Taroskopai kiekvienam zodiako ženklui:
2020 metų birželis

Taroskopai – tai Taro kortų prognozės kiekvienam zodiako ženklui. Primenu, kad tai tik bendra mėnesio apžvalga ir net ne apžvalga, o vyraujančios mėnesio nuotaikos. Kai kurios kortos tikrai jus užkabins, o kai kurios ne. Jei atsitiko taip, kad jums teko daugiau neigiamos energijos, pasinaudokite tuo kaip perspėjimu. Bet kuriuo atveju, tai pramoginė rubrika, tad su pateikta žemiau informacija galite pasielgti kaip jums patiems norisi.

2020 birželio mėnesio nuotaikoms buvo panaudota Radiant Rider-Waite Tarot.

Taroskopai: 2020 metų birželis

Taroskopai. Apverstas Bokštas

AVINAS

Apversti Mylimieji. Laikas atstatyti harmoniją visuose jus supančiuose santykiuose (asmeniniuose, profesiniuose ar šeimyniniuose). Tai, taip sakant, gyjančių ryšių laikotarpis. Meilė prasideda nuo žmogaus priėmimo tokiu, koks jis yra iš tiesų. Žaizdų neužgydysit ir harmonijos neatgausit, jei nuolat kaltinsit kažką kitą. Jūs jų nekontroliuojat ir negalit atsakyti už jų pasirinkimus, tačiau esat atsakingi už savo pasirinkimus ir savo gyvenimą. Kai nuspręsit mylėti ir paleisit viską, kas kelia vidinį disbalansą, pamatysit, kad net tie, kurie erzina labiausiai, gali pasirodyti kitoje šviesoje. Mylėkite save, savo gyvenimą ir kitus. Visi santykiai, visi žmonės, kuriuos sutinkame kelyje – jie mūsų mokytojai. Ko galite išmokti dabartiniame gyvenimo etape?

Patarimas: Kreipkite dėmesį į nuojautą ir pasistenkite tuos jausmus išanalizuoti, kad įgautumėte daugiau aikšumo kas, kodėl ir su kuo tai valgoma. Jūsų jausmai ir emocijos kankina ne be reikalo, tad nereikia viso to ignoruoti.

JAUTIS

Likimo ratas. Nuolatinis judėjimas ir transformacija. Sekite paskui savo sėkmę ir likimą, kad ir kur jis nuvestų. Nes esmė ne tame, geri dalykai mūsų laukia ar blogi, bet tame, kaip mes su visu tuo susitvarkome, kaip sudėliojame savo gyvenimus, kad didieji pasikeitimai mūsų nežeistų, neįtakotų mūsų meilės, darbo ar sveikatos, arba atvirkščiai – kaip išspausti iš viso to kuo daugiau naudos. Būkite atsargūs, atkreipkite dėmsį į mažas gyvenimo teikiamas smulkmenas, iš kurių mūsų džiaugsmai susideda. Visas grožis slepiasi detalėse…

Leiskitės plukdomi pasroviui. Ir nors tikėjimas, kad viskas pagaliau susitvarkys ir bus gerai, jums neįprastas ir nėra lengvai įkandamas, bet būtent taip turėtumėte jaustis, jei norit, kad mėnuo būtų malonus. Truputį atsiribokite nuo ateinančių metų planų, padėkite užrašinę į šoną ir tiesiog iš širdies pasimėgaukite gyvenimu.

Patarimas: Siekite permainų! Būkite drąsūs ir imkitės iniciatyvos. Susikurkite savo laimę!

Likimo ratas
apverstas Teisingumas

DVYNIAI

Apverstas Teisingumas. Ši korta klausia jūsų: ar tikrai esate nuoširdūs ir atviri su savimi pačiais, ypač toje srityje, kuri tikrai išsibalansavusi? Būti atviru su savimi – tam reikia tikrai nemažai drąsos ir stiprybės. Tai labai sunku padaryti, kai esame įsitvėrę norimo ir išsvajoto rezultato, kurio iš tiesų nėra ar nesigauna. Kad viskas atsistotų į vietas, turite priimti tą nemalonią tiesą. O tiesa slepiasi giliai širdyje, daug giliau nei nerimas ir įtampa. Tiesa tikrai išlaisvina, tad nustokite sau meluoti. Kartais, beje, tas išsibalansavimas gali kilti dėl to, kad per daug susikoncentravote tik ties vienu savo gyvenimo aspektu ir visiškai pamiršote kitus. Tad dabar pats laikas atsisukti ir skirti dėmesio kitiems dalykams. Padarykit pertrauką. Pakeiskit kasdienę rutiną, kad įgautumėte daugiau aiškumo.

