Taroskopai kiekvienam zodiako ženklui: 2018 spalis

Taroskopai – tai Taro kortų prognozės kiekvienam zodiako ženklui. Primenu, kad tai tik bendra mėnesio apžvalga ir net ne apžvalga, o vyraujančios mėnesio nuotaikos. Kai kurios kortos tikrai jus užkabins, o kai kurios ne. Jei atsitiko taip, kad jums teko daugiau neigiamos energijos, pasinaudokite tuo kaip perspėjimu. Bet kuriuo atveju, tai pramoginė rubrika, tad su pateikta žemiau informacija galite pasielgti kaip jums patiems norisi.

Šio mėnesio prognozėms ir nuotaikoms buvo panaudota Tarot Apocalypsis.

apverstos Šešios Lazdos

AVINAS

Apverstos Šešios lazdos. Nepaisant visų vėlavimų ir sulėtėjusio tempo, viskas susiklostys sėkmingai. Dabar tikrai ne laikas pasiduoti savo baimėms. Labai svarbu žinoti, kuo galite pasitikėti, o kuo ne. Jūsų aplinkoje gali būti vienas žmogus, kuris elgiasi taip, lyg jus palaikytų, bet iš tiesų tiesiog miršta iš pavydo jums arba stengiasi kitaip negatyviai paveikti jūsų gyvenimą ir aplinką, galbūt išplėšti iš rankų užsitarnautą apdovanojimą ir visus nuopelnus priskirti sau. Pasitikėkite savo intuicija, ypač ta jos dalimi, kuri liečia žmonių pajautimą. Nebijokite apginti savo pozicijas, jei to tikrai reikia.

Visai gali būti, kad idėja, kuri atrodė kaip nerealiai sėkminga, dabar visiškai neteko prasmės. Viskas sustojo, nebeįdomu. Ką gi, dar yra laiko viską gerai permąstyti ir nutarti kas yra reikalinga, o ko reikia atsisakyti. Nesitikėkite, kad kiti jums pagelbės, dabar viskas tik jūsų rankose ir pagalbos iš šalies tikėtis nereikėtų.

Turite suprasti, kad nors triumfas ir pergalė – tikrai labai maloni būsena, tačiau ji laikina. O norint tose aukštumose išsilaikyti teks įdėti nemažai pastangų.

JAUTIS

Trys taurės. Jūsų aplinkoje – geri žmonės. Ir bet koks stresas, pasitaikantis jūsų kelyje, išsisklaido pakankamai lengvai, kai pasidalinate savo mintimis su draugais. Galbūt įsitrauksite į kokią grupę, būrelį ar bažnyčią, ir pagaliau tarp tų žmonių pasijusite gerai, taip, lyg jau senai pažinotumėte tuos žmones, lyg esate ten, kur ir turėtumėte būti.

Išlaisvinkit savo charizmą. Tai nepaprasta maginė energija, kuri skatina kitus jus mėgti. Charizma  – tai dovana, kurią turime kiekvienas, bet ne visi esame ją išlaisvinę ir patobulinę. Kiekvienas gali atskleisti savo charizmą atskleisdami savo asmeninę vidinę šviesą ir ja pasidalindami su kitais. Pozityvi energija gali įtakoti kitus ir pakeisti pasaulį.

Spalis jaučiams – bendravimo laikotarpis. Skirkite savo laiką šeimai, draugams. Dalyvaukite šventėse, vestuvėse, gimtadieniuose ar vakarėliuose, nevenkite jų, kad ir kaip kartais norisi ramybės ar vienatvės. Turite puikią galimybę atgaivinti senus santykius, draugystes, susitikti su senai nematytais giminaičiais.

