Taroskopai kiekvienam zodiako ženklui:
2022 metų gegužė

Taroskopai – tai Taro kortų prognozės kiekvienam zodiako ženklui. Primenu, kad tai tik bendra mėnesio apžvalga ir net ne apžvalga, o vyraujančios mėnesio nuotaikos. Kai kurios kortos tikrai jus užkabins, o kai kurios ne. Jei atsitiko taip, kad jums teko daugiau neigiamos energijos, pasinaudokite tuo kaip perspėjimu. Bet kuriuo atveju, tai pramoginė rubrika, tad su pateikta žemiau informacija galite pasielgti kaip jums patiems norisi.

Jei norite užsisakyti išsamią ir asmeninę apžvalgą, galite tai padaryti Konsultacijų puslapyje.

2022 gegužės mėnesio nuotaikoms buvo panaudota Radiant Rider-Waite Tarot.

Taroskopai: 2022 metų gegužė

Taroskopai. Apverstas Bokštas

AVINAS

Apverstas Lazdų pažas. Korta sako, kad išbandėte kelis naujus projektus, surizikavote, tačiau jie nebuvo ypač sėkmingi. Galbūt turėjote viziją pradėti naują projektą ar susirasti naują pomėgį, manydami, kad tai paskatins didesnius ir geresnius dalykus jūsų gyvenime, tačiau netrukus supratote, kad pasirinkote neteisingai ir tai nesukėlė nei laukto augimo, nei plėtros. Galbūt supratote, kad iš tikrųjų nepakankamai susitelkėte į tai, kokie buvo jūsų tikslai ir uždaviniai, ir todėl jūs nepasiekėte norimų rezultatų. Laimei, jūs dar nenuėjote per toli ir galėjote lengvai atsitraukti nuo tų projektų, kurie nesuteikė laukiamo rezultato. Kartais šios nesėkmės gali būti naudingos tyrinėjant naujas teritorijas ir išbandant, kas jums tinka, o kas ne.

Šį mėnesį daug kas rutuliosis ne taip, kaip planavote. Prie viso to, dar ir kantrybės trūks, ypač, kai neįmanoma nieko pakeisti. Šio mėnesio moto turėtų būti: „aš esu kantrus ir su savimi, ir su kitais“, kartokite tai kasdien kaip mantrą :) Ir per daug nesidalinkit savo paslaptimis, nes kažkas gali sugriauti jūsų pasitikėjimą.

Patarimas. Venkit dirbti paskubomis ar apžioti daugiau, nei pajėgsit sukramtyt. Ir gerai pagalvokit prieš kalbėdami, nes impulsyvūs žodžiai gali atnešti daugiau bėdos nei naudos.

JAUTIS

Penki diskai. Tai sunkus periodas, kai jausitės nesaugiai. Dabar labai svarbu žinoti ir nuolat prisiminti tai, kad visada galima sulaukti pagalbos, kai jos labai reikia. Galit jaustis vieniši, bet tai tik jūsų valioje viską pakeisti. Turbūt atrodo, kad visi gyvena kuo puikiausiai ir tik jums viskas nesiseka, ir tik jūs kenčiate. Ar tikrai? Ar padarėte tikrai viską, kad tai pasikeistų? Ir jei reikia pagalbos, ar sugebate „perlipti“ per save ir jos paprašyti? Viskas, ko reikia, tai paprašyti. Visada atsiras kažkas, kas mielai pagelbės. Tas pats liečia ir darbinius reikalus. Jūs tikrai neprivalote visko daryti vieni, nes nesate mašina, kuri turi amžiną variklį. Paprašykit pagalbos ir reikalai tikrai pagerės.

Viskas labai gerai atsispindi paveikslėlyje. Žmonės paveikslėlyje alkani, basi ir gal sunkiai serga. Už jų – šilta ir šviesi bažnyčia. Tačiau vargšai net nežiūri į tą pusę, nes jie „atstumtieji“. Bet tai jie patys nesijaučia esą verti tos šilumos. Kai šie žmonės patikės savo verte, gyvenimas pasisuks teigiama linkme.

Patarimas. Jei jums sunku, nekentėkit vienumoje, ieškokit pagalbos, nes ji tikrai visada šalia. Atsiverkit, nereikia visko laikyti viduje.

