Taroskopai kiekvienam zodiako ženklui: 2018 rugsėjis

Primenu, kad tai tik bendra mėnesio apžvalga. Kai kurios kortos tikrai jus užkabins, o kai kurios ne. Jei atsitiko taip, kad jums teko daugiau neigiamos energijos, pasinaudokite tuo kaip perspėjimu. Bet kuriuo atveju, tai pramoginė rubrika, tad su pateikta žemiau informacija galite pasielgti kaip jums patiems norisi.

Šio mėnesio prognozėms ir nuotaikoms buvo panaudota Prisma Visions Tarot.

AVINAS

Trys diskai. Sėkmė! Pastebėsite, kad jus gerbia už jūsų pasiekimus, kad jūsų projektai yra skatinami ir palaikomi, o pastangos įvertintos. Kiek anksčiau kilusios idėjos ir asociacijos pradeda įgauti pavidalą. Ir visa tai suteiks jums papildomo pasitikėjimo savimi, o savigarba taip pat neatsiliks. Kiti pradės pastebėti, kad jums tikrai sekasi ir pasidalins savo pastebėjimais su kitais, tad gali būti, jog savotiškai išgarsėsit.

Svarbu per daug neužsisvajoti ir likti kojomis ant žemės. Ir toliau dirbkite, siekite savo tikslų. Išmokite naujų dalykų, jei jų reikia tiems tikslams pasiekti. Jums sekasi, jūs tą jaučiate ir tai tikrai puikus jausmas, bet nepamirškite, jog tai tik tarpinė stotelė, o ne galutinis taškas. Tikrai dar pilna darbų ir reikalų, tačiau ši korta pastebi, kad einate teisingu keliu.

Jei jūsų verslas/darbas/reikalai liečia ir kitus asmenis, tuomet būtų pats laikas įtraukti juos į sėkmės ratą, pasidalinti džiaugsmu. Duokite jiems žinoti, kad vertinate juos ir jų darbą. Tai suteiks jiems stimulą būti ištikimais jūsų idėjoms, o tai tikrai pagerins jų produktyvumą ir atliekamo darbo kokybę.

JAUTIS

Magas. Magas padeda jums susigaudyti ir suvaldyti pastovią gyvenimo kaitą ir jūsų pačių augimą. Jis taip pat prieš jus atveria ir daugybę kelių, kurie gali nusvesti jus prie naujų galimybių, kurios tik ir laukia būt išnaudotos. Jis veda jus į naują nuotykį, pilną magijos ir dar neišnaudotų galimybių. Tai nuotykis, nepaprasta kelionė, kuri pradės naujovių pilną etapą. Magas padeda jums suprasti, kad galite pasiekti viską, ko tik širdis trokšta, kokia tik idėja nešautų į galvą, nes jis moka tas idėjas paversti tikrove.

Jūs turite sugebėjimą daryti teisingus sprendimus, mokate susikaupti ir apjungti į visumą kylančias įvairiausias mintis ir idėjas – tokiu būdu jūsų svajonės tampa realybe. Jūs, kaip tas Magas, savo kūrybingas mintis materializuojate, nes tikite, kad viskas gyvenime yra įmanoma.

Magas gerai pažįsta ir jaučia savo paties mintis, sugeba atrinkti kas realu, o kas visiška utopija, jis nebijo gyvenimo teikiamų iššūkių ir turi neišsenkamą šaltinį energijos, kuri varo jį tik pirmyn. Jis žino ką turi padaryti ir puikiai žino, koks turi būti kitas jo žingsnis. Tai nauja pradžia ir nutikti gali bet kas, bet kur ir bet kada.

Magas
Apv 7 kardai

DVYNIAI

Apversti Septyni kalavijai. Gudrumu ir šmaikštumu galima apeiti bet kokią iškilusią kliūtį. Ji primena, kad nereikia nuolat su tuo gyvenimu kovoti, kartais pakanka tiesiog pasinaudoti protu. Viskas yra išsprendžiama, viskas yra pataisoma, jei tik nepasiduosit. Jūs tikrai protingesni už iškilusias problemas ir turit nepamiršti, kad visasda geriau yra mąstyti protingiau, o ne dirbti sunkiau ir daugiau!