Taroskopai: Trys taurės
Taroskopai: 2018 spalis - Keturi kalavijai

DVYNIAI

Keturi kalavijai. Gal atėjo laikas pailsėti? Viskas, atodo, sustojo. Darbai, kuriuos reikia pabaigti, taip ir lieka nepabaigti. Tikslai nepasiekti, planai neįgyvendinti. Bet dėl to tikrai nereikėtų pergyventi, nes tai jūsų ramybės laikotarpis. Jums turbūt visiškai nesinorės leisti laiko su kitais, geriau dažniau pavaikščioti į jogos užsiėmimus ar tiesiog pamedituoti. Tad sustokite ir pasirūpinkite savimi. Jums reikia atgauti jėgas, tiek fizines, tiek emocines. Žinoma, tų tokių atsiribojimo priežasčių gali būti daug ir įvairių. Gal būt jūs atsigaunate po operacijos, o gal po nepavykusių santykių, po netekties. Tiesiog skirkite tam laiko, nes kartais atsigauti po aštuonių valandų miego tikrai neįmanoma.

Gali būti tokių momentų, kai baimės, stresas ir nuovargis paims viršų ir jausitės taip, lyg atėjo pasaulio pabaiga. Tačiau ne viskas taip blogai kaip gali pasirodyti iš pirmo žvilgsnio. Tiesiog turite suprasti, kad tai jūs patys į save įsileidžiate visą negatyvumą ir leidžiate jam jus užkariauti. Atsipalaiduokite, pailsėkite, susidėliokite savo mintis į stalčiukus, apsvarstykite visą savo situaciją šaltu protu. Jei visas savo baimes bent laikinai nustumsite į šoną ir logiškai apsvarstysite tolimesnius žingsnius, viskas atsistos į savo vietas.

VĖŽYS

Septynios taurės. Jūsų dėmesys nukrypo į kitus dalykus. Vietoje to, kad susikoncentruotumėte ties tikrai svarbiais projektais, jūs užsisvajojote. Tai kas atrodo daug įdomiau, linksmiau ar naudingiau dažnai pavirsta visiškai nieko vertais dalykais. Tad kodėl gi toks didelis noras viską mesti ir pradėti kažką naujo ir net gerai neapgalvoto? Atidėkite iliuzijas ir svajones į šalį, grįžkite į tiesų kelią – taip jūs greičiau pasieksite norimą tikslą.

Gali būti, kad prieš jus atsivers keletas naujų galimybių ir pasirinkimų. Ir visi jie bus tikrai viliojantys. Tačiau visi pasiūlymai turi laiko limitą, tad sprendimus gali tekti priimti greitai. Kad ir kokie greiti tie sprendimai, nereikėtų jų priimti gerai visko neapgalvojus. Atkreipkite dėmesį ir į žmones, kurie puls dalinti jums patarimus. Kiekvienas iš jų, greičiausiai, turės naudos sau, jei tuo patarimu pasinaudosite. Tad pirmiausia žiūrėkite savęs. Įsiklausyti į patarimus verta, bet tikrai nereikėtų aklais jais pasinaudoti.

Ir nors dabar tikrai ne laikas priimti gyvenimiškai svarbius sprendimus, tačiau turite puikią galimybę į viską pažvelgti kūrybingiau ir apgalvoti tas tikrai begalines ateities galimybes, jei padarysite vienus ar kitus pasirinkimus. Taip sakant, neskubėkite pasirinkdami, kad ir kaip gerai viskas atrodo. Geriau pagalvokite kaip tai tikrai galėtų teigiamai paveikti jūsų ateitį.

LIŪTAS

Stiprybė. Panašu, kad pradedi suprasti kaip suvaldyti ir valdyti pasaulį aplink save. Tačiau tu nestatai savęs aukščiau nei visi kiti. Supratai, kad norint kažko gyvenime pasiekti yra labai svarbu išklausyti kitą ir bendradarbiauti. Vienas lauke – ne karys. Sugebėjimas valdyti savo emocijas ir vidinį žvėrį suteiks tau dideles galimybes. Jums pakaks vidinės jėgos, kad įveiktumėte visas kliūtis ir negandas, kurios iškils jūsų kelyje. Nesvarbu, kurioje gyvenimo srityje tos kliūtys iškilo – darbe, šeimoje ar finansuose.

Beje, galbūt laikas būtų pagalvoti ir apie savo fizinę sveikatą? Na, sporto salė ar bet kokia kita aktyvi veikla tikrai duos naudos. Sveikame kūne sveika siela. Taip kad padidinkit savo fizinę veiklą ir pasirūpinkit sveika mityba.

