Taroskopai kiekvienam zodiako ženklui:
2023 metų gegužė

Taroskopai – tai Taro kortų prognozės kiekvienam zodiako ženklui. Primenu, kad tai tik bendra mėnesio apžvalga ir net ne apžvalga, o vyraujančios mėnesio nuotaikos. Kai kurios kortos tikrai jus užkabins, o kai kurios ne. Jei atsitiko taip, kad jums teko daugiau neigiamos energijos, pasinaudokite tuo kaip perspėjimu. Bet kuriuo atveju, tai pramoginė rubrika, tad su pateikta žemiau informacija galite pasielgti kaip jums patiems norisi.

Jei norite užsisakyti išsamią ir asmeninę apžvalgą, galite tai padaryti Konsultacijų puslapyje.

2023 gegužės mėnesio nuotaikoms buvo panaudota Radiant Rider-Waite Tarot.

Taroskopai: 2023 metų gegužė

Taroskopai. Apverstas Bokštas

AVINAS

Magas. Magas padeda jums susigaudyti ir suvaldyti pastovią gyvenimo kaitą ir jūsų pačių augimą. Jis taip pat prieš jus atveria ir daugybę kelių, kurie gali nuvesti jus prie naujų galimybių, kurios tik ir laukia būt išnaudotos. Jis veda jus į naują nuotykį, pilną magijos ir dar neišnaudotų galimybių. Tai nuotykis, nepaprasta kelionė, kuri pradės naujovių pilną etapą. Magas padeda jums suprasti, kad galite pasiekti viską, ko tik širdis trokšta, kokia tik idėja nešautų į galvą, nes jis moka tas idėjas paversti tikrove.

Jūs turite sugebėjimą daryti teisingus sprendimus, mokate susikaupti ir apjungti į visumą kylančias įvairiausias mintis ir idėjas – tokiu būdu jūsų svajonės tampa realybe. Jūs, kaip tas Magas, savo kūrybingas mintis materializuojate, nes tikite, kad viskas gyvenime yra įmanoma.

Magas gerai pažįsta ir jaučia savo paties mintis, sugeba atrinkti kas realu, o kas visiška utopija, jis nebijo gyvenimo teikiamų iššūkių ir turi neišsenkamą šaltinį energijos, kuri varo jį tik pirmyn. Jis žino ką turi padaryti ir puikiai žino, koks turi būti kitas jo žingsnis. Tai nauja pradžia ir nutikti gali bet kas, bet kur ir bet kada.

Patarimas. išnaudokite visus turimus įrankius, kad pasiektumėte savo tikslą, kuris jau visai šalia. Net minčių neturėtų kilti apie tai, kad viską mesti ir pradėti kažką naujo. Pabaikit ką pradėjot, ir tik tada eikite toliau, siekite daugiau.

JAUTIS

Saikingumas. Tai balanso korta, sugebėjimas rasti balansą bet kuriuose jus supančiuose santykiuose: šeima, draugai, partnerystė ar bendradarbiai – visiems reikia jūsų dėmesio. Tai sugebėjimas viską suderinti. Gali būti, kad teks išbandyti dar ne vieną būdą kaip prieiti prie skirtingų žmonių ar situacijų, kol galiausiai atrasite SAVO būdą, kuris jums tinka, patinka ir veikia. Iš esmės visi jūsų gyvenimo ryšiai ir santykiai – na, viskas su jais tvarkoje, tačiau esmė yra kaip viską subalansuoti, kad pvz, darbas neatimtų daugiau laiko nei šeima; o nauji romantiniai santykiai neatimtų jūsų iš draugų. Balanse slypi gyvenimo grožis ir ramybė.

Patarimas. Ieškokite vidurio kelio. Venkite kraštutinumų. Balansas šiuo metu tiesiog būtinas.

Saikingumas
Apverstos Aštuonios taurės

DVYNIAI

Apverstos Aštuonios taurės. Jau kažkurį laiką planuojate viską mesti, apsisukti ir palikti už nugaros. Ką gi, ši korta siūlo jums pamąstyti apie savo sprendimą kiek ilgiau. Visai gali būti, kad kažkokiai situacijai vystytis nedavėte papildomai laiko ir viską darote skubotai. Skubos darbą velnias renka…

Nepraraskite tikėjimo, kad geri laikai jūsų dar laukia ateityje. Jei nuojauta sako, kad visgi turite pasitraukti iš santykių, darbo ar pakeisti gyvenamąją vietą, pasitikėkite ja… bet pamąstykite kiek ilgėliau. Prieš darant galutinį sprendimą, pasverkite visus už ir prieš, jei tai įmanoma.

