Taroskopai kiekvienam zodiako ženklui:
2022 metų vasaris

Taroskopai – tai Taro kortų prognozės kiekvienam zodiako ženklui. Primenu, kad tai tik bendra mėnesio apžvalga ir net ne apžvalga, o vyraujančios mėnesio nuotaikos. Kai kurios kortos tikrai jus užkabins, o kai kurios ne. Jei atsitiko taip, kad jums teko daugiau neigiamos energijos, pasinaudokite tuo kaip perspėjimu. Bet kuriuo atveju, tai pramoginė rubrika, tad su pateikta žemiau informacija galite pasielgti kaip jums patiems norisi.

Jei norite užsisakyti išsamią ir asmeninę apžvalgą, galite tai padaryti Konsultacijų puslapyje.

2022 vasario mėnesio nuotaikoms buvo panaudota Radiant Rider-Waite Tarot.

Taroskopai: 2022 metų vasaris

Taroskopai. Apverstas Bokštas

AVINAS

Saikingumas. Tai balanso korta, sugebėjimas rasti balansą bet kuriuose jus supančiuose santykiuose: šeima, draugai, partnerystė ar bendradarbiai – visiems reikia jūsų dėmesio. Tai sugebėjimas viską suderinti. Gali būti, kad teks išbandyti dar ne vieną būdą kaip prieiti prie skirtingų žmonių ar situacijų, kol galiausiai atrasite SAVO būdą, kuris jums tinka, patinka ir veikia. Iš esmės visi jūsų gyvenimo ryšiai ir santykiai – na, viskas su jais tvarkoje, tačiau esmė yra kaip viską subalansuoti, kad pvz, darbas neatimtų daugiau laiko nei šeima; o nauji romantiniai santykiai neatimtų jūsų iš draugų. Balanse slypi gyvenimo grožis ir ramybė.

Patarimas. Ieškokite vidurio kelio. Venkite kraštutinumų. Balansas šiuo metu tiesiog būtinas.

JAUTIS

Apversta Imperatorė. Visi mes turime tiek vyrišką, tiek moterišką puses. Ką gi, jūsų moteriška pusė yra visiškai užguita ir nuvertinta. Ir visai nesvarbu, kokie gyvenimo rūpesčiai dabar jums atrodo svarbiausi – meilė, pinigai, darbas ar pan. – dabar svarbiausia pasidomėti savo moteriška puse, kas gi su ja negerai? Kaip ji jaučiasi? Kodėl ji taip jaučiasi? Ką galite padaryti, kad viskas vėl stotų į vietas?

Galbūt reikėtų skirti laiko ir pabūti gamtoje, prie ežero, upės, laukuose ar miškuose, kur galėtumėte pajusti tikrą gamtos ir žvėrių skleidžiamą energiją ir vibracijas. Pasidžiaukite medžių ir gėlių grožiu. O gal verta būtų aplankyti meno muziejų, galeriją, kurioje būtų daugiau romantiškojo ir raminančio, tuo pačiu įkvepiančio meno. Atkreipkite dėmesį į spalvas, formas, potėpius. Turite gyvūną? Skirkite jam laiko. Stebėkite savo jausmus, kai jūsų mylimas gyvūnas atsako į jūsų parodytą dėmesį ir meilę.

Patarimas. Pažvelkite į savo prioritetus ir laukiančius projektus kaip į savo vaikus. Jiems reikia jūsų dėmesio, meilės, nuoseklumo ir disciplinos, kad viskas pavyktų. Gyvenime ir aplink mus ir taip pakanka vyriškos energijos… Pasirūpinkite savo vidine moteriška dalimi ir jos poreikiais, kad vėl atgautumėte balansą ir gyvenimo džiaugsmą.

Apversta Imperatorė
Kalavijų karalius

DVYNIAI

Kalavijų karalius. Panašu, kad dabar toks periodas, kai mąstysite tik apie tai, kaip įvairūs dalykai, žmonės ir įvykiai veikia jus asmeniškai. Pirmiausia turėtumėte atkreipti dėmesį ir į kitų jausmus, o tik tada veikti ar kalbėti. Tai stiprios energijos korta. Nepriversite kitų žmonių daryti tik tai, ko norite jūs. Svarbiau būtų pamąstyti apie savo pačių elgesį, mintis ir/arba troškimus. Gali būti, kad darbo vietoje jausitės, kad kažkoks žmogus per daug įkyrus ir varginantis, bet gali būti tik tai, kad reaguojate į viską per daug jautriai. Dabar pats laikas pasidomėti kitais nei jums įprasta informacijos šaltiniais. Labai palankios aktyvios meditacijos.

