Taroskopai kiekvienam zodiako ženklui:
2020 metų gegužė

Taroskopai – tai Taro kortų prognozės kiekvienam zodiako ženklui. Primenu, kad tai tik bendra mėnesio apžvalga ir net ne apžvalga, o vyraujančios mėnesio nuotaikos. Kai kurios kortos tikrai jus užkabins, o kai kurios ne. Jei atsitiko taip, kad jums teko daugiau neigiamos energijos, pasinaudokite tuo kaip perspėjimu. Bet kuriuo atveju, tai pramoginė rubrika, tad su pateikta žemiau informacija galite pasielgti kaip jums patiems norisi.

2020 gegužės mėnesio nuotaikoms buvo panaudota Radiant Rider-Waite Tarot.

Taroskopai: 2020 metų gegužė

Taroskopai. Apverstas Bokštas

AVINAS

Saikingumas. Tai balanso korta, sugebėjimas rasti balansą bet kuriuose jus supančiuose santykiuose: šeima, draugai, partnerystė ar bendradarbiai – visiems reikia jūsų dėmesio. Tai sugebėjimas viską suderinti. Gali būti, kad teks išbandyti dar ne vieną būdą kaip prieiti prie skirtingų žmonių ar situacijų, kol galiausiai atrasite SAVO būdą, kuris jums tinka, patinka ir veikia. Iš esmės visi jūsų gyvenimo ryšiai ir santykiai – na, viskas su jais tvarkoje, tačiau esmė yra kaip viską subalansuoti, kad pvz, darbas neatimtų daugiau laiko nei šeima; o nauji romantiniai santykiai neatimtų jūsų iš draugų. Balanse slypi gyvenimo grožis ir ramybė.

Patarimas: Ieškokite vidurio kelio. Venkite kraštutinumų. Balansas šiuo metu tiesiog būtinas.

JAUTIS

Apverstos Keturios lazdos. Ar gali būti taip, kad patys stabdote save nuo džiaugsmingų akimirkų? Ar nėra taip, kad iškilusios kliūtys tėra jūsų pačių ego poreikis pasirodyti? Kortoje pavaizduoti žmonės atsipalaidavę šoka ir džiaugiasi gyvenimu, jie tikrai nesiklauso savo įskaudinto ego, kuris aiškina, kad tie atrodo „kvailai”, kai šoka. Tie žmonės nepergyvena apie darbus, kuriuos turės padaryti rytoj. Tad truputį pastumkite visus „tobulumus” į šoną. Visada reikia kažką padaryti, kažką pasiekti, tačiau tai nereiškia, kad turite būti liūdni ir pasigailėtini, kad tuos savo tikslus pasiektumėte. Leiskite sau pasidžiaugti šia diena: MĖGAUKITĖS maistu, kurį valgote; ĮKVĖPKITE giliai pavasarinį orą; DŽIAUKITĖS draugų kompanija. Daug juokitės, duokit savo ego trumpas atostogas.

Patarimas: Kartais vietoje didelių susibūrimų verta labiau įvertinti šventimą intymesnėje aplinkoje ar net vienumoje.

Apverstos keturios lazdos
Du diskai

DVYNIAI

Du diskai. Tai balanso korta. Dažnai taip pat ir partnerystės korta. Panašu, kad savo gyvenime bandote subalansuoti dvi skirtingas sritis: sveikata ir pinigai, meilė ir darbas, ir pan. Jūsų galvoje nuolat sukasi mintys apie kažkokias dvi problemas, du sprendimus, du kelius… Pats laikas atsitraukti kiek atgal ir nesistengti vienu metu atlikti milijoną darbų, nes tam dabar visiškai netinkamas metas. Turit skirti mažiau dėmesio pašaliniams dalykams ir susikoncentruoti tik ties dviem pagrindinėm problemom. Beje, neapleiskit ir savo finansų, nes ir čia turėtų būti šioks toks balansas. Neišleiskit daugiau nei iš tikrųjų galit sau leisti.

