Kristalai, naudojami po Taro kortų seanso

Visai nesenai įkėlėme straipsnį apie kristalus, kurie naudojami prieš ir per Taro kortų seansus, na, o šiandien trumpai apie kristalus, kurie naudojami po Taro seansų.

Visi mes giliai intuityviai nujaučiame, kad po Taro seansų ar po bet kokių kitos rūšies dvasinių/energetinių seansų ir darbų, karts nuo karto reikia apsivalyti. Kristalai – puikūs pagalbininkai ir šioje srityje, na o labiausiai paplitę – Dūminis kvarcas, Juodasis turmalinas ir Juodasis obsidianas. Visi trys yra labai efektyvūs, o jų sugebėjimas sugerti neigiamą energiją nepakartojamas. Visi jie turi tą patį tikslą: apginti mus nuo negatyvumo, jį sugerti ir jį atremti. Kiekvienas Taro kortų skaitytojas turėtų turėti bent vieną iš jų. Kartais kai kurie tarologai pripažįsta, kad jiems susidaro toks įspūdis, kad jie fiziškai jaučia kaip minėti kristalai ištraukia iš jų ar jų kortų visą negatyvią energiją.

Po kiekvieno Taro seanso siūlyčiau paimti akmenuką į rankas ir įsivaizduoti kaip trauki iš savęs visas psichines šiukšles – iš tavo kūno į kristalą. Kai skaitome / aiškiname kortas, susijungiame su įvairiais mūsų klientų energijų kanalais ir laukais, ir ne tik klientų, bet ir žmonių, kurie nuolat juos supa, ypač, jei seanso metu kalba eina apie trečią asmenį. Jų energija nėra mūsų energijos (auros) dalis. Tai svetimkūnis, dvasinio pasaulio šiukšlė – ir visa tai, nori nenori, prie mūsų prilimpa. Todėl ir yra labai svarbu žinoti, kad nereikia to kaupti nei savyje, nei aplinkui bei mokėti apsivalyti. Jei per ilgai nešiosimės tai kas ne mūsų, tai anksčiau ar vėliau mus tai paveiks neigiamai: jausimės pavargę, apsnūdę, irzlūs, mūsų Taro skaitymai taps netikslūs, neišbaigti; jausimės taip, lyg mūsų pačių kortos mums nebepriklauso ir ryšio su jomis nebėra; pradėsime abejoti savo sugebėjimais, tapsime pesimistais ir liūdnais mažais žmogeliais.

Tai gi, seansas baigtas, klientas jau išėjo… Ramiai atsisėsk priešais savo kortas, padėkok joms ir padėk vieną iš valančių kristalų ant kaladės. Atrodo, toks paprastas veiksmas, bet patikėk, net toks gali kuo puikiausiai apvalyti tavo Taro kortų kaladę. Jei nori (ir turi galimybę), tokių kristalų gali uždėti ir daugiau, o toliau jau jie patys žinos ką daryti. Taro kortų kalades galima valyti nebūtinai tik po seanso, apie tai buvo paskelbtas atskiras įrašas. Kol dar tik mokaisi visų gudrybių, patarčiau nepatingėti ir valyti savo kortas po kiekvieno skaitymo.

Kita svarbi tavo praktikos dalis turėtų būti savęs paties valymas ir įžeminimas. Jei to bent kartais nedarysi, rizikuoji perdegti nuo neigiamos energijos, kuri užsilieka po seanso. Įžeminimu aš vadinu susijungimą su Žeme. Žemyna, Gaja, Telus – tai Žemė Motina, kurios pagrindinė paskirtis yra mus saugoti ir priimti į savo ramybės glėbį, kur negali nutikti nieko blogo. Vienas iš paprasčiausių būdų tai atlikti, tai paimti kristalus į rankas, giliai įkvėpti ir įsivaizduoti kaip tie kristalai ištraukia iš tavęs visas susikaupusias šiukšles. Jei yra galimybė, nors trumpai pabūk gamtoje, pasivoliok ant žolės, pasikapstyk darže, pasodink gėlę… Bet koks prisilietimas prie gamtos mus atgaivina ir, manau, tu tai jau žinai. Ir jei darysi tuos apsivalymus reguliariai, tikrai jausiesi gerai ir teigiamai nusiteikęs.

Kristalai amžini. Jų nereikia pakrovinėti, jų energija neblėstanti, tad pasinaudok tuo.