Turėtumėte skirti daugiau laiko bendraudami ir išeidami iš namų. Jei tai per sunku, tuomet bent jau daugiau bendraukite su artimais žmonėmis ar kažkuriuo iš draugų. Toks elgesys gali atnešti daug gerų mažų dalykų į jūsų gyvenimą. Nereikia savęs izoliuoti!

Patarimas. Nebėkite nuo problemų, nes jos vis tiek jus pasivys. Geriau jau stoti akistaton ir viską galutinai užbaigti, nei nuolat gyventi savotiškoje neviltyje.

VĖŽYS

Lazdų karalienė. Šį mėnesį vis pasitaikys dienų, kai pasitikėjimas savimi liesis per kraštus. Nepamirškit to jausmo, nes ateityje jis padės pasitikėjimą savimi pasiekti vis paprasčiau, o panaudoti vis dažniau ir dažniau.

Drąsi, dinamiška ir veržli – tai šio mėnesio jus lydėsianti energija. Ir dabar tam, tiesą pasakius, pats laikas. Jei gyvenime paskutiniu metu sunkiai sekėsi judėti į priekį, tai atėjo laikotarpis, kur turite puikią progą suimti save į rankas ir atgauti savo gyvenimo kontrolę.

Kai kuriems – tai kūrybos metas, kitiems – savęs paieškų laikotarpis. Kad ir kur esate, jausitės tikrai gerai ir savo vietoje, kas pridės papildomo spinduliavimo ir produktyvumo. Tai transformacijos laikotarpis, kai žengiama link savo jėgų, stiprybės ir tiesiog tapimo pačiu savimi

Patarimas. Lazdų karalienė vertina kiekvieną pasitaikančią galimybę ir pasinaudoja proga kažką naujo apie save sužinoti: savo silpnybes ir stiprybes – tai tiesiog būtina norint VALDYTI PASAULĮ!

taroskopai
taroskopai

LIŪTAS

Du diskai. Tai balanso korta. Dažnai taip pat ir partnerystės korta. Panašu, kad savo gyvenime bandote subalansuoti dvi skirtingas sritis: sveikata ir pinigai, meilė ir darbas, ir pan. Jūsų galvoje nuolat sukasi mintys apie kažkokias dvi problemas, du sprendimus, du kelius…

Pats laikas atsitraukti kiek atgal ir nesistengti vienu metu atlikti milijoną darbų, nes tam dabar visiškai netinkamas metas. Turit skirti mažiau dėmesio pašaliniams dalykams ir susikoncentruoti tik ties dviem pagrindinėmis problemomis. Beje, neapleiskit ir savo finansų, nes ir čia turėtų būti šioks toks balansas. Neišleiskit daugiau nei iš tikrųjų galit sau leisti.

Patarimas. Atidžiai pasverkite visus turimus variantus. Nevenkite užtrukti ilgiau, tačiau raskite geriausią sprendimą.

MERGELĖ

Apverstas Pasaulis. Viskas šį mėnesį bus ne taip. Ne tai, kad pasaulio pabaiga, bet viskas strigs, vėluos ir nervuos. Atrodo, viską jau padarėt, bet vis kažkas trukdo. Ką gi, pats laikas pergalvoti ar tikrai nereikia pašalinių pagalbos, ar tikrai su viskuo galite susitvarkyti patys? O gal dabar būtų pats laikas visgi tos pagalbos paprašyti? Nepamirškit, tikrai nebūtina visko atlikti patiems.

Kažkoks gyvenimo etapas jau beveik baigiasi, taip sakant, finišo tiesioji. Tačiau dar nesustokit, nes visgi finišas dar nepasiektas ir darbai iki galo nėra baigti. Ir poilsis jau greitai, atsipalaidavimui skirtas laikas taip pat ne už kalnų, bet dar ne dabar, dar teks pakentėti.

Patarimas. Nustokite kaltinti visą pasaulį dėl savo problemų. Nustokite vaidinti auką. Savo pasaulį ir savo gyvenimą kuriate savo pačių veiksmais ir pasirinkimais. Atlikite vidinius tyrimus, kad suvoktumėte, kurioje vietoje sukūrėte problemas. Pamirškite išorinius faktorius – viskas JŪSŲ viduje!

