Taroskopai kiekvienam zodiako ženklui:
2022 metų kovas

Taroskopai – tai Taro kortų prognozės kiekvienam zodiako ženklui. Primenu, kad tai tik bendra mėnesio apžvalga ir net ne apžvalga, o vyraujančios mėnesio nuotaikos. Kai kurios kortos tikrai jus užkabins, o kai kurios ne. Jei atsitiko taip, kad jums teko daugiau neigiamos energijos, pasinaudokite tuo kaip perspėjimu. Bet kuriuo atveju, tai pramoginė rubrika, tad su pateikta žemiau informacija galite pasielgti kaip jums patiems norisi.

Jei norite užsisakyti išsamią ir asmeninę apžvalgą, galite tai padaryti Konsultacijų puslapyje.

2022 kovo mėnesio nuotaikoms buvo panaudota Radiant Rider-Waite Tarot.

Taroskopai: 2022 metų kovas

Taroskopai. Apverstas Bokštas

AVINAS

Pakabintas. Ši korta dažnai pasirodo tuomet, kai atsirandame kryžkelėje ir turime pasirinkti tik vieną iš dviejų. Turbūt jaučiatės taip, lyg norėtumėte KAŽKĄ daryti, bet neturite nei mažiausios idėjos ką, kaip ir išvis nuo ko pradėti. Būtent tokios emocijos šį mėnesį ir vyraus. Tad jei būtent taip ir jausitės, per daug nepergyvenkite, nes tai tiesiog ženklas, kad dabar pats laikas sustoti, atsipalaiduoti ir apgalvoti būdus kaip nustoti nuolat bandyti kontroliuoti gyvenimą, situacijas, žmones ir įvykius. Dabar pats laikas PALEISTI tai, kas pasenę – savo senus ir beprasmiškus norus, svajones ir pasenusius įpročius. Laikas kažką paaukoti, laikas atsinaujinti. Tam, kad į mūsų gyvenimą ateitų kažkas naujo ir gražaus, turime paaukoti ir išmesti tai, kas nebereikalinga. Tad dabar puikus laikas apgalvoti tuos kelius ir būdus, kurie padės atsinaujinti pačiam ir atnaujinti savo gyvenimą.

Patarimas. Į kylančias problemas ir nemalonias situacijas pasistenkite pažvelgti kitu kampu. Kartais ne viskas taip blogai kaip atrodo, jei tiesiog pažvelgiame iš kitos perspektyvos. Būkit kūrybingi.

JAUTIS

Apversta Kalavijų karalienė. Visų pirma, ši karalienė perspėja, kad atkreiptumėte dėmesį į tai, kaip jūs bendraujate su kitais. Savigarba ir ribos tikrai yra svarbios, bet lygiai taip pat svarbi yra ir pagarba aplinkiniams. Tad valdykite savo karališkai aštrų liežuvį. Jūsų žodžiai dažnai padaro įtaką kitiems, jūs sugebate arba juos įkvėpti, arba visiškai „sudaužyti“. Ir šiuo periodu, kaip niekad, gerai pagalvokite prieš kalbėdami, nekelkite balso, nepriminkite žmonėms jų klaidų tik tam, kad įgeltumėte. Pasirinkite tą toną, kuris visgi pagelbėtų žmonėms judėti pirmyn, įgauti daugiau drąsos, sukurti sveikus santykius. Pasistenkite, kad nebūtų jokių nesusipratimų tik dėl to, kad jūsų balso tonas ar koks mažas žodelis buvo netinkamas, ne vietoje ir ne laiku.

Patarimas. Jūsų vizija šiuo laikotarpiu nei aiški, nei patikima. Pirmiausia su kuo nors pasitarkite, o tik tuomet toliau vystykite savo planus.

Apversta Kalavijų karalienė
Velnias

DVYNIAI

Velnias. Jei jūsų kelyje atsirado kažkokia kliūtis, kuri jus stabdo, padarykite viską, kad tas jausmas išnyktų. Viskas tik jūsų galvose, visos tos baimės – pačių susikurtos. Viskas bus gerai. Užteks galvoti apie tai, kad kažkas nepavyks. Geriau pagalvokite apie tai, ką ir kaip padaryti, kad viskas pavyktų. Yra toks posakis: geriau velnias, kurį pažįsti, nei velnias, kurio nežinai. Tad pats laikas susipažinti su savo vidiniais demonais, kito kelio nėra. Nepamirškite, kad nesvarbu kokioje situacijoje atsidūrėte, jūs visada turite PASIRINKIMĄ, tad užteks skęsti baimėje ir nežinojime, laikas vaduotis iš vidinių grandinių. Neleiskite kitiems įrodinėti, kad to pasirinkimo pas jus nėra. Jei padarėte kažkokias išvadas, būkite tikri, kad jas padarėte patys, o ne kažkas kitas taip patarė.

