Taroskopai kiekvienam zodiako ženklui:
2021 metų kovas

Taroskopai – tai Taro kortų prognozės kiekvienam zodiako ženklui. Primenu, kad tai tik bendra mėnesio apžvalga ir net ne apžvalga, o vyraujančios mėnesio nuotaikos. Kai kurios kortos tikrai jus užkabins, o kai kurios ne. Jei atsitiko taip, kad jums teko daugiau neigiamos energijos, pasinaudokite tuo kaip perspėjimu. Bet kuriuo atveju, tai pramoginė rubrika, tad su pateikta žemiau informacija galite pasielgti kaip jums patiems norisi.

Jei norite užsisakyti išsamią ir asmeninę apžvalgą, galite tai padaryti Konsultacijų puslapyje.

2021 kovo mėnesio nuotaikoms buvo panaudota Radiant Rider-Waite Tarot.

Taroskopai: 2021 metų kovas

Taroskopai. Apverstas Bokštas

AVINAS

Apversti Keturi diskai. Nusimato daug ir įvairių išlaidų, tačiau kai kurios iš jų – beprasmiškos ir kvailos. Bandote taupyti ant smulkmenų, tačiau leidžiate didelius pinigus ten, kur to visiškai nereikia. Ir panašu, kad tvirtas finansinis pagrindas pradeda kiek slysti iš po kojų, nebėra ko nusitverti. Ši korta moko mus, kad turime būti atviresni ir nuoširdesni su aplinkiniais, bet turime suprasti, kad brangiomis dovanomis šeimos ir draugų nenupirksit. Tiesiog pasistenkite mažiau galvoti apie materialines gėrybes ir skirkite tiesiog daugiau laiko brangiems žmonėms.

Kūrybiniai drugeliai bando išsivaduoti į laisvę. Pradedat suprasti, kad visų turtų, kad ir kokie jie būtų (dvasiniai ar materialūs) į grabą nenusineši. Atėjo laikas dalintis. Tad būkit dosnūs. Tuo pačiu atsikratykite nuo nereikalingų daiktų ir rūbų, atlaisvinkite kambarius ir spintas, įneškite į savo aplinką gaivaus ir šviežio oro. Atsikratykite visko, kas tikrai nėra būtina.

Patarimas: stenkitės mažiau reguliuoti kitų gyvenimą, geriau užsiimkit savojo pertvarkymu ir patobulinimu.

JAUTIS

Mylimieji. Ši korta beveik visada atkreipia mūsų dėmesį į partnerystę, ir nebūtinai romantinę. Tai gali būti verslo partnerystė, draugystė, šeima… Iš kitos pusės – tai ir pasirinkimo problema, kai stovime prieš dvi galimybes ir širdis sako vieną, o protas – kitą. Tačiau ši korta labiau akcentuoja tai, jog turėtumėte sekti paskui savo širdį. Yra toks posakis, kad žmones veikti skatina baimė arba meilė. Jei turite galimybę rinktis, rinkitės meilės skatinamus veiksmus.

Žinoma, tai ir meilės korta. Ir meilė kitiems pirmiausia prasideda nuo meilės sau. Ar tikrai mylite savo tikrąjį Aš? Ar tikrai galite visiškai atsiverti ir būti sąžiningi su pačiais savimi? Raskite harmoniją, balansą savyje, nes kai to netenkame, tampame pikti ir viskuo nepatenkinti. Ieškokite angelo savyje, nebijokite lįsti gilyn, jei reikia, kad save pažintumėte ir pamiltumėte tokiais, kokie esate.

Patarimas: turite padaryti svarbius sprendimus. Skirkite savo laiką ir dėmesį visiems variantams, atsižvelkite ir į kitų žmonių poreikius, tik tuomet priimkite sprendimą.

Mylimieji
Apversta Mirtis

DVYNIAI

Apversta Mirtis. Panašu, kad pasikeitimams dar ne laikas. Visai gali būti, kad dar nesate jiems pasiruošę, kad ir kaip prieštarautumėte šiam teiginiui. Tiesiog turit suprasti, kad visos sąlygos ir aplinkybės ne jūsų naudai. Nesvarbu, kokį žingsnį žengsite toliau, svarbu, kad visgi sustotumėte, padarytumėte pauzę prieš tai, kai priimsite sprendimą veikti toliau.

