Kristalai, naudojami prieš ir per Taro seansą

Kristalai ir brangakmeniai yra puikūs pagalbininkai, kai Taro seansus tenka atlikti vos ne kiekvieną dieną. Jie ne tik padeda susikaupti, bet ir sustiprina mūsų pojūčius, be to jie yra natūralūs energijos laidininkai. Jie ilgą laiką savyje išsaugos tavo ketinimus, todėl, kai juos naudoji, pasistenk, kad tie ketinimai spinduliuotų tik gėrį. Kristalai padės tau susikoncentruoti ir lengviau susisiekti su savo intuicija. Gali nuolat laikyti juos ant savo stalo, šalia Taro kortų (kad ir kur jas laikai), kišenėje, rankinėje; kitaip tariant, bet kur ir bet kada.

Prieš pradėdamas Taro kortų skaitymą/aiškinimą, įsitikink, jog priešais save turi bent vieną savo kristalą, kad esant reikalui galėtum jį matyti ir paliesti. Priešais esančio kristalo matymas suteiks pasitikėjimo; dar daugiau, kristalai yra natūrali antena, kuri padės tau dirbti su savo psichine energija – juk žinai, kad ta skleidžiama energija gali visuomet pasikliauti.

Yra kristalai, kuriuos geriausia naudoti prieš ir per Taro skaitymo seansus, yra ir tokie, kurie geriausiai tinka po tokių seansų. Apie pastaruosius artimiausiu metu parengsiu atskirą straipsnį. Žinoma, kristalų yra daug, bet parinkau kelis, kurie naudojami dažniausiai.

Taigi, kristalai, kurie geriausiai tinka prieš ir per Taro skaitymo/aiškinimo seansus:

  1. Kalnų krištolas
  2. Ametistas
  3. Citrinas
  4. Mėlynas kianitas (arba distenas)
Clear-Quartz-diamonds-and-crystals-704863_620_413

Kalnų krištolas

Manau, kad kalnų krištolas apskritai yra vienas stipriausių kristalų, skirtų energijos stiprinimui ir valymui. Šis kristalas turi nepakartojamą energiją, sugebėjimus ir jis nemirtingas. Jis padės tau atsiverti, kad galėtum susisiekti su savo intuicija. Jis atveria ir išvalo ne tik tavo Karūninę čakrą, kuri atsakinga už sugebėjimą bendrauti su dvasiniu pasauliu, bet taip pat turi tą nenusakomą jėgą išvalyti tavo aurą nuo visokio energetinio šlamšto. Kalnų krištolas tavo čakroms padeda ne tik išsivalyti, bet ir atsiverti žinių lobynams. Jis padidina tavo intuicijos galias, bei sustiprina šalia esančių kristalų savybes.

Jis puikus tarpininkas ir kiekvienas Taro aiškintojas turėtų vieną turėti savo aplinkoje. Kuo didesnis, tuo geriau. Idealus variantas, kai turi vieną didelį, kuris nuolat gyvena ant tavo darbinio stalo, o kitą mažiuką, kurį galėtum laikyti rankoje, kai nori pasisemti jėgų ar medituoji prieš seansą, gali įsidėti į kišenę, kad tave saugotų ir teiktų pasitikėjimo; arba gali uždėti jį ant Taro kortų kaladės, kad ją apvalytų. Kalnų krištolas tikrai nuostabus kristalas. Gal jis ir atrodo nuobodžiai, bet jo galios nepaneigiamos!

ametistas

Ametistas

Ametistas – dar vienas galingas kristalas, kuris padeda atverti ir išvalyti čakras. Ypač šis kristalas tinkamas Karūninei ir Trečiosios akies čakroms. Jis padės tau apraminti vidines mintis, kad galėtum lengviau susisiekti su dvasiniu pasauliu. Tavo įžvalga taps stipresnė ir aiškesnė. Jo purpurinė spalva reprezentuoja dvasinį augimą ir šis kristalas pasistengs tau padėti, kad būtent to ir siektumei. Taro seansų metu jis saugos tave nuo nepageidaujamos energijos ir kito žmogaus įtakos. Šio kristalo energija tikrai labai stipri, tad, jei savo namuose ar darbo vietoje turėsi vieną, nusivilti tikrai neteks.

Citrinas

Citrinas

Citrinas geriausiai veikia Sakralinę, Saulės rezginio ir Karūninę čakras. Jis padeda dvasiniam augimui ir yra puiki pagalbinė priemonė, jei nori sustiprinti savo kūrybinius sugebėjimus, pasitikėjimą savimi ir savo jėgomis. Sustiprina nuojautą bei apsaugo nuo bet kokio psichinio puolimo. Puikus pusbrangis akmuo tavo turimam arsenalui papildyti.

Kianitas

Kianitas

Kianitas (dar vadinamas distenu) yra labai gražus mėlyno atspalvio akmuo. Jį geriausia naudoti, kai reikia atverti energetinius kanalus. Tie, kas domisi čakromis, manau, jau pagal akmens spalvą gali nuspėti, kuriai čakrai jis tinka geriausiai – ogi, Kaklo čakrai. Jei mokaisi bendravimo su anapilin išėjusiais, tuomet šis akmuo – puikus pagalbininkas. Jis taip pat padės tau, jei savo Taro aiškinimuose nori patobulinti iš dvasių pasaulio gaunamų žinučių suvokimą – šis akmuo padės tas žinutes sukonkretinti. Kianitas puikiai tiks ir Trečiosios akies čakrai, nes padeda stipraus virpėjimo energiją iš anapus paversti vaizdiniais. Mėlynasis akmuo suteiks sapnams aiškumo ir pagelbės astalinėse kelionėse.

Šie keturi paminėti kristalai yra tikrai naudingi. Žinoma, jų turėti nėra privaloma, bet jie tikrai nepakenks, ypač pradedantiesiems. Jų kaina įkandama, o pagalba tikrai vertinga. Jei neišgali įsigyti visų mano paminėtų keturių, pasistenk įsigyti bent jau Kalnų krištolą.

Kaip ir minėjau, artimiausiu metu paruošiu straipsniuką apie kristalus, kurie geriausiai tiks po Taro seansų.

P.S.: O kokius kristalus Tu naudoji? Kurie Tavo mėgiamiausi? Ar naudoji juos meditacijoms, ar energijos valymui? Pasidalink mintimis ;)

Geros dienos!