Būkit tvirti savo pasirinkimuose, nepasiduokit įkalbinėjimams, jei su jais nesutinkate.

MERGELĖ

Taurių princas. Panašu, kad galvoje turite daug idėjų, naujų minčių, fantazijų ir svajonių, tik kažkodėl visiškai ties tuo nedirbat. Visa tai taip ir lieka neįgyvendinta, ir „nepaleista į gyvenimą”. Kodėl? Arba jūs nežinote nuo ko pradėti ir kaip tai paversti realybe, arba jūsų valia per silpna ir jūs dar nepasiruošę visoms šioms naujovėms. Tačiau turite suprasti, kad vien svajoti nepakanka, reikia ir kažką dėl tų svajonių padaryti, kad jos pagaliau įgautų realų pavidalą. Gal jūs ir paprieštarausit, gal ir toliau bandysit save apgauti, kad judat pirmyn, tačiau pažvelkit tiesai į akis – jūs stovite vietoje. Jei taip ir toliau, tai gyvenime taip nieko ir neturėsite.

Korta nėra bloga ir tikrai nesako, kad jums nieko nesigaus. Priešingai! Korta bando jums pasakyti, kad atėjo laikas veikti. Kai tik išdrįsite žengti pirmuosius žingsnius, pamatysite, kaip viskas po truputį susidėlios į savas vietas, o svajonės įgaus realų potencialą. Jūs galite pasiekti viską ko norite. Viską! Tačiau turite užsispirti, turite visa širdimi atsiduoti savo tikslui. Turite neapleisti to ne tik keletą dienų, bet ir savaičių, mėnesių ar net metų.

Be to, šis laikas labai tinkamas romantikai ir santykių atgaivinimui. Nevenkite meilių žodžių ar smulkių dovanėlių, gėlių. Smulkmenos ne tik pakelia nuotaiką, bet iš jų susideda mūsų gyvenimas.

Taroskopai: 2018 spalis - Taurių princas

SVARSTYKLĖS

Apversti Šeši diskai. Jūs visiškai nepastebite galimybių, kurios šalia. Toks įspūdis, kad savanoriškai užsirišote raištį ant akių ir nutarėte viską ignoruoti. Ypač kitų žmonių pagalbą, kai jos jums tikrai reikia. Kad ir kokie mes stiprūs, visiems kartais reikia pagalbos, nes patys visko padaryti tikrai nesugebėsime. Nebūkite per daug išdidūs priimti kitų pagalbą ar jos paprašyti, jei reikia.

Taip pat nereikėtų nuolat tikėtis, kad kiti kažkaip atsidėkos jums už suteiktą pagalbą. Kartais žmonės, kuriems jūs padėjote, tiesiog nesuvokia, kad turi grąžinti skolą. O gal neturi galimybių tą padaryti. Kažkam jūs galite tapti angelu, kuris išgelbėjo gyvybę (tiesiogine ar perkeltine prasme), tad turėkite orumo nereikalauti, kad jums atsimokėtų tuo pačiu. Galbūt dabar ne laikas tik imti? Galbūt dabar laikas dalintis? Dalintis savo energija, laiku, gal ir finansais, jei tai įmanoma, galiausiai, net jūsų pakištas paguodos petys gali būti kažkam didžiausia dovana ir ramstis.

SKORPIONAS

Mylimieji. Ši korta beveik visada atkreipia mūsų dėmesį į partnerystę, ir nebūtinai romantinę. Tai gali būti verslo partnerystė, draugystė, šeima… Iš kitos pusės – tai ir pasirinkimo problema, kai stovime prieš dvi galimybes ir širdis sako vieną, o protas – kitą. Tačiau ši korta labiau akcentuoja tai, jog turėtumėte sekti paskui savo širdį. Yra toks posakis, kad žmones veikti skatina baimė arba meilė. Jei turite galimybę rinktis, rinkitės meilės skatinamus veiksmus.