Žinoma, tai taip pat gali rodyti ir pasipriešinimą toms permainoms. Tad patarimas būtų, pirmiausia susitvarkyti su įvairiomis permainų baimėmis, o tik tada eiti toliau. Klausimas pakankamai paprastas: ar pasikeitimus priimsite su pasyvia energija, ar tvirtai? Apversta Mirtis skatina jus žengti žingsnį iš šešėlių atgal į šviesą. Surenkite sau akistatą su viskuo, kas šiame gyvenimo etape yra visiškai jums nereikalinga, o tada visa tai paleiskit. Tai energijos išvalymo korta. Mes dažniau bijome ne to, kas mūsų laukia ir kokie tie pasikeitimai gali būti. Mes labiau bijome prisiimti atsakomybę, būti drąsiais ir nekartoti išmoktos pamokos klaidų. Tai, kas sena ir pažįstama gal ir yra patogu bei įprasta, bet ar nėra taip, kad būtent tai ir ėda mus iš vidaus?

Patarimas: nesistenkite išlaikyti rankose to, kas miršta. Nesistenkite atgaivinti to, kas jau senai nepavyko. Nustokit bandyti gaivinti tai, kas jau aiškiai senai prarasta. Paleiskit! Laikas pradėti gyventi!

VĖŽYS

Devynios taurės. Gyvenimas verda! Ne jūsų galvoje, o aplink, tereikia apsižvalgyti! Vietoje to, kad pergyvenate dėl ateities, geriau paklauskite savęs: „ar galiu padaryti kažką realaus, kas pagelbėtų išspręsti mano problemas, o aš galėčiau grįžti į gyvenimą?”. Tyliai pergyvendami, jūs tiesiog apvagiate save ir nesuteikiate galimybės padaryti taip, kad norai išsipildytų. O juk tai norų išsipildymo korta! Jums tereikia kiek su savimi padirbėti, perlipti per savo baimes ir pasiimti tai, kas ranka pasiekiama. Tad nebešvaistykite savo brangaus laiko pergyvenimams, nerimui ir savęs gailėjimui. Veikite! Balius paruoštas, tad su kokia nuotaika sėsit prie šventinio stalo?

Esame nusipelnę būti laimingi. Sėkmė, gerovė ir asmeninė pilnatvė šį mėnesį gali būti jūsų, tad ko panorėsite? Svajonės gali išsipildyti, tad būkite konkretūs (ir atsargūs) su savo norais.

Patarimas: jei turite padaryti svarbų sprendimą, tai dabar pats laikas. Tik nepamirškite vadovautis protu, atidėkite emocijas į šalį. Dabar reikalinga tik logika.

taroskopai
taroskopai

LIŪTAS

Žynys. Ši korta siūlo permąstyti ir iš naujo įvertinti savo požiūrį į gyvenimą, taisykles, kurių laikotės, tikėjimą, išmoktas pamokas ir iki kaulų įaugusias tradicijas. Dabar turite puikią galimybę išmokti kažką naujo ir toliau augti bei tobulėti. Mūsų asmeninis gyvenimas ne visada atitinka “normas”, todėl daugelio dalykų į viešumą nekeliam. Kartais tas atotrūkis tampa labai didelis. Tad belieka daugiau laiko skirti visų prioritetų perrikiavimui. Kas iš tiesų yra priimtina jums, o kas ne. Visuomenė palauks. Dabar svarbiausia susitvarkyti su savo gyvenimu, išmokti kažko naujo, pakeisti nuomonę, nes nieko nėra iš tikrųjų akmenyje iškalto.

Siekite to, kas jūsų gyvenimą padaro šviesesniu, tuo pagerbdami ne tik savo individualumą, bet ir sugebėjimą augti. Ne visos išmoktos taisyklės yra vertos būti mūsų gyvenime, tad paklauskit savęs: ar tos tradicijos, normos ir taisyklės jūsų gyvenime yra todėl, kad “taip reikia”, ar todėl, kad tai iš tiesų jums priimtina?

