Taroskopai kiekvienam zodiako ženklui:
2020 metų rugsėjis

Taroskopai – tai Taro kortų prognozės kiekvienam zodiako ženklui. Primenu, kad tai tik bendra mėnesio apžvalga ir net ne apžvalga, o vyraujančios mėnesio nuotaikos. Kai kurios kortos tikrai jus užkabins, o kai kurios ne. Jei atsitiko taip, kad jums teko daugiau neigiamos energijos, pasinaudokite tuo kaip perspėjimu. Bet kuriuo atveju, tai pramoginė rubrika, tad su pateikta žemiau informacija galite pasielgti kaip jums patiems norisi.

2020 rugsėjo mėnesio nuotaikoms buvo panaudota Radiant Rider-Waite Tarot.

Taroskopai: 2020 metų rugsėjis

Taroskopai. Apverstas Bokštas

AVINAS

Imperatorius. Turite suprasti, kad proto dominavimas prieš širdį kartais yra tiesiog būtinas. Net ir tuomet, kai to visiškai nenorime. Labai svarbu išlaikyti šaltą protą ir dėmesį, kai tenka priimti svarbius sprendimus. Judėkite tik pirmyn ir darykite ką mokate geriausiai. Jei sugebėsite susitvarkyti su savimi, tai ir kiti gyvenimo sunkumai nebe atrodys tokia jau didelė problema. Moterys, jei jūsų gyvenime yra vyresnis vyriškis, kuris bando rodyti dėmesį, neatstumkite jo vien todėl, kad jis vyresnis.

Dabar reikalinga disciplina, logika ir tvarka bet kurioje jūsų gyvenimo sferoje, o ypač finansų. Ar žinote kiek turite ir kiek bei kam išleidžiate? Dabar nereikia koncentruotis ties tuo, ko neturite. Vietoje to geriau pasirūpinti tuo, ką jau turite.

Patarimas: Ši korta kalba apie apie atsakomybę – ar tai būtų namai, šeima, darbas ar net savęs tobulinimas. Šiuo laikotarpiu būkite pasirengęs prisiimti daugiau atsakomybės.

JAUTIS

Likimo ratas. Nuolatinis judėjimas ir transformacija. Sekite paskui savo sėkmę ir likimą, kad ir kur jis nuvestų. Nes esmė ne tame, geri dalykai mūsų laukia ar blogi, bet tame, kaip mes su visu tuo susitvarkome, kaip sudėliojame savo gyvenimus, kad didieji pasikeitimai mūsų nežeistų, neįtakotų mūsų meilės, darbo ar sveikatos, arba atvirkščiai – kaip išspausti iš viso to kuo daugiau naudos. Būkite atsargūs, atkreipkite dėmesį į mažas gyvenimo teikiamas smulkmenas, iš kurių mūsų džiaugsmai susideda. Visas grožis slepiasi detalėse…

Leiskitės plukdomi pasroviui. Ir nors tikėjimas, kad viskas pagaliau susitvarkys ir bus gerai, jums neįprastas ir nėra lengvai įkandamas, bet būtent taip turėtumėte jaustis, jei norit, kad mėnuo būtų malonus. Truputį atsiribokite nuo ateinančių metų planų, padėkite užrašinę į šoną ir tiesiog iš širdies pasimėgaukite gyvenimu.

Patarimas: Siekite permainų! Būkite drąsūs ir imkitės iniciatyvos. Susikurkite savo laimę!

Likimo ratas
Apversta Saulė

DVYNIAI

Apversta Saulė. Net ir apverstoje pozicijoje Saulė išlieka pozityvia korta. Viskas sekasi gerai, tačiau virš galvos renkasi debesėliai, tad teks kiek daugiau padirbėti, kad neprasidėtų audra su žaibais ir griaustiniais. Žinoma, kai kam gali pasirodyti, kad viskas – dabar tai jau tikrai pasaulio pabaiga, bet jūs ir patys žinote, jog tai visiška netiesa, o tiesiog perdėtos emocijos. Tad vietoje to, kad vaizduotumėte dramų karalienes ir karalius, geriau susikaupkit, susiimkit, nes juk visos kliūtys gali būti įveiktos arba apeitos. Nepamirškite įvertinti ir to, ką jau turite ir ką pasiekėte. Jūsų gyvenime daug gražių ir pozityvių dalykų, nepamirškite to. Net ir tuomet, kai sunku, taip pat galima rasti už ką būti dėkingiems. Tad labiau kreipkite dėmesį būtent į tai, nes būtent teigiamos intensijos pritrauks daugiau teigiamų dalykų į jūsų gyvenimą.