Žinoma, tai ir meilės korta. Ir meilė kitiems pirmiausia prasideda nuo meilės sau. Ar tikrai mylite savo tikrąjį Aš? Ar tikrai galite visiškai atsiverti ir būti sąžiningi su pačiais savimi? Raskite harmoniją, balansą savyje, nes kai to netenkame, tampame pikti ir viskuo nepatenkinti. Ieškokite angelo savyje, nebijokite lįsti gylyn, jei reikia, kad save pažintumėte ir pamiltumėte tokiais, kokie esate.

Taroskopai: 2018 spalis - Mylimieji
Taroskopai: 2018 spalis - Kalavijų tūzas

ŠAULYS

Kalavijų tūzas. Jūsų laukia nauja pradžia, naujas etapas, naujos galimybės net keliose skirtingose srityse. Kas įdomiausia, tai kad ši nauja pradžia gali prasidėti nuo staigaus seno gyvenimo atsisakymo – lyg kardu nukirsta. Galbūt teks atsisakyti yrančių santykių, pabodusio darbo… Kaip sakoma, nėra to blogo, kas neišeitų į gerą.

Ši korta skatina nebijoti žengti staigius, tačiau gerai apmąstytus žingsnius. Jei jau apsisprendėte, tai belieka tik eiti pirmyn. Nemindžikiuoti ir nesidairyti atgal, tik pirmyn! Kad ir kaip baisu, visvien eikit tik pirmyn! Jūs puikiai žinote ką ir kaip turite padaryti. Sunkiausia dalis – pradėti. Tad pradėkite dabar.

Tad, kaip jau supratote, dabar pats laikas paimti viską į savo rankas. Jūs esate savo gyvenimo Karalienė ar Karalius, tad turite elgtis atitinkamai. Užteks gyventi vakar diena ar praėjusiais gerais laikais. Nereikia bijoti to, kas laukia ateityje. Veikite dabar, kad vėliau galėtumėte savimi didžiuotis!

OŽIARAGIS

Apverstas Diskų princas. Ši korta sako, kad dabar būtų pats laikas susikoncentruoti ties darbu. Jei norite, kad jums sektųsi, turite susiimti ir elgtis kaip suaugęs žmogus. Galbūt viskam, kas dabar vyksta jūsų gyvenime, jaučiatės abejingu ir net, sakyčiau, visiškai nesuinteresuotu savo paties gyvenimu, aplinka ir jus supančiais žmonėmis? Turite suprasti, kad visa tai pakeisti galite tik jūs patys. Visas šis nuobodulys ir nepasitenkinimas kyla iš baimės – nežinomybės baimė, ateities baimė, nes nežinome, kas mūsų laukia. Ši baimė, visų pirma, susijusi su tuo, kad nepasitikime savimi, savo sugebėjimais, o tik po to su tuo, kad nepasitikime ir savo aplinka.

Įsiklausykite į savo baimės balsą, nes labai dažnai tas balsas turi ką pasakyti. Ir ne šiaip kažką pasakyti, o kažką labai svarbaus apie jus pačius. Baimė visada turi priežastį, tad laikas tą priežastį išsiaiškinti. Nebijokite, kad praeities nesėkmės pasikartos. Svarbiausia, nedaryti tų pačių klaidų. Nereikia iš anksto nusistatyti, kad nepavyks, tiesiog padarykite tai, ką turite padaryti. Pažvelkite į viską praktiškai. Ir apsišarvokite kantrybe, jos jums prireiks labiausiai. Dabar ne laikas viską mesti. Kas buvo anksčiau ir kas gali būti vėliau – tai neturėtų jūsų jaudinti. DABAR turite būti stiprūs, turite veikti DABAR. Jums tereikia suvokti, kad ne viskas pavyks iš karto, viskam reikia laiko, noro ir pastangų. Žinoma, gali ir nepavykti, bet jei nepabandysite, tai taip ir nesužinosite. Laikas veikti!

Taroskopai: 2018 spalis - apverstas Diskų princas
Taroskopai: 2018 spalis - apversta Imperatorė

VANDENIS

Apversta Imperatorė. Visi mes turime tