Taroskopai kiekvienam zodiako ženklui:
2020 metų liepa

Taroskopai – tai Taro kortų prognozės kiekvienam zodiako ženklui. Primenu, kad tai tik bendra mėnesio apžvalga ir net ne apžvalga, o vyraujančios mėnesio nuotaikos. Kai kurios kortos tikrai jus užkabins, o kai kurios ne. Jei atsitiko taip, kad jums teko daugiau neigiamos energijos, pasinaudokite tuo kaip perspėjimu. Bet kuriuo atveju, tai pramoginė rubrika, tad su pateikta žemiau informacija galite pasielgti kaip jums patiems norisi.

2020 liepos mėnesio nuotaikoms buvo panaudota Radiant Rider-Waite Tarot.

Taroskopai: 2020 metų liepa

Taroskopai. Apverstas Bokštas

AVINAS

Apverstas Lazdų karalius. Panašu, kad šį mėnesį jūsų neapleis abejonės savo kompetencija, gabumais ir prigimtinėmis dovanomis. Užteks nuolat lyginti save ir savo pasiekimus su kitais. Tai lyg lyginti liūtą su driežu.

Gali būti ir taip, kad nusistatysite tokius tikslus, kurie šiam momentui jums yra per dideli, tad bus sunku kažko daugiau pasiekti. Tai gali versti jus jaustis nevykėliu, nes nepavyksta pasiekti to, ko taip norisi. Kad taip nenutiktų, geriau nusistatykit labiau realistinius tikslus ir žinokit, kad tikrai negalit visko padaryti patys ir negalit visų padaryti laimingais. Gali būti akimirkų, kai apims neviltis, jog visos jūsų pastangos bergždžios, ypač, jei esate priklausomi nuo kitų. Galit pastebėti, jog yra žmonių, kurie bando jus sulaikyti, suvaržyti ir bando užkirsti jums kelią savų tikslų bei svajonių suvokimui ir jų išpildymui. Tokiu atveju, geriausia būtų jų atsikratyti, nes niekas nepakeis jų nuomonės ir požiūrio.

Patarimas: Jei kažko siekdami nejaučiate įkvėpimo, tai gal reikėtų tai pergalvoti? Arba atidėti vėlesniam laikui? Tai gali būti ženklas, jog šis tikslas – ne jums.

JAUTIS

Šešios taurės. Labai dažnai tai nostalgijos korta. Mes atsisukame į savo praeities prisiminimus ir dūsaujame, kaip tada buvo gerai. Dažniausiai tai būna susiję su mūsų ankstyvąja jaunyste. Korta perspėja, kad per daug neapsigyventumėme savo prisiminimuose, nes aplinkui irgi turime verdantį gyvenimą. Mes visi turime malonių atsiminimų, tačiau gyventi su mintimi, kad „geriausia – jau praeityje” – tai tik slapta saviįtaiga, kuri gali pavirsti realybe, o juk to mums visiškai nereikia. Gyvenkite dabartyje ir kurkite ateitį.

Gali būti, kad į jūsų gyvenimą sugrįš sena meilė. Juk sena meilė nerūdija, ar ne? Tokiu atveju jums bus suteiktas antras šansas. Tiesiog pasistenkite nekartoti praeities klaidų (ne tik meilės srityje, bet apskritai) ir viskas bus gerai.

Patarimas: Supaprastinkite savo gyvenimą. Pradėkite mėgautis mažais ir paprastais (bet ne prastais) gyvenimo džiaugsmais!

Šešios taurės
Bokštas

DVYNIAI

Bokštas. Liepos mėnuo bus įtemptas, pilnas neigiamų emocijų ir nevaldomo jų proveržio, nevaldomo pykčio protrūkių. Kažkas nemalonaus turėtų įvykti, kad išjudintų jus iš mirties taško ir priverstų į pasaulį ir jus supančius žmones pažvelgti kitaip. Kad ir kaip ilgai vengėte pažvelgti tiesai į akis, ji vis tiek jus pasivijo ir grasina išlįsti į paviršių. Kuo labiau stengsitės visiems šiems pokyčiams priešintis, tuo skausmingesnis ir sunkesnis laikotarpis jūsų laukia. Jūsų laukia netikėtumas, kuris gali virsti įdomiu atradimu, bet gali tapti ir didele kliūtimi ar apgaulingais lūkesčiais. Mažos jūsų pastangos bus bevertės. Jei tikrai norit pasiekti užsibrėžtą tikslą, tuomet viskas, ką iki šiol laikėte vertybe, turi būti sugriauta. Negali statyti nieko naujo, jei toje vietoje vis dar stovi kažkas seno.

