Kada nereikėtų dėlioti Taro kortų?

Nereikėtų to daryti, kai nenori to daryti. Paprastas atsakymas, bet labai svarbus. Paprasčiau tariant, galima tai daryti per jėgą, bet kaip ir viskas, ką darome per prievartą, toks „būrimas” nebus efektyvus. Bet jei Taro kortų skaitymai ir aiškinimai tapo Tavo profesija, tai tokį atsikalbinėjimą kaip „aš nenoriu” teks pamiršti.

Iš tiesų, tai Tu turi pilną teisę atsisakyti burti bet kuriam savo klientui. Ypač jei tas klientas verčia tave įsitempti, sunerimti ar kelia nesaugumo ir baimės jausmą. Su praktika tokius psichiškai ir emociškai nepastovius žmones pradėsi skirti lengviau, bet kartais jie nenuspėjami… Tikrai turi teisę seanso atsisakyti arba nutraukti jį bet kuriuo metu. Ir patikėk, Tu tikrai neprivalai palaikyti su jais jokių ryšių.

Turi teisę atsisakyti „burti”, jei tai kertasi su Tavo Etikos Kodeksu (čia įdėtas manasis variantas, Tavo gali būti visiškai kitoks). Kitaip tariant, turi teisę „neburti”, kai Tavo nusistatytos asmeninės taisyklės kertasi su kliento poreikiais.

Paros laikas ir savijauta neturi reikšmės. Tokios priežastys kaip bažnytinės ar valstybinės šventės – tik patogus išsisukimas nuo pareigos. Visiškai nesvarbu kokia Mėnulio, Saulės ar kitų žvaigždžių pozicija, kelinta diena, kokiam ženkle vienas ar kitas objektas randasi, nesvarbu išeiginė ar darbo diena – esmė yra: kaip rimtai žiūri į tai kuo užsiimi, gali sau leisti pravaikštas ir tingėjimo nuotaikas ar ne. Net ir fizinis negalavimas neturėtų būti eiliniu atsisakymu ir daryti įtakos tavo interpretacijoms. Na, nebent tikrai labai labai blogai jautiesi ir rankose nenulaikai net kortų kaladės, o galvoje visiškas sunkumas, tuštuma ar rūkas…

Mano manymu, svarbiausia yra kreipti dėmesį ne į oficialias datas, planetų padėtis ir panašiai, o į savo pojūčius ir į kylančias mintis: galima dabar burti ar ne. Kaip jauti?

Kai kurios moteriškos lyties atstovės neburia kritinėmis dienomis.

Kitas mano asmeninis patarimas: nedaryk to, jei vartojai bent lašą alkoholio ar kitas svaiginančias medžiagas. Taip pat siūlyčiau to nedaryti ir klientui, kuris neblaivus, nes dažniausiai jie išvis nieko neprisimins. Tai bus tiesiog bereikalingas Tavo laiko ir nervų eikvojimas. Juk geriau tą laiką skirti žmogui, kuriam tikai reikia pagalbos ir patarimo.

Prieš pasakydamas NE, visada pagalvok: ar savo draugui pasakysi NE, jei jis paskambino tau antrą valandą nakties ir verkia, jog tai gyvybės ir mirties klausimas? Negi pasakysi, kad nebursi, nes kažkur girdėjai ar skaitei, kad negalima burti ketvirtadienį po saulėlydžio?

Siūlyčiau susilaikyti nuo skubėjimo. Kaip sakoma, skubos darbą velnias renka. Taro kortų skaitymas ir interpretavimas – tai ne varžybos. Kai kažkur skubi, Tavo mintys vis nuklysta prie tos idėjos, kad Tau negalima vėluoti ar jau beveik turi išeiti, o dar reikia susiruošti… Tokiu būdu Tavo ryšys su klientu vis nutrūksta, o kartais ir išvis pranyksta. Tavo interpretacijos tampa padrikos ir nesuprantamos, o klientas išeina labiau pasimetęs nei atėjo. Kaip save gerbiantis tarologas, turėtumei visada suteikti kaip įmanoma išsamesnę apžvalgą ar prognozę, o Tavo klientas turėtų jausti įkvėpimą, o ne nusivylimą. Tad planuok savo laiką atsakingai.

Nereikėtų dėlioti ir aiškinti kortų, kai jautiesi per daug emocionaliai. Nesvarbu, sau dėlioji kortas ar klientui, tačiau tokie seansai Tau atrodys arba per blankūs ir tušti, arba dar labiau viską sutirštinsi nei yra iš tiesų. Žiūrėsi į santykių dėlionėje iškritusius Tris Kalavijus, Bokštą ir Dešimt Kalavijų ir, kad ir pro ašaras, vistiek sakysi sau, jog dar yra vilties… Nepamiršk, kad Tavo paties/pačios ego, Tavo jausmai ir mintys neturi dalyvauti. Atsiribok ir pažvelk į viską iš šalies ir blaiviomis akimis, skaityk kortose tai, ką jos ir rodo, o ne tai, ką Tu nori matyti. Iš esmės, tą patį reikėtų taikyti ir Tavo klientui – kai jie per daug susijaudinę konsultacijos metu, daug kas praslysta pro ausis, išgirstama tik tai, ką norima išgirsti… Apramink juos, kiek tai įmanoma, ir, žinoma, neįsitrauk per daug į jų nuotaikas – kažkas juk turi išlaikyti šaltą galvą.

Kai esi išsekęs/išsękusi. Kai esame pervargę turime tą silpnybę per daug neįsigilinti į tai ką kortos iš tiesų mums nori pasakyti, praleidžiame detales pro akis, o juk jos gali būti kertinės. Tad, jei žinai, kad Tavęs laukia sunki ir pilna Taro seansų diena, susiplanuok savo laiką taip, kad turėtum valandėlę ir savo pačios/paties poilsiui.

Tad tokie štai maži ir žmogiški patarimai. Palieku komentarus atvirus, pasidalink savo patirtimi ;)

Sėkmės!