Taroskopai kiekvienam zodiako ženklui:
2020 metų rugpjūtis

Taroskopai – tai Taro kortų prognozės kiekvienam zodiako ženklui. Primenu, kad tai tik bendra mėnesio apžvalga ir net ne apžvalga, o vyraujančios mėnesio nuotaikos. Kai kurios kortos tikrai jus užkabins, o kai kurios ne. Jei atsitiko taip, kad jums teko daugiau neigiamos energijos, pasinaudokite tuo kaip perspėjimu. Bet kuriuo atveju, tai pramoginė rubrika, tad su pateikta žemiau informacija galite pasielgti kaip jums patiems norisi.

2020 rugpjūčio mėnesio nuotaikoms buvo panaudota Radiant Rider-Waite Tarot.

Taroskopai: 2020 metų rugpjūtis

Taroskopai. Apverstas Bokštas

AVINAS

Kvailys. Kvailys – jis visada simbolizuoja kažką naujo ir dar nepatirto. Atvira širdis. Iš esmės, tai pozityvi korta, tačiau joje yra paslėptas ir perspėjimas. O perspėjimas būtų visgi žiūrėti po kojomis ir mažiau skraidyti padebesiais. Tikėti savimi ir su pasitikėjimu žengti į nežinomybę – tai viena; tačiau žengti į nežinomybę visiškai nepamąsčius apie pasekmes – tai jau kvailumas, kuris gali tapti didele gyvenimo klaida.

Ir visgi, kartais tiesiog turime žengti tą svarbų žingsnį link to, ko taip trokštame, kad ir kokia nežinomybė ar naujas nuotykis mūsų laukia priešakyje. Juk negalime gyventi visą laiką tik tikėdamiesi, kad kažkas įvyks. Dažnai tenka ne tik pirštą pajudinti, bet ir tikrai kažką daugiau nuveikti, kad pasiektume trokštamą tikslą. Net jei kelyje pasitaikys tamsių ir nemalonių situacijų, tai nereiškia, kad viskas prarasta. Eik toliau, tikėk savimi ir viskas bus gerai!

Patarimas: Jei mąstote apie kažkokius svarbius pasikeitimus ar pasinaudojimą nauja galimybe – tai ši korta sako: Pirmyn! Tik pirmyn ir net nemąstykite apie tai antrą kartą. Eikite nauju keliu, net jei jis ir atrodo nelabai patikimas.

JAUTIS

Bokštas. Rugpjūčio mėnuo bus įtemptas, pilnas neigiamų emocijų ir nevaldomo jų proveržio, nevaldomo pykčio protrūkių. Kažkas nemalonaus turėtų įvykti, kad išjudintų jus iš mirties taško ir priverstų į pasaulį ir jus supančius žmones pažvelgti kitaip. Kad ir kaip ilgai vengėte pažvelgti tiesai į akis, ji vis tiek jus pasivijo ir grasina išlįsti į paviršių. Kuo labiau stengsitės visiems šiems pokyčiams priešintis, tuo skausmingesnis ir sunkesnis laikotarpis jūsų laukia. Jūsų laukia netikėtumas, kuris gali virsti įdomiu atradimu, bet gali tapti ir didele kliūtimi ar apgaulingais lūkesčiais. Mažos jūsų pastangos bus bevertės. Jei tikrai norit pasiekti užsibrėžtą tikslą, tuomet viskas, ką iki šiol laikėte vertybe, turi būti sugriauta. Negali statyti nieko naujo, jei toje vietoje vis dar stovi kažkas seno.

Patarimas: Jei jūsų gyvenime vyksta pasikeitimai, kurių negalite kontroliuoti, tuomet tiesiog priimkite tuos pasikeitimus, kad ir kokie gąsdinantys jie yra. Tiesiog, verskitės ten, kur gyvenimo smūgis trenkia, nesipriešinkite. Taip turi būti! Tai laikina! Tai praeis!

Bokštas
Žynė

DVYNIAI

Žynė. Ar pasitikite savo vidiniu aš ir savo instinktais? Kartais nerimas neleidžia pasinaudoti tais vidiniais išminties klodais. Žynė yra jūsų vidinės išminties saugotoja ir ji meta jums iššūkį pažvelgti pro šydą. Ar sugebėsite atsiriboti nuo „sveiko“ proto ir racionalumo, ir pasiduosite Žynės vedami link pradinių žinių? O gal tiesiog skėstelsite rankomis ir eilinį kartą tarsite: „aš nežinau ką daryti“? O juk atsakymas prieš pat jūsų nosį ir giliai širdyje jūs kuo puikiausiai žinote, ką turite padaryti. Jūsų vidinė išmintis – tai tas instinktas, kuris yra jūsų gyvenimo vedlys, jūsų neklystantis kompasas, ar užteks drąsos pažvelgti giliau?