Gali būti, kad jausitės taip, lyg visiškai praradote savo gyvenimo kontrolę. Kartais tai įvyksta dėl mūsų pačių kaltės, dėl to, kaip pasielgėme, tačiau labai dažnai tai nutinka būtent dėl neveiksnumo. Tad…

Patarimas. Imkitės veiksmų, ženkite bet kokius žingsnius, kurie suteiks jausmą, kad ir patį mažiausią, kad vėl kontroliuojate savo gyvenimą. Tai gali būti net pats paprasčiausias dalykas, pvz.: ką šiandien valgysit vakarienei. Bet sprendimas turi būti jūsų pačių padarytas. Ir maži žingsneliai yra labai svarbūs.

VĖŽYS

Dešimt diskų. Laikas pradėti planuoti ateitį, kad vėliau būtų ką prisiminti, tad gali tekti kiek sunkiau padirbėti. Svarbu nepamiršti, jog kartais reikia sustoti. Darbas darbais, bet reiktų skirti laiko ir savo šeimai bei artimiesiems. Ir tai daug svarbiau. Meilė ir šeima gali būti didžiausias jūsų palikimas. Nepergyvenkite dėl smulkmenų. Atleiskit praeities nuoskaudas. Kiekvienas iš mūsų turi ir gėrio, ir blogio, ir tikrai niekas nėra tobulas!

Stebėkite savo kelią link tikslų, visą tą progresą, neapleiskit kelio dėl takelio. Jei dabar, taip sakant, investuosite save, savo laiką ir energiją į nusibrėžtus tikslus, tai ateityje tikrai bus kuo pasidžiaugti. Jūsų gyvenimas po truputį juda link saugumo. Tad būkite kantrūs ir nepamirškite ko siekiate. Dabar pats laikas padirbėti ties tvirtais ateities pagrindais. Pasikartosiu, nepergyvenkite dėl smulkmenų. Koncentruokitės tik ties tuo, kas tikrai svarbu.

Patarimas. Būkite dosnūs tiems, kuriuos nuoširdžiai mylite. Duokite jiems tiek, kiek tik galite. Tai nebūtinai pinigai. Tai gali būti ir petys norinčiam išsiverkti, ir palaikymas, ir tiesiog buvimas šalia, kai to reikia.

taroskopai
taroskopai

LIŪTAS

Apverstos Dvi taurės. Mėnuo, kai gali būti daug nesklandumų santykiuose ir bendravime. Ir ne tik romantiniuose, bet ir tarp draugų, šeimos narių ar verslo partnerių. Padaugės tokių smulkmenų, kurių anksčiau nepastebėdavote, tačiau dabar jos vis kris į akis ir nervins iki pažaliavimo. Jei anksčiau būdavo pakankamai lengva kitu asmeniu pakalbėti apie kylančias problemas ar nesutarimus, tai dabar ta galimybė išgaravusi, o kiekvienas bandymas sukelia tik daugiau pasipiktinimo ir dar labiau išbalansuoja. Tačiau turite suvokti, jog tikri ryšiai, tikri santykiai nenutrūks dėl kelių, kad ir stiprių, ginčų. Stebėkite savo emocijas, stenkitės jas valdyti, kad vėliau netektų gailėtis dėl ištartų žodžių. Gali tekti perlipti per save ir nugalėti savo ego, jei norėsite tuos brangius ryšius išgelbėti. Bet kurie santykiai yra pastatyti ant „duodu imu“ principo, būtų kvaila tikėtis, jog tas santykis visada bus 50/50. Kartais tenka duoti daugiau.

Patarimas. Kad ir kokioje nemalonioje situacijoje atsidursite, ieškokite kompromiso. Skirkite daugiau dėmesio ir kitų poreikiams, ne tik savo.

MERGELĖ

Apverstos Keturios taurės. Prasidėjo permainų laikotarpis, kuris ištrauks jus iš kasdieninės rutinos ir nuobodulio. Ši korta, deja, bet atkreipia jūsų dėmesį į krūvą praleistų galimybių, kurių jau nepasivysi ir neįgyvendinsi. Tačiau priešais jus galybė kitų, kurių nereikėtų praleisti. Laikas pajudėti iš sąstingio pozicijos. Patikėkit, kad ir jūs galite palikti pėdsaką pasaulyje ir kažką jame pakeisti. Tikėkit savimi, tikėkit tuo, kad patys kuriate savo ateitį ir savo likimą. Stebėkit savo aplinką, visas smulkmenas, jos gali praversti – juk visas pasaulio grožis detalėse. Pajusite kaip atgaunate jėgas, o nauji tikslai įgaus prasmę ir tikrąjį norą judėti link jų bei jų siekti.

