Taroskopai kiekvienam zodiako ženklui:
2021 metų vasaris

Taroskopai – tai Taro kortų prognozės kiekvienam zodiako ženklui. Primenu, kad tai tik bendra mėnesio apžvalga ir net ne apžvalga, o vyraujančios mėnesio nuotaikos. Kai kurios kortos tikrai jus užkabins, o kai kurios ne. Jei atsitiko taip, kad jums teko daugiau neigiamos energijos, pasinaudokite tuo kaip perspėjimu. Bet kuriuo atveju, tai pramoginė rubrika, tad su pateikta žemiau informacija galite pasielgti kaip jums patiems norisi.

Jei norite užsisakyti išsamią ir asmeninę apžvalgą, galite tai padaryti Konsultacijų puslapyje.

2021 vasario mėnesio nuotaikoms buvo panaudota Radiant Rider-Waite Tarot.

Taroskopai: 2021 metų vasaris

Taroskopai. Apverstas Bokštas

AVINAS

Apverstos Septynios lazdos. Paranoja – pagrindinė jūsų mėnesio tema… Kai pasiekiame kažkokias aukštumas ar užimame vadovaujančią poziciją, visada atsiras kažkas, kas mes jums iššūkį. Akis į akį susidursite su žmonių pavydumu ir noru turėti tai, ką turite jūs. Bus toks įspūdis, kad visi susimokė prieš jus, bet būkit realistai – taip nebūna, kad visi staiga nusisuktų. Pajauskite tą savo vidinę jėgą ir neleiskite baimei paimti viršaus – jūs visada esate stipresni nei manote. Neleiskite neryžtingumui, nerimui ir depresijai jus nugalėti. Pasitikėkite savo vidiniu balsu, jis žino kaip jus išvesti iš ten, kur dabar esate. Išlikite kantrūs, nedarykite skubotų ir neteisingų sprendimų, nepasiduokite grasinimams. Paklauskite savęs: Ar esu ištikimas sau ir savo įsitikinimams? Kokią poziciją turite užimti, kad visiems būtų aiškus jūsų požiūris? Galite apleisti savo gynybines pozicijas ir truputį atsipalaiduoti, nereikia nuolat ieškoti problemų. Kartais reikia užleisti vietą kitiems ir nustoti kovoti dėl dalykų, kurie iš tiesų yra nieko verti. Apgalvokite tai.

Patarimas: Jei jaučiate, kad jums trūksta motyvacijos ir užtikrintumo, tai tikrai tada neverta pradėti nieko naujo (ar pradėti kovą). Geriau susilaikyti, bent jau, kol jausitės užtikrinti.

JAUTIS

Apverstos Keturios taurės. Prasidėjo permainų laikotarpis, kuris ištrauks jus iš kasdieninės rutinos ir nuobodulio. Ši korta, deja, bet atkreipia jūsų dėmesį į krūvą praleistų galimybių, kurių jau nepasivysi ir neįgyvendinsi. Tačiau priešais jus galybė kitų, kurių nereikėtų praleisti. Laikas pajudėti iš sąstingio pozicijos. Patikėkit, kad ir jūs galite palikti pėdsaką pasaulyje ir kažką jame pakeisti. Tikėkit savimi, tikėkit tuo, kad patys kuriate savo ateitį ir savo likimą. Stebėkit savo aplinką, visas smulkmenas, jos gali praversti – juk visas pasaulio grožis detalėse. Pajusite kaip atgaunate jėgas, o nauji tikslai įgaus prasmę ir tikrąjį norą judėti link jų bei jų siekti.

Patarimas: Po pakankamai ilgo atsiribojimo periodo, dabar būtų pats laikas sugrįžti į pasaulį. Užteks atidėlioti rytojui tai, ką galite padaryti jau šiandien. Nepraleiskite naujų galimybių.

Apverstos Keturios taurės
Taroskopai. Septynios taurės

DVYNIAI

Septynios taurės. Pasirinkimai, pasirinkimai ir dar daugiau pasirinkimų! Ką pasirinkti? Mėnuo skirtas rimtiems apmąstymams, koks visgi turėtų būti mūsų pasirinkimas, tiek didelis, tiek mažas. Kartais net mažiausias sprendimas turi grandiozinį efektą ir įtakoja ne tik mūsų pačių, bet ir mus supančių gyvenimą.

