Taroskopai kiekvienam zodiako ženklui:
2021 metų balandis

Taroskopai – tai Taro kortų prognozės kiekvienam zodiako ženklui. Primenu, kad tai tik bendra mėnesio apžvalga ir net ne apžvalga, o vyraujančios mėnesio nuotaikos. Kai kurios kortos tikrai jus užkabins, o kai kurios ne. Jei atsitiko taip, kad jums teko daugiau neigiamos energijos, pasinaudokite tuo kaip perspėjimu. Bet kuriuo atveju, tai pramoginė rubrika, tad su pateikta žemiau informacija galite pasielgti kaip jums patiems norisi.

Jei norite užsisakyti išsamią ir asmeninę apžvalgą, galite tai padaryti Konsultacijų puslapyje.

2021 balandžio mėnesio nuotaikoms buvo panaudota Radiant Rider-Waite Tarot.

Taroskopai: 2021 metų balandis

Taroskopai. Apverstas Bokštas

AVINAS

Apverstos Šešios lazdos. Nepaisant visų vėlavimų ir sulėtėjusio tempo, viskas susiklostys sėkmingai. Dabar tikrai ne laikas pasiduoti savo baimėms. Labai svarbu žinoti, kuo galite pasitikėti, o kuo ne. Jūsų aplinkoje gali būti vienas žmogus, kuris elgiasi taip, lyg jus palaikytų, bet iš tiesų tiesiog miršta iš pavydo jums arba stengiasi kitaip negatyviai paveikti jūsų gyvenimą ir aplinką, galbūt išplėšti iš rankų užsitarnautą apdovanojimą ir visus nuopelnus priskirti sau. Pasitikėkite savo intuicija, ypač ta jos dalimi, kuri liečia žmonių pajautimą. Nebijokite apginti savo pozicijas, jei to tikrai reikia.

Visai gali būti, kad idėja, kuri atrodė kaip nerealiai sėkminga, dabar visiškai neteko prasmės. Viskas sustojo, nebeįdomu. Ką gi, dar yra laiko viską gerai permąstyti ir nutarti kas yra reikalinga, o ko reikia atsisakyti. Nesitikėkite, kad kiti jums pagelbės, dabar viskas tik jūsų rankose ir pagalbos iš šalies tikėtis nereikėtų.

Turite suprasti, kad nors triumfas ir pergalė – tikrai labai maloni būsena, tačiau ji laikina. O norint tose aukštumose išsilaikyti teks įdėti nemažai pastangų.

Patarimas: šiuo metu neturite palaikymo nei iš aplinkos, nei iš Visatos. Padarykite pertrauką, permąstykite nusistatytus planus ir tikslus, kitaip bus sunku pasiekti „finišo liniją”.

JAUTIS

Apversti Šeši diskai. Jūs visiškai nepastebite galimybių, kurios šalia. Toks įspūdis, kad savanoriškai užsirišote raištį ant akių ir nutarėte viską ignoruoti. Ypač kitų žmonių pagalbą, kai jos jums tikrai reikia. Kad ir kokie mes stiprūs, visiems kartais reikia pagalbos, nes patys visko padaryti tikrai nesugebėsime. Nebūkite per daug išdidūs priimti kitų pagalbą ar jos paprašyti, jei reikia.

Taip pat nereikėtų nuolat tikėtis, kad kiti kažkaip atsidėkos jums už suteiktą pagalbą. Kartais žmonės, kuriems jūs padėjote, tiesiog nesuvokia, kad turi grąžinti skolą. O gal neturi galimybių tą padaryti. Kažkam jūs galite tapti angelu, kuris išgelbėjo gyvybę (tiesiogine ar perkeltine prasme), tad turėkite orumo nereikalauti, kad jums atsimokėtų tuo pačiu. Galbūt dabar ne laikas tik imti? Galbūt dabar laikas dalintis? Dalintis savo energija, laiku, gal ir finansais, jei tai įmanoma, galiausiai, net jūsų pakištas paguodos petys gali būti kažkam didžiausia dovana ir ramstis.

Patarimas: laikas nustatyti savo geranoriškumo ir labdaros ribas. Jei patys neturite užtektinai, kodėl turėtumėte likučius (nebūtinai pinigus) atiduoti kažkam kitam.