Apverstas Pasaulis
taroskopai

SVARSTYKLĖS

Apversti Aštuoni kalavijai. Po ilgų ir gilių apmąstymų pagaliau ateis tas suvokimas, kad laikas veikti ir kažką svarbaus savo gyvenime keisti. Jūs pasiruošę arba beveik pasiruošę perlipti per savo baimes ir eiti toliau. Tą ir padarykite! Eikite tik toliau pirmyn, nes atgal nėra reikalo žvalgytis. Paprašykit pagalbos ar patarimo, jei labai reikia, bet tikėkit ir pasitikėkit savimi – tai labai svarbu. Nepamirškit ir to, kad kad ir kaip gerai viską suplanuosite, gyvenimas vistiek iškrės jums kokį netikėtą šposą, tad priimkite tokius dalykus kaip suaugęs žmogus, nes visko nenumatysi. Pagalba visada šalia, tik reikia mokėti paprašyti, o nerimavimas tikrai nieko neišsprendžia ir nepakeičia. Tik veiksmai.

Pagaliau išsilaisvinimas, laisvė, pabėgimas… Spaudimas sumažės, nerimas taip pat, pagaliau viskas susitvarkys, pagaliau viską ir vėl paimsite į savas rankas. Jokiu būdu nepasiduokite baimei, jokiu būdu negrįžkit atgal.

Patarimas. Pasitraukite iš esamos situacijos, kuri jums kelia nepatogumų. Jums tikrai nebūtina čia pasilikti ir jūs žinote, ką turite daryti.

SKORPIONAS

Mylimieji. Ši korta beveik visada atkreipia mūsų dėmesį į partnerystę, ir nebūtinai romantinę. Tai gali būti verslo partnerystė, draugystė, šeima… Iš kitos pusės – tai ir pasirinkimo problema, kai stovime prieš dvi galimybes ir širdis sako vieną, o protas – kitą. Tačiau ši korta labiau akcentuoja tai, jog turėtumėte sekti paskui savo širdį. Yra toks posakis, kad žmones veikti skatina baimė arba meilė. Jei turite galimybę rinktis, rinkitės meilės skatinamus veiksmus.

Žinoma, tai ir meilės korta. Ir meilė kitiems pirmiausia prasideda nuo meilės sau. Ar tikrai mylite savo tikrąjį Aš? Ar tikrai galite visiškai atsiverti ir būti sąžiningi su pačiais savimi? Raskite harmoniją, balansą savyje, nes kai to netenkame, tampame pikti ir viskuo nepatenkinti. Ieškokite angelo savyje, nebijokite lįsti gilyn, jei reikia, kad save pažintumėte ir pamiltumėte tokiais, kokie esate.

Patarimas. Turite padaryti svarbius sprendimus. Skirkite savo laiką ir dėmesį visiems variantams, atsižvelkite ir į kitų žmonių poreikius, tik tuomet priimkite sprendimą.

Mylimieji
Imperatorė

ŠAULYS

Imperatorė. Jausitės susilieję su Visata ir su savo kūnu šventumu. Mūsų kūnas yra mūsų tikrieji namai, tad kai prižiūrime jį su dideliu rūpesčiu ir pagarba, gyvenimas ir patirtys tampa ryškesniais, nes atspindi mūsų rūpestį. Tad pagalvokite, kaip gerai rūpinatės savo kūnu? Ar skiriate sau meilės, dėmesio, užuojautos ir gerumo dozę? Jei taip, tai mėnuo turėtų būti sėkmingas ir apdovanoti jus dovanomis, kurios leis geriau susijungti su pačiu savimi, savo vidiniu šaltiniu ir Motina Žeme. Jei jaučiate, kad to rūpesčio jums nepakanka, tai jūsų laukia žymūs pokyčiai, lyg jus kažkas pastūmėtų geriau save pažinti, labiau savimi pasirūpinti. Nesvarbu, vyras jūs ar moteris, palepinkite save gražiu daiktu, geru maistu, žmonėmis, kurie mieli ir tyloje.

Imperatorė – motinos figūra. Ne tik mūsų fizinė motina, bet ta vidinė, kuri kartais pasireiškia vidiniuose monologuose ir parodo mums kelią kaip geriau savimi pasirūpinti. Tad pasinaudokite proga ir skirkite sau daugiau laiko.

