieji

SVARSTYKLĖS

Apversti Mylimieji. Laikas atstatyti harmoniją visuose jus supančiuose santykiuose (asmeniniuose, profesiniuose ar šeimyniniuose). Tai, taip sakant, gyjančių ryšių laikotarpis. Meilė prasideda nuo žmogaus priėmimo tokiu, koks jis yra iš tiesų. Žaizdų neužgydysit ir harmonijos neatgausit, jei nuolat kaltinsit kažką kitą. Jūs jų nekontroliuojat ir negalit atsakyti už jų pasirinkimus, tačiau esat atsakingi už savo pasirinkimus ir savo gyvenimą. Kai nuspręsit mylėti ir paleisit viską, kas kelia vidinį disbalansą, pamatysit, kad net tie, kurie erzina labiausiai, gali pasirodyti kitoje šviesoje. Mylėkite save, savo gyvenimą ir kitus. Visi santykiai, visi žmonės, kuriuos sutinkame kelyje – jie mūsų mokytojai. Ko galite išmokti dabartiniame gyvenimo etape?

Svarbus sprendimas turi būti padarytas. Užteks tempti gumą ir ieškoti būdų tą sprendimą atidėti dar tolimesniam laikui. Juk tas tempimas tik sukelia daug negerų vidinių emocijų ir konfliktų. Nepamirškit, kad jūs pats esate savo gyvenimo kalvis.

Patarimas: Kreipkite dėmesį į nuojautą ir pasistenkite tuos jausmus išanalizuoti, kad įgautumėte daugiau aikšumo kas, kodėl ir su kuo tai valgoma. Jūsų jausmai ir emocijos kankina ne be reikalo, tad nereikia viso to ignoruoti.

SKORPIONAS

Septynios Lazdos. Tai žinutė, kad jūsų laukia iššūkiai, bet turite nepamiršti, kad iš tiesų esate jiems pasiruošę. Ir jie net gi teiks jums savotišką malonumą. Tai gali būti ir nedidelis asmeninis testas, kuris parodys, kiek gi iš tiesų esate toli pažengę savo srityje, kiek gi iš tiesų geri jūsų sugebėjimai (dvasiniai ar žemiški). Jūsų entuziazmas, ambicijos ir jumoras padės atlaikyti šio mėnesio įtampą. Išorinės kliūtys, rodos, atsiras iš oro. Neapleiskit savo pozicijų. Esate ten, kur ir turite būti ir neleiskite kitiems jūsų sustabdyti.

Kovokit už tai, kuo tikit! Atstovėkit ir apginkit savo mintis, idėjas ir svajones. Tikėkit savo sugebėjimais ir svajonių realumu. Jei jau taip nutiko, kad kova neišvengiama, tai atsiduokit jai iš visų jėgų! Jūs galit laimėti! Ir nepamirškite, jog tai kas mūsų nenužudo, padaro stipresniais.

Patarimas: Jei tenka tvarkytis su dideliu kiekių konfliktų ir reikalavimų, tai pirmenybę suteikite tikrai svarbiems. Pirmiausia atsikratykite jų, o tada jau visa kita smulkmė nebeatrodys tokia sudėtinga.

Septynios lazdos
Žynė

ŠAULYS

Žynė. Ar pasitikite savo vidiniu aš ir savo instinktais? Kartais nerimas neleidžia pasinaudoti tais vidiniais išminties klodais. Žynė yra jūsų vidinės išminties saugotoja ir ji meta jums iššūkį pažvelgti pro šydą. Ar sugebėsite atsiriboti nuo „sveiko” proto ir racionalumo, ir pasiduosite Žynės vedami link pradinių žinių? O gal tiesiog skėstelsite rankomis ir eilinį kartą tarsite: „aš nežinau ką daryti”? O juk atsakymas prieš pat jūsų nosį ir giliai širdyje jūs kuo puikiausiai žinote, ką turite padaryti. Jūsų vidinė išmintis – tai tas instinktas, kuris yra jūsų gyvenimo vedlys, jūsų neklystantis kompasas, ar užteks drąsos pažvelgti giliau?

Iš esmės, šis mėnuo turėtų būti pilnas netikėtų posūkių, savotiškų paslapčių, kurių vienos paaiškės labai greitai, o kitos ir liks nepaaiškintos. Korta sako, kad nieko nėra iškalta akmenyje, tad kuo mažiau žinosit apie savo ateitį, tuo ramiau miegosit. Tiesiog pasitikėkite savo intuicija ir tuo jausmu, kad tikrai žinai, jog yra vienaip, o ne kitaip. Iš kur žinai, ne taip ir svarbu, svarbu tikėti ir pasitikėti pačiu savimi.