Ar lengvai pasiduodi, kai gyvenimas apmėto tave citrinomis? Ar visgi randi sprendimą ir išsispaudi iš tų citrinų limonadą? Ar kada teko pasinaudoti savo sąmojingumu, kad tiesiog pergudrautumėte nedėkingą situaciją, kurioje atsidūrėte ir kuri atrodė beviltiškai neišsprendžiama?

Užteks pykti ant viso pasaulio! Būkite protingesni! Būkite gudresni ;) Jūs puikiai išmanote taktiką ir viską galite išspręsti be didelių kovų ir netekčių. Užtenka kartais tiesiog į visą situaciją ir jos keblumą pažvelgti kitu kampu. Galiausiai, visada galima paprašyti kitų pagalbos ir patarimo. Žinios – didelė jėga, kuri gali pagelbėti įveikti visas kliūtis. Trūksta žinių? Na, pradžiai gyvenimo nepamirškite, kad Guglis žino viską :) Jei nežinote nuo ko pradėti, pradėkite nuo internetinių trupinių, jie užves jus ant kelio.

Kartais vengiame sprendimo, nes tai reiškia, kad turime rizikuoti. O tai reiškia, kad daug kas keisis. Pasikeitimai gąsdina.

Nereikia bijoti. Kas nerizikuoja, tas negeria šampano. Pasinaudokite strateginiu savo protu, susirinkite kuo daugiau reikiamos informacijos. Nepasiduokite, kai gyvenimas tiesiai jums į akis sako „Ne!”. Jūsų atsakymas turėtų būti: „Mes dar pažiūrėsim!”. Drąsiai žvelkite į priekį ir planuokite kitus savo žingsnius.

VĖŽYS

Apverstas Kalavijų tūzas. Šiuo metu tik nuo jūsų pačių priklausys tai, kaip jūs tą kalaviją panaudosite. Nepamirškit, kad jis gerai pagaląstas iš abiejų šonų. Jūsų mintys ir nuomonė gali būti kiek apsiblausę, viskas kaip per debesis. Tad neskubėkite daryti sprendimų, pirmiausia gerai viską apmąstykite. Į ugnį šokti visada suspėsite. Turėsite nemažai minčių ir idėjų, bet nežinosite nuo kurio galo pradėti, kad tos idėjos materializuotųsi ir įgautų pavidalą. Jei stačia galva ir be jokio plano pulsite vykdyti savo projektą, tai greit suprasite, kad kvailų klaidų jūs tiesiog neišvengsite. O tos tiesiog viena po kitos pasipils.

Pradėkite viską nuo klausimyno sudarymo. Kaip pasiekti kylančių problemų esmę? Nerimą keliančių klausimų pagalba galima prisikasti ir prie pačių problemos šaknų. Ir jokiu būdu neapgaudinėkite savęs, kad viskas yra geriau nei atrodo. Žmonės bus linkę slėpti nuo jūsų faktus ir meluos tiesiai į akis. Tad būkite budrūs. Žinoma, tai nereiškia, kad niekuo negalima pasitikėti (net ir savimi), bet tiesiog būkite atsargesni ir nepasitikėkite aklai. Kaip sakoma: pasitikėk, bet patikrink (rusiškai  Доверяй, но проверяй). Jei pasitaikys taip, kad turėsite pasirašyti kokią rimtą sutartį, tai tikrai praverstų teisininko patarimas, kad vėliau nebūtų taip, jog įstrigote ten, kur visiškai nesinori būti.

Visai gali būti, kad mėnuo bus pilnas vėlavimų, viskas vyks visiškai ne pagal planą. Iš pirmo gal ir kils pykčio banga, bet vėliau ji tiesiog pavirs į liūdesio ir savęs gailėjimo pelkę. Laikas sustoti, nusiraminti ir baigti per daug stengtis, kai matote, kad visvien nieko nesigauna. Pralaukite šį nedėkingą periodą. Po truputį viskas sugrįš į savo vietas, tik nereikia skubėti ir kitų skubinti.