Patarimas: Jei jūsų gyvenime vyksta pasikeitimai, kurių negalite kontroliuoti, tuomet tiesiog priimkite tuos pasikeitimus, kad ir kokie gąsdinantys jie yra. Tiesiog, verskitės ten, kur gyvenimo smūgis trenkia, nesipriešinkite. Taip turi būti! Tai laikina! Tai praeis!

VĖŽYS

Apverstas Žynys. Ką gi, į viską teks pažvelgti kiek netradiciškai. Dabar pats laikas sudrebinti status quo ir visus nustebinti. Plaukite prieš srovę. Ieškokite išsivadavimo ir neleiskite taisyklėms jūsų stabdyti ar kažkaip kitaip riboti. Atsiminkit, kad kai kurios taisyklės tam ir buvo sukurtos, kad jas laužyti. Nes dabar susidaro toks įspūdis, kad gyvenate apsupti tik tradicijų ir taisyklių, nebegalit laisvai kvėpuoti. Praradot gyvenimo lankstumą. Meskite iššūkį viskam, kuo tikite; aiškinkitės kiekvieną taisyklę „o kodėl taip ir ne kitaip?”. Būkit atviri patys su savimi! Sukurkite savo taisykles!

Ir jokiu būdu neįsipareigokite ir neprisiriškite prie nieko, jei tuo netikite. Palikite savo galimybes atviras.

Patarimas: Nesek nei paskui lyderius, nei paskui avis. Leisk naujoms savo paties etikos normoms ir naujoms taisyklėms pasiūlyti kitą žingsnį gyvenime.

taroskopai
taroskopai

LIŪTAS

Apverstas Magas. Panašu, kad net ir neturint visų faktų jus neraminančiu klausimu, jūs vis tiek planuojate pasinaudoti savo pozicija ir dalinai panaudoti jėgą (jei taip galima išsireikšti). Būkit atsargūs! Turit suvokti, kad kartais nuo jūsų niekas nepriklauso, tad nustokit versti save ar kitus vykdyti tai, kam dabar dar ne laikas. Pasistenkite nemanipuliuoti žmonėmis ar situacijomis, nes tai gali atsisukti prieš jus pačius. Nešvaistykite savo talentų be reikalo. Jei turit kažkokių gebėjimų, kuriuos iki šiol slėpėt, tai gal dabar pats laikas parodyti ką iš tiesų sugebate? Juk dar tiek daug galite duoti.

Nedvejokite dėl didesnių pasikeitimų. Jei kyla tokios dvejonės, pagalvokite ko visgi bijote. Ar nebus taip, kad kitiems gali nepatikti jūsų naujasis aš? Gal jūs ir teisus, gal jiems ir nepatiks, tačiau tai visiškai nereiškia, kad turite atsisakyti savo ketinimų, ypač, jei jaučiate, kad taip bus teisinga.

Patarimas: Pažvelkite į viską griežčiau, jei norite, kad planas pavyktų. Sukaupkite savo vidinę jėgą ir pirmyn! Būkit ištikimi savo tikslui ir nustokite ieškoti pasiteisinimų!

MERGELĖ

Apversti Septyni kalavijai. Gudrumu ir šmaikštumu galima apeiti bet kokią iškilusią kliūtį. Ji primena, kad nereikia nuolat su tuo gyvenimu kovoti, kartais pakanka tiesiog pasinaudoti protu. Viskas yra išsprendžiama, viskas yra pataisoma, jei tik nepasiduosit. Jūs tikrai protingesni už iškilusias problemas ir turit nepamiršti, kad visasda geriau yra mąstyti protingiau, o ne dirbti sunkiau ir daugiau!

Užteks pykti ant viso pasaulio! Būkite protingesni! Būkite gudresni ;) Jūs puikiai išmanote taktiką ir viską galite išspręsti be didelių kovų ir netekčių. Užtenka kartais tiesiog į visą situaciją ir jos keblumą pažvelgti kitu kampu. Galiausiai, visada galima paprašyti kitų pagalbos ir patarimo. Žinios – didelė jėga, kuri gali pagelbėti įveikti visas kliūtis. Trūksta žinių? Na, pradžiai gyvenimo nepamirškite, kad Guglis žino viską :) Jei nežinote nuo ko pradėti, pradėkite nuo internetinių trupinių, jie užves jus ant kelio.

