Ko paklausti Taro kortų, kai trūksta idėjų?

20 klausimų, kuriuos šį vakarą galite užduoti savo kortoms ;)

Ką gi, šiandien greičiausiai nusimato karštas pasimatymas… su Taro kortomis!

Vasara jau į pabaigą, dienos trumpėja, vakarai ir naktys ilgėja, tad kodėl tų vakarų neskyrus geresniam savęs pažinimui? Tad pasiimkite savo Taro kortas, tušinuką ir užrašus, ir pirmyn!

Neturite minčių, ko paklausti savo kortų, bet vis vien labai norisi? Žemiau rasite keletą idėjų. Siūlyčiau kiekvienam klausimui traukti tik po vieną kortą. Geriau skirkite daugiau laiko tik jai vienai, pamąstykite, pamedituokite, pasistenkite pajausti… Užsirašykite kilusias mintis. Niekada nežinai, kur šios naujos mintys ir idėjos gali jus nunešti :) Tai gi,

Ko paklausti Taro kortų, jei trūksta idėjų…

 1. Ką turėčiau dabar žinoti / suprasti / pajusti?
 2. Ties kuo turėčiau labiau susikoncentruoti?
 3. Kokią žinutę man turi dvasiniai vedliai?
 4. Kaip galėčiau įnešti daugiau džiaugsmo į savo gyvenimą?
 5. Kas pagelbėtų man atrasti vidinę ramybę?
 6. Kaip kūrybiškai galėčiau šią savaitę save išreikšti?
 7. Kokį turimą talentą turėčiau naudoti daugiau?
 8. Kokią dalį savyje aš šiuo metu ignoruoju / neigiu?
 9. Ko mano gyvenime turėtų būti daugiau?
 10. Ko mano gyvenime turėtų būti mažiau?
 11. Kaip galėčiau geriau susijungti su kitais?
 12. Kas šiuo metu daro man didžiausią įtaką?
 13. Kokią dvasinę pamoką šiuo metu mokausi / gaunu?
 14. Kaip galėčiau savo gyvenime geriau viską valdyti?
 15. Kokie šiuo metu yra didžiausi mano blokai?
 16. Kokias savo savybes turėčiau priimti ir pasinaudoti?
 17. Kurioje mano gyvenimo srityje reiktų daugiau mano dėmesio?
 18. Kaip galėčiau pasijusti labiau laisva ir nepriklausoma?
 19. Kokius įpročius turėčiau pakeisti / atsisakyti?
 20. Kaip galėčiau pakeisti savo pasaulį į teigiamą pusę?

O kas, jei gauni „blogą” kortą teigiamoje pozicijoje?

Pavyzdžiui, sakykim, kad paklausėt Kaip galėčiau pakeisti savo pasaulį į teigiamą pusę? ir ištraukiat Pakabintąjį. Ir kaip dabar interpretuot?!

1. Pastatykite save į pavaizduotos figūros vietą. Šiuo atveju, greičiau jau, pakabinkit save :) Kai tampate Pakabintuoju, kas labiausiai krenta į akis?

Aš pastebiu, kad iš tiesų nelabai galiu atlikti kažkokius veiksmus, bet ir toliau gali kontroliuoti tai, ką ir kaip mąstau bei jaučiu. Pasidavimas tam, kaip viskas vyksta, atneša ramybę. Priešinimasis atneša skausmą.

Aš taip pat pastebiu, jog esu aukštyn kojom, o tai suteikia man visiškai naują perspektyvos galimybę ir aš į viską galiu pažvelgti kitaip, kitu kampu nei anksčiau!

Tai gi, apibendrinant, galėčiau interpretuoti, kad teigiamą įtaką pasauliui galėčiau padaryti ne švaistydama savo energiją besipriešindama tam, kas yra. Vietoje to, aš turėčiau skirti savo laiko ir energijos tam, kad rasčiau ramybę tame, kur dabar esu ir kas esu. Tuo pačiu atmindama, kad visada yra daugiau nei vienas požiūris, nei viena perspektyva. Kai esu ramybės būsenoje ir kai suvokiu, jog yra daug įvairių būdų situacijos suvokimui ir matymui, tuomet elgsiuosi ir veiksiu kitaip. O su mano pasikeitimu, pasikeis ir pasaulis!

2. Paklauskite savęs: „Kokia šios kortos teigiama pusė?”

Kiekviena korta, „teigiama” ar „neigiama” ji jums atrodo, turi teigiamą, gerąją savo pusę.

Pavyzdžiui, Velnias kalba apie priklausomybes bei tą jausmą, kad esi pakliuvęs į spąstus, kad esi įstrigęs. Bet tuo pačiu ši korta kalba ir apie išsivadavimą iš tų priklausomybių bei klampynės, kurioje manai esantis. Tad, jei vietoje Pakabintojo šioje vietoje būčiau gavusi Velnio kortą, apibendrinčiau taip: jei nori padaryti teigiamą įtaką pasauliui, tai visų pirma turi išsivaduoti iš savo pačios neigiamų įpročių ir gyvenimo būdo, ir tuomet pagelbėti kitiems padaryti tą patį.

Pasidalinkit savo patirtimi ;)

Kurį klausimą (-us) pasirinkote? Ką naujo atradote? Ką naujo apie save sužinojote? Papasakokit apie savo patirtį komentaruose žemiau.