Apversti Šeši diskai
Apverstas Teismas

DVYNIAI

Apverstas Teismas. Kaip sakoma: ką pasėsi, tą ir pjausi. Taip, Karma gali būti tikra kalė, bet juk ne iš giedro dangaus ateina visos tos bausmės, ar ne? Tad šį mėnesį būkite atsargūs net su savo mintimis. Neskubėkite daryti sprendimų, kol visko tikrai labai gerai neapmąstysite, o jei yra galimybė, atidėkite tai vėlesniam laikui. Verta sustoti, jei gyvenime kyla įtarimų, kad darote ne tai, einate ne ten, norite ne to. Kažkas panašaus lyg per gyvenimą einate miegodami. Tad sustokite ir pažvelkite į savo poreikius. Kažkurios gerosios jūsų asmenybės savybės užmigdytos, nes nenaudojamos. Gal laikas būtų jas pažadinti? Prisiminti kas jums gyvenime teikia tikrą malonumą: jūsų aistra, hobis, asmeninis tikslas (ar tikslai), projektai… Laikas pabusti iš miego!!! Užteks savimi abejoti, imkit savo gyvenimą ir pomėgius į rankas, juk viskas priklauso tik nuo jūsų. Mes patys kuriame savo gyvenimą, tad koks jis bus? Praleisite jį amžino miego būsenoje ir egzistuodami; ar visgi nutarsite, kad atėjo laikas GYVENTI?!

Patarimas: laikas pasikeitimams. Jei kiekvieną minutę kovojate ir jaučiatės taip, lyg einate ne tuo keliu, apsisukite ir grįžkite. Grįžti niekada nevėlu!

VĖŽYS

Dešimt lazdų. Turbūt jaučiatės taip, lyg ant kupros nešate viso pasaulio bėdas. Ką gi, pats laikas sustoti ir gerai permąstyti ar tikrai nėra galimybės tą nešulį palengvint (tiek tiesiogine, tiek perkeltine prasme). Ypač tai liečia emocijas. Jei gerai permąstysite emocijas, kurias nešate su savimi, pastebėsite, kad kai kurios iš jų net ne jums priklauso, o yra kažkieno kito. Gal draugo, gal vyro, žmonos ar išvis svetimų žmonių. Pats laikas save nuraminti, nesistenkite padaryti visko patys. Esate pervargę, sunkiai dirbote (tiek asmeniniame gyvenime, tiek profesionaliame), ir dabar pats laikas padaryti pertraukėlę. Pasinaudokite ja.

Darbe nebijokite paprašyti pagalbos, jei sunku, ar užduoti klausimus, jei kas neaišku. Neapsiimkite naujų darbų, kol nesusitvarkėte su senaisiais.

Patarimas: galbūt dabar ir atrodo, jog visko per daug ir daugiau nebegali… Bet tu stiprus! Tu gali! Liko visai nedaug!

taroskopai
taroskopai

LIŪTAS

Kalavijų karalius. Panašu, kad dabar toks periodas, kai mąstysite tik apie tai, kaip įvairūs dalykai, žmonės ir įvykiai veikia jus asmeniškai. Pirmiausia turėtumėte atkreipti dėmesį ir į kitų jausmus, o tik tada veikti ar kalbėti. Tai stiprios energijos korta. Nepriversite kitų žmonių daryti tik tai, ko norite jūs. Svarbiau būtų pamąstyti apie savo pačių elgesį, mintis ir/arba troškimus. Gali būti, kad darbo vietoje jausitės, kad kažkoks žmogus per daug įkyrus ir varginantis, bet gali būti tik tai, kad reaguojate į viską per daug jautriai. Dabar pats laikas pasidomėti kitais nei jums įprasta informacijos šaltiniais. Labai palankios aktyvios meditacijos.

Patarimas: jei turite padaryti svarbų sprendimą, tai dabar pats laikas. Tik nepamirškite vadovautis protu, atidėkite emocijas į šalį. Dabar reikalinga tik logika.

MERGELĖ

Penkios taurės. Dažnai ši korta tik patvirtina tai, ką jūs ir taip jau žinote. Kažkur giliai giliai jums labai skauda, jums nerealiai liūdna ir gaila… savęs. Taip taip, pirmiausia jums gaila savęs. Iš serijos koks aš nelaimingas ir niekas manęs nemyli. Skausmas, gedulas, gailestis – visa tai labai egoistinės emocijos. Mes vis patys save kankiname mintimis apie tai, ko netekome, bet pamirštame apsižvalgyti ir pastebėti tai, ką vis dar turime. Dažniausiai galimės tik to, kad galėjome turėti, o neturime. Galbūt santykiai pakrypo ne ta linkme kaip tikėjotės? O gal darbe jūsų kažkas neįvertino ir galbūt už jūsų nuopelnus kažką kitą pagyrė? Gyvenimas – ne rožėm klotas, bet nebūtina dėl to atsiriboti nuo viso likusio pasaulio ir žmonių. Mes kenčiame tik tiek, kiek patys norime ir leidžiame sau kentėti. Žinoma, mes visi turime skirti laiko liūdesiui, svarbiausia, nepradėti ta melancholija mėgautis, nes ji gali peraugti į depresiją. Paliūdėjote, paverkėte, savęs pagailėjote ir užteks. Laikas pakelti aukštai galvą ir judėti pirmyn. Už savęs palikite tekančią upę, kuri kartu su savimi nusineš ir jūsų liūdesį.