Patarimas. Žiūrėkit, kad jūsų entuziazmas neužgožtų potencialių problemų. Nusiimkit rožinius akinius ir likite kojomis ant žemės.

VĖŽYS

Teisingumas. Kai nesame patys su savimi nuoširdūs dėl to, ko iš tiesų norime, mes tiesiog išsibalansuojame. Gyvenimas tampa našta, kurią reikia kažkaip „pratempti“. Teisingumo korta tiesiog nori priminti jums, kad turite nemeluoti patys sau (ir kitiems) apie tai, ko gi jums trūksta iki pilnos laimės ir harmonijos atstatymo. Tiesiog turėkite omenyje, kad tokiu būdu turėsite pakankamai dažnai panaudoti žodelį „N-N-NE!“. Teisingumo svarstyklės siūlo pasverti įvairias perspektyvas: ko iš jūsų tikisi kiti, o ko tikitės jūs patys? Ar nebus taip, kad patys išmokėte kitus tikėtis iš jūsų per daug? O gal per dažnai sakote „Taip“, nes nemokate kitaip? Šį mėnesį dažniau save pastatykite į pirmą vietą. Būkit atviri ir nuoširdūs su kitais, bet nepamirškite savęs. Visur, viskam ir visada turi būti ribos.

Patarimas: Šį mėnesį vadovaukitės moto, kad reikia elgtis teisingai. Net jei viskas prieš jus, sekite savo moralės kompasu ir tikėkite tuo, jog karma viską ištaisys.

taroskopai
taroskopai

LIŪTAS

Bokštas. Rugsėjo mėnuo bus įtemptas, pilnas neigiamų emocijų ir nevaldomo jų proveržio, nevaldomo pykčio protrūkių. Kažkas nemalonaus turėtų įvykti, kad išjudintų jus iš mirties taško ir priverstų į pasaulį ir jus supančius žmones pažvelgti kitaip. Kad ir kaip ilgai vengėte pažvelgti tiesai į akis, ji vis tiek jus pasivijo ir grasina išlįsti į paviršių. Kuo labiau stengsitės visiems šiems pokyčiams priešintis, tuo skausmingesnis ir sunkesnis laikotarpis jūsų laukia. Jūsų laukia netikėtumas, kuris gali virsti įdomiu atradimu, bet gali tapti ir didele kliūtimi ar apgaulingais lūkesčiais. Mažos jūsų pastangos bus bevertės. Jei tikrai norit pasiekti užsibrėžtą tikslą, tuomet viskas, ką iki šiol laikėte vertybe, turi būti sugriauta. Negali statyti nieko naujo, jei toje vietoje vis dar stovi kažkas seno.

Patarimas: Jei jūsų gyvenime vyksta pasikeitimai, kurių negalite kontroliuoti, tuomet tiesiog priimkite tuos pasikeitimus, kad ir kokie gąsdinantys jie yra. Tiesiog, verskitės ten, kur gyvenimo smūgis trenkia, nesipriešinkite. Taip turi būti! Tai laikina! Tai praeis!

MERGELĖ

Penkios taurės. Dažnai ši korta tik patvirtina tai, ką jūs ir taip jau žinote. Kažkur giliai giliai jums labai skauda, jums nerealiai liūdna ir gaila… savęs. Taip taip, pirmiausia jums gaila savęs. Iš serijos koks aš nelaimingas ir niekas manęs nemyli. Skausmas, gedulas, gailestis – visa tai labai egoistinės emocijos. Mes vis patys save kankiname mintimis apie tai, ko netekome, bet pamirštame apsižvalgyti ir pastebėti tai, ką vis dar turime. Dažniausiai galimės tik to, kad galėjome turėti, o neturime. Galbūt santykiai pakrypo ne ta linkme kaip tikėjotės? O gal darbe jūsų kažkas neįvertino ir galbūt už jūsų nuopelnus kažką kitą pagyrė? Gyvenimas – ne rožėm klotas, bet nebūtina dėl to atsiriboti nuo viso likusio pasaulio ir žmonių. Mes kenčiame tik tiek, kiek patys norime ir leidžiame sau kentėti. Žinoma, mes visi turime skirti laiko liūdesiui, svarbiausia, nepradėti ta melancholija mėgautis, nes ji gali peraugti į depresiją. Paliūdėjot, paverkėt, savęs pagailėjot ir užteks. Laikas pakelti aukštai galvą ir judėti pirmyn. Už savęs palikite tekančią upę, kuri kartu su savimi nusineš ir jūsų liūdesį.