Penki diskai
Apversta Saulė

DVYNIAI

Apversta Saulė. Net ir apverstoje pozicijoje Saulė išlieka pozityvia korta. Viskas sekasi gerai, tačiau virš galvos renkasi debesėliai, tad teks kiek daugiau padirbėti, kad neprasidėtų audra su žaibais ir griaustiniais. Žinoma, kai kam gali pasirodyti, kad viskas – dabar tai jau tikrai pasaulio pabaiga, bet jūs ir patys žinote, jog tai visiška netiesa, o tiesiog perdėtos emocijos. Tad vietoje to, kad vaizduotumėte dramų karalienes ir karalius, geriau susikaupkit, susiimkit, nes juk visos kliūtys gali būti įveiktos arba apeitos. Nepamirškite įvertinti ir to, ką jau turite ir ką pasiekėte. Jūsų gyvenime daug gražių ir pozityvių dalykų, nepamirškite to. Net ir tuomet, kai sunku, taip pat galima rasti už ką būti dėkingiems. Tad labiau kreipkite dėmesį būtent į tai, nes būtent teigiamos intencijos pritrauks daugiau teigiamų dalykų į jūsų gyvenimą.

Patarimas. Žiūrėkit, kad jūsų entuziazmas neužgožtų potencialių problemų. Nusiimkit rožinius akinius ir likite kojomis ant žemės.

VĖŽYS

Imperatorė. Jausitės susilieję su Visata ir su savo kūnu šventumu. Mūsų kūnas yra mūsų tikrieji namai, tad kai prižiūrime jį su dideliu rūpesčiu ir pagarba, gyvenimas ir patirtys tampa ryškesniais, nes atspindi mūsų rūpestį. Tad pagalvokite, kaip gerai rūpinatės savo kūnu? Ar skiriate sau meilės, dėmesio, užuojautos ir gerumo dozę? Jei taip, tai mėnuo turėtų būti sėkmingas ir apdovanoti jus dovanomis, kurios leis geriau susijungti su pačiu savimi, savo vidiniu šaltiniu ir Motina Žeme. Jei jaučiate, kad to rūpesčio jums nepakanka, tai jūsų laukia žymūs pokyčiai, lyg jus kažkas pastūmėtų geriau save pažinti, labiau savimi pasirūpinti. Nesvarbu, vyras jūs ar moteris, palepinkite save gražiu daiktu, geru maistu, žmonėmis, kurie mieli ir tyloje.

Imperatorė – motinos figūra. Ne tik mūsų fizinė motina, bet ta vidinė, kuri kartais pasireiškia vidiniuose monologuose ir parodo mums kelią kaip geriau savimi pasirūpinti. Tad pasinaudokite proga ir skirkite sau daugiau laiko.

Patarimas. Tai moteriško vadovavimo korta, o tai reiškia, kad jei atsidursite sudėtingoje situacijoje, reikėtų truputį švelnesnio būdo tą problemą spręsti. Mes neturime nuolat jaustis karvedžiais, kartais matriarchatas – daug geresnis kelias, norint pasiekti savo tikslą.

taroskopai
taroskopai

LIŪTAS

Apverstas Mėnulis. Įvykiai, žmonės, situacijos – viskas atrodo labai painu. Labai svarbu perlaukti šį periodą, neskubėkite ir nesistenkite skubinti įvykių ar žmonių, kol jie patys nėra pasiruošę. Šį mėnesį jūsų intuicija, nuojauta bus pakylėta iki aukštumų, tad labai svarbu, kad pasitikėtumėte savo vidiniu balsu net ir tuomet, kai visiškai neturite supratimo iš kur tai ir kodėl. Tačiau nepamirškite ir to, kad kadangi aplinkui bus kažkokio miglotumo, tai ir tas miglotas situacijas bus dar sunkiau suvokti ir įvertinti. Neskubėkite daryti išvadų ar kaltinti aplinkinių.

Jei laukiate kažkokio jums svarbaus atsakymo iš kito žmogaus, nusiteikite, kad teks dar palaukti. Išlikite kantrūs.

Patarimas. Jūsų baimės gali būti pagrįstos. Iliuzijos jau nebe iliuzijos, o faktas. O tai reiškia, kad laikas nusiimti rožinius akinius ir patikėti, kad tai, ką matote, iš tiesų gali būti tikra.

MERGELĖ

Aštuonios taurės. Ši korta bando priminti, kad pasitikėjimas savo instinktais gali toli nuvesti. Ir ne tik nuvesti, bet nuvesti reikiamu taku. O tai, kad jūs visgi skaitote mano trumpas savaitines nuotaikėles, rodo, jog esate linkę įsiklausyti į pasąmonines idėjas, jausmus. Instinktai dažniausiai nepasiduoda logikai ir racionaliam pasauliui. Kartais jie mus visiškai supainioja. Ir visgi, dažniausiai jie motyvuoja, tik juos reikia pastebėti, priimti, kad viskas tikrai „suveiktų“ ir visos kliūtys būtų nugalėtos. Tik taip galėsite „sugrįžti“ į saulėtą pasaulį, kur jaustumėtės laisvi ir lengvi, o ne paskendę kasdienybės smulkmenose.