Patarimas: išmokite džiaugtis tuo ką turite čia ir dabar, nes vėliau gali būti tiesiog per vėlu. Kad ir kaip gyvenime šiuo metu jums liūdna, skaudu ar visaip kitaip nesiseka – tai ne pasaulio pabaiga.

Penkios taurės
taroskopai

SVARSTYKLĖS

Diskų pažas. Kad jūsų sėkmės kelionė pagaliau įgytų kažkokius pagrindus, jūs turite gyventi tuo, ko siekiate. Ir būtinai nustumti bet kokį nerimą į šoną. Kartais nerimas, kad kažkas nepavyks taip kaip norime, stabdo mus labiau nei bet kokios kelyje pasitaikančios kliūtys. Šis pažas bando priminti jums tai, kas paskatino jus imtis visų šių darbų ir planų pirmoje eilėje.

Ar jaučiatės geriau, kai kažkam padedat? O gal tiesiog tai jūsų „arkliukas”? Gal tai padėjo jums įgauti daugiau pasitikėjimo savimi, nes jūs turite talentą ir žinote kaip jį panaudoti? Tad peržiūrėkite savo pradinius žingsnius, kas paskatino jus judėti šiuo keliu. Niekada nebijokite tobulėti ir augti. Jūs visada galite padaryti kažką geriau, ir dabar jūs turite puikią galimybę!

Patarimas: likite ištikimi savo tikslui, nenukreipkite dėmesio kitur. Vien svajoti neužtenka, atėjo laikas veikti!

SKORPIONAS

Dvi taurės. Ši korta akcentuoja partnerystę ir nebūtinai tik romantinę. Tai gali būti tiesiog balanso, harmonijos siekis, draugystė, džiaugsmas. Šiuo laikotarpiu turėtumėte jaustis labiau mylimi, labiau patenkinti gyvenimu ir kad jumis rūpinasi.

Žinoma, svarbiausia visgi – meilė. Tai tikros meilės korta, subalansuotų santykių, atsidavimo ir visų tų kitų dalykų, kurie svarbūs meilės ir santykių klausimuose. Tačiau tai nereiškia, kad visas šias gėrybes reikia priimti kaip garantą, kuris niekada nepasikeis. Tai reiškia, kad turite puikų pagrindą, tačiau jį reikia nuolat prižiūrėti, paremontuoti, sutvirtinti naujai. Jei esate iš tų, kurie ieško antrosios pusės, tai čia puikus ženklas, kad ji jau kažkur netoliese. Jei ta simpatija vis sukasi netoliese, ženkit pirmą žingsnį, nes šie santykiai iš mažos kibirkštėlės ir susidomėjimo gali pavirsti į tvirtus ir ilgalaikius.

Patarimas: pasistenkite siekti bendradarbiavimo visame kame ir, žinoma, kompromisų. Nuoširdžiai pasigilinkite į kito žmogaus nuomonę, nes joje taip pat gali būti tiesos. Praktikuokite ne tik imti, bet ir duoti.

Dvi taurės
Septynios lazdos

ŠAULYS

Septynios lazdos. Tai žinutė, kad Jūsų laukia iššūkiai, bet turite nepamiršti, kad iš tiesų esate jiems pasiruošę. Ir jie net gi teiks Jums savotišką malonumą. Tai gali būti ir nedidelis asmeninis testas, kuris parodys, kiek gi iš tiesų esate toli pažengę savo srityje, kiek gi iš tiesų geri Jūsų sugebėjimai (dvasiniai ar žemiški). Jūsų entuziazmas, ambicijos ir jumoras padės atlaikyti šio mėnesio įtampą.

Esame linkę manyti, kad tik paaugliai pergyvena dėl to, ką apie juos galvoja kiti. Tačiau kiekviename žmoguje gyvena instinktas jaustis pageidaujamu, priimamu ir savo vietoje, taip sakant „savo gaujoje”. Tiesiog kartais suaugę yra linkę tą daryti per daug agresyviai: paskalos, intrigos, rasistiniai ar homofobiški juokeliai; taip galvojama, kad juos įvertins. Tačiau būtent tokie poelgiai atima iš mūsų kitų pagarbą ir savo individualumą.

Patarimas: galite jaustis taip, kad nuolat turite save apginti. Tai tą ir padarykite – apginkite save! Nereikia nuolat visko užgniaužti. Tikėkite savo gabumais ir galimybėmis!