Patarimas. Po pakankamai ilgo atsiribojimo periodo, dabar būtų pats laikas sugrįžti į pasaulį. Užteks atidėlioti rytojui tai, ką galite padaryti jau šiandien. Nepraleiskite naujų galimybių.

Apverstos Keturios taurės
taroskopai

SVARSTYKLĖS

Keturios lazdos. Viena iš šios kortos reikšmių – tai kad Jūsų laukia smagi šventė. Gal koks linksmas vakarėlis, o gal būsit pakviesti į artimo žmogaus vestuves? Bet kuriuo atveju, šventė bus geresnė nei tikitės. Na, laikas parodys :)

Verslas seksis irgi visai neblogai, tiek patys būsite patenkinti savo pasiekimais, tiek kiti jus įvertins palankiai.

Ir nors korta pati iš savęs yra labai palanki, tačiau ji perspėja, kad per daug neatsipalaiduotumėte, nes viskas dar tik kūrimo stadijoje ir dabar dar tikrai ne laikas visiškai užsnūsti ant laurų. Tad džiaukitės gyvenimu, bet ir atsakomybių neapleiskite.

Šis mėnuo palankus atsinaujinimams. Galbūt verta pamąstyti apie remontą, kad ir mini. O gal kokį naują baldą būtų verta įsigyti. Tai taip pat puikus laikas atnaujinti pamirštus ryšius su šeima ar draugais, ir tam tikrai nebūtina ieškoti progos ir priežasties. Pasikvieskit juos vakarienei bei gerai praleiskit laiką.

Patarimas. Ir toliau tęskite pradėtus darbus bei projektus, be baimės judėkit pirmyn. Tikslas jau nebetoli!

SKORPIONAS

Apverstas Atsiskyrėlis. Šį mėnesį labai daug laiko skirsite kažkokios tiesos paieškomis. Tai gali būti paieškos apie save, įvykius ar kitus žmones. Ir tas toks didelis užsifiksavimas būtent šiose paieškose gali stabdyti jūsų pačių judėjimą toliau ir asmeninį augimą. Skirkite laiko sau ir su savimi, pabūkite vienatvėje, tačiau neapsistatykite barikadomis, kad niekas kitas negalėtų prasibrauti. Nereikia nieko bijoti.

Bet kokie bandymai kuo labiau save užimti įvairia veikla šiuo metu gali būti labiau žalingi, nei duoti kažkokios konkrečios naudos. Darykite tik tai, kas būtina ir skirkite laiko savistabai. Visur turi būti balansas.

Seni romantiniai santykiai gali atgimti, tačiau paklauskit savęs ar tikrai jau viską išsiaiškinote dėl praeities, ar nepulsite kartoti tų pačių klaidų ir ar neteks lipti į tą pačią mėšlo krūvą?

Patarimas. Permąstykite praeities klaidas ir pamokas. Pasinaudokite ta patirtimi kaip kelrodžiu, kad visa tai nepasikartotų.

Apverstas Atsiskyrėlis
Du diskai

ŠAULYS

Du diskai. Tai balanso korta. Dažnai taip pat ir partnerystės korta. Panašu, kad savo gyvenime bandote subalansuoti dvi skirtingas sritis: sveikata ir pinigai, meilė ir darbas, ir pan. Jūsų galvoje nuolat sukasi mintys apie kažkokias dvi problemas, du sprendimus, du kelius…

Pats laikas atsitraukti kiek atgal ir nesistengti vienu metu atlikti milijoną darbų, nes tam dabar visiškai netinkamas metas. Turit skirti mažiau dėmesio pašaliniams dalykams ir susikoncentruoti tik ties dviem pagrindinėmis problemomis. Beje, neapleiskit ir savo finansų, nes ir čia turėtų būti šioks toks balansas. Neišleiskit daugiau nei iš tikrųjų galit sau leisti.

Patarimas. Atidžiai pasverkite visus turimus variantus. Nevenkite užtrukti ilgiau, tačiau raskite geriausią sprendimą.