Patarimas. Tai moteriško vadovavimo korta, o tai reiškia, kad jei atsidursite sudėtingoje situacijoje, reikėtų truputį švelnesnio būdo tą problemą spręsti. Mes neturime nuolat jaustis karvedžiais, kartais matriarchatas – daug geresnis kelias, norint pasiekti savo tikslą.

OŽIARAGIS

Apverstos Dešimt taurių. Šį mėnesį spalvos jūsų gyvenime turės labai svarbią vietą. Spalvos daro didžiulį poveikį mūsų nuotaikoms ir mūsų pasąmoningoms mintims. Jei ilgą laiką nešiojate kažkokią vieną spalvą, tai dabar būtų pats laikas atnaujinti savo drabužių spintą.

Tai puikus metas į savo gyvenimą susigrąžinti kažkiek magijos. Išlipkite iš rutinos, namus atnaujinkite šviesiomis spalvomis. Nusipirkite gėlių, perstumkite baldus – padės viskas, kas suteikia naujoviškumo ir atsinaujinimo įspūdį.

Užsisėdėjote namuose? Tuomet pasistenkite daugiau laiko praleisti lauke. Juk pavasaris! Gražios, šiltos, saulėtos dienos vis dažnesnės – palepinkite save gamtos grožiu.

Patarimas. Atsisakykite bet kokių toksiškų ir neigiamas emocijas keliančių santykių. Nesvarbu, šeima tai ar draugai. Jūsų gyvenime nebėra vietos tamsai ir savigraužai. Laikas atsinaujinti ir atgimti!

Apverstos Dešimt taurių
taroskopai

VANDENIS

Penki diskai. Tai sunkus periodas, kai jausitės nesaugiai. Dabar labai svarbu žinoti ir nuolat prisiminti tai, kad visada galima sulaukti pagalbos, kai jos labai reikia. Galit jaustis vieniši, bet tai tik jūsų valioje viską pakeisti. Turbūt atrodo, kad visi gyvena kuo puikiausiai ir tik jums viskas nesiseka, ir tik jūs kenčiate. Ar tikrai? Ar padarėte tikrai viską, kad tai pasikeistų? Ir jei reikia pagalbos, ar sugebate „perlipti“ per save ir jos paprašyti? Viskas, ko reikia, tai paprašyti. Visada atsiras kažkas, kas mielai pagelbės. Tas pats liečia ir darbinius reikalus. Jūs tikrai neprivalote visko daryti vieni, nes nesate mašina, kuri turi amžiną variklį. Paprašykit pagalbos ir reikalai tikrai pagerės.

Viskas labai gerai atsispindi paveikslėlyje. Žmonės paveikslėlyje alkani, basi ir gal sunkiai serga. Už jų – šilta ir šviesi bažnyčia. Tačiau vargšai net nežiūri į tą pusę, nes jie „atstumtieji“. Bet tai jie patys nesijaučia esą verti tos šilumos. Kai šie žmonės patikės savo verte, gyvenimas pasisuks teigiama linkme.

Patarimas. Jei jums sunku, nekentėkit vienumoje, ieškokit pagalbos, nes ji tikrai visada šalia. Atsiverkit, nereikia visko laikyti viduje.

ŽUVYS

Apverstos Penkios lazdos. Šį mėnesį darysite viską, kad tik išvengtumėte didesnių konfliktų. Viskas, ko trokštate, tai kad visi kylantys ginčai ir konfliktai tiesiog išnyktų. Darote viską, ką galite, kad nekreiptumėte dėmesio į kylančią problemą ar problemas.

Tačiau šiame procese jūs tiesiog nustumiate savo rūpesčius į šoną. Dėl nenoro spręsti problemos neturite galimybės pareikšti savo nuomonės. Ir dėl tokių apribojimų jaučiate tik dar didesnį nusivylimą. Bet kas dėl to kaltas? Ar tikrai taip jau gerai nuolat tas problemas, ginčus ir konfliktus apeiti? Būna periodų, kai kylantys konfliktai gali būti produktyvūs, ypač, kai reikia rasti svarbius sprendimus ar atkapstant tikrąsias kilusio konflikto priežastis. Tik taip galime kažką gyvenime keisti.

Patarimas. Kad ir kaip viliojančiai atrodo pasirinkimas išvengti kovos, tačiau kartais tiesiog privalome spausti tol, kol bus rastas sprendimas.

Apverstos penkios lazdos

Norite platesnės apžvalgos ar konsultacijos dominančiais klausimais? Apsilankykite jau veikiančiame Taro kortų konsultacijų užsakymų puslapyje.