Patarimas: Šį kartą tikrai įsiklausykite į savo instinktus. Neįgnoruokite nuojautos ir tų drugelių pilve, kai nebetelpi savo kailyje. Tiesiog sekite paskui tą nuojautą – suvoksite, kad ji nukreipia jus teisingu keliu.

OŽIARAGIS

Apversti Dešimt kalavijų. Gyvenime viskas sukasi ratu – yra džiaugsmo akimirkų, yra ir skausmo. Ši korta žymi pabaigą. Galutinis taškas pasiektas, atėjo laikas naujai pradžiai. Tačiau ši pabaiga gali būti arba džiaugsminga atomazga, arba sudėtinga baigtis. Bet kuriuo atveju, laikas paleisti praeitį ir pradėti kurti naują ateitį. Ir nors bus tokių akimirkų, kad net ir žinodami, jog pabaiga visai čia pat, jūs iki paskutinio nenorėsit pasiduoti. O be reikalo! Kol nepasibaigė vienas etapas, negali prasidėti kitas. Tad besipriešindami, tiesiog be reikalo tempiate laiką ir nukeliate tai, kas neišvengiama. Laikas su tuo susitaikyti ir judėti toliau. Galbūt dabar dar visko ir nesuprasite, tačiau nepamirškite, kad niekas nevyksta be priežasties. Tad jei kažkas jūsų gyvenime daugiau nebepasiteisina (žmonės, situacijos, jausmai), tuomet nebijokite to paleisti. Yra skirtumas tarp gyventi praeitimi ir iš jos pasimokyti. Išsilaisvinkite iš praeities, bet į būsimą gyvenimo kelionę pasiimkite išmoktas pamokas – jos pravers.

Patarimas: Ar tikite kažkuo, kas graužia ir naikina jus pačius? Jei taip, laikas pasikeitimams. Pradėkite nuo pradžių, bet jau su nauju vertybių rinkiniu.

Apversti Dešimt kalavijų
Šešios lazdos

VANDENIS

Šešios lazdos. Ar kada jautėtės tikru nugalėtoju? O gal yra kažkas, kuo tikrai didžiuojatės ir aplinkiniai pagaliau tai pastebėjo? Ką gi, atėjo laikas pasimėgauti pergale ir laurais.

Jei dirbate ties meno kūriniu, verslo planu, darbo projektu, o gal tiesiog lėtai, bet užtikrintai bandote suvilioti potencialą antrąją pusę – tuomet viskas tik jūsų naudai. Nešvaistykite laiko, siekite, darykite tai, ko iš jūsų reikia, kad vėliau galėtumėte pasimėgauti sunkaus darbo vaisiais. Nepamirškite, kad tas kas dirba – pasiekia trokštamą tikslą; kas ieško – tas randa. Geriau judėkite link savo troškimų, link svajonių įgyvendinimo, o ne nuo savo baimių. Jūsų užsidegimas, įkvėpimas ir motyvacija nuves jus daug toliau nei abejonės ir baimės kada nors galėtų. Tikėkite ir pasitikėkite savimi bei savo gebėjimais – jie tikrai nuves jus link pergalės ir sėkmės!

Patarimas: Išlaikykite savo dėmesį tik ties norimu rezultatu. Nusistatykite savo ketinimus ir nenurimkite tol, kol nebus pasiektas finišas.

ŽUVYS

Septynios taurės. Pasirinkimai, pasirinkimai ir dar daugiau pasirinkimų! Ką pasirinkti? Mėnuo skirtas rimtiems apmąstymams, koks visgi turėtų būti mūsų pasirinkimas, tiek didelis, tiek mažas. Kartais net mažiausias sprendimas turi grandiozinį efektą ir įtakoja ne tik mūsų pačių, bet ir mus supančių gyvenimą.

Panašu, kad jūsų galva pilna svajonių ir ateities vizijų – gyvenimas ten kitoks nei gyvenate dabar. Tik svajojate ir svajojate, bet pamirštate, kad ateitis nėra iškalta akmenyje, ją galima pakeisti. Gali būti, kad prieš jus net keletas pasirinkimų, keletas galimybių, tačiau nereikėtų skubėti rinktis. Greičiausiai, kad ir ką pasirinksite šiandien, neduos to rezultato, kurio tikitės. Leiskite sau svajoti, bet tos svajonės turėtų būti labiau realios, su galimybe išsipildyti, jei bus pridėtos pastangos. Susikoncentruokite ties kažkuo vienu, nes kai darome keletą dalykų vienu metu, dažnai nukenčia abi pusės. Ir nepamirškite, kad viską kontroliuojate jūs, o ne likimas.

Patarimas: Jei prieš jus begalė pasirinkimų, neskubėkite daryti sprendimo. Kiekvienam variantui skirkite dėmesio ir viską gerai apgalvokite. Priimkite pagrįstą sprendimą, o ne bele ką ir bele kaip.

Taroskopai. Septynios taurės