Apv kardų tūzas
8 diskai

LIŪTAS

Aštuoni diskai. Ar kada kankino klausimas, ar siekiamas tikslas vertas pastangų? Ar verta stengtis įgauti aukštąjį išsilavinimą? Ar verta valandų valandas kartu su partneriu sėdėti konsultacijose ir bandyti išsaugoti šeimą? Juk taip dažnai būna, kad kai kurie geri dalykai mums nukrenta į rankas be jokių pastangų; o būna ir tokių, kur, atrodo, dirbi dirbi, o naudos jokios… Ši korta sako, kad jums prieš akis dar visa krūva darbų, kuriuos reikia nuveikti, bet ir vaisiai bus saldūs ir tikrai turės vertės. Viskas gausis net geriau nei tikėjotės.

Vienintelis toks truputį neigiamas šios kortos aspektas būtų tas, kad ji kategoriškai sako: būk atsargus svajodamas, nes kartais svajonės išsipildo.

Jūsų tikrai laukia dar daug darbų, bet juk gera žinoti, kad visa tai veda tikslo link. Mokykitės naujų dalykų, jei kažkur yra spragų, tobulinkite savo įgūdžius.

Jei šiuo metu prieš jus nėra jokių didelių tikslų, tai pats laikas pagalvoti apie tai, kurioje srityje galėtumėte dar save kiek patobulinti. Juk tobulumui ribų nėra ir visi mes norime tapti geresniais ar pagerinti savo gyvenimo kokybę.

Svarbiausia – nepersistengti. Darbas darbu, o poilsis irgi turi rasti vietą jūsų gyvenime. Nereikia tikėtis, kad viskas ko imatės, pavyks tobulai. Nereikia tikėtis, kad uždirbsite visus pasaulio pinigus. Nepraraskite bendro vaizdo į susikurtą paveikslą, nelįskite per daug į smulkmenas. Perfekcionizmas dar niekam didelės naudos nedavė.

MERGELĖ

Apverstas Taurių pažas. Ši korta gali sakyti, kad jūsų santykiai, kūrybingumas ir emocijos gali pasklisti į visas pasaulio puses, o ne taip, kaip buvote numatę. Tačiau nepraraskit galvos, nes jūs tebeturite šansą viską susidėlioti į vietas. Svarbiausia atkreipti dėmesį į emocines ir kūrybines problemas, ir gal net ne tiek problemas, kiek gyvenimo aspektus apskritai, vietoje to, kad tiesiog galvoti, jog viskas bus taip kaip turi būti. Ne, taip paprastai gyvenime niekas nesiklosto.

Visa sitaucija kaip ir nebevaldoma ir neduoda norimo rezultato, tačiau jūs žinote iš kur tie nesklandumai. O kadangi žinote kas vis pakiša koją, reiškia, kad turite daugiau informacijos tas problemas spręsti ir pasukti viską norima kryptimi.

Didesnis nusivylimas laukia tų, kuriems ši korta realiai atspindi kūrybingumą. Pavyzdžiui, gavote naują darbą ir tikėjotės, kad jau ten tai idėjos liesis viena po kitos. O, pasirodo, kad nelabai tos idėjos kažkam reikalingos ir darbas visiškai nekūrybinis. Tačiau viską galima pakeisti. Juk viskas priklauso ne tik nuo to, kaip kiti yra įpratę dirbti, bet ir nuo to, kaip stipriai jūs norite tą įprotį pakeisti. Kas geriau? Įsilieti į kolektyvą ir tapti tokia pačia pilka pele, ar visgi, kažką pakeisti pačiame kolektyve?

Tikėkite, kad visos jūsų gyvenimo kliūtys greitai bus pašalintos ir į viską galima bus pažvelgti naujoje šviesoje. Turite sąmoningai pasirinkti tikėjimą, kad viskas jau dabar keičiasi į gerą pusę. Jei nuolat kartosite tas pačias klaidas, jūs tiesiog išduosite savo pačių jausmus ir protą. Iš klaidų reikia mokytis.

Ir paleiskite tą savo vidinį kūrybingą ir žingeidų vaiką į laisvę. Nevaržykite jo skubos darbais, leiskite pasireikšti visu grožiu. Daugiau mėgaukitės gyvenimu – jūsų kūrybinė pusė bus dėkinga!

Apv taurių pažas
4 taurės

SVARSTYKLĖS

Keturios taurės. Suvokimas, kad pasaulis nesisuka tik aplink jus, kad be jūsų super asmenybės yra ir daugiau išskirtinių žmonių – tai bus tikrai didelis žingsnis. Ir visgi, didžiausia bėda šiuo laikotarpiu – tai nusivylimas ir nepasitenkinimas visais ir viskuo, tame tarpe ir savimi. Tai nuobodulys ir tiesiog nežinojimas ko norit iš tikrųjų. Didesnę laiko dalį praleidžiate stebėdami žmones (gyvai ar soc. tinkluose) ir galvodami, kad ir jūs norėtumėte to, ką turi jie. Vis giliau ir giliau lendate į palyginimų srautą: ir aš noriu nukeliauti kur Marytė buvo; ir aš noriu tokio remonto kaip Petras pasidarė. Ir aplink sukasi tik tas noriu noriu noriu, bet ar bent pirštą pajudinot, kad kažką turėtumėte? Ar galvojate, kad viskas bus atnešta ant lėkštutės ir po nosimi pakišta, nes labai labai stipriai to norite?

Jei suvokėte, kad esate būtent tokioje situacijoje, kai pavydas baigia negyvai užgraužt, tuomet panaudokit tą prastą pavydo energiją geriems darbams, o ne blogiems. Panaudokit savo pavydą kaip stimulą siekti to, ko norite, ko širdis trokšta. Viskas labai paprasta. Pavydu, kad Martynas turi gerą darbą? Ką gi, gal laikas pradėti medžioklę ir susirasti savo svajonių darbą? Pavydi Onutei, kad ta ištekėjo? Tai nustok susitikinėti su visokiais asilais ir pasieškok sau normalaus vyruko. Tiesiog nustokite žliumbti, kad kiti gyvena geriau, ir pradėkite siekti to, kad ir jūs geriau gyventumėte. Juk viskas tik nuo jūsų priklauso. Ne visada kaimyno žolė žalesnė, tiesiog jis džiaugiasi tuo ką turi. Pats laikas ir jums būtų pradėti džiaugtis tuo, ką turite. O jei norite kažko daugiau, tai nesedėkit rankas sudėje, o veikti pradėkit.

SKORPIONAS

Saulė. Jaučiatės atsigavę ir pilni jėgų? Visi planai einasi kaip per sviestą? Saulės korta sako, kad viskas einasi taip kaip turi eitis, o jūs einate teisingu keliu. Ir panašu, kad jūsų gyvenime šiuo metu tikrai daug visko vyksta, o Visata palaiko jus visu 100%. Bus padaryti teisingi pasirinkimai, kurie dar labiau pagerins jūsų gyvenimo kokybę ir suteiks vidinio pasitenkinimo. Jūs tiesiog spinduliuojate ir aplinkiniai tai pastebi. Ir tas jūsų spinduliavimas kitiems taip pat suteikia daugiau pasitikėjimo, nes jie mato, kad įmanoma pasiekti aukštumų, jei tik įdedi kiek pastangų.

Visos rūpestį kėlusios problemos po truputį pradės spręstis. O tai, kas atrodė sunkiai suvokiama, neįžvelgiama, pagaliau pradės aiškėti. Rūkas atsitrauks.

Ir nors ši korta yra laikoma viena iš geriausių Taro kortų, nereikėtų pamiršti, kad ir ji turi savo neigiamą pusę. Saulė gali ir nudeginti. Neužrieskite per daug nosies. Taip, jums sekasi, bet nebūtina tuo nuolat girtis.

Pasinaudokite naujomis galimybėmis, jei tik tokios pasitaikys naujame jūsų kelyje. Nesvarbu, ar tai būtų naujas  darbas, nauja pažintis, kelionė ar nauji dvasiniai potyriai. Imkite viską, ką likimas jums siunčia, išnaudokite tą teigiamą energiją ne tik savo, bet ir aplinkinių gerovei sukurti.