Dūminis kvarcas

Dūminis kvarcas

Daugeliui žmonių (ir ne tik tarologų ar kitų spiritualų) labai patinka Dūminis kvarcas – jis tamsus, bet permatomas, turi savotiškos magijos vien savo išvaizdoje. Vien žiūrint į jį apima ramybė, o linijos ir įvairūs netobulumai savotiškai užhipnotizuoja, įžemina. Kartais to visiškai pakanka, kad išliktume stabilūs, pasikrovę ir apsivalę nuo svetimos energijos likučių ar tiesiog sunkios ir ilgos dienos. Dūminis kvarcas yra Pagrindinės čakros (Muladhara) akmuo ir gali būti naudojamas ne tik apsivalymui, bet ir dvasiniam gydymui – jis pašalina visokio lygio negatyvumą iš mūsų čakrų ir auros ir suteikia galimybę prisiliesti prie Motinos Žemės. Jei esi iš tų žmonių, kurie užsiima dvasiniu gydymu ar tiesiog daug laiko praleidžia šalia ligotų žmonių, tuomet siūlyčiau nuolat nešioti pakabuką iš Dūminio kvarco.

Būdamas Pagrindinės čakros kristalu, jis sustiprina išlikimo instinktą, saugo nuo depresijos ir blogų sapnų; padeda susikoncentruoti ties siekiamais tikslais, kad būtų paprasčiau pasiekti tai, ko taip nori.

Juodasis turmalinas

Juodasis turmalinas

Mano mėgstamiausias Juodasis turmalinas (šerlas) – dar vienas stiprus kristalas, kuris moka įžeminti ir apvalyti nuo negatyvios energijos. Priskiriamas Pagrindinei čakrai. Juo naudojasi šamanai ir hileriai, nes Juodasis turmalinas  – visų galų meistras: gydo dvasines, fizines, emocines ir psichines ligas. Jį galima nešioti kaip papuošalą, galima nešiotis kišenėje, ypač kai tavęs laukia sunkus Taro skaitymas ar kita sudėtinga situacija. Juo galima naudotis kiekvieną dieną. Jei tenka daug laiko praleisti prie kompiuterio, pasidėk gabalą Juodojo turmalino šalimais, jis kiek apvalys elektromagnetinę energiją ir sumažins galvos skausmus, kuriuos tas dažnas kompiuterio naudojimas ir sukelia. Laikyk šį kristalą šalia, kai tenka susidurti su sudėtingais, negatyviais ir konfliktiniais žmonėmis. Jis padės tau išlaikyti pusiausvyrą ir pozityvumą. Jis saugo nuo juodosios magijos, blogio jėgų; sakoma, kad burtus grąžina tam, kuris užkerėjo. Kaip jau ir minėjau, sumažina elektromagnetinius laukus, tad galite jį laikyti ne tik šalia kompiuterio, bet ir televizoriaus ar kitų elektromagnetinių prietaisų.

Mažina baimes, manijas ir neurozes, suteikia emocinio stabilumo; gerina imuninę sistemą, padeda sergantiems širdies ligomis, artritu ar podagra.

Juodasis obsidianas

Juodasis obsidianas

Natūralus vulkaninis stiklas – Juodasis obsidianas gali būti skaldomas į labai aštrius gabalus ir naudojamas strėlių antgaliams, ašmenims ir panašiems daiktams, kurie naudojami pjaustymui. Todėl ir sakoma, kad šio akmens aštrumas gali rėžti ir matyti kiaurai per melą, sumaištį, dvasinius blokus ir iliuziją. Tobulas Juodojo obsidiano juodumas sutraukia visą negatyvią energiją į save – kaip juodoji skylė – todėl yra puikus ir tikrai labai stiprus valymo ir apsivalymo įrankis. Naudok šį kristalą, kai nori apsivalyti nuo visų dvasinio pasaulio šiukšlių ir kai nori išlikti emociškai atsiribojęs nuo savo klientų. Šis kristalas surenka visa tai, kas negera, bet tuo pačiu išlieka neutraliu; todėl ir mūsų emocijos išlieka neutralios, subalansuotos.

Jis saugo silpnuosius nuo išnaudojimo ir skriaudų, padeda nutraukti saitus su nevertais žmonėmis. Padeda turintiems skrandžio, žarnyno ir raumenų problemas bei saugo nuo įvairių virusinių ir bakterinių užkratų. Stiprina vidinį ir išorinį regėjimą, padeda susitvarkyti su giliai paslėptomis problemomis, kol jos nesprogo.

Tiek šį kartą apie kristalus. Turit savo mėgiamus? Pasidalinkit patirtimi komentaruose – galbūt savo mintimis kam nors padėsite ;)

Sėkmės!