Patarimas: Nepasiduokite, kai gyvenimas tiesiai jums į akis sako “Ne!”. Jūsų atsakymas turėtų būti: “Mes dar pažiūrėsim!”. Drąsiai žvelkite į priekį ir planuokite kitus savo žingsnius.

Apversti Septyni kalavijai
taroskopai

SVARSTYKLĖS

Devyni kalavijai. Turite būti pasiruošę apsaugoti save nuo per didelio nerimo jausmo. Jei kažkas stipriai neramina, pabandykite įsigilinti ar nerimą kelianti situacija priklauso nuo jūsų ir jūs galite kažką pakeisti, ar visgi tą nerimą įtakoja kiti dalykai ar žmonės. Jei tai antrasis variantas, tuomet laikas panagrinėti esamus santykius ir įvykius, ir pažiūrėti ką galite padaryti, kad viskas ir vėl pradėtų „dirbti“ jūsų naudai. Kažkodėl šiuo periodu jūs jausitės taip, lyg jūsų gyvenimas savotiškai turėtų būti pilnas kažko „daugiau“ ir „geriau“ nei yra. Atraskit mažus džiaugsmus kasdienybėje. Būtent čia slepiasi visas gyvenimo grožis – mažuose dalykuose.

Per didelis nerimas darbe tikrai nepadės. Koncentruokitės ties tuo, ką galite valdyti, o nerimą palikite už durų. Labai svarbu neprarasti pozityvo, kuris tiesiog palengvins prisitaikymą prie nepatogių situacijų. Tinkamas laikas permąstyti savo vertybes ir atsinaujinti.

Patarimas: Stokite akis į akį su savo baime. Jei kažkas jus neramina, tai geriau viską spręsti dabar. Nenukelkite vėlesniam laikui, nes vėliau bus tik sunkiau.

SKORPIONAS

Vežimas. Kad ir kokios bėdos, problemos ar kliūtys pasitaikys jūsų kelyje, nepamirškite, kad užsispyrimo ir valios jėga galite viską nugalėti ir pasiekti savo. Susikoncentruokite ties siekiamu tikslu, pasiruoškite gyvenimo kovai. Nepamirškite, kad jūsų niekas nenugalės, jei nepasiduosite! Pasinaudokite žiniomis, surinkite reikiamą informaciją, kad galėtumėte lengviau išpildyti savo pačių svajones. Išlaisvinkite savo vaizduotę ir panaudokite ją rimto plano kūrimui. Imkitės iniciatyvos ir judėkite visiškai nauja kryptimi.

Sėkmingas mėnuo tiems, kas sugeba greitai reaguoti į susiklosčiusias situacijas, priima sprendimus, daug nesvarstę. Svarbu: sprendimai turi būti sąžiningi ir garbingi.

Tinkamas metas kelionėms.

Patarimas: Jei norite išspręsti problemą, turite labiau save kontroliuoti.

Vežimas
Apversti Septyni diskai

ŠAULYS

Apversti Septyni diskai. Jums prieš akis – krūva darbų, kuriuos reikia nuveikti. Ir net jei prieš akis tikrai begalė darbų ir atrodo, kad visa tai neįveikiama, tereikia patikėti, kad visa tai visgi įmanoma. Tiesiog jums tereikia susidėlioti prioritetus. Ir jokiu būdų nepraraskite drąsos! Net ir apversta ši korta rodo šiokius tokius apdovanojimus bei sunkaus darbo vaisius. Nešvaistykite savo laiko bei energijos kažkam trumpalaikiam ir bereikšmiam. Įsivaizduokite esantys dailininkai, kurie turi pradėti nuo eskizo. Prie šio pradinio darbo visada galima sugrįžti ir kažką pataisyti, patobulinti. Tiesiog pasirūpinkite tvirtu pamatu. Sulėtinkite tempus ir susidėliokite aiškų darbų planą. Ir būkite kantrūs ne tik su kitais, bet, svarbiausia, su pačiais savimi. Įvertinkite savo pačių pastangas.

Patarimas: Dabar ne metas ilsėtis. Greičau atvirkščiai, turite dirbti daugiau, kad padarytumėte tai, ką privalote. Taip pat būkite labai atsargūs su „idealiomis” investicijomis.