Patarimas: siekite tvirto pagrindo – nesvarbu, ar tai būtų žinių ir įgūdžių pagrindas, ar kažkas pastovaus ir su aiškia struktūra, kaip kad įprastas kasdienis darbas.

MERGELĖ

Taurių riteris. Laikotarpis, kai jausitės įkvėpti meniškai ir dvasiškai pakylėti. Puiku, jei rasite kur tą energiją panaudoti. Liūdna, jei visa tai bus iššvaistyta veltui. Būsite per daug imlūs išoriniam kitų poveikiui, tad gali būti pastebimas ryškus nuotaikų svyravimas. Tiesiog per daug imsite į širdį kitų nuomonę, kuri ne visada sutaps su jūsų pačių tiek nuomone, tiek požiūriu į aplinką apskritai. Ryškūs nuotaikų pakilimai ir kritimai yra beveik neišvengiami šiuo kūrybingu laikotarpiu, kai nuo didelio euforijos jausmo pereinama, prie perdėto jautrumo ar net depresijos. Geriau privengti svarbių sprendimų darymo, nes jie bus labiau paremti laikinų emocijų ir įspūdžių. Nesvarbu, teigiamos tos emocijos ar neigiamos, svarbu tai, kad jos gali būti ne visai teisingos ir perdėtos.

Gyvenkite šiuo momentu, mėgaukitės siūlomais malonumais, kurkite, tačiau nepriimkite visko už gryną pinigą ir nesitikėkite, kad tai tęsis amžinai. Mažiau tikėsitės, lengviau bus pergyventi, jei kelyje kažkas bus netaip. Viskas gali pasirodyti per gerai, kad būtų tiesa ir visiškai nestabilu.

Patarimas: ieškokite patyrimų, kurie padarytų jus laimingais. Kuo jau ilgą laiką norėjote užsiimti? Dabar būtų pats laikas tai išbandyti.

Taurių riteris
taroskopai

SVARSTYKLĖS

Apverstas Likimo ratas. Ši korta atkreipia dėmesį į pasikartojančius ciklus ir neišmoktas pamokas, kurios vis pasikartoja ir pasikartoja, ir kartosis, kol jų neišmoksit. Ir, patikėkit, visiškai beprasmiška būtų jaustis sužlugdytais ar susierzinusiais. Kai pamoka bus išmokta (o tai suteiks jums tik pliusą jūsų pačių tobulėjimui), tuomet ir ratas pasisuks teigiama kryptimi. Gyvenimas – tai nuolatiniai pakilimai ir kritimai, tad ir jūs kartais viršuje, o kartais apačioje. Svarbiausia per daug neprisirišti prie to momento, kai esate pakilime, nes tai neišvengiamai nuves jus prie beprasmio kentėjimo, kai teks kristi žemyn (o tai neišvengiama, nes viskas nuolat sukasi ir keičiasi). Tad per daug nesureikšminkit ir nepriimkit asmeniškai to, kaip tas ratas dabar pasisukęs. Pabandykite išsiaiškinti, ko gi Visata iš jūsų nori, ir kokią pamoką reikia išmokti. Išlikite pozityvūs.

Tai taip pat labai tinkamas laikas peržiūrėti kaip ir kur jus nuvedė praeities klaidos. `Ir galiausiai nepamirškite to, kad jei jūsų klaidų pasekmes dar galima ištaisyti, reiškia, jog tai nebuvo Klaida, o tik nesusipratimas.

Patarimas: kiekvienas mūsų poelgis turi pasekmes. Tad, prieš darydami svarbius sprendimus ar pakeitimus, gerai ir ilgai pagalvokite apie tai, kaip ir į kurią pusę tai pakoreguos jūsų likimą.