Panašu, kad jūsų galva pilna svajonių ir ateities vizijų – gyvenimas ten kitoks nei gyvenate dabar. Tik svajojate ir svajojate, bet pamirštate, kad ateitis nėra iškalta akmenyje, ją galima pakeisti. Gali būti, kad prieš jus net keletas pasirinkimų, keletas galimybių, tačiau nereikėtų skubėti rinktis. Greičiausiai, kad ir ką pasirinksite šiandien, neduos to rezultato, kurio tikitės. Leiskite sau svajoti, bet tos svajonės turėtų būti labiau realios, su galimybe išsipildyti, jei bus pridėtos pastangos. Susikoncentruokite ties kažkuo vienu, nes kai darome keletą dalykų vienu metu, dažnai nukenčia abi pusės. Ir nepamirškite, kad viską kontroliuojate jūs, o ne likimas.

Patarimas: Jei prieš jus begalė pasirinkimų, neskubėkite daryti sprendimo. Kiekvienam variantui skirkite dėmesio ir viską gerai apgalvokite. Priimkite pagrįstą sprendimą, o ne bile ką ir bile kaip.

VĖŽYS

Kalavijų karalius. Panašu, kad dabar toks periodas, kai mąstysite tik apie tai, kaip įvairūs dalykai, žmonės ir įvykiai veikia jus asmeniškai. Pirmiausia turėtumėte atkreipti dėmesį ir į kitų jausmus, o tik tada veikti ar kalbėti. Tai stiprios energijos korta. Nepriversite kitų žmonių daryti tik tai, ko norite jūs. Svarbiau būtų pamąstyti apie savo pačių elgesį, mintis ir/arba troškimus. Gali būti, kad darbo vietoje jausitės, kad kažkoks žmogus per daug įkyrus ir varginantis, bet gali būti tik tai, kad reaguojate į viską per daug jautriai. Dabar pats laikas pasidomėti kitais nei jums įprasta informacijos šaltiniais. Labai palankios aktyvios meditacijos.

Patarimas: Jei turite padaryti svarbų sprendimą, tai dabar pats laikas. Tik nepamirškite vadovautis protu, atidėkite emocijas į šalį. Dabar reikalinga tik logika.

taroskopai
taroskopai

LIŪTAS

Apversti Mylimieji. Laikas atstatyti harmoniją visuose jus supančiuose santykiuose (asmeniniuose, profesiniuose ar šeimyniniuose). Tai, taip sakant, gyjančių ryšių laikotarpis. Meilė prasideda nuo žmogaus priėmimo tokiu, koks jis yra iš tiesų. Žaizdų neužgydysit ir harmonijos neatgausit, jei nuolat kaltinsit kažką kitą. Jūs jų nekontroliuojat ir negalit atsakyti už jų pasirinkimus, tačiau esat atsakingi už savo pasirinkimus ir savo gyvenimą. Kai nuspręsit mylėti ir paleisit viską, kas kelia vidinį disbalansą, pamatysit, kad net tie, kurie erzina labiausiai, gali pasirodyti kitoje šviesoje. Mylėkite save, savo gyvenimą ir kitus. Visi santykiai, visi žmonės, kuriuos sutinkame kelyje – jie mūsų mokytojai. Ko galite išmokti dabartiniame gyvenimo etape?

Patarimas: Kreipkite dėmesį į nuojautą ir pasistenkite tuos jausmus išanalizuoti, kad įgautumėte daugiau aiškumo kas, kodėl ir su kuo tai valgoma. Jūsų jausmai ir emocijos kankina ne be reikalo, tad nereikia viso to ignoruoti.

MERGELĖ

Du diskai. Tai balanso korta. Dažnai taip pat ir partnerystės korta. Panašu, kad savo gyvenime bandote subalansuoti dvi skirtingas sritis: sveikata ir pinigai, meilė ir darbas, ir pan. Jūsų galvoje nuolat sukasi mintys apie kažkokias dvi problemas, du sprendimus, du kelius… Pats laikas atsitraukti kiek atgal ir nesistengti vienu metu atlikti milijoną darbų, nes tam dabar visiškai netinkamas metas. Turit skirti mažiau dėmesio pašaliniams dalykams ir susikoncentruoti tik ties dviem pagrindinėmis problemomis. Beje, neapleiskit ir savo finansų, nes ir čia turėtų būti šioks toks balansas. Neišleiskit daugiau nei iš tikrųjų galit sau leisti.

Patarimas: Atidžiai pasverkite visus turimus variantus. Nevenkite užtrukti ilgiau, tačiau raskite geriausią sprendimą.