Iš esmės, šis mėnuo turėtų būti pilnas netikėtų posūkių, savotiškų paslapčių, kurių vienos paaiškės labai greitai, o kitos ir liks nepaaiškintos. Korta sako, kad nieko nėra iškalta akmenyje, tad kuo mažiau žinosit apie savo ateitį, tuo ramiau miegosit. Tiesiog pasitikėkite savo intuicija ir tuo jausmu, kad tikrai žinai, jog yra vienaip, o ne kitaip. Iš kur žinai, ne taip ir svarbu, svarbu tikėti ir pasitikėti pačiu savimi.

Patarimas: Šį kartą tikrai įsiklausykite į savo instinktus. Neįgnoruokite nuojautos ir tų drugelių pilve, kai nebetelpi savo kailyje. Tiesiog sekite paskui tą nuojautą – suvoksite, kad ji nukreipia jus teisingu keliu.

VĖŽYS

Taurių karalius. Pasirūpinkite savimi ir leiskite, kad kiti pasirūpintų jumis. Esate daug pasiekę, galbūt sukūrę sėkmingą verslą, galbūt sukūrėte stabilią šeimą, kurioje vyrauja meilė ir pagarba vienas kitam. Tai teikia daug pasitenkinimo, bet širdyje kažko trūksta. Toks įspūdis, kad visa tą laimę bekuriant, buvo prarastas ryšys su vidiniu kūrybingumu. Ieškokite savyje pasislėpusio menininko, puoselėkite savo emocijas. Venkite bereikalingų apmąstymų apie tai, ko neturite. Geriau pasidžiaukite savo pasiekimais, mažais ar dideliais. Nenuvertinkite savęs.

Asmeninė transformacija ir sielos kitimai priklauso ne tiek nuo geros valios ar aklo likimo, kiek nuo jūsų gebėjimo rasti savo sielos poreikiams naujas alternatyvas. Juk, kai siela pradeda „badauti”, kyla daug vidinių prieštaravimų ir baimų. O jų dabar jums reikia mažiausiai.

Patarimas: Leiskitės nešami gyvenimo upės. Atsipalaidavęs požiūris gali padėti lengviau įveikti net ir klastingiausius vandenis.

taroskopai
taroskopai

LIŪTAS

Apverstos Trys taurės. Dabar ne laikas būti vieniems. Dabar pats laikas prisiminti draugus, dažniau su jais susitikti ir atstatyti senai pamirštus ryšius. Panašu, kad šį mėnesį būtent toks susitikimas jūsų ir laukia, senai primiršti žmonės grįš į jūsų gyvenimą. Naudokitės proga ir pasistenkite, kad ties atnaujinti ryšiai vėl nenutoltų.

Gali būti, kad kasdienis stresas, nerimas, pareigos, pasirengimai užgoš tą jausmą, kad džiaugsmą galima rasti bet kurioje smulkmenoje. Paklausykit mėgiamą muziką, pasilepinkit mėgiamu patiekalu, įsitraukite į dominančią knygą, ar tiesiog skirdami kelias minutes savo kūrybingumui atgaivinti.

Darbe netikėtai gali išlįsti pavydas, bet apskritai nuotaikos darbinėje aplinkoje bus pakankamai malonios. Jei ieškote antrosios pusės, tai dabar puiki proga dažniau išeiti su draugais pasižmonėti. Gali būti, kad draugų dėka susipažinsite su potencialia antrąja puse.

Patarimas: Negatyvą neutralizuokite juoku! Pasirūpinkite savo šviesiomis viltimis, tikslais ir svajonėmis. Pasinaudokite savo charizma, kad pagyvintumėte bendravimą su kitais. Nepamirškite džiaugtis!

MERGELĖ

Likimo ratas. Nuolatinis judėjimas ir transformacija. Sekite paskui savo sėkmę ir likimą, kad ir kur jis nuvestų. Nes esmė ne tame, geri dalykai mūsų laukia ar blogi, bet tame, kaip mes su visu tuo susitvarkome, kaip sudėliojame savo gyvenimus, kad didieji pasikeitimai mūsų nežeistų, neįtakotų mūsų meilės, darbo ar sveikatos, arba atvirkščiai – kaip išspausti iš viso to kuo daugiau naudos. Būkite atsargūs, atkreipkite dėmsį į mažas gyvenimo teikiamas smulkmenas, iš kurių mūsų džiaugsmai susideda. Visas grožis slepiasi detalėse…

Leiskitės plukdomi pasroviui. Ir nors tikėjimas, kad viskas pagaliau susitvarkys ir bus gerai, jums neįprastas ir nėra lengvai įkandamas, bet būtent taip turėtumėte jaustis, jei norit, kad mėnuo būtų malonus. Truputį atsiribokite nuo ateinančių metų planų, padėkite užrašinę į šoną ir tiesiog iš širdies pasimėgaukite gyvenimu.