Patarimas: Atidžiai pasverkite visus turimus variantus. Nevenkite užtrukti ilgiau, tačiau raskite geriausią sprendimą.

VĖŽYS

Apverstos Dvi taurės. Mėnuo, kai gali būti daug nesklandumų santykiuose ir bendravime. Ir ne tik romantiniuose, bet ir tarp draugų, šeimos narių ar verslo partnerių. Padaugės tokių smulkmenų, kurių anksčiau nepastebėdavote, tačiau dabar jos vis kris į akis ir nervins iki pažaliavimo. Jei anksčiau būdavo pakankamai lengva kitu asmeniu pakalbėti apie kylančias problemas ar nesutarimus, tai dabar ta galimybė išgaravusi, o kiekvienas bandymas sukelia tik daugiau pasipiktinimo ir dar labiau išbalansuoja. Tačiau turite suvokti, jog tikri ryšiai, tikri santykiai nenutrūks dėl kelių, kad ir stiprių, ginčų. Stebėkite savo emocijas, stenkitės jas valdyti, kad vėliau netektų gailėtis dėl ištartų žodžių. Gali tekti perlipti per save ir nugalėti savo ego, jei norėsite tuos brangius ryšius išgelbėti. Bet kurie santykiai yra pastatyti ant „duodu imu” principo, būtų kvaila tikėtis, jog tas santykis visada bus 50/50. Kartais tenka duoti daugiau.

Patarimas: Kad ir kokioje nemalonioje situacijoje atsidursite, ieškokite kompromiso. Skirkite daugiau dėmesio ir kitų poreikiams, ne tik savo.

Apverstos dvi taurės
Du kalavijai

LIŪTAS

Du kalavijai. Jei nesenai sutikote jums artimą sielą, kuri tokia pat stipri kaip ir jūs, bus sunku. Ne visai blogąja prasme, gal greičiau tuo, kad abi sielos labai nepriklausomos ir joms sunku nusileisti… Tad įtampa auga. Jei viskas sprogs, kentės abu; jei nusileis tik vienas, kaltais visvien jausis abu. Tad ABU turi rasti balansą, ABU turi lengviau atsiverti ir įsileisti.

Jei nekalbėsime apie širdies reikalus, tai panašu, kad jus kankina pasirinkimo klausimas. Skirkite laiko apmąstymams, kad atrastumėte geriausią kelią sau, o ne kažkam kitam. Padarykite sprendimą, užteks tempti gumą, laikas atsimerkti ir pažvelgti tiesai į akis. Jokiu būdu nesielkite drastiškai. Viskas turi būti gerai pasverta ir apmąstyta, tad geriau jau sprendimo priėmimas kiek užtruks, bet bus gerai išnarstytas.

Patarimas: Padarykite pertrauką. Kartais atsiribojimas atneša gerų naujų idėjų ar tiesiog aiškų atsakymą.

MERGELĖ

Apversti Penki diskai. Turite pripažinti, kad švaistote savo energiją toms gyvenimo sritims, kurioms to visiškai nereikia, todėl ir nevyksta joks progresas. Tai net gali pasireikšti tuo, kad dalinate savo jėgas energetiniams vampyrams, atiduodami savo laiką tiems, kurie to visiškai neįvertina, arba leisdami savo pinigus kažkokiai situacijai ar žmogui, kuris verčia jus jaustis blogai ar kaltu dėl nieko. Reiktų pasistengti nešvaistyti savęs niekams, o ypač toms situacijoms ar žmonėms, kurie atima iš jūsų pasitikėjimą savimi ir savo jėgomis. Jums nereikia laikytis įsikandus minčių ir tikslų vien todėl, kad jie niekaip neišeina jums iš galvos. Kai kurios mūsų mintys – visiškas šlamštas ir turi būti negailestingai pašalintos. Jums nereikia iš visų jėgų laikytis santykių, kurie jūsų neverti. Apibendrinimui: užteks dalinti save žmonėms ir patirtims, kurios verčia jus jaustis tuščia vieta. Jūs esate verti viso to gėrio, kurį turite ir visų tų, kurie jus palaiko.