Patarimas. Kiekvienas pasikeitimas yra sveikintinas. Jei mąstote apie krypties keitimą, tai dabar pats laikas tuo pasinaudoti.

Aštuonios taurės
taroskopai

SVARSTYKLĖS

Apversti Devyni diskai. Šiuo laikotarpiu siūloma atkreipti dėmesį į tai, ko jūs netoleruojate, nes tai neatitinka jūsų gyvenimo standartų. Kartais, kai per daug giliai paneriame į keblius santykius, aplinką ar situaciją, po truputį, bet atbunkame, mums tai nebedaro jokios įtakos. Su laiku net nebepastebime išsikraipiusio balanso, ir tai tampa nauju normaliu dalyku. Bet taip būti neturėtų. Gyvendami su šiukšlėmis pradedame patys jaustis tokiais pat. Tad dabar pats laikas gerai apmąstyti ar daug jūsų gyvenime purvo ir nešvarios aplinkos. Tai liečia ir jūsų pačių širdį, ar daug ten purvo, nuo kurio būtų pats laikas išsivalyti? Ar esate viskuo patenkinti? O gal yra kokio darbelio, kuris padės kiek pagerinti pačius save? Tobulumui ribų nėra, laikas apsivalyti!

Ir nors yra dėl ko būti savimi patenkintu, visgi reiktų nepamiršti, kad tik veikiant galima kažko pasiekti. Būkite tikri, kad savo tikslus ir siekius sukonkretinot kaip įmanoma labiau. Jei nesate garantuoti kaip elgtis toliau, paprašykite patarimo iš žmogaus, kurio pasitikite. Mąstykit pozityviai.

Patarimas. Nepamirškite, kad visada galite pakeisti tai, kas nepatinka. Tačiau kartais užtenka tiesiog pakeisti savo pačių požiūrį. Ne visada viskas yra taip blogai, kaip gali pasirodyti iš pirmo žvilgsnio.

SKORPIONAS

Pakabintas. Ši korta dažnai pasirodo tuomet, kai atsirandame kryžkelėje ir turime pasirinkti tik vieną iš dviejų. Turbūt jaučiatės taip, lyg norėtumėte KAŽKĄ daryti, bet neturite nei mažiausios idėjos ką, kaip ir išvis nuo ko pradėti. Būtent tokios emocijos šį mėnesį ir vyraus. Tad jei būtent taip ir jausitės, per daug nepergyvenkite, nes tai tiesiog ženklas, kad dabar pats laikas sustoti, atsipalaiduoti ir apgalvoti būdus kaip nustoti nuolat bandyti kontroliuoti gyvenimą, situacijas, žmones ir įvykius. Dabar pats laikas PALEISTI tai, kas pasenę – savo senus ir beprasmiškus norus, svajones ir pasenusius įpročius. Laikas kažką paaukoti, laikas atsinaujinti. Tam, kad į mūsų gyvenimą ateitų kažkas naujo ir gražaus, turime paaukoti ir išmesti tai, kas nebereikalinga. Tad dabar puikus laikas apgalvoti tuos kelius ir būdus, kurie padės atsinaujinti pačiam ir atnaujinti savo gyvenimą.

Patarimas. Į kylančias problemas ir nemalonias situacijas pasistenkite pažvelgti kitu kampu. Kartais ne viskas taip blogai kaip atrodo, jei tiesiog pažvelgiame iš kitos perspektyvos. Būkit kūrybingi.

Pakabintas
Šešios lazdos

ŠAULYS

Šešios lazdos. Ar kada jautėtės tikru nugalėtoju? O gal yra kažkas, kuo tikrai didžiuojatės ir aplinkiniai pagaliau tai pastebėjo? Ką gi, atėjo laikas pasimėgauti pergale ir laurais.

Jei dirbate ties meno kūriniu, verslo planu, darbo projektu, o gal tiesiog lėtai, bet užtikrintai bandote suvilioti potencialą antrąją pusę – tuomet viskas tik jūsų naudai. Nešvaistykite laiko, siekite, darykite tai, ko iš jūsų reikia, kad vėliau galėtumėte pasimėgauti sunkaus darbo vaisiais. Nepamirškite, kad tas kas dirba – pasiekia trokštamą tikslą; kas ieško – tas randa. Geriau judėkite link savo troškimų, link svajonių įgyvendinimo, o ne nuo savo baimių. Jūsų užsidegimas, įkvėpimas ir motyvacija nuves jus daug toliau nei abejonės ir baimės kada nors galėtų. Tikėkite ir pasitikėkite savimi bei savo gebėjimais – jie tikrai nuves jus link pergalės ir sėkmės!