SKORPIONAS

Apverstas Lazdų pažas. Korta sako, kad išbandėte kelis naujus projektus, surizikavote, tačiau jie nebuvo ypač sėkmingi. Galbūt turėjote viziją pradėti naują projektą ar susirasti naują pomėgį, manydami, kad tai paskatins didesnius ir geresnius dalykus jūsų gyvenime, tačiau netrukus supratote, kad pasirinkote neteisingai ir tai nesukėlė nei laukto augimo, nei plėtros. Galbūt supratote, kad iš tikrųjų nepakankamai susitelkėte į tai, kokie buvo jūsų tikslai ir uždaviniai, ir todėl jūs nepasiekėte norimų rezultatų. Laimei, jūs dar nenuėjote per toli ir galėjote lengvai atsitraukti nuo tų projektų, kurie nesuteikė laukiamo rezultato. Kartais šios nesėkmės gali būti naudingos tyrinėjant naujas teritorijas ir išbandant, kas jums tinka, o kas ne.

Šį mėnesį daug kas rutuliosis ne taip, kaip planavote. Prie viso to, dar ir kantrybės trūks, ypač, kai neįmanoma nieko pakeisti. Šio mėnesio moto turėtų būti: „aš esu kantrus ir su savimi, ir su kitais”, kartokite tai kasdien kaip mantrą :) Ir per daug nesidalinkit savo paslaptimis, nes kažkas gali sugriauti jūsų pasitikėjimą.

Patarimas: venkit dirbti paskubomis ar apžioti daugiau, nei pajėgsit sukramtyt. Ir gerai pagalvokit prieš kalbėdami, nes impulsyvūs žodžiai gali atnešti daugiau bėdos nei naudos.

Apverstas Lazdų pažas
Apversti Du diskai

ŠAULYS

Apversti Du diskai. Būtų pats laikas susiimti ir pagalvoti apie tai, kaip tvarkotės su savo gyvenimu, o ypač su finansais. Ar tik neišleidžiate daugiau nei uždirbate? Einate per gyvenimą plačiais žingsniais ir visiškai nematote svarbių detalių. Ar visos sąskaitos apmokėtos, niekam neskolingi? O gal kažkokius darbus padarėte bele padaryti ir, tiesą pasakius, reikėtų viską perdaryti ar pataisyti? Atsarga gėdos nedaro. Pabandykite numatyti problemas ir klausimus, kurie gali kilti su jūsų darbu ar projektu ir pasistenkite užbėgti tam už akių. Beje, šiuo laikotarpiu visai gali būti, kad gyvenimas truputį pamėtys jus iš kampo į kampą. Netikėtai. Geriausias būdas susidoroti su pasitaikiusiomis keliomis bangomis, tai jūsų lankstumas ir jumoro jausmas.

Patarimas: panašu, kad praradote savo balansą? Vienu metu bandote atlikti daug darbų? Ką gi, pasiieškokite pagalbos, nes dabar ne laikas visko imtis vieniems ir užsikrauti naštą tik ant savo pečių.

OŽIARAGIS

Žynė. Ar pasitikite savo vidiniu aš ir savo instinktais? Kartais nerimas neleidžia pasinaudoti tais vidiniais išminties klodais. Žynė yra jūsų vidinės išminties saugotoja ir ji meta jums iššūkį pažvelgti pro šydą. Ar sugebėsite atsiriboti nuo „sveiko“ proto ir racionalumo, ir pasiduosite Žynės vedami link pradinių žinių? O gal tiesiog skėstelėsite rankomis ir eilinį kartą tarsite: „aš nežinau ką daryti“? O juk atsakymas prieš pat jūsų nosį ir giliai širdyje jūs kuo puikiausiai žinote, ką turite padaryti. Jūsų vidinė išmintis – tai tas instinktas, kuris yra jūsų gyvenimo vedlys, jūsų neklystantis kompasas, ar užteks drąsos pažvelgti giliau?

Iš esmės, šis mėnuo turėtų būti pilnas netikėtų posūkių, savotiškų paslapčių, kurių vienos paaiškės labai greitai, o kitos ir liks nepaaiškintos. Korta sako, kad nieko nėra iškalta akmenyje, tad kuo mažiau žinosit apie savo ateitį, tuo ramiau miegosit. Tiesiog pasitikėkite savo intuicija ir tuo jausmu, kad tikrai žinai, jog yra vienaip, o ne kitaip. Iš kur žinai, ne taip ir svarbu, svarbu tikėti ir pasitikėti pačiu savimi.