9 lazdos

ŠAULYS

Devynios lazdos. Laikykitės! Daug buvo kovota ir siekta užsibrėžtų tikslų. Nukentėjote irgi ne vieną kartą, tad dabar labai dažnai tenka per petį žvalgytis. Kova – tai visiška gyvenimo metafora. Mes nuolat dėl kažko ar su kažkuo kovojame. Tai gali būti skirybų procesas, triukšmingas kaimynas ar viską namuose griaužiantis šuo. Tad esate nuolatinėje pasirengimo būsenoje, tačiau jaučiamas toks kaip ir atokvėpio periodas. Gal ir žvalgotės per petį, bet vis dažniau lengviau atsikvepiate, irzlumas ir agresija sumažėjo. Visai neišnyko, bet pastebimai sumažėjo.

Lazdos simbolizuoja mūsų kūrybinį pradą. Tad ir ši korta nesiskiria. Ji sako, kad turite kūrybiškai pažvelgti į kylančias problemas ir gyvenimo iššūkius. Kaip galima būtų sumažinti dabartinės situacijos įtampą, kad ji neperaugtų į nebekontroliuojamą konfliktinę situaciją? Visada yra išeitis ir tikrai nėra būtina kiekvieną kartą stoti piestu. Jei dar neteko, paskaitykite puikią knygą Karo Menas (aut. Sun Tzu). Tai knyga apie strategiją ir taktiką, kuri gali praversti ne tik per didžiuosius žmonijos karus, bet ir kasdieniame mūsų gyvenime. Kovos, kurias laimime ryžtingai ir greitai, dažniausiai yra tos, kurioms buvo pasiruošta taip gerai, kad jų pavyko išvengti.

Kad ir kaip ten būtų, niekada nepasiduokite ir niekada rankų nenuleiskite, kad ir kaip viskas sudėtingai atrodo. Gal viskas ir klostosi ne taip, kaip norėtumėte, tačiau bet kuriuo momentu viskas gali pasikeisti. Toks įtemptas laikotarpis išmokys jus kažkokių naujų dalykų, kurie tik sustiprins jus kaip individualybę.

OŽIARAGIS

Mirtis. Viena iš tų kelių kortų, kurią pamatęs dažnas, ypač nežinanitis kaip veikia Taro, rimtai išsigąsta. Bijoti tikrai nėra ko. Reikia atsiminti, kad ši korta simbolizuoja daugelio dalykų mirtį, pabaigą, bet tai dažniausiai neturi nieko bendro su fizine mirtimi.

Tai didelių pasikeitimų metas, tai nauja pradžia, bet prieš tai turi pasibaigti tai, kas tęsiasi jau labai ilgą laiko tarpą. Visos transformacijos gali būti sudėtingos, skausmingos ir visiškai netikėtos, bet kartu su visu tuo ateis ir galimybė pradėti viską iš naujo ir geriau. Svarbiausia per daug tiems pasikeitimams nesipriešinti, nes tai sukels tik daugiau sunkumų ir skausmo. Vietoje to tiesiog pasistenkite tuos pasikeitimus priimti atvira širdimi, nes viskas jums tik į naudą. Turit keistis kartu su gyvenimu. Turit atsikratyti kažkokių senų tikėjimų ir pažiūrų, kurios tik trukdo ir stabdo jūsų pačių tobulėjimą. Paleiskite praeitį, nes jos nebepakeisi, o ateitį dar reikia sukurti. Išsivaduokite iš visko, kas nebetarnauja jūsų labui: darbas, santykiai, požiūriai, draugai. Nebereikia su savimi nuolat nešiotis šio nereikalingo krūvio, palikite viską už nugaros. Neleiskite prisiminimams ir nostalgijai atitraukti jus nuo kelio į naują ir geresnį rytojų.

Puikus laikotarpis įvertinti savo jėgas ir visas sąlygas tarp to, ko jūs labai norite ir to, kas yra realu ir įgyvendinama. Turite suvokti, kad kartais turi daug ką paaukoti, kad pasiektum tai, ko tikrai nori. Juk tai jūsų gyvenimas!

