Taroskopai kiekvienam zodiako ženklui:
2022 metų balandis

Taroskopai – tai Taro kortų prognozės kiekvienam zodiako ženklui. Primenu, kad tai tik bendra mėnesio apžvalga ir net ne apžvalga, o vyraujančios mėnesio nuotaikos. Kai kurios kortos tikrai jus užkabins, o kai kurios ne. Jei atsitiko taip, kad jums teko daugiau neigiamos energijos, pasinaudokite tuo kaip perspėjimu. Bet kuriuo atveju, tai pramoginė rubrika, tad su pateikta žemiau informacija galite pasielgti kaip jums patiems norisi.

Jei norite užsisakyti išsamią ir asmeninę apžvalgą, galite tai padaryti Konsultacijų puslapyje.

2022 balandžio mėnesio nuotaikoms buvo panaudota Radiant Rider-Waite Tarot.

Taroskopai: 2022 metų balandis

Taroskopai. Apverstas Bokštas

AVINAS

Apversti Du kalavijai. Kai ši korta pasirodo horizonte, tai dažniausiai perspėjimas, kad turėtumėte būti apdairus – kažkas šalia jūsų lyg ir ieško kompromiso, tačiau visiškai neplanuoja bent kažkiek nusileisti. Ir tokia padėtis kelia įtampą. Nenusileiskite, bet ir nenukirskite visko kaip kirviu. Geriau atsitraukite kuriam laikui į šoną ir dar kartą apmąstykite visas galimybes. Išeitis visada yra. Šiuo metu yra susilpnėjęs ryšys su jūsų pačių emocijomis, patys nelabai suprantate ką jaučiate, kas tinka, kas patinka, o kas ne. Tai sukelia problemų priimant sprendimus. Geriau jau atidėkite tų sprendimų darymą iki tol, kol nebūsite tikri, kad tai teisingas žingsnis.

Šis mėnuo – tai viskas apie balansą ir partnerystę. Atėjo laikas, kai esate pasiruošę labiau atiduoti save rimtai partnerystei – tiek profesionaliame, tiek asmeniniame plane. Tačiau turite sugebėti neprarasti kontrolės ir kitose savo gyvenimo srityse, nes jei nuolat bus tik darbas, arba tik meilė, arba tik dvasinis tobulėjimas – gyvenimas ir vėl taps išbalansuotu ir pilnu problemų. Tad pasistenkite atrasti tą aukso viduriuką ir išlaikyti gražų subalansuotą gyvenimą savo rankose.

Patarimas. Jei ką, tai šį mėnesį geriau jau pabūkit Šveicarija – išlikit neutralūs, nei kiškitės į kažkokias neaiškias situacijas. Nebūkit tarpininku ir neleiskite, kad viskas pavirstų kažkokiu ekstremalu.

JAUTIS

Septyni diskai. Dažnai tai korta, kuri pasakoja apie investicijų grąžinimą. Ir tai gali būti tiek tiesiogine prasme į banką padėti pinigėliai, kurie kažką uždirbo; tiek perkeltine, kai skiriame savo laiką, jėgas, energiją kažkokiam projektui. Derlius tikrai bus gausus. Vienintelė bėda yra ta, kad jums atrodo, kad viskas vyksta per daug lėtai, kad to „derliaus“ norisi čia ir dabar, o tenka laukti ir ta nežinia vis labiau kankina: ar pasiteisins visos pastangos? Tačiau turite suprasti, kad tai investicija į jūsų ateitį. Jei kyla minčių ar verta investuoti į žmones ar situacijas, tai turit tvirtai suvokti, kad tai jūsų potenciali ateitis, kurią galite susikurti pagal savo paveikslą. Rinkitės išmintingai kam ir kiek pastangų turėtumėte skirti.

Patarimas. Skirkite laiko apžvelgti ir įvertinti savo pasiekimus. Tai suteiks puikią galimybę suprasti, kokie turėtų būti tolimesni žingsniai.