Patarimas: Šiuo metu gali būti sunku suvokti, kuriuo keliu geriau eiti. Neskubėkite priimti sprendimo. Skirkite savo brangaus laiko, bet išnagrinėkite savo galimybes iki smulkmenų.

VĖŽYS

Lazdų tūzas. Puikus laikas naujiems projektams! Tūzai dažniausiai reiškia teigiamą kažko pradžią. Kadangi lazdos simbolizuoja veiksmą, siekius – tai ir šiuo atveju, galima sakyti, kad pradžia susijusi su darbu / verslu / karjera.Viskas turėtų sektis kaip iš pypkės. Jei turėjote sunkų laikotarpį, kai atrodė, jog viskas krenta iš rankų, tai po truputį viskas pagaliau išsijudins ir taps lengviau kvėpuoti. Svarbiausia išlaikyti optimizmą, nepasiduoti ir tikėti savo ateitimi! Jei ar nesijaučiate kupini energijos, tai jau visai greit pajusite tą antplūdį. Šį mėnesį dažniausiai būsite nepažeidžiamas optimistas su didžiule viltimi žiūrintis į savo ateitį. Laikas pradėti kažką naujo. Ar jau žinote kas tai bus? Tikėkite savimi, šį mėnesį gims nauji projektai ir nepakartojamos idėjos.

Patarimas: Iš visų Taro tūzų, šis labiausiai džiugina, ypač, jei reikia imtis veiklos. Ji sako: imkis to! Tai būtent tas etapas, kurio laukėte. Pirmyn!

taroskopai
taroskopai

LIŪTAS

Apverstas Kalavijų riteris. Birželio mėnesio korta rodo, jog šiame savo gyvenimo etape keliauti turite vieni, tik tokiu būdu galėsite susikurti vertingą gyvenimo patirtį ir subręsti. Savo laisvės ir nepriklausomybės paieškų kelyje bus padaryta klaidų, nes visko iki galo neapgalvojate ir esate nekantrūs, bet visa tai – dalis kelionės. Padarykite pertrauką tam, kad pirmiausia galėtumėte tvirtai atsistoti ant žemės, susidėliokite savo mintis ir susikoncentruokite tik ties svarbiausiais dalykais, nes dabar viskas subyrėję į atskirus gabaliukus. Panašu, kad idėjų kažkokių gal ir kils, tačiau vis tiek nežinosite, kuria kryptimi geriau judėti, o tai skatins daryti skubius ir neapgalvotus sprendimus. To pasekoje gali tekti „skęsti” ne tik jums, bet ir šalia esantiems, nes nusitempsite juos kartu. Ir pasistenkite nuolat nekeisti savo nuomonės. Tiesiog sulėtinkite tempus, nes skubos darbą velnias renka.

Patarimas: Agresija šiuo metu gali būti visiškai nereikalinga. Raskite būdą kaip nusiraminti ar tiesiog atsiriboti nuo bet kurios nemalonios situacijos.

MERGELĖ

Apverstos Trys lazdos. Ši korta bando atkreipti dėmesį į tai, kad gal jūs ir nutarėte pradėti savo asmeninio tobulėjimo kelionę, tačiau jums visiškai nesiseka vykdyti planus, kuriuos buvote sau nusistatę. Panašu, kad jūsų laukia vėlavimai ir įvairūs trukdžiai kelyje. Reikia skirti daugiau laiko savo ateities planavimui. Tai ypač aktualu tiems, kurie dar net nepradėjo mąstyti apie savo ilgalaikius tikslus; arba tiems, kurie jau pervargo nuo esamų užduočių (ar tų, kurios tuoj tuoj sukris). Jūs tik reaguojate, tačiau nieko protingo ir apmąstyto dėl to nedarote. Tad, savaime suprantama, laukia nusivylimas ir tas bendras jausmas, kad gal visai be reikalo šią kelionę pradėjote ir tik sugaišote daug brangaus laiko. Ko jūs visgi galite nesuvokti, tai yra tai, kad visi šie trukdžiai – labai svarbi jūsų didžiosios gyvenimo kelionės dalis ir bet kuriuo atveju visgi kažkuo pasitarnaus. Ši korta taip pat primena, kad gėrį ir džiaugsmą galima rasti šalimais jau dabar. Nereikia verstis per galvą ir bėgti tik pirmyn. Mėgaukitės kiekviena diena.