Patarimas. Jei turite padaryti svarbų sprendimą, tai dabar pats laikas. Tik nepamirškite vadovautis protu, atidėkite emocijas į šalį. Dabar reikalinga tik logika.

VĖŽYS

Apverstos Trys lazdos. Ši korta bando atkreipti dėmesį į tai, kad gal jūs ir nutarėte pradėti savo asmeninio tobulėjimo kelionę, tačiau jums visiškai nesiseka vykdyti planus, kuriuos buvote sau nusistatę. Panašu, kad jūsų laukia vėlavimai ir įvairūs trukdžiai kelyje. Reikia skirti daugiau laiko savo ateities planavimui. Tai ypač aktualu tiems, kurie dar net nepradėjo mąstyti apie savo ilgalaikius tikslus; arba tiems, kurie jau pervargo nuo esamų užduočių (ar tų, kurios tuoj tuoj sukris). Jūs tik reaguojate, tačiau nieko protingo ir apmąstyto dėl to nedarote. Tad, savaime suprantama, laukia nusivylimas ir tas bendras jausmas, kad gal visai be reikalo šią kelionę pradėjote ir tik sugaišote daug brangaus laiko. Ko jūs visgi galite nesuvokti, tai yra tai, kad visi šie trukdžiai – labai svarbi jūsų didžiosios gyvenimo kelionės dalis ir bet kuriuo atveju visgi kažkuo pasitarnaus. Ši korta taip pat primena, kad gėrį ir džiaugsmą galima rasti šalimais jau dabar. Nereikia verstis per galvą ir bėgti tik pirmyn. Mėgaukitės kiekviena diena.

Patarimas. Gali būti, kad jūsų ambicijos šiuo metu yra kiek per didelės. Permąstykite savo planus ir tikslus.

taroskopai
taroskopai

LIŪTAS

Apverstas Atsiskyrėlis. Šį mėnesį labai daug laiko skirsite kažkokios tiesos paieškomis. Tai gali būti paieškos apie save, įvykius ar kitus žmones. Ir tas toks didelis užsifiksavimas būtent šiose paieškose gali stabdyti jūsų pačių judėjimą toliau ir asmeninį augimą. Skirkite laiko sau ir su savimi, pabūkite vienatvėje, tačiau neapsistatykite barikadomis, kad niekas kitas negalėtų prasibrauti. Nereikia nieko bijoti.

Bet kokie bandymai kuo labiau save užimti įvairia veikla šiuo metu gali būti labiau žalingi, nei duoti kažkokios konkrečios naudos. Darykite tik tai, kas būtina ir skirkite laiko savistabai. Visur turi būti balansas.

Seni romantiniai santykiai gali atgimti, tačiau paklauskit savęs ar tikrai jau viską išsiaiškinote dėl praeities, ar nepulsite kartoti tų pačių klaidų ir ar neteks lipti į tą pačią mėšlo krūvą?

Patarimas. Permąstykite praeities klaidas ir pamokas. Pasinaudokite ta patirtimi kaip kelrodžiu, kad visa tai nepasikartotų.

MERGELĖ

Mėnulis. Šis mėnuo apsups jus iliuzijų rūku. Stenkitės vengti imtis svarbių veiksmų ar sprendimų, kol viskas galutinai nepaaiškės. Ši korta įspėja ir apie galimus pavojus: elkitės atsargiai. Atkreipkite dėmesį į galimus sunkumus, bėdas, priešus ir nenuoširdumą. Neignoruokite mirksinčios raudonos lemputės jūsų galvoje.

Šis mėnuo gali atskleisti ir jūsų pačių baimes. Jų ignoruoti nereikia, bet užleisti joms pirmenybės taip pat nereikėtų, būkite savo paties šeimininkas. Išsinagrinėkite, kas kelia jums tą nerimą? Ar tai reali baimė, ar tik vaizduotės vaisius? Tai taip pat ir mūsų instinktų korta – sek paskui savo nuojautą, ji išves tave iš tamsaus miško… Kad ir kaip ten bebūtų, tačiau didžiausią dėmesį šį mėnesį turite skirti tam, kad atsijotumėte realybę nuo iliuzijų, nes viskas dabar gali pasirodyti kitaip nei yra iš tiesų, o gal tiesiog matote dalykus taip, kaip norite matyti? Būkite atsargūs su baimių ir fantazijų projektavimu, nepamirškit, kad turime būti atsargūs su savo norais ir mintimis.