OŽIARAGIS

Žvaigždė. Viltis – pagrindinė mėnesio tema. Galite tikėtis dabartinės situacijos pagerėjimo. Jei galvojote, kad turite pamiršti savo svajones ir troškimus, tai dar to nedarykite! Po truputį bus matomi rezultatai. Norai ir svajonės pradės pildytis. Minusas tas, kad tai visgi nesuteiks to taip laukiamo pasitenkinimo jausmo.

Jei bandote užsigydyti emocines žaizdas, tai šis mėnuo kaip tik ir pagelbės tą padaryti. Jei esate vieniši ir tikitės sutikti potencialią antrąją pusę, tai ir čia jums gali nusišypsoti laimė.

Išlaikykite tą pozityvų mąstymą ir tikėkite, kad viskas jums pavyks. Taip sakant, žvaigždės jūsų pusėje. Visata apdovanoja tuos, kurie tiki ir išlieka teigiamai nusiteikę. Tad sugalvok norą!

Šį mėnesį reiktų dažniau save lepinti ir leisti atsigauti. Kai gerai jaučiamės, tai tą pačią energiją perduodame ir kitiems.

Patarimas: Prisiminkite tuos „didžiuosius darbus”, kuriuos turėjote nuveikti, bet jie pasiliko antrame ar net treciame plane. Sekite paskui savo „Žvaigždę” link geresnio savęs, link geresnės ateities ir tikrojo gyvenimo tikslo.

Žvaigždė
taroskopai

VANDENIS

Kalavijų tūzas. Jūsų laukia nauja pradžia, naujas etapas, naujos galimybės net keliose skirtingose srityse. Kas įdomiausia, tai kad ši nauja pradžia gali prasidėti nuo staigaus seno gyvenimo atsisakymo – lyg kardu nukirsta. Galbūt teks atsisakyti yrančių santykių, pabodusio darbo… Kaip sakoma, nėra to blogo, kas neišeitų į gerą.

Ši korta skatina nebijoti žengti staigius, tačiau gerai apmąstytus žingsnius. Jei jau apsisprendėte, tai belieka tik eiti pirmyn. Nemindžikiuoti ir nesidairyti atgal, tik pirmyn! Kad ir kaip baisu, visvien eikit tik pirmyn! Jūs puikiai žinote ką ir kaip turite padaryti. Sunkiausia dalis – pradėti. Tad pradėkite dabar.

Tad, kaip jau supratote, dabar pats laikas paimti viską į savo rankas. Jūs esate savo gyvenimo Karalienė ar Karalius, tad turite elgtis atitinkamai. Užteks gyventi vakar diena ar praėjusiais gerais laikais. Nereikia bijoti to, kas laukia ateityje. Veikite dabar, kad vėliau galėtumėte savimi didžiuotis!

Patarimas: Imkitės iniciatyvos. Nelaukite, kol kažkas kitas pradės tai, ką sumanėte jūs. Ir apskritai, mažiau galvokite apie tai, ką pagalvos kiti. Čia jau jų pačių problema.

ŽUVYS

Teisingumas. Kai nesame patys su savimi nuoširdūs dėl to, ko iš tiesų norime, mes tiesiog išsibalansuojame. Gyvenimas tampa našta, kurią reikia kažkaip „pratempti”. Teisingumo korta tiesiog nori priminti jums, kad turite nemeluoti patys sau (ir kitiems) apie tai, ko gi jums trūksta iki pilnos laimės ir harmonijos atstatymo. Tiesiog turėkite omenyje, kad tokiu būdu turėsite pakankamai dažnai panaudoti žodelį „N-N-NE!”. Teisingumo svarstyklės siūlo pasverti įvairias perspektyvas: ko iš jūsų tikisi kiti, o ko tikitės jūs patys? Ar nebus taip, kad patys išmokėte kitus tikėtis iš jūsų per daug? O gal per dažnai sakote „Taip”, nes nemokate kitaip? Šį mėnesį dažniau save pastatykite į pirmą vietą. Būkit atviri ir nuoširdūs su kitais, bet nepamirškite savęs. Visur, viskam ir visada turi būti ribos.

Patarimas: Šį menesį vadovaukitės moto, kad reikia elgtis teisingai. Net jei viskas prieš jus, sekite savo moralės kompasu ir tikėkite tuo, jog karma viską ištaisys.

Teisingumas