OŽIARAGIS

Taurių pažas. Šį mėnesį bus labai svarbu atrasti balansą tarp to, ko Jūs norite ir to, ką Jūs iš tiesų galite. Turite suprasti, kad tai kas vyksta, iš tiesų neturi nieko bendra su Jumis asmeniškai. Geriausia, ką galite padaryti, tai “verkiančiam” pasiūlyti paramą ir išklausyti. Nemąstykite apie tai, kokią turėsite naudą iš savo geraširdiškumo. Visi mūsų geri darbai anksčiau ar vėliau “atsiperka”.

Kitas dalykas – išleiskit savo vidinį vaiką pažaisti. „Išjunkite” bet kokią savikritiką, kad vietoje to, jog mėgaujatės gyvenimu, turėtumėte nuveikti kažką tikrai „rimto ir naudingo”. Tiesiog pasimėgaukit šia diena, šia savaite, šiuo mėnesiu, šiuo momentu, ir pamatysit, kad dienos praeina maloniau, nes neturite laiko bendrauti su „monstrais”.

Patarimas: leiskite savo vaizduotei rodyti Jums kelią! Pasisemkite idėjų iš paslaptingo svajų pasaulio tam, kad įgautumėte įkvėpimo.

Taurių pažas
taroskopai

VANDENIS

Keturi diskai. Panašu, kad stabilumo ir saugumo paieškos užvaldė jūsų gyvenimą ir praraja tarp vidinio bei išorinio „aš” vis didėja. Viena pusė sako, kad užteks tų finansų, juk ne karo metas, o kita vis stumia siekti daugiau. Bet ar nebus taip, kad nesvarbu kiek jau pasiekėte, jums vis negana? Jūs žinote ką reiškia „sunkūs laikai”, nes patys patyrėte tai savo kailiu, todėl ir vertinate kiekvieną skatiką, saugote, taupote… Bet ar nemanote, kad visa tai kažkiek mažina jūsų gyvenimo kokybę? Visų pasaulio pinigų neuždirbsite ir tikrai nepasiimsite jų į anapus. Tai gal verta būtų kiek paprasčiau pažvelgti į gyvenimą ir jo teikiamus malonumus?

Dabar būtų pats laikas įsiklausyti į savo širdies balsą. Ko gi tai širdelei norisi ir ko jūs vis sau neleidžiate? Suteikite sau džiaugsmo, nes saugumas ir pasitenkinimas savimi – tai ne vien tai, kad turime daug ir tuo nesidžiaugiame.

Patarimas: nebūtina išlaidauti, bet kartais tikrai verta padovanoti sau gražią akimirką. Nes jūs to verti!

ŽUVYS

Apversta Imperatorė. Visi mes turime tiek vyrišką, tiek moterišką puses. Ką gi, jūsų moteriška pusė yra visiškai užguita ir nuvertinta. Ir visai nesvarbu, kokie gyvenimo rūpesčiai dabar jums atrodo svarbiausi – meilė, pinigai, darbas ar pan. – dabar svarbiausia pasidomėti savo moteriška puse, kas gi su ja negerai? Kaip ji jaučiasi? Kodėl ji taip jaučiasi? Ką galite padaryti, kad viskas vėl stotų į vietas?

Galbūt reikėtų skirti laiko ir pabūti gamtoje, prie ežero, upės, laukuose ar miškuose, kur galėtumėte pajusti tikrą gamtos ir žvėrių skleidžiamą energiją ir vibracijas. Pasidžiaukite medžių ir gėlių grožiu. O gal verta būtų aplankyti meno muziejų, galeriją, kurioje būtų daugiau romantiškojo ir raminančio, tuo pačiu įkvepiančio meno. Atkreipkite dėmesį į spalvas, formas, potėpius. Turite gyvūną? Skirkite jam laiko. Stebėkite savo jausmus, kai jūsų mylimas gyvūnas atsako į jūsų parodytą dėmesį ir meilę.

Patarimas: pažvelkite į savo prioritetus ir laukiančius projektus kaip į savo vaikus. Jiems reikia jūsų dėmesio, meilės, nuoseklumo ir disciplinos, kad viskas pavyktų. Gyvenime ir aplink mus ir taip pakanka vyriškos energijos… Pasirūpinkite savo vidine moteriška dalimi ir jos poreikiais, kad vėl atgautumėte balansą ir gyvenimo džiaugsmą.

Apversta Imperatorė

Norite platesnės apžvalgos ar konsultacijos dominančiais klausimais? Apsilankykite jau veikiančiame Taro kortų konsultacijų užsakymų puslapyje.