Patarimas. Tai instinktų korta. Sekite paskui savo intuiciją, pasitikėkite nuojauta – tai pagelbės išbristi iš tamsaus etapo.

Mėnulis
taroskopai

SVARSTYKLĖS

Magas. Magas padeda jums susigaudyti ir suvaldyti pastovią gyvenimo kaitą ir jūsų pačių augimą. Jis taip pat prieš jus atveria ir daugybę kelių, kurie gali nuvesti jus prie naujų galimybių, kurios tik ir laukia būt išnaudotos. Jis veda jus į naują nuotykį, pilną magijos ir dar neišnaudotų galimybių. Tai nuotykis, nepaprasta kelionė, kuri pradės naujovių pilną etapą. Magas padeda jums suprasti, kad galite pasiekti viską, ko tik širdis trokšta, kokia tik idėja nešautų į galvą, nes jis moka tas idėjas paversti tikrove.

Jūs turite sugebėjimą daryti teisingus sprendimus, mokate susikaupti ir apjungti į visumą kylančias įvairiausias mintis ir idėjas – tokiu būdu jūsų svajonės tampa realybe. Jūs, kaip tas Magas, savo kūrybingas mintis materializuojate, nes tikite, kad viskas gyvenime yra įmanoma.

Magas gerai pažįsta ir jaučia savo paties mintis, sugeba atrinkti kas realu, o kas visiška utopija, jis nebijo gyvenimo teikiamų iššūkių ir turi neišsenkamą šaltinį energijos, kuri varo jį tik pirmyn. Jis žino ką turi padaryti ir puikiai žino, koks turi būti kitas jo žingsnis. Tai nauja pradžia ir nutikti gali bet kas, bet kur ir bet kada.

Patarimas. išnaudokite visus turimus įrankius, kad pasiektumėte savo tikslą, kuris jau visai šalia. Net minčių neturėtų kilti apie tai, kad viską mesti ir pradėti kažką naujo. Pabaikit ką pradėjot, ir tik tada eikite toliau, siekite daugiau.

SKORPIONAS

Apversti Du diskai. Būtų pats laikas susiimti ir pagalvoti apie tai, kaip tvarkotės su savo gyvenimu, o ypač su finansais. Ar tik neišleidžiate daugiau nei uždirbate? Einate per gyvenimą plačiais žingsniais ir visiškai nematote svarbių detalių. Ar visos sąskaitos apmokėtos, niekam neskolingi? O gal kažkokius darbus padarėte bele padaryti ir, tiesą pasakius, reikėtų viską perdaryti ar pataisyti? Atsarga gėdos nedaro. Pabandykite numatyti problemas ir klausimus, kurie gali kilti su jūsų darbu ar projektu ir pasistenkite užbėgti tam už akių. Beje, šiuo laikotarpiu visai gali būti, kad gyvenimas truputį pamėtys jus iš kampo į kampą. Netikėtai. Geriausias būdas susidoroti su pasitaikiusiomis keliomis bangomis, tai jūsų lankstumas ir jumoro jausmas.

Patarimas. Panašu, kad praradote savo balansą? Vienu metu bandote atlikti daug darbų? Ką gi, pasiieškokite pagalbos, nes dabar ne laikas visko imtis vieniems ir užsikrauti naštą tik ant savo pečių.

Apversti Du diskai
Dešimt diskų

ŠAULYS

Dešimt diskų. Laikas pradėti planuoti ateitį, kad vėliau būtų ką prisiminti, tad gali tekti kiek sunkiau padirbėti. Svarbu nepamiršti, jog kartais reikia sustoti. Darbas darbais, bet reiktų skirti laiko ir savo šeimai bei artimiesiems. Ir tai daug svarbiau. Meilė ir šeima gali būti didžiausias jūsų palikimas. Nepergyvenkite dėl smulkmenų. Atleiskit praeities nuoskaudas. Kiekvienas iš mūsų turi ir gėrio, ir blogio, ir tikrai niekas nėra tobulas!

Stebėkite savo kelią link tikslų, visą tą progresą, neapleiskit kelio dėl takelio. Jei dabar, taip sakant, investuosite save, savo laiką ir energiją į nusibrėžtus tikslus, tai ateityje tikrai bus kuo pasidžiaugti. Jūsų gyvenimas po truputį juda link saugumo. Tad būkite kantrūs ir nepamirškite ko siekiate. Dabar pats laikas padirbėti ties tvirtais ateities pagrindais. Pasikartosiu, nepergyvenkite dėl smulkmenų. Koncentruokitės tik ties tuo, kas tikrai svarbu.