Patarimas: šį kartą tikrai įsiklausykite į savo instinktus. Neignoruokite nuojautos ir tų drugelių pilve, kai nebetelpi savo kailyje. Tiesiog sekite paskui tą nuojautą – suvoksite, kad ji nukreipia jus teisingu keliu.

Apverstas Kalavijų tūzas
taroskopai

VANDENIS

Magas. Magas padeda jums susigaudyti ir suvaldyti pastovią gyvenimo kaitą ir jūsų pačių augimą. Jis taip pat prieš jus atveria ir daugybę kelių, kurie gali nuvesti jus prie naujų galimybių, kurios tik ir laukia būt išnaudotos. Jis veda jus į naują nuotykį, pilną magijos ir dar neišnaudotų galimybių. Tai nuotykis, nepaprasta kelionė, kuri pradės naujovių pilną etapą. Magas padeda jums suprasti, kad galite pasiekti viską, ko tik širdis trokšta, kokia tik idėja nešautų į galvą, nes jis moka tas idėjas paversti tikrove.

Jūs turite sugebėjimą daryti teisingus sprendimus, mokate susikaupti ir apjungti į visumą kylančias įvairiausias mintis ir idėjas – tokiu būdu jūsų svajonės tampa realybe. Jūs, kaip tas Magas, savo kūrybingas mintis materializuojate, nes tikite, kad viskas gyvenime yra įmanoma.

Magas gerai pažįsta ir jaučia savo paties mintis, sugeba atrinkti kas realu, o kas visiška utopija, jis nebijo gyvenimo teikiamų iššūkių ir turi neišsenkamą šaltinį energijos, kuri varo jį tik pirmyn. Jis žino ką turi padaryti ir puikiai žino, koks turi būti kitas jo žingsnis. Tai nauja pradžia ir nutikti gali bet kas, bet kur ir bet kada.

Patarimas: išnaudokite visus turimus įrankius, kad pasiektumėte savo tikslą, kuris jau visai šalia. Net minčių neturėtų kilti apie tai, kad viską mesti ir pradėti kažką naujo. Pabaikit ką pradėjot, ir tik tada eikite toliau, siekite daugiau.

ŽUVYS

Dvi taurės. Ši korta akcentuoja partnerystę ir nebūtinai tik romantinę. Tai gali būti tiesiog balanso, harmonijos siekis, draugystė, džiaugsmas. Šiuo laikotarpiu turėtumėte jaustis labiau mylimi, labiau patenkinti gyvenimu ir kad jumis rūpinasi.

Žinoma, svarbiausia visgi – meilė. Tai tikros meilės korta, subalansuotų santykių, atsidavimo ir visų tų kitų dalykų, kurie svarbūs meilės ir santykių klausimuose. Tačiau tai nereiškia, kad visas šias gėrybes reikia priimti kaip garantą, kuris niekada nepasikeis. Tai reiškia, kad turite puikų pagrindą, tačiau jį reikia nuolat prižiūrėti, paremontuoti, sutvirtinti naujai. Jei esate iš tų, kurie ieško antrosios pusės, tai čia puikus ženklas, kad ji jau kažkur netoliese. Jei ta simpatija vis sukasi netoliese, ženkit pirmą žingsnį, nes šie santykiai iš mažos kibirkštėlės ir susidomėjimo gali pavirsti į tvirtus ir ilgalaikius.

Patarimas: pasistenkite siekti bendradarbiavimo visame kame ir, žinoma, kompromisų. Nuoširdžiai pasigilinkite į kito žmogaus nuomonę, nes joje taip pat gali būti tiesos. Praktikuokite ne tik imti, bet ir duoti.

Dvi taurės

Norite platesnės apžvalgos ar konsultacijos dominančiais klausimais? Apsilankykite jau veikiančiame Taro kortų konsultacijų užsakymų puslapyje.