Septyni diskai
Dešimt lazdų

DVYNIAI

Dešimt lazdų. Turbūt jaučiatės taip, lyg ant kupros nešate viso pasaulio bėdas. Ką gi, pats laikas sustoti ir gerai permąstyti ar tikrai nėra galimybės tą nešulį palengvint (tiek tiesiogine, tiek perkeltine prasme). Ypač tai liečia emocijas. Jei gerai permąstysite emocijas, kurias nešate su savimi, pastebėsite, kad kai kurios iš jų net ne jums priklauso, o yra kažkieno kito. Gal draugo, gal vyro, žmonos ar išvis svetimų žmonių. Pats laikas save nuraminti, nesistenkite padaryti visko patys. Esate pervargę, sunkiai dirbote (tiek asmeniniame gyvenime, tiek profesionaliame), ir dabar pats laikas padaryti pertraukėlę. Pasinaudokite ja.

Darbe nebijokite paprašyti pagalbos, jei sunku, ar užduoti klausimus, jei kas neaišku. Neapsiimkite naujų darbų, kol nesusitvarkėte su senaisiais.

Patarimas. Galbūt dabar ir atrodo, jog visko per daug ir daugiau nebegali… Bet tu stiprus! Tu gali! Liko visai nedaug!

VĖŽYS

Aštuonios taurės. Ši korta bando priminti, kad pasitikėjimas savo instinktais gali toli nuvesti. Ir ne tik nuvesti, bet nuvesti reikiamu taku. O tai, kad jūs visgi skaitote mano trumpas savaitines nuotaikėles, rodo, jog esate linkę įsiklausyti į pasąmonines idėjas, jausmus. Instinktai dažniausiai nepasiduoda logikai ir racionaliam pasauliui. Kartais jie mus visiškai supainioja. Ir visgi, dažniausiai jie motyvuoja, tik juos reikia pastebėti, priimti, kad viskas tikrai „suveiktų“ ir visos kliūtys būtų nugalėtos. Tik taip galėsite „sugrįžti“ į saulėtą pasaulį, kur jaustumėtės laisvi ir lengvi, o ne paskendę kasdienybės smulkmenose.

Patarimas. Kiekvienas pasikeitimas yra sveikintinas. Jei mąstote apie krypties keitimą, tai dabar pats laikas tuo pasinaudoti.

taroskopai
taroskopai

LIŪTAS

Apverstos Septynios taurės. Užteks svajoti, laikas pradėti veikti. Dabar tas laikotarpis, kai praktiniai veiksmai turės daugiau įtakos jūsų fantazijų ir svajonių išsipildymui. Jūs jau viską kuo puikiausiai susidėliojote į lentynas. Sprendimas toks akivaizdus ir prieš pat jūsų nosį, kad net keista, jog vis dar kažko delsiate. Ko gi laukiate?

Pradėkite nuo paprasto sąrašo „Ką turiu padaryti“. Nepasididžiuokite ir kreipkitės patarimo į žinančius atsakymus į jums kylančius klausimus. Tai kažkas panašaus į tokią situaciją, kai norite išsikepti tortą. Tam, kad tai padarytumėte, jums reikia išlipti iš lovos, susirasti receptą, susidaryti reikalingų produktų sąrašą, įsigijus juos, tinkamai sumaišyti su gilia meile ir atsidavimu, pašauti į orkaitę ir apsišarvuoti kantrybe, kol tortas kepa. Taip ir gyvenime: jei nori pasiekti tikslą (išsikepti tortą), reikia įdėti pastangų.

Patarimas. Laikas grįžti į realybę ir pažvelgti į daiktus, žmones bei pasaulį be rožinių akinių ant nosies. Prieš akis gali laukti sunkus prabudimas.