Patarimas. Būkite dosnūs tiems, kuriuos nuoširdžiai mylite. Duokite jiems tiek, kiek tik galite. Tai nebūtinai pinigai. Tai gali būti ir petys norinčiam išsiverkti, ir palaikymas, ir tiesiog buvimas šalia, kai to reikia.

OŽIARAGIS

Apverstos Keturios taurės. Prasidėjo permainų laikotarpis, kuris ištrauks jus iš kasdieninės rutinos ir nuobodulio. Ši korta, deja, bet atkreipia jūsų dėmesį į krūvą praleistų galimybių, kurių jau nepasivysi ir neįgyvendinsi. Tačiau priešais jus galybė kitų, kurių nereikėtų praleisti. Laikas pajudėti iš sąstingio pozicijos. Patikėkit, kad ir jūs galite palikti pėdsaką pasaulyje ir kažką jame pakeisti. Tikėkit savimi, tikėkit tuo, kad patys kuriate savo ateitį ir savo likimą. Stebėkit savo aplinką, visas smulkmenas, jos gali praversti – juk visas pasaulio grožis detalėse. Pajusite kaip atgaunate jėgas, o nauji tikslai įgaus prasmę ir tikrąjį norą judėti link jų bei jų siekti.

Patarimas. Po pakankamai ilgo atsiribojimo periodo, dabar būtų pats laikas sugrįžti į pasaulį. Užteks atidėlioti rytojui tai, ką galite padaryti jau šiandien. Nepraleiskite naujų galimybių.

Apverstos Keturios taurės
taroskopai

VANDENIS

Žvaigždė. Viltis – pagrindinė mėnesio tema. Galite tikėtis dabartinės situacijos pagerėjimo. Jei galvojote, kad turite pamiršti savo svajones ir troškimus, tai dar to nedarykite! Po truputį bus matomi rezultatai. Norai ir svajonės pradės pildytis. Minusas tas, kad tai visgi nesuteiks to taip laukiamo pasitenkinimo jausmo.

Jei bandote užsigydyti emocines žaizdas, tai šis mėnuo kaip tik ir pagelbės tą padaryti. Jei esate vieniši ir tikitės sutikti potencialią antrąją pusę, tai ir čia jums gali nusišypsoti laimė.

Išlaikykite tą pozityvų mąstymą ir tikėkite, kad viskas jums pavyks. Taip sakant, žvaigždės jūsų pusėje. Visata apdovanoja tuos, kurie tiki ir išlieka teigiamai nusiteikę. Tad sugalvok norą!

Šį mėnesį reiktų dažniau save lepinti ir leisti atsigauti. Kai gerai jaučiamės, tai tą pačią energiją perduodame ir kitiems.

Patarimas. Prisiminkite tuos „didžiuosius darbus“, kuriuos turėjote nuveikti, bet jie pasiliko antrame ar net trečiame plane. Sekite paskui savo „Žvaigždę“ link geresnio savęs, link geresnės ateities ir tikrojo gyvenimo tikslo.

ŽUVYS

Apverstos Aštuonios taurės. Jau kažkurį laiką planuojate viską mesti, apsisukti ir palikti už nugaros. Ką gi, ši korta siūlo jums pamąstyti apie savo sprendimą kiek ilgiau. Visai gali būti, kad kažkokiai situacijai vystytis nedavėte papildomai laiko ir viską darote skubotai. Skubos darbą velnias renka…

Nepraraskite tikėjimo, kad geri laikai jūsų dar laukia ateityje. Jei nuojauta sako, kad visgi turite pasitraukti iš santykių, darbo ar pakeisti gyvenamąją vietą, pasitikėkite ja… bet pamąstykite kiek ilgėliau. Prieš darant galutinį sprendimą, pasverkite visus už ir prieš, jei tai įmanoma.

Turėtumėte skirti daugiau laiko bendraudami ir išeidami iš namų. Jei tai per sunku, tuomet bent jau daugiau bendraukite su artimais žmonėmis ar kažkuriuo iš draugų. Toks elgesys gali atnešti daug gerų mažų dalykų į jūsų gyvenimą. Nereikia savęs izoliuoti!

Patarimas. Nebėkite nuo problemų, nes jos vis tiek jus pasivys. Geriau jau stoti akistaton ir viską galutinai užbaigti, nei nuolat gyventi savotiškoje neviltyje.

Apverstos Aštuonios taurės

Norite platesnės apžvalgos ar konsultacijos dominančiais klausimais? Apsilankykite jau veikiančiame Taro kortų konsultacijų užsakymų puslapyje.