Patarimas: Siekite permainų! Būkite drąsūs ir imkitės iniciatyvos. Susikurkite savo laimę!

Likimo ratas
taroskopai

SVARSTYKLĖS

Apversti Devyni diskai. Šiuo laikotarpiu siūloma atkreipti dėmesį į tai, ko jūs netoleruojate, nes tai neatitinka jūsų gyvenimo standartų. Kartais, kai per daug giliai paneriame į keblius santykius, aplinką ar situaciją, po truputį, bet atbunkame, mums tai nebedaro jokios įtakos. Su laiku net nebepastebime išsikraipiusio balanso, ir tai tampa nauju normaliu dalyku. Bet taip būti neturėtų. Gyvendami su šiukšlėmis pradedame patys jaustis tokiais pat. Tad dabar pats laikas gerai apmąstyti ar daug jūsų gyvenime purvo ir nešvarios aplinkos. Tai liečia ir jūsų pačių širdį, ar daug ten purvo, nuo kurio būtų pats laikas išsivalyti? Ar esate viskuo patenkinti? O gal yra kokio darbelio, kuris padės kiek pagerinti pačius save? Tobulumui ribų nėra, laikas apsivalyti!

Ir nors yra dėl ko būti savimi patenkintu, visgi reiktų nepamiršti, kad tik veikiant galima kažko pasiekti. Būkite tikri, kad savo tikslus ir siekius sukonkretinot kaip įmanoma labiau. Jei nesate garantuoti kaip elgtis toliau, paprašykite patarimo iš žmogaus, kurio pasitikite. Mąstykit pozityviai.

Patarimas: Nepamirškite, kad visada galite pakeisti tai, kas nepatinka. Tačiau kartais užtenka tiesiog pakeisti savo pačių požiūrį. Ne visada viskas yra taip blogai, kaip gali pasirodyti iš pirmo žvilgsnio.

SKORPIONAS

Septyni diskai. Dažnai tai korta, kuri pasakoja apie investicijų grąžinimą. Ir tai gali būti tiek tiesiogine prasme į banką padėti pinigėliai, kurie kažką uždirbo; tiek perkeltine, kai skiriame savo laiką, jėgas, energiją kažkokiam projektui. Derlius tikrai bus gausus. Vienintelė bėda yra ta, kad jums atrodo, kad viskas vyksta per daug lėtai, kad to „derliaus“ norisi čia ir dabar, o tenka laukti ir ta nežinia vis labiau kankina: ar pasiteisins visos pastangos? Tačiau turite suprasti, kad tai investicija į jūsų ateitį. Jei kyla minčių ar verta investuoti į žmones ar situacijas, tai turit tvirtai suvokti, kad tai jūsų potenciali ateitis, kurią galite susikurti pagal savo paveikslą. Rinkitės išmintingai kam ir kiek pastangų turėtumėte skirti.

Patarimas: Skirkite laiko apžvelgti ir įvertinti savo pasiekimus. Tai suteiks puikią galimybę suprasti, kokie turėtų būti tolimesni žingsniai.

Septyni diskai
Apverstas Diskų pažas

ŠAULYS

Apverstas Diskų pažas. Ką gi, panašu, kad šį mėnesį jums trūks koncentracijos ir susikaupimo. Esate lengvai išvedami iš pusiausvyros. Pasistenkite neskubėti ir daryti vieną darbą po kito, o ne visus iš karto ir be tvarkos. Panašu, kad šiuo metu turite du galimus kelius: arba dirbti dar stipriau, kad išlaikytumėte savo senkančią energiją; arba tiesiog padaryti pertrauką. Kartais užtenka tiesiog ilgesnio savaitgalio, kad ta jūsų gyvenimiška baterija pasikrautų naujam periodui.

Gali būti, jog jausitės perdegę blogąja prasme, kai prarandamas bet koks susidomėjimas tuo, ką darome. Tokiu atveju reikėtų labiau pamąstyti apie tai, kas jus uždega, kas užveda, sukurkite kažką grynai tik dėl savo malonumo, o ne todėl, kad reikia.

Deja, bet neatmetu galimybės, jog į jūsų gyvenimą grįš sena pamoka, kurią galvojote, jog išmokote, bet deja deja… Gali tekti viską pakeisti iš pagrindų.

Patarimas: Jūsų poreikis tobulumui gali tiesiog pradėti kišti jums koją ir užvėlinti svarbius dalykus. Užteks kapstytis smulkmenose, laikas pažvelgti į bendrą paveikslą!