Du diskai
taroskopai

SVARSTYKLĖS

Kalavijų karalienė. Ši karalienė – super organizuotas individas, intelektuali ir lieka ištikima savo prioritetams. Emocijoms dabar ne vieta ir ne laikas. Jokių nesąmonių bendravime, darbe, namuose ir apskritai gyvenime. Kalavijų karalienė skatina rasti būdą (-us) kaip panaudoti asmenines žinias ir žinias iš kitų šaltinių, kad sugebėtų kuo paprasčiau perlipti per pasitaikiusius sunkumus. Dabar galite pasikliauti tik savimi, nes pats sau esate geriausias draugas ir patarėjas. Norit tikėkit, norit ne, bet kiekviename iš mūsų slepiasi bent nedidelė šios karalienės dalis, su kuria susijungus, galima į viską pažvelgti aiškiau, o su tuo atsiras ir žinojimas ko mes norime ir kaip tą pasiekti. Bendravimas su žmonėmis turi būti tiesmukas ir aiškus, jokių „per aplink”. Jei dažnai pergyvenate, kad jūsų nuoširdumas gali kažką įžeisti, tai dabar pats laikas būtų surizikuoti ir savęs paklausti: kokios naudos tas žmogus gali gauti iš mano nuoširdumo?

Patarimas: Kylančios problemos, jos kaip hydra, o hydroms turi būti nukapotos galvos! Greitai ir neskausmingai. Beje, jei galvoje sukasi kažkokia idėja, nebijokite jos pristatyti kitiems.

SKORPIONAS

Dešimt kalavijų. Būkit atsargūs, nes visai gali būti, kad kažkas pasistengs jus išduoti ir smeigti peilį į nugarą. Bet iš esmės kalbame apie tai, kad blogiausia kas galėjo šiuo metu įvykti, jau įvyko. Didvyriškai priimkit tai. Atsistokit, nusipurtykit visas negeroves, įsijunkit šypseną ir pirmyn! Ateitis tikrai šviesesnė, nes tamsiausia būna tik prieš pat aušrą. Žmonės, situacijos – žinoma, viskas gali būti blogai, bet blogai nebus amžinai. Perlipk ir pirmyn! Pasikeitimai prasideda nuo mūsų pačių, o ne nuo mūsų bandymo pakeisti mus supantį pasaulį ir kitus žmones.

Pasvarstykite, kokios baimės trukdo jums judėti pirmyn? Ar jūsų kasdienybė yra pilna minčių, kad kažkas vis tiek bus negerai? Ar bandote nuolat kažkuo užsiimti, kad tik nereikėtų mąstyti apie tai, kas kelia tokias neramias mintis? Baimės ignoravimas yra lygus bėgimui nuo jos. Bet ji vis tiek čia. Bet vienintelis kelias išsilaisvinti iš beprasmiško kentėjimo – tai pasiduoti. Ne tai, kad pasiduoti baimei, bet greičiau ją priduoti. Tiksliau, pasiduoti minčiai, kad baimė yra, tą mintį panagrinėti giliau, o tada paleisti. Tiek mintis, tiek pačią baimę. Užteks! Laikas stotis ir judėti toliau!

Patarimas: Kas įvyko, tas įvyko. Blogiau nebebus. Priimk tai, kad kažko pabaiga – tai natūralus dalykas. Susiimk ir eik toliau, nes priekyje laukia šviesesnės dienos!

Dešimt kalavijų
Apverstas Magas

ŠAULYS

Apverstas Magas. Panašu, kad net ir neturint visų faktų jus neraminančiu klausimu, jūs vis tiek planuojate pasinaudoti savo pozicija ir dalinai panaudoti jėgą (jei taip galima išsireikšti). Būkit atsargūs! Turit suvokti, kad kartais nuo jūsų niekas nepriklauso, tad nustokit versti save ar kitus vykdyti tai, kam dabar dar ne laikas. Pasistenkite nemanipuliuoti žmonėmis ar situacijomis, nes tai gali atsisukti prieš jus pačius. Nešvaistykite savo talentų be reikalo. Jei turit kažkokių gebėjimų, kuriuos iki šiol slėpėt, tai gal dabar pats laikas parodyti ką iš tiesų sugebate? Juk dar tiek daug galite duoti.

Nedvejokite dėl didesnių pasikeitimų. Jei kyla tokios dvejonės, pagalvokite ko visgi bijote. Ar nebus taip, kad kitiems gali nepatikti jūsų naujasis aš? Gal jūs ir teisus, gal jiems ir nepatiks, tačiau tai visiškai nereiškia, kad turite atsisakyti savo ketinimų, ypač, jei jaučiate, kad taip bus teisinga.

Patarimas: Pažvelkite į viską griežčiau, jei norite, kad planas pavyktų. Sukaupkite savo vidinę jėgą ir pirmyn! Būkit ištikimi savo tikslui ir nustokite ieškoti pasiteisinimų!