MERGELĖ

Apverstas Taurių pažas. Ši korta gali sakyti, kad jūsų santykiai, kūrybingumas ir emocijos gali pasklisti į visas pasaulio puses, o ne taip, kaip buvote numatę. Tačiau nepraraskit galvos, nes jūs tebeturite šansą viską susidėlioti į vietas. Svarbiausia atkreipti dėmesį į emocines ir kūrybines problemas, ir gal net ne tiek problemas, kiek gyvenimo aspektus apskritai, vietoje to, kad tiesiog galvoti, jog viskas bus taip kaip turi būti. Ne, taip paprastai gyvenime niekas nesiklosto.

Visa situacija kaip ir nebevaldoma ir neduoda norimo rezultato, tačiau jūs žinote iš kur tie nesklandumai. O kadangi žinote kas vis pakiša koją, reiškia, kad turite daugiau informacijos tas problemas spręsti ir pasukti viską norima kryptimi.

Didesnis nusivylimas laukia tų, kuriems ši korta realiai atspindi kūrybingumą. Pavyzdžiui, gavote naują darbą ir tikėjotės, kad jau ten tai idėjos liesis viena po kitos. O, pasirodo, kad nelabai tos idėjos kažkam reikalingos ir darbas visiškai nekūrybinis. Tačiau viską galima pakeisti. Juk viskas priklauso ne tik nuo to, kaip kiti yra įpratę dirbti, bet ir nuo to, kaip stipriai jūs norite tą įprotį pakeisti. Kas geriau? Įsilieti į kolektyvą ir tapti tokia pačia pilka pele, ar visgi, kažką pakeisti pačiame kolektyve?

Patarimas. Tikėkite, kad visos jūsų gyvenimo kliūtys greitai bus pašalintos ir į viską galima bus pažvelgti naujoje šviesoje. Turite sąmoningai pasirinkti tikėjimą, kad viskas jau dabar keičiasi į gerą pusę. Jei nuolat kartosite tas pačias klaidas, jūs tiesiog išduosite savo pačių jausmus ir protą. Iš klaidų reikia mokytis.

Apverstas taurių pažas
taroskopai

SVARSTYKLĖS

Apverstas Bokštas. Pasikeitimai neišvengiami ir geriau jiems nesipriešinti, o, taip sakant, plaukti pasroviui. Kuo labiau laikysitės įsikibę žmonių, daiktų ar situacijų, tuo daugiau problemų susikursite patys sau ir Jums brangiems žmonėms. Žmonės, kuriais pasitikėjote ir galvojote, kad jais visada galima pasitikėti, greičiausiai paliks Jus likimo valiai. Per daug dėl to pergyventi nereikėtų, juk tai ne gyvenimo pabaiga, tiesiog nubyra tai, kas nereikalinga. Toks gyvenimas, jis nuolat keičiasi, o su juo keičiamės mes bei mūsų aplinka. Gali būti, kad darbo aplinkoje esantys žmonės bus suirzę labiau nei įprastai, bus nemažai ginčų ir nesutarimų. Labai svarbu nepriimti to asmeniškai, pasistenkit vengti konfliktinių situacijų, kad ir kaip Jūsų ego norėtų įsikišti. Labai labai svarbu gerai pagalvoti prieš kalbant.

Patarimas. Išlikite ramūs net ir tuomet, kai viskas aplink taps nenuspėjama ir chaotiška. Tikrai geriau nebus, jei eisite iš proto.

SKORPIONAS

Diskų riteris. Pagal viską laukiate kažkokių žinių, naujienų, susijusių su finansiniais reikaliukais. Ir panašu, kad tos žinios bus teigiamos. Šį mėnesį labai svarbu skirti laiko savo kasdienybei ir normalioms, jei taip galima išsireikšti, savo gyvenimo dalims. Išmintingas žmogus kartą yra pasakęs: „Pasirūpink savo gyvenimo smulkmenomis, o didieji dalykai savimi pasirūpins patys.“. Kaip tvarkotės su kasdieniais dalykais? Ar skiriate pakankamai laiko?