OŽIARAGIS

Apversta Imperatorė. Visi mes turime tiek vyrišką, tiek moterišką puses. Ką gi, jūsų moteriška pusė yra visiškai užguita ir nuvertinta. Ir visai nesvarbu, kokie gyvenimo rūpesčiai dabar jums atrodo svarbiausi – meilė, pinigai, darbas ar pan. – dabar svarbiausia pasidomėti savo moteriška puse, kas gi su ja negerai? Kaip ji jaučiasi? Kodėl ji taip jaučiasi? Ką galite padaryti, kad viskas vėl stotų į vietas?

Galbūt reikėtų skirti laiko ir pabūti gamtoje, prie ežero, upės, laukuose ar miškuose, kur galėtumėte pajusti tikrą gamtos ir žvėrių skleidžiamą energiją ir vibracijas. Pasidžiaukite medžių ir gėlių grožiu. O gal verta būtų aplankyti meno muziejų, galeriją, kurioje būtų daugiau romantiškojo ir raminančio, tuo pačiu įkvepiančio meno. Atkreipkite dėmesį į spalvas, formas, potepius. Turite gyvūną? Skirkite jam laiko. Stebėkite savo jausmus, kai jūsų mylimas gyvūnas atsako į jūsų parodytą dėmesį ir meilę.

Patarimas: Pažvelkite į savo prioritetus ir laukiančius projektus kaip į savo vaikus. Jiems reikia jūsų dėmesio, meilės, nuoseklumo ir disciplinos, kad viskas pavyktų. Gyvenime ir aplink mus ir taip pakanka vyriškos energijos… Pasirūpinkite savo vidine moteriška dalimi ir jos poreikiais, kad vėl atgautumėte balansą ir gyvenimo džiaugsmą.

Apversta Imperatorė
taroskopai

VANDENIS

Apverstos Dešimt lazdų. Pats laikas sustoti poilsiui ir pasimėgauti savo pasiekimais. Rupjūtis – tai mėnuo, skirtas atpažinti savo įtaką padedant kitiems pasiekti tai ko jie troško. O tuomet skirkite laiko tiesiog sau! Jei sunkiai dirbote, kad turėtumėte geresnį rytojų, tai turite suvokti, kad tikrai įrodėte, jog sugebate įveikti sunkumus ir siekti užsibrėžto tikslo. Atminkite, kad sunkus darbas norint turėti tą geresnį rytojų bus nieko vertas, jei jūs pervargsite tiek, kad tiesiog neturėsite jėgų viso to darbo ir pasiekimų įvertinti, jai nuoširdžiai pasidžiaugti. Apsižvalgykite aplink ir pasimėgaukite jaukiais namais, kuriuos susikūrėte, geru maistu, kuriuo mėgaujatės. Pasidalinkite šiais šiltais momentais su artimaisiais.

Nedidelės pertraukėlės nuo sunkių darbų pagelbės jums atgauti jėgas, kad ir toliau galėtumėte pagelbėti ne tik sau, bet ir kitiems. Gyvenimas neturi būti vergyste! Mėgaukitės juo!

Patarimas: jums gali rūpėti, bet jums nebūtina to užsikrauti ant savo galvos. Jei kiti nori, kad prisiimtumėte atsakomybę už jų problemas, tai būtų pats laikas paskatinti tokius žmones patiems pasirūpinti savo reikalais.

ŽUVYS

Apversti Mylimieji. Laikas atstatyti harmoniją visuose jus supančiuose santykiuose (asmeniniuose, profesiniuose ar šeimyniniuose). Tai, taip sakant, gyjančių ryšių laikotarpis. Meilė prasideda nuo žmogaus priėmimo tokiu, koks jis yra iš tiesų. Žaizdų neužgydysit ir harmonijos neatgausit, jei nuolat kaltinsit kažką kitą. Jūs jų nekontroliuojat ir negalit atsakyti už jų pasirinkimus, tačiau esat atsakingi už savo pasirinkimus ir savo gyvenimą. Kai nuspręsit mylėti ir paleisit viską, kas kelia vidinį disbalansą, pamatysit, kad net tie, kurie erzina labiausiai, gali pasirodyti kitoje šviesoje. Mylėkite save, savo gyvenimą ir kitus. Visi santykiai, visi žmonės, kuriuos sutinkame kelyje – jie mūsų mokytojai. Ko galite išmokti dabartiniame gyvenimo etape?

Patarimas: Kreipkite dėmesį į nuojautą ir pasistenkite tuos jausmus išanalizuoti, kad įgautumėte daugiau aikšumo kas, kodėl ir su kuo tai valgoma. Jūsų jausmai ir emocijos kankina ne be reikalo, tad nereikia viso to ignoruoti.

Apversti Mylimieji