OŽIARAGIS

Apverstas Kalavijų tūzas. Šiuo metu tik nuo jūsų pačių priklausys tai, kaip jūs tą kalaviją panaudosite. Nepamirškit, kad jis gerai pagaląstas iš abiejų šonų. Jūsų mintys ir nuomonė gali būti kiek apsiblausę, viskas kaip per debesis. Tad neskubėkite daryti sprendimų, pirmiausia gerai viską apmąstykite. Į ugnį šokti visada suspėsite. Turėsite nemažai minčių ir idėjų, bet nežinosite nuo kurio galo pradėti, kad tos idėjos materializuotųsi ir įgautų pavidalą. Jei stačia galva ir be jokio plano pulsite vykdyti savo projektą, tai greit suprasite, kad kvailų klaidų jūs tiesiog neišvengsite. O tos tiesiog viena po kitos pasipils.

Visai gali būti, kad mėnuo bus pilnas vėlavimų, viskas vyks visiškai ne pagal planą. Iš pirmo gal ir kils pykčio banga, bet vėliau ji tiesiog pavirs į liūdesio ir savęs gailėjimo pelkę.

Patarimas: Sustokite, nusiraminkite ir baikite per daug stengtis, kai matote, kad vis vien nieko nesigauna. Pralaukite šį nedėkingą periodą. Po truputį viskas sugrįš į savo vietas, tik nereikia skubėti ir kitų skubinti.

Apverstas Kalavijų tūzas
taroskopai

VANDENIS

Apversti Penki kalavijai. Gali būti, kad kažkuriuo metu apsipyksite su draugu ar kolega. Ir deja, bet konfliktas nebus pilnai išspręstas, tad ir toliau vyraus mišrūs jausmai ir nebaigti reikalai. Jei dar neatsiprašėte ir/ar neatleidote, tai pats laikas būtų tą padaryti. Ar nebūtų baisu, jei gerą draugą ar santykius prarastumėte tik dėl karšto ginčo ar nuomonių skirtumo?

Kiek anksčiau kilę konfliktai ir ginčai gali likti neišspręsti ir kova tęsis. Žmonės gal ir bus geri, kai bendrausite su jais akis į akį, bet ne tokie jau mieli, kai atsuksite jiems nugarą. Jūsų konfliktai neturi prasmės, jie neturi laimėtojų. Visa konflikto esmė jau senai pasimiršo ir žmonės dabar pykstasi tiesiog iš inercijos ir visiškai be reikalo. Tad nusiraminkite, nereikia įrodinėti savo tiesos, nes nelabai kam ji įdomi. Jei esate teisūs, reiškia, kad esate teisūs ir visai nesvarbu, ar kiti jumis tiki ar ne. Nukreipkite savo energiją kita produktyvesne kryptimi.

Patarimas: Pasitraukit iš konflikto, nes jis nėra vertas nei jūsų laiko, nei energijos. Ir, jei jau pralaimėjot mūšį, tai pasitraukit garbingai. Pralaimėti irgi reikia mokėti.

ŽUVYS

Apversta Žvaigždė. Panašu, kad jums trūksta įkvėpimo. Nors ir apversta, ši korta išlieka pozityvia, neša tokią lyg ir ramybę po audros. Emocinė būsena išlieka gera ir teikianti vilčių, bet visi šie pojūčiai kiek prislopinti. Tai puikus laikai pažvelgti giliau į savo vidų ir atrasti naujas priežastis būti optimistu, nes ši korta rodo, kad kažkas vis traukia jus įžvelgti labiau neigiamas ir tamsias gyvenimo puses nei teigiamas ir šviesias. Atverkit akis! Juk tikrai jūsų gyvenime kažkas, už ką galite būti dėkingi.

Ši korta taip pat primena apie balansą. Labai svarbu suderinti kiek jėgų, energijos ir pastangų skiriate savo dvasiniam gyvenimui, o kiek kasdieniam ir žemiškam. Nereikėtų kažkurios srities apleisti, nes apversta Žvaigždė kaip tik ir rodo, jog balanso nėra. Visai gali būti, jog į dvasinį ežerą panirote per daug ir visiškai apleidote svarbius fizinio pasaulio reikalus. Jūs tikrai galite būti praktiškas, žemiškas žmogus, kuris palaiko stiprų ryšį su savo siela. Jūs taip pat galite būti labai dvasingas žmogus, kuris laiku sumoka už komunalines paslaugas. Tad šis mėnuo turėtų būti skirtas to aukso viduriuko paieškoms, balansui!

Patarimas: Jei kyla problemos, tikrai nereikėtų nustumti jų į šalį. Nepamirškit, kad esmė yra faktai. Užteks gyventi fantazijų pasaulyje, pažvelkite tiesai į akis.

Apversta Žvaigždė

Norite platesnės apžvalgos ar konsultacijos dominančiais klausimais? Apsilankykite jau veikiančiame Taro kortų konsultacijų užsakymų puslapyje.