Diskų riteris turi energijos, veržlumo ir noro sunkiai dirbti realiame pasaulyje. Viskas turi būti pagrįstas sveiku protu, yra praktiška ir patikima. Tegul tai bus priminimas, kad reikia susikaupti ir įsipareigoti atliekant visas užduotis, kurios atrodo bauginančios ar varginančios. Turėdami pakankamai atsidavimo ir kantrybės, pasieksite puikių rezultatų. Sunkus darbas ir atsakomybė nuves toli, jei išliksi įsitvirtinęs išoriniame pasaulyje, tuo pat metu prisijungdamas prie savo vidinių gelmių. Nepamirškite savo svajonių ir vaizduotės. Šios jūsų dalys turi išlaikyti pusiausvyrą su tuo, į ką orientuojatės išoriniame pasaulyje.

Jei esate vieniši ir ieškote antrosios pusės, tai pats laikas paįvairinti savo rutiną ir išbandyti naujus dalykus, susipažinti su naujais žmonėmis.

Patarimas. Link tikslo judėkite gerai apskaičiuotais ir praktiškais žingsniais. Dabar ne laikas šuoliams ir skubos darbams.

Diskų riteris
Mirtis

ŠAULYS

Mirtis. Viena iš tų kelių kortų, kurią pamatęs dažnas, ypač nežinantis kaip veikia Taro, rimtai išsigąsta. Bijoti tikrai nėra ko. Reikia atsiminti, kad ši korta simbolizuoja daugelio dalykų mirtį, pabaigą, bet tai dažniausiai neturi nieko bendro su fizine mirtimi.

Tai didelių pasikeitimų metas, tai nauja pradžia, bet prieš tai turi pasibaigti tai, kas tęsiasi jau labai ilgą laiko tarpą. Visos transformacijos gali būti sudėtingos, skausmingos ir visiškai netikėtos, bet kartu su visu tuo ateis ir galimybė pradėti viską iš naujo ir geriau. Svarbiausia per daug tiems pasikeitimams nesipriešinti, nes tai sukels tik daugiau sunkumų ir skausmo. Vietoje to tiesiog pasistenkite tuos pasikeitimus priimti atvira širdimi, nes viskas jums tik į naudą. Turit keistis kartu su gyvenimu. Turit atsikratyti kažkokių senų tikėjimų ir pažiūrų, kurios tik trukdo ir stabdo jūsų pačių tobulėjimą. Paleiskite praeitį, nes jos nebepakeisi, o ateitį dar reikia sukurti. Išsivaduokite iš visko, kas nebetarnauja jūsų labui: darbas, santykiai, požiūriai, draugai. Nebereikia su savimi nuolat nešiotis šio nereikalingo krūvio, palikite viską už nugaros. Neleiskite prisiminimams ir nostalgijai atitraukti jus nuo kelio į naują ir geresnį rytojų.

Patarimas. Puikus laikotarpis įvertinti savo jėgas ir visas sąlygas tarp to, ko jūs labai norite ir to, kas yra realu ir įgyvendinama. Turite suvokti, kad kartais turi daug ką paaukoti, kad pasiektum tai, ko tikrai nori. Juk tai jūsų gyvenimas!

OŽIARAGIS

Apversti Mylimieji. Laikas atstatyti harmoniją visuose jus supančiuose santykiuose (asmeniniuose, profesiniuose ar šeimyniniuose). Tai, taip sakant, gyjančių ryšių laikotarpis. Meilė prasideda nuo žmogaus priėmimo tokiu, koks jis yra iš tiesų. Žaizdų neužgydysit ir harmonijos neatgausit, jei nuolat kaltinsit kažką kitą. Jūs jų nekontroliuojat ir negalit atsakyti už jų pasirinkimus, tačiau esat atsakingi už savo pasirinkimus ir savo gyvenimą. Kai nuspręsit mylėti ir paleisit viską, kas kelia vidinį disbalansą, pamatysit, kad net tie, kurie erzina labiausiai, gali pasirodyti kitoje šviesoje. Mylėkite save, savo gyvenimą ir kitus. Visi santykiai, visi žmonės, kuriuos sutinkame kelyje – jie mūsų mokytojai. Ko galite išmokti dabartiniame gyvenimo etape?