Patarimas: Gali būti, kad jūsų ambicijos šiuo metu yra kiek per didelės. Permąstykite savo planus ir tikslus.

apverstos Trys lazdos
taroskopai

SVARSTYKLĖS

Apverstas Diskų tūzas. Per daug pergyvensite dėl piniginių reikalų. Žinoma, mes visi turime rūpintis savo finansais, tačiau kas per daug, tas nesveika ir tas „nesveika“ gali atimti iš jūsų galimybę džiaugtis tuo, ką turite čia ir dabar. Ir atsispirkite tai pagundai skaičiuoti svetimas monetas, atsikratykite to menkaverčio pavydo jausmo.

Tai, beje, liečia ir romantinius santykius. Pavydas. Būkite komanda, o ne atskiri ir priešiški vienetai. Šį mėnesį reiktų daugiau bendrauti, tai padės nukreipti savo dėmesį į kitus, bet tikrai ne mažiau svarbius dalykus gyvenime.

Gali būti, kad per savo užsispyrimą ir nenorą pažvelgti į susidarančias situacijas kitu kampu, galite prarasti puikias pasitaikančias galimybes.

Patarimas: Jei mąstote apie kažkokius kardinalius pasikeitimus, tai ši korta sako: dar ne dabar. Teks palaukti.

SKORPIONAS

Apverstas Lazdų riteris. Panašu, kad jūsų gyvenime yra žmogus, kuris nori laimėti bet kokia kaina. Jis moka būti žavingas ir tobulai manipuliuoja žmonėmis. Jei žinote tokį žmogų, geriau duokite jam kelią, toli jis su savo blogais darbeliais vis tiek nenueis… Na, o gal jaučiatės įkliuvę į savo pačių susikurtus pančius ir jums atrodo, kad nebėra jėgų judėti? Ką gi, tai puikus laikas šiek atsitraukti ir pažvelgti į viską iš šalies ir objektyviai be išankstinių nusistatymų. Nepatikėsite, bet tokia rami įvykių apžvalga gali atskleisti labai daug kitų galimybių tikslui pasiekti.

Jūs negalite kontroliuoti visko ir visų. Būkite kantrūs su žmonėmis ir visomis kylančiomis problemomis. Laimė ir sėkmė, kurios esate nusipelnę, suras jus tinkamu metu ir tinkamoje vietoje. Atminkite, kad svarbiausia yra pasitikėti savimi ir tikėti tuo, ką darote.

Patarimas: Nesileiskite nunešami į svajonių pasaulį. Jūsų aistros ir idėjos šiuo metu gali būti per daug miglotos ir pilnos paslėptų problemų.

Apverstas Lazdų riteris
Penkios taurės

ŠAULYS

Penkios taurės. Dažnai ši korta tik patvirtina tai, ką jūs ir taip jau žinote. Kažkur giliai giliai jums labai skauda, jums nerealiai liūdna ir gaila… savęs. Taip taip, pirmiausia jums gaila savęs. Iš serijos koks aš nelaimingas ir niekas manęs nemyli. Skausmas, gedulas, gailestis – visa tai labai egoistinės emocijos. Mes vis patys save kankiname mintimis apie tai, ko netekome, bet pamirštame apsižvalgyti ir pastebėti tai, ką vis dar turime. Dažniausiai galimės tik to, kad galėjome turėti, o neturime. Galbūt santykiai pakrypo ne ta linkme kaip tikėjotės? O gal darbe jūsų kažkas neįvertino ir galbūt už jūsų nuopelnus kažką kitą pagyrė? Gyvenimas – ne rožėm klotas, bet nebūtina dėl to atsiriboti nuo viso likusio pasaulio ir žmonių. Mes kenčiame tik tiek, kiek patys norime ir leidžiame sau kentėti. Žinoma, mes visi turime skirti laiko liūdesiui, svarbiausia, nepradėti ta melancholija mėgautis, nes ji gali peraugti į depresiją. Paliūdėjot, paverkėt, savęs pagailėjot ir užteks. Laikas pakelti aukštai galvą ir judėti pirmyn. Už savęs palikite tekančią upę, kuri kartu su savimi nusineš ir jūsų liūdesį.