Patarimas: Išmokite džiaugtis tuo ką turite čia ir dabar, nes vėliau gali būti tiesiog per vėlu. Kad ir kaip gyvenime šiuo metu jums liūdna, skaudu ar visaip kitaip nesiseka – tai ne pasaulio pabaiga.

Penkios taurės
taroskopai

SVARSTYKLĖS

Taurių karalius. Pasirūpinkite savimi ir leiskite, kad kiti pasirūpintų jumis. Esate daug pasiekę, galbūt sukūrę sėkmingą verslą, galbūt sukūrėte stabilią šeimą, kurioje vyrauja meilė ir pagarba vienas kitam. Tai teikia daug pasitenkinimo, bet širdyje kažko trūksta. Toks įspūdis, kad visa tą laimę bekuriant, buvo prarastas ryšys su vidiniu kūrybingumu. Ieškokite savyje pasislėpusio menininko, puoselėkite savo emocijas. Venkite bereikalingų apmąstymų apie tai, ko neturite. Geriau pasidžiaukite savo pasiekimais, mažais ar dideliais. Nenuvertinkite savęs.

Asmeninė transformacija ir sielos kitimai priklauso ne tiek nuo geros valios ar aklo likimo, kiek nuo jūsų gebėjimo rasti savo sielos poreikiams naujas alternatyvas. Juk, kai siela pradeda „badauti”, kyla daug vidinių prieštaravimų ir baimių. O jų dabar jums reikia mažiausiai.

Patarimas: Leiskitės nešami gyvenimo upės. Atsipalaidavęs požiūris gali padėti lengviau įveikti net ir klastingiausius vandenis.

SKORPIONAS

Apverstas Lazdų riteris. Panašu, kad jūsų gyvenime yra žmogus, kuris nori laimėti bet kokia kaina. Jis moka būti žavingas ir tobulai manipuliuoja žmonėmis. Jei žinote tokį žmogų, geriau duokite jam kelią, toli jis su savo blogais darbeliais vis tiek nenueis… Na, o gal jaučiatės įkliuvę į savo pačių susikurtus pančius ir jums atrodo, kad nebėra jėgų judėti? Ką gi, tai puikus laikas šiek atsitraukti ir pažvelgti į viską iš šalies ir objektyviai be išankstinių nusistatymų. Nepatikėsite, bet tokia rami įvykių apžvalga gali atskleisti labai daug kitų galimybių tikslui pasiekti.

Jūs negalite kontroliuoti visko ir visų. Būkite kantrūs su žmonėmis ir visomis kylančiomis problemomis. Laimė ir sėkmė, kurios esate nusipelnę, suras jus tinkamu metu ir tinkamoje vietoje. Atminkite, kad svarbiausia yra pasitikėti savimi ir tikėti tuo, ką darote.

Patarimas: Nesileiskite nunešami į svajonių pasaulį. Jūsų aistros ir idėjos šiuo metu gali būti per daug miglotos ir pilnos paslėptų problemų.

Apverstas Lazdų riteris
Septyni kalavijai

ŠAULYS

Septyni kalavijai. Pirmoji mintis, kylanti žvelgiant į šią kortą, tai neteisingi, neetiški poelgiai. Tai gali būti ir kišimasis į kažkieno privatų gyvenimą, kai Jūsų niekas neprašo. Jei kyla tokia pagunda, nukiškite ją kur giliau, pasipriešinkite impulsui. O gal jaučiatės, kad šnipinėja Jus? Jei kažkur vis kirba toks kirminas, visai gali būti, kad tame yra dalis tiesos. Ši korta perspėja mums būti atsargiems – tiek patiems nesivelti į intrigas ir negražius darbelius, tiek saugotis, kad kažkas neapgautų mūsų pačių (nuo pokerio iki šmeižto darbo vietoje). Būkit dėmesingi.

Be to, panašu, kad gudrybių pagalba bandysite išeiti iš sunkios situacijos, išvengti konflikto. Deja, bet šis, nors ir išbandytas būdas, bet mažai tepadės… Negalima naujų problemų spręsti senais metodais. Ieškokite naujų kelių.

Patarimas: Gali būti, jog aplinkybės vers jus elgtis iš pasalų. Pasistenkite, kad tai nebūtų labai jau akivaizdu. Šis laikotarpis reikalauja daug atsargumo. Ir neatskleiskite savo ketinimų.