Patarimas. Kreipkite dėmesį į nuojautą ir pasistenkite tuos jausmus išanalizuoti, kad įgautumėte daugiau aiškumo kas, kodėl ir su kuo tai valgoma. Jūsų jausmai ir emocijos kankina ne be reikalo, tad nereikia viso to ignoruoti.

Apversti Mylimieji
taroskopai

VANDENIS

Apverstas Žynys. Ką gi, į viską teks pažvelgti kiek netradiciškai. Dabar pats laikas sudrebinti status quo ir visus nustebinti. Plaukite prieš srovę. Ieškokite išsivadavimo ir neleiskite taisyklėms jūsų stabdyti ar kažkaip kitaip riboti. Atsiminkit, kad kai kurios taisyklės tam ir buvo sukurtos, kad jas laužyti. Nes dabar susidaro toks įspūdis, kad gyvenate apsupti tik tradicijų ir taisyklių, nebegalit laisvai kvėpuoti. Praradot gyvenimo lankstumą. Meskite iššūkį viskam, kuo tikite; aiškinkitės kiekvieną taisyklę „o kodėl taip ir ne kitaip?“. Būkit atviri patys su savimi! Sukurkite savo taisykles!

Ir jokiu būdu neįsipareigokite ir neprisiriškite prie nieko, jei tuo netikite. Palikite savo galimybes atviras.

Patarimas. Nesek nei paskui lyderius, nei paskui avis. Leisk naujoms savo paties etikos normoms ir naujoms taisyklėms pasiūlyti kitą žingsnį gyvenime.

ŽUVYS

Dešimt kalavijų. Būkit atsargūs, nes visai gali būti, kad kažkas pasistengs jus išduoti ir smeigti peilį į nugarą. Bet iš esmės kalbame apie tai, kad blogiausia kas galėjo šiuo metu įvykti, jau įvyko. Didvyriškai priimkit tai. Atsistokit, nusipurtykit visas negeroves, įsijunkit šypseną ir pirmyn! Ateitis tikrai šviesesnė, nes tamsiausia būna tik prieš pat aušrą. Žmonės, situacijos – žinoma, viskas gali būti blogai, bet blogai nebus amžinai. Perlipk ir pirmyn! Pasikeitimai prasideda nuo mūsų pačių, o ne nuo mūsų bandymo pakeisti mus supantį pasaulį ir kitus žmones.

Pasvarstykite, kokios baimės trukdo jums judėti pirmyn? Ar jūsų kasdienybė yra pilna minčių, kad kažkas vis tiek bus negerai? Ar bandote nuolat kažkuo užsiimti, kad tik nereikėtų mąstyti apie tai, kas kelia tokias neramias mintis? Baimės ignoravimas yra lygus bėgimui nuo jos. Bet ji vis tiek čia. Bet vienintelis kelias išsilaisvinti iš beprasmiško kentėjimo – tai pasiduoti. Ne tai, kad pasiduoti baimei, bet greičiau ją priduoti. Tiksliau, pasiduoti minčiai, kad baimė yra, tą mintį panagrinėti giliau, o tada paleisti. Tiek mintis, tiek pačią baimę. Užteks! Laikas stotis ir judėti toliau!

Patarimas. Kas įvyko, tas įvyko. Blogiau nebebus. Priimk tai, kad kažko pabaiga – tai natūralus dalykas. Susiimk ir eik toliau, nes priekyje laukia šviesesnės dienos!

Dešimt kalavijų

Norite platesnės apžvalgos ar konsultacijos dominančiais klausimais? Apsilankykite jau veikiančiame Taro kortų konsultacijų užsakymų puslapyje.