Gydanti Taro kortų galia: Žvaigždė

Trenkia žaibas, o tada pasigirsta stiprus griausmas. Tai griūvanti pilis. Nuo aukštumų krenta žmonės žemyn… Jie sužeisti, sulaužyti, negyvi…

Skausmas…

O tolumoj – Žvaigždė…

Vienintelis būdas pažvelgti Bokšto kortos situacijai į akis – tai vėl atsistoti, nuo kelių nusibraukti purvą, ir statybas pradėti iš naujo. Tokiu laikotarpiu, kai viskas atrodo prarasta, pažvelgi į tolį ir pamatai nedidelį spindintį taškelį. Švelnus ir vos įžiūrimas, tačiau kasdien vis labiau augantis ir ryškėjantis, tampantis ta šviesa tunelio gale. Ir, kai pagaliau pasieksi tą tunelio galą, tavęs lauks Viltis.

Kai jau kurį laiką studijuoji Taro meną, tave vis labiau apima nuostaba, kiek čia visko paslėpta. Vis labiau pastebi, kad kortos ne tik papasakoja mums tiesą, bet kartais tai padaro taip poetiškai, kad net verkt norisi.

Kaip žinia, Žvaigždės korta Taro kaladėje pasirodo iškart po destruktyvios Bokšto jėgos. Tuomet, kai jos reikia labiausiai. Tradicinėje Rider-Waite kaladėje Žvaigždės kortoje matome gražią mergelę ant ežero kranto. Jos rankose du ąsočiai, iš kurių teka vanduo – vienas ąsotis nukreiptas į gilų ir gydantį ežerą, kitas – į žemę. Spindinčios danguje žvaigždės apšviečia mergelę, kai ta atsargiai merkia koją į pasąmonės vandenis, o kita tvirtai remiasi į žemę. Taip, žinoma – ji Nešanti vandenį – Vandenio įsikūnijimas.

Gydanti Taro kortų galia: Žvaigždė
Kai pirmą kartą išgirdau, kad Vandenis –

tai Oro ženklas, buvau tikrai nustebusi. Juk Vandenis – Vandens nešėjas – ir logiškiau būtų jį priskirti prie kitų Vandens ženklų. Tačiau, kai skyriau daugiau laiko pamąstymams būtent apie Žvaigždės kortą, viskas po truputį pradėjo įgauti prasmę. Korta kalba apie viltį, atsinaujinimą ir įkvėpimą. Tokios yra idėjos ir vaizdiniai, kuriuos susikuriame galvose, o mūsų mintys yra valdomos Oro stichijos. Visgi, Žvagždės kortoje beveik visada sutiksi vandenį. Vanduo, kaip simbolis dažnai yra siejamas su gijimu ir pasąmone. Gydomoji vandens galia ir proto sugebėjimas tikėti, kad viskas bus gerai – būtent šis derinys priveda mus prie tikrojo gijimo.

Kai ši korta pasirodo dėlionėje, ji nusako, jog artėja raminančios energijos ir dvasinio stabilumo laikotarpis. Šie dalykai tiesiog būtini po to, kai teko susidurti su stipriais pokyčiais ir neramumais. Žvaigždės korta suteikia mums leidimą ir galimybę atleisti ne tik kitiems, bet ir sau – visa tai tam, kad galėtume tiesiog toliau judėti gyvenimo upe, pereiti į naują etapą.

Man patinka gilintis į kortų įvaizdžius, ypač, kai išgyvenu sunkų laikotarpį. Tai kartu ir ramina, ir laikinai, bet atitraukia nuo rūpesčių. Su Žvaigždės korta tiesiog įsivaizduoju save prie ežero su švariu ir maloniu smėlėtu dugnu, tas momentas, kai kulnai dar ant smėliuko sausumoje, o pirštai jau vandenyje. Po truputį brendu gilyn, kol rankų pirštų galiukais galiu pasiekti vandenį. Sustoju, kad vanduo aplink mane nusiramintų, o tada lengvai paliečiu paviršių. Jis suraibuliuoja, o mažos bangelės pasiekia mano kūną, kartu atnešdamos ir visišką ramybę.

Toje ramumoje dairausi gražiosios mergelės. Štai ji, ne taip toli, kiek dešiniau nuo manęs, vaizdas beveik užstojamas medžių, tačiau aš ją jaučiu, girdžiu ir matau. Ir tada užklausiu jos: kaip galėčiau įveikti užpuolusius sunkumus ir iš naujo subalansuoti savo gyvenimą?

Iš savo patirties galiu pasakyti,

kad kai atlieku šią vizualizaciją ir sutinku savo vandens nešėją, dažniausiai ji duoda man tikrai gerų patarimų. Žinoma, aš tikiu ir žinau, kad tai mano pačios pasąmonė, kuri tokiais momentais priartėja ir tampa ranka pasiekiama. Visai kaip mergelė įmerkdama kojas į mūsų pasąmonės karalystę, mes tą patį padarome, kai skaitome kortas ar medituojame. Gydančios nuorodos, kurių mums reikia, visada šalia, mūsų viduje ir mes ne visada galime tuos išteklius pasiekti. Tam yra Taro… Vienas iš daugelio įrankių, padedančių kelionėje į save ir pasaulį.

Gydanti Taro kortų galia: Žvaigždė

Ar naudojate Taro, kai išgyvenate sunkius laikus? Ir jei man Žvaigždės korta siejasi su gijimu, galbūt jūs turite kitą? Pasidalinkite savo patirtimi žemiau komentaruose, būtų labai įdomu.