OŽIARAGIS

Apverstas Mėnulis. Įvykiai, žmonės, situacijos – viskas atrodo labai painu. Labai svarbu perlaukti šį periodą, neskubėkite ir nesistenkite skubinti įvykių ar žmonių, kol jie patys nėra pasiruošę. Šią savaitę jūsų intuicija, nuojauta bus pakilėta iki aukštumų, tad labai svarbu, kad pasitikėtumėte savo vidiniu balsu net ir tuomet, kai visiškai neturite supratimo iš kur tai ir kodėl. Tačiau nepamirškite ir to, kad kadangi aplinkui bus kažkokio miglotumo, tai ir tas miglotas situacijas bus dar sunkiau suvokti ir įvertinti. Neskubėkite daryti išvadų ar kaltinti aplinkinių.

Jei laukiate kažkokio jums svarbaus atsakymo iš kito žmogaus, nusiteikite, kad teks dar palaukti. Išlikite kantrūs.

Patarimas: Jūsų baimės gali būti pagrįstos. Iliuzijos jau nebe iliuzijos, o faktas. O tai reiškia, kad laikas nusiimti rožinius akinius ir patikėti, kad tai, ką matote, iš tiesų gali būti tikra.

Apverstas Mėnulis
taroskopai

VANDENIS

Aštuoni diskai. Ar kada kankino klausimas, ar siekiamas tikslas vertas pastangų? Ar verta stengtis įgauti aukštąjį išsilavinimą? Ar verta valandų valandas kartu su partneriu sėdėti konsultacijose ir bandyti išsaugoti šeimą? Juk taip dažnai būna, kad kai kurie geri dalykai mums nukrenta į rankas be jokių pastangų; o būna ir tokių, kur, atrodo, dirbi dirbi, o naudos jokios… Ši korta sako, kad jums prieš akis dar visa krūva darbų, kuriuos reikia nuveikti, bet ir vaisiai bus saldūs ir tikrai turės vertės. Viskas gausis net geriau nei tikėjotės.

Vienintelis toks truputį neigiamas šios kortos aspektas būtų tas, kad ji kategoriškai sako: būk atsargus svajodamas, nes kartais svajonės išsipildo.

Jūsų tikrai laukia dar daug darbų, bet juk gera žinoti, kad visa tai veda tikslo link. Mokykitės naujų dalykų, jei kažkur yra spragų, tobulinkite savo įgūdžius.

Svarbiausia – nepersistengti. Darbas darbu, o poilsis irgi turi rasti vietą jūsų gyvenime. Nereikia tikėtis, kad viskas ko imatės, pavyks tobulai. Nereikia tikėtis, kad uždirbsite visus pasaulio pinigus. Nepraraskite bendro vaizdo į susikurtą paveikslą, nelįskite per daug į smulkmenas. Perfekcionizmas dar niekam didelės naudos nedavė.

Patarimas: Jei šiuo metu prieš jus nėra jokių didelių tikslų, tai pats laikas pagalvoti apie tai, kurioje srityje galėtumėte dar save kiek patobulinti. Juk tobulumui ribų nėra ir visi mes norime tapti geresniais ar pagerinti savo gyvenimo kokybę.

ŽUVYS

Žynė. Ar pasitikite savo vidiniu aš ir savo instinktais? Kartais nerimas neleidžia pasinaudoti tais vidiniais išminties klodais. Žynė yra jūsų vidinės išminties saugotoja ir ji meta jums iššūkį pažvelgti pro šydą. Ar sugebėsite atsiriboti nuo „sveiko“ proto ir racionalumo, ir pasiduosite Žynės vedami link pradinių žinių? O gal tiesiog skėstelsite rankomis ir eilinį kartą tarsite: „aš nežinau ką daryti“? O juk atsakymas prieš pat jūsų nosį ir giliai širdyje jūs kuo puikiausiai žinote, ką turite padaryti. Jūsų vidinė išmintis – tai tas instinktas, kuris yra jūsų gyvenimo vedlys, jūsų neklystantis kompasas, ar užteks drąsos pažvelgti giliau?

Iš esmės, šis mėnuo turėtų būti pilnas netikėtų posūkių, savotiškų paslapčių, kurių vienos paaiškės labai greitai, o kitos ir liks nepaaiškintos. Korta sako, kad nieko nėra iškalta akmenyje, tad kuo mažiau žinosit apie savo ateitį, tuo ramiau miegosit. Tiesiog pasitikėkite savo intuicija ir tuo jausmu, kad tikrai žinai, jog yra vienaip, o ne kitaip. Iš kur žinai, ne taip ir svarbu, svarbu tikėti ir pasitikėti pačiu savimi.

Patarimas: Šį kartą tikrai įsiklausykite į savo instinktus. Neignoruokite nuojautos ir tų drugelių pilve, kai nebetelpi savo kailyje. Tiesiog sekite paskui tą nuojautą – suvoksite, kad ji nukreipia jus teisingu keliu.

Žynė