VANDENIS

Penkios taurės. Dažnai ši korta tik patvirtina tai, ką jūs ir taip jau žinote. Kažkur giliai giliai jums labai skauda, jums nerealiai liūdna ir gaila… savęs. Taip taip, pirmiausia jums gaila savęs. Iš serijos koks aš nelaimingas  ir niekas manęs nemyli. Skausmas, gedulas, gailestis – visa tai labai egoistinės emocijos. Mes vis patys save kankiname mintimis apie tai, ko netekome, bet pamirštame apsižvalgyti ir pastebėti tai, ką vis dar turime. Dažniausiai galimės tik to, kad galėjome turėti, o neturime. Galbūt santykiai pakrypo ne ta linkme kaip tikėjotės? O gal darbe jūsų kažkas neįvertino ir galbūt už jūsų nuopelnus kažką kitą pagyrė? Gyvenimas – ne rožėm klotas, bet nebūtina dėl to atsiriboti nuo viso likusio pasaulio ir žmonių. Mes kenčiame tik tiek, kiek patys norime ir leidžiame sau kentėti. Žinoma, mes visi turime skirti laiko liūdesiui, svarbiausia, nepradėti ta melancholija mėgautis, nes ji gali peraugti į depresiją. Paliūdėjot, paverkėt, savęs pagailėjot ir užteks. Laikas pakelti aukštai galvą ir judėti pirmyn. Už savęs palikite tekančią upę, kuri kartu su savimi nusineš ir jūsų liūdesį.

Išmokite džiaugtis tuo ką turite čia ir dabar, nes vėliau gali būti tiesiog per vėlu. Kad ir kaip gyvenime šiuo metu jums liūdna, skaudu ar visaip kitaip nesiseka – tai ne pasaulio pabaiga. Ir tai labai svarbu atminti. Kitas svarbus etapas, jei jau norite išsikapanoti iš šio liūdesio liūno, tai būtinybė išsiaiškinti kas jus čia atvedė, sukėlė šią būseną. Ypač, jei tai liečia emocijas, o ne vamzdžiai trūko ir viską vanduo užliejo. Kaip ir tas senas geras posakis, kad kas mūsų nenužudo, padaro stipresniais, taip ir esama situacija padės atrasti ne tik savo stipriąsias savybes, bet ir apskritai sužinoti apie save daug naujų dalykų.

ŽUVYS

Stiprybė. Ir staiga!.. Viskas tapo aišku ir atsistojo į savo vietas.

Skulptorius Mikeladželas yra pasakęs, kad prieš tai, kad skaptuotų kažką iš marmuro luitų, jis pirmiausia tuose luituose turi įžvelgti formą. O tada viskas labai paprasta, nes belieka tik tą formą išlaisvinti iš akmens spąstų. Kažkas panašaus ir jūsų atveju, tik čia rankas prikišo Visatos jėgos – jos pagaliau išlaisvino jūsų tikrąją esybę. Jūs pagaliau pradedate susidraugauti su savo vidiniu žvėrimi. Liūtas – jis žvėrių valdovas – tvirtas ir išmintingas, nes toks turi būti tikrasis valdovas. Jei jo valdyme išminties maža – tuomet tai tironija. Jūs pradedate atpažinti savo tikrąsias aistras, troškimus ir baimes. Ir visa tai JŪS. Tas savęs atradimas suteikia jums daugiau pasitikėjimo savimi ir savo sugebėjimais.

Prieš jus dar gausybė gyvenimo iššūkių, bet jūs turite visus sugebėjimus ir užtektinai vidinės stiprybės, kad su visu tuo susidorotumėte. Ir jūs žinote, kad jums viskas pavyks. Jei kylančios nemalonios situacijos įtraukia ir kitus žmones, tai ši korta sako, kad turėtumėte atrasti būdą vienu metu būti ir griežtu, ir teisingu. Padarykite viską, kad tik įsivyrautų taika. Nespauskite kitų, geriau juos išklausykite, o tada tvirtai, šaltai ir neskubant įrodykite, kad jūsų siūlomas kelias ar būdas yra geresnis. Ir, žinoma, reikia turėti daug vidinės stiprybės prisipažinti, jog kažkur klydote. Juk tai žmogiška.

Stiprybė