Patarimas: Išmokite džiaugtis tuo ką turite čia ir dabar, nes vėliau gali būti tiesiog per vėlu. Kad ir kaip gyvenime šiuo metu jums liūdna, skaudu ar visaip kitaip nesiseka – tai ne pasaulio pabaiga.

OŽIARAGIS

Apversti Septyni diskai. Jums prieš akis – krūva darbų, kuriuos reikia nuveikti. Ir net jei prieš akis tikrai begalė darbų ir atrodo, kad visa tai neįveikiama, tereikia patikėti, kad visa tai visgi įmanoma. Tiesiog jums tereikia susidėlioti prioritetus. Ir jokiu būdų nepraraskite drąsos! Net ir apversta ši korta rodo šiokius tokius apdovanojimus bei sunkaus darbo vaisius. Nešvaistykite savo laiko bei energijos kažkam trumpalaikiam ir bereikšmiam. Įsivaizduokite esantys dailininkai, kurie turi pradėti nuo eskizo. Prie šio pradinio darbo visada galima sugrįžti ir kažką pataisyti, patobulinti. Tiesiog pasirūpinkite tvirtu pamatu. Sulėtinkite tempus ir susidėliokite aiškų darbų planą. Ir būkite kantrūs ne tik su kitais, bet, svarbiausia, su pačiais savimi. Įvertinkite savo pačių pastangas.

Patarimas: Dabar ne metas ilsėtis. Greičau atvirkščiai, turite dirbti daugiau, kad padarytumėte tai, ką privalote. Taip pat būkite labai atsargūs su „idealiomis” investicijomis.

Apversti Septyni diskai
taroskopai

VANDENIS

Devyni kalavijai. Turite būti pasiruošę apsaugoti save nuo per didelio nerimo jausmo. Jei kažkas stipriai neramina, pabandykite įsigilinti ar nerimą kelianti situacija priklauso nuo jūsų ir jūs galite kažką pakeisti, ar visgi tą nerimą įtakoja kiti dalykai ar žmonės. Jei tai antrasis variantas, tuomet laikas panagrinėti esamus santykius ir įvykius, ir pažiūrėti ką galite padaryti, kad viskas ir vėl pradėtų „dirbti“ jūsų naudai. Kažkodėl šiuo periodu jūs jausitės taip, lyg jūsų gyvenimas savotiškai turėtų būti pilnas kažko „daugiau“ ir „geriau“ nei yra. Atraskit mažus džiaugsmus kasdienybėje. Būtent čia slepiasi visas gyvenimo grožis – mažuose dalykuose.

Per didelis nerimas darbe tikrai nepadės. Koncentruokitės ties tuo, ką galite valdyti, o nerimą palikite už durų. Labai svarbu neprarasti pozityvo, kuris tiesiog palengvins prisitaikymą prie nepatogių situacijų. Tinkamas laikas permąstyti savo vertybes ir atsinaujinti.

Patarimas: Stokite akis į akį su savo baime. Jei kažkas jus neramina, tai geriau viską spręsti dabar. Nenukelkite vėlesniam laikui, nes vėliau bus tik sunkiau.

ŽUVYS

Apversti Du diskai. Būtų pats laikas susiimti ir pagalvoti apie tai, kaip tvarkotės su savo gyvenimu, o ypač su finansais. Ar tik neišleidžiate daugiau nei uždirbate? Einate per gyvenimą plačiais žingsniais ir visiškai nematote svarbių detalių. Ar visos sąskaitos apmokėtos, niekam neskolingi? O gal kažkokius darbus padarėte bele padaryti ir, tiesą pasakius, reikėtų viską perdaryti ar pataisyti? Atsarga gėdos nedaro. Pabandykite numatyti problemas ir klausimus, kurie gali kilti su jūsų darbu ar projektu ir pasistenkite užbėgti tam už akių. Beje, šiuo laikotarpiu visai gali būti, kad gyvenimas truputį pamėtys jus iš kampo į kampą. Netikėtai. Geriausias būdas susidoroti su pasitaikiusiomis keliomis bangomis, tai jūsų lankstumas ir jumoro jausmas.

Patarimas: Panašu, kad praradote savo balansą? Vienu metu bandote atlikti daug darbų? Ką gi, pasiieškokite pagalbos, nes dabar ne laikas visko imtis vieniems ir užsikrauti naštą tik ant savo pečių.

Apversti Du diskai