Patarimas. Išlaikykite savo dėmesį tik ties norimu rezultatu. Nusistatykite savo ketinimus ir nenurimkite tol, kol nebus pasiektas finišas.

OŽIARAGIS

Apverstas Pasaulis. Viskas šį mėnesį bus ne taip. Ne tai, kad pasaulio pabaiga, bet viskas strigs, vėluos ir nervuos. Atrodo, viską jau padarėt, bet vis kažkas trukdo. Ką gi, pats laikas pergalvoti ar tikrai nereikia pašalinių pagalbos, ar tikrai su viskuo galite susitvarkyti patys? O gal dabar būtų pats laikas visgi tos pagalbos paprašyti? Nepamirškit, tikrai nebūtina visko atlikti patiems.

Kažkoks gyvenimo etapas jau beveik baigiasi, taip sakant, finišo tiesioji. Tačiau dar nesustokit, nes visgi finišas dar nepasiektas ir darbai iki galo nėra baigti. Ir poilsis jau greitai, atsipalaidavimui skirtas laikas taip pat ne už kalnų, bet dar ne dabar, dar teks pakentėti.

Patarimas. Nustokite kaltinti visą pasaulį dėl savo problemų. Nustokite vaidinti auką. Savo pasaulį ir savo gyvenimą kuriate savo pačių veiksmais ir pasirinkimais. Atlikite vidinius tyrimus, kad suvoktumėte, kurioje vietoje sukūrėte problemas. Pamirškite išorinius faktorius – viskas JŪSŲ viduje!

Apverstas Pasaulis
taroskopai

VANDENIS

Trys diskai. Sėkmė! Pastebėsite, kad jus gerbia už jūsų pasiekimus, kad jūsų projektai yra skatinami ir palaikomi, o pastangos įvertintos. Kiek anksčiau kilusios idėjos ir asociacijos pradeda įgauti pavidalą. Ir visa tai suteiks jums papildomo pasitikėjimo savimi. Kiti pradės pastebėti, kad jums tikrai sekasi ir pasidalins savo pastebėjimais su kitais, tad gali būti, jog savotiškai išgarsėsit.

Svarbu per daug neužsisvajoti ir likti kojomis ant žemės. Ir toliau dirbkite, siekite savo tikslų. Išmokite naujų dalykų, jei jų reikia tiems tikslams pasiekti. Jums sekasi, jūs tą jaučiate ir tai tikrai puikus jausmas, bet nepamirškite, jog tai tik tarpinė stotelė, o ne galutinis taškas. Tikrai dar pilna darbų ir reikalų, tačiau ši korta pastebi, kad einate teisingu keliu.

Patarimas. Jei jūsų verslas/darbas/reikalai liečia ir kitus asmenis, tuomet būtų pats laikas įtraukti juos į sėkmės ratą, pasidalinti džiaugsmu. Duokite jiems žinoti, kad vertinate juos ir jų darbą. Tai suteiks jiems stimulą būti ištikimais jūsų idėjoms, o tai tikrai pagerins jų produktyvumą ir atliekamo darbo kokybę.

ŽUVYS

Saikingumas. Tai balanso korta, sugebėjimas rasti balansą bet kuriuose jus supančiuose santykiuose: šeima, draugai, partnerystė ar bendradarbiai – visiems reikia jūsų dėmesio. Tai sugebėjimas viską suderinti. Gali būti, kad teks išbandyti dar ne vieną būdą kaip prieiti prie skirtingų žmonių ar situacijų, kol galiausiai atrasite SAVO būdą, kuris jums tinka, patinka ir veikia. Iš esmės visi jūsų gyvenimo ryšiai ir santykiai – na, viskas su jais tvarkoje, tačiau esmė yra kaip viską subalansuoti, kad pvz, darbas neatimtų daugiau laiko nei šeima; o nauji romantiniai santykiai neatimtų jūsų iš draugų. Balanse slypi gyvenimo grožis ir ramybė.

Patarimas. Ieškokite vidurio kelio. Venkite kraštutinumų. Balansas šiuo metu tiesiog būtinas.

Saikingumas

Norite platesnės apžvalgos ar konsultacijos dominančiais klausimais? Apsilankykite jau veikiančiame Taro kortų konsultacijų užsakymų puslapyje.