OŽIARAGIS

Apversti Dešimt kalavijų. Gyvenime viskas sukasi ratu – yra džiaugsmo akimirkų, yra ir skausmo. Ši korta žymi pabaigą. Galutinis taškas pasiektas, atėjo laikas naujai pradžiai. Tačiau ši pabaiga gali būti arba džiaugsminga atomazga, arba sudėtinga baigtis. Bet kuriuo atveju, laikas paleisti praeitį ir pradėti kurti naują ateitį. Ir nors bus tokių akimirkų, kad net ir žinodami, jog pabaiga visai čia pat, jūs iki paskutinio nenorėsit pasiduoti. O be reikalo! Kol nepasibaigė vienas etapas, negali prasidėti kitas. Tad besipriešindami, tiesiog be reikalo tempiate laiką ir nukeliate tai, kas neišvengiama. Laikas su tuo susitaikyti ir judėti toliau. Galbūt dabar dar visko ir nesuprasite, tačiau nepamirškite, kad niekas nevyksta be priežasties. Tad jei kažkas jūsų gyvenime daugiau nebepasiteisina (žmonės, situacijos, jausmai), tuomet nebijokite to paleisti. Yra skirtumas tarp gyventi praeitimi ir iš jos pasimokyti. Išsilaisvinkite iš praeities, bet į būsimą gyvenimo kelionę pasiimkite išmoktas pamokas – jos pravers.

Patarimas. Ar tikite kažkuo, kas graužia ir naikina jus pačius? Jei taip, laikas pasikeitimams. Pradėkite nuo pradžių, bet jau su nauju vertybių rinkiniu.

Apversti Dešimt kalavijų
taroskopai

VANDENIS

Žynė. Ar pasitikite savo vidiniu aš ir savo instinktais? Kartais nerimas neleidžia pasinaudoti tais vidiniais išminties klodais. Žynė yra jūsų vidinės išminties saugotoja ir ji meta jums iššūkį pažvelgti pro šydą. Ar sugebėsite atsiriboti nuo „sveiko“ proto ir racionalumo, ir pasiduosite Žynės vedami link pradinių žinių? O gal tiesiog skėstelsite rankomis ir eilinį kartą tarsite: „aš nežinau ką daryti“? O juk atsakymas prieš pat jūsų nosį ir giliai širdyje jūs kuo puikiausiai žinote, ką turite padaryti. Jūsų vidinė išmintis – tai tas instinktas, kuris yra jūsų gyvenimo vedlys, jūsų neklystantis kompasas, ar užteks drąsos pažvelgti giliau?

Iš esmės, šis mėnuo turėtų būti pilnas netikėtų posūkių, savotiškų paslapčių, kurių vienos paaiškės labai greitai, o kitos ir liks nepaaiškintos. Korta sako, kad nieko nėra iškalta akmenyje, tad kuo mažiau žinosit apie savo ateitį, tuo ramiau miegosit. Tiesiog pasitikėkite savo intuicija ir tuo jausmu, kad tikrai žinai, jog yra vienaip, o ne kitaip. Iš kur žinai, ne taip ir svarbu, svarbu tikėti ir pasitikėti pačiu savimi.

Patarimas. Šį kartą tikrai įsiklausykite į savo instinktus. Neignoruokite nuojautos ir tų drugelių pilve, kai nebetelpi savo kailyje. Tiesiog sekite paskui tą nuojautą – suvoksite, kad ji nukreipia jus teisingu keliu.

ŽUVYS

Apversta Mirtis. Panašu, kad pasikeitimams dar ne laikas. Visai gali būti, kad dar nesate jiems pasiruošę, kad ir kaip prieštarautumėte šiam teiginiui. Tiesiog turit suprasti, kad visos sąlygos ir aplinkybės ne jūsų naudai. Nesvarbu, kokį žingsnį žengsite toliau, svarbu, kad visgi sustotumėte, padarytumėte pauzę prieš tai, kai priimsite sprendimą veikti toliau.

Žinoma, tai taip pat gali rodyti ir pasipriešinimą toms permainoms. Tad patarimas būtų, pirmiausia susitvarkyti su įvairiomis permainų baimėmis, o tik tada eiti toliau. Klausimas pakankamai paprastas: ar pasikeitimus priimsite su pasyvia energija, ar tvirtai? Apversta Mirtis skatina jus žengti žingsnį iš šešėlių atgal į šviesą. Surenkite sau akistatą su viskuo, kas šiame gyvenimo etape yra visiškai jums nereikalinga, o tada visa tai paleiskit. Tai energijos išvalymo korta. Mes dažniau bijome ne to, kas mūsų laukia ir kokie tie pasikeitimai gali būti. Mes labiau bijome prisiimti atsakomybę, būti drąsiais ir nekartoti išmoktos pamokos klaidų. Tai, kas sena ir pažįstama gal ir yra patogu bei įprasta, bet ar nėra taip, kad būtent tai ir ėda mus iš vidaus?

Patarimas. Nesistenkite išlaikyti rankose to, kas miršta. Nesistenkite atgaivinti to, kas jau senai nepavyko. Nustokit bandyti gaivinti tai, kas jau aiškiai senai prarasta. Paleiskit! Laikas pradėti gyventi!

Apversta Mirtis

Norite platesnės apžvalgos ar konsultacijos dominančiais klausimais? Apsilankykite jau veikiančiame Taro kortų konsultacijų užsakymų puslapyje.