Dalinis Mėnulio užtemimas ir pilnatis

Dalinis Mėnulio užtemimas Ožiaragyje prasideda naktį iš liepos 16-os į 17-ąją (2019).

23:01 val. ant patekėjusio pilno Mėnulio kairės pusės viršutinės dalies pradės slinkti Žemės šešėlis. 0:30 val. Žemės šešėlis uždengs  65% Mėnulio skritulio. Tai ir bus užtemimo maksimumas.

Užtemusi Mėnulio dalis atrodys tamsiai raudona. Tokią spalvą Mėnuliui suteiks Saulės spinduliai lūžtantys Žemės atmosferoje.

Nuo tol šešėlis ims trauktis. Dalinis užtemimas baigsis, kai Žemės šešėlis nuo Mėnulio pasitrauks visiškai. Tai įvyks 01:59 val.

Tai taip pat ir Mėnulio pilnaties pradžia,

tad ši diena bus labiau skirta pabaigoms. Kitaip tariant, šią dieną atrodys, kad viskas eina į pabaigą, ratas baigiasi. Dabar pats laikas apžvelgti  nuveiktus darbus (nuo sausio mėnesį įvykusio Saulės užtemimo iki dabar). Kaip viskas sekėsi? Kaip vystėsi? Ką dar reikia padaryti? O gal pasikeitė ir tavo tikslai? Šios nakties dalinis užtemimas suteiks tau geresnę galimybę apžvelgti visus nuveiktų darbų rezultatus. Visai gali būti, kad diena bus verta paminėjimo ir šventės. Ir visai gali būti, kad jau greitu laiku susirinksi taip ilgai lauktą ir daug jėgų pareikalavusį derlių.

Žinoma, yra ir tokia tikimybė, kad tikslus teks atidėti vėlesniam laikui.

Galbūt tavo ambicijos turėtų būti nukreiptos kiek kita linkme? Nebijok paleisti kažkokių projektų, tikslų ar nelabai vykusių idėjų. Pradėk iš naujo! Ir žinai ką? Jei nori pradėti viską kitaip, nuo nulio, kitoje vietoje, kita kryptimi, tai dabar pats laikas pradėti ties tuo dirbti ir, taip sakant, išvalyti kelią naujiems potyriams!

O šiaip, šią dieną praleisk ramiai, neskubink savęs, nestumk. Ir nepamiršk vartoti daug vandens. Ir net kelias dienas po užtemimo neskubėk daryti galutinių sprendimų. Viską bus galima pamatyti aiškiau, kai dulkės nusės ;)

Na, o toliau… Mėnulio pilnaties ir dalinio užtemimo vieno sakinio Taro kortų patarimai kiekvienam zodiako ženklui.

Dalinis Mėnulio užtemimas

AVINAS –

apverstas Kvailys. Vietoje to, kad pirmyn eitum lėktum užmerktomis akimis ir tikėdamas Likimu, geriau jau visgi sustok ir viską dar kartą gerai apgalvok. Visai gali būti, kad dideliems pokyčiams dar ne laikas.

JAUTIS –

Aštuonios taurės. Šiuo metu tinka bet koks pasikeitimas. Jei galvoji apie naują kryptį, tai dabar pats laikas radėti ties ja dirbti.

DVYNIAI –

Lazdų karalienė. Pasirūpink savo kūrybine ugnele. Skirk meilės ir energijos savo svajonėms ir kūrybiniam darbui. Kvėpuok gyvenimą!

VĖŽYS –

apversti Trys diskai. Tau nepakanka patirties ir įgūdžių. Galbūt verta pagalvoti apie kokius kursus, pamokėles ar, galiausiai, savanorystę? Visa tai pagerins tavo žinias, tuos pačius įgūdžius ar net atskleis naujus talentus.

LIŪTAS –

apversta Stiprybė. Patarimas: paleisk. Pasiduok. Tokia stadija tikrai nėra neigiama. Bent jau tikrai nebūtinai turi būti neigiama. Kartais tiesiog turime apžvelgti savo pačių išsikeltas neįmanomas misijas ir pasitraukti.

MERGELĖ –

Trys lazdos. Ši korta mėgaujasi plėtra. Galbūt laikas plėsti verslą? O gal pagalvoti apie tai, ką gali duoti pasauliui? O gal tiesiog daugiau laiko skirti savo paties tobulinimui? Pamąstyk apie tai.

SVARSTYKLĖS –

apversta Taurių karalienė. Užteks dalinti save į kairę ir dešinę. Užteks dalinti save, viskam yra saikas. Taškas. Kitu atveju, tiesiog išseksi negrįžtamai. Laikas duoti SAU tiek pat, kiek duodi kitiems. Atnaujink jėgas!

SKORPIONAS –

Dvi taurės. Ši korta labiausiai linksta prie santykių, kad ir kokie jie būtų: romantiniai, verslo ar tiesiog draugystė. Tad patarimas labai paprastas: vertink ir puoselėk tai, ką jau turi. Sugriauti viską paprasta, o štai atstatyti kartais tiesiog neįmanoma!

ŠAULYS –

Žvaigždė. Išlaikyk pozityvą! Lik ištikimas savo tikslui ir poreikiams – svarbiausia, turėk tą tvirtą tikėjimą, kad viskas pavyks! Visata visada yra labiau linkusi apdovanoti tuos, kurie mąsto ir veikia teigiamai, su pozityvia energija.

OŽIARAGIS –

apverstos Septynios taurės. Užteks svajoti! Laikas veikti! Mažiau fantazijų, daugiau realių veiksmų. Toks šios dienos patarimas ;)

VANDENIS –

Žynys. Kad ir kaip nesinori, tačiau šiuo metu reiktų grįžti prie tradicijų ir visuomenei priimtinų normų, bei padaryti paprastą, visiems suvokiamą žingsnį. Žinau, sunku, bet šiuo laikotarpiu reik vadovautis taisyklėmis. Dabar tikrai neverta rizikuoti.

ŽUVYS –

Magas. Tu viską moki ir turi pakankamai žinių, ir visa tai tau prieš nosį, jei nori įgyvendinti užsibrėžtus tikslus. Nukreipk savo pastangas ir valią reikiama kryptimi, ir nepasiduok tol, kol tikslas nebus pasiektas. Tu valdai Magiją – ji tiesiog ties tavo pirštų galiukais! Ar jauti?

 

Su meile, Laura

 

 

Reikia pagalbos? Domina problemų sprendimų klausimai? Santykiai, darbas, karjera, dvasinis tobulėjimas, ar bet kuri kita jus dominanti tema…

Užsukite į Taro kortų konsultacijų užsakymų puslapį ir išsirinkite sau tinkamą Taro apžvalgą. Tiek trumpa, tiek plati – bet kuri apžvalga gali būti pritaikyta jūsų poreikiams.

Sėkmės!