Patarimas: Nutraukite visus ryšius, kurie traukia jus į bedugnę. Laikas paleisti nereikalingų krūvį ir pradėti kopti aukštyn.

Apversti Penki diskai
Apverstos Devynios lazdos

SVARSTYKLĖS

Apverstos Devynios lazdos. Visų pirma, švelnumas. Ne tik aplinkiniams, bet ir sau. Būkite sau mažiau reiklūs. Juk žinote savo stiprybes… Labai svarbu atminti, kad gerumas ir silpnumas – tai du skirtingi dalykai. Parodykite savo gerumą kaip įmanoma dažniau. Dar vienas dalykas, kurį svarbu atminti, tai kad išsigelbėjimas pirmiausia slypi mumyse, o ne svetimuose žmonėse. Mes negalime nuolat būti stiprūs, viskam yra ribos, tad leiskite sau į kažką atsiremti. Tai gali būti kitas žmogus, o gali būti ir tiesiog kažkas labai pozityvaus – tokiu būdu susigrąžinsite tą stiprybe, kuria nuolat didžiuojatės. Viskas sukasi ratu.

Galimos galvos traumos, tad būkit atsargūs.

Patarimas: Gerai pagalvokite prieš imdamiesi dar vienos užduoties ar projekto. Ar šiuo metu jums tikrai to reikia? Tikriausiai, kad ne. Tad neužsikraukite ant savęs to dar vieno reikia padaryti.

SKORPIONAS

Apversti Šeši diskai. Jūs visiškai nepastebite galimybių, kurios šalia. Toks įspūdis, kad savanoriškai užsirišote raištį ant akių ir nutarėte viską ignoruoti. Ypač kitų žmonių pagalbą, kai jos jums tikrai reikia. Kad ir kokie mes stiprūs, visiems kartais reikia pagalbos, nes patys visko padaryti tikrai nesugebėsime. Nebūkite per daug išdidūs priimti kitų pagalbą ar jos paprašyti, jei reikia.

Taip pat nereikėtų nuolat tikėtis, kad kiti kažkaip atsidėkos jums už suteiktą pagalbą. Kartais žmonės, kuriems jūs padėjote, tiesiog nesuvokia, kad turi grąžinti skolą. O gal neturi galimybių tą padaryti. Kažkam jūs galite tapti angelu, kuris išgelbėjo gyvybę (tiesiogine ar perkeltine prasme), tad turėkite orumo nereikalauti, kad jums atsimokėtų tuo pačiu. Galbūt dabar ne laikas tik imti? Galbūt dabar laikas dalintis? Dalintis savo energija, laiku, gal ir finansais, jei tai įmanoma, galiausiai, net jūsų pakištas paguodos petys gali būti kažkam didžiausia dovana ir ramstis.

Patarimas: Laikas nustatyti savo geranoriškumo ir labdaros ribas. Jei patys neturite užtektinai, kodėl turėtumėte likučius (nebūtinai pinigus) atiduoti kažkam kitam.

Apversti Šeši diskai
Mylimieji

ŠAULYS

Mylimieji. Ši korta beveik visada atkreipia mūsų dėmesį į partnerystę, ir nebūtinai romantinę. Tai gali būti verslo partnerystė, draugystė, šeima… Iš kitos pusės – tai ir pasirinkimo problema, kai stovime prieš dvi galimybes ir širdis sako vieną, o protas – kitą. Tačiau ši korta labiau akcentuoja tai, jog turėtumėte sekti paskui savo širdį. Yra toks posakis, kad žmones veikti skatina baimė arba meilė. Jei turite galimybę rinktis, rinkitės meilės skatinamus veiksmus.

Žinoma, tai ir meilės korta. Ir meilė kitiems pirmiausia prasideda nuo meilės sau. Ar tikrai mylite savo tikrąjį Aš? Ar tikrai galite visiškai atsiverti ir būti sąžiningi su pačiais savimi? Raskite harmoniją, balansą savyje, nes kai to netenkame, tampame pikti ir viskuo nepatenkinti. Ieškokite angelo savyje, nebijokite lįsti gylyn, jei reikia, kad save pažintumėte ir pamiltumėte tokiais, kokie esate.

Patarimas: Turite padaryti svarbius sprendimus. Skirkite savo laiką ir dėmesį visiems variantams, atsižvelkite ir į kitų žmonių poreikius, tik tuomet priimkite sprendimą.

OŽIARAGIS

Septyni diskai. Dažnai tai korta, kuri pasakoja apie investicijų grąžinimą. Ir tai gali būti tiek tiesiogine prasme į banką padėti pinigėliai, kurie kažką uždirbo; tiek perkeltine, kai skiriame savo laiką, jėgas, energiją kažkokiam projektui. Derlius tikrai bus gausus. Vienintelė bėda yra ta, kad jums atrodo, kad viskas vyksta per daug lėtai, kad to „derliaus” norisi čia ir dabar, o tenka laukti ir ta nežinia vis labiau kankina: ar pasiteisins visos pastangos? Tačiau turite suprasti, kad tai investicija į jūsų ateitį. Jei kyla minčių ar verta investuoti į žmones ar situacijas, tai turit tvirtai suvokti, kad tai jūsų potenciali ateitis, kurią galite susikurti pagal savo paveikslą. Rinkitės išmintingai kam ir kiek pastangų turėtumėte skirti.

Patarimas: Skirkite laiko apžvelgti ir įvertinti savo pasiekimus. Tai suteiks puikią galimybę suprasti, kokie turėtų būti tolimesni žingsniai.

Septyni diskai
Aštuonios taurės

VANDENIS

Aštuonios taurės. Ši korta bando priminti, kad pasitikėjimas savo instinktais gali toli nuvesti. Ir ne tik nuvesti, bet nuvesti reikiamu taku. O tai, kad jūs visgi skaitote mano trumpas savaitines nuotaikėles, rodo, jog esate linkę įsiklausyti į pasąmonines idėjas, jausmus. Instinktai dažniausiai nepasiduoda logikai ir racionaliam pasauliui. Kartais jie mus visiškai supainioja. Ir visgi, dažniausiai jie motyvuoja, tik juos reikia pastebėti, priimti, kad viskas tikrai „suveiktų” ir visos kliūtys būtų nugalėtos. Tik taip galėsite „sugrįžti” į saulėtą pasaulį, kur jaustumėtės laisvi ir lengvi, o ne paskendę kasdienybės smulkmenose.

Patarimas: Kiekvienas pasikeitimas yra sveikintinas. Jei mąstote apie krypties keitimą, tai dabar pats laikas tuo pasinaudoti.

ŽUVYS

Dešimt lazdų. Turbūt jaučiatės taip, lyg ant kupros nešate viso pasaulio bėdas. Ką gi, pats laikas sustoti ir gerai permąstyti ar tikrai nėra galimybės tą nešulį palengvint (tiek tiesiogine, tiek perkeltine prasme). Ypač tai liečia emocijas. Jei gerai permąstysite emocijas, kurias nešate su savimi, pastebėsite, kad kai kurios iš jų net ne jums priklauso, o yra kažkieno kito. Gal draugo, gal vyro, žmonos ar išvis svetimų žmonių. Pats laikas save nuraminti, nesistenkite padaryti visko patys. Esate pervargę, sunkiai dirbote (tiek asmeniniame gyvenime, tiek profesionaliame), ir dabar pats laikas padaryti pertraukėlę. Pasinaudokite ja.

Darbe nebijokite paprašyti pagalbos, jei sunku, ar užduoti klausimus, jei kas neaišku. Neapsiimkite naujų darbų, kol nesusitvarkėte su senaisiais.

Patarimas: Galbūt dabar ir atrodo, jog visko per daug ir daugiau nebegali… Bet tu stiprus! Tu gali! Liko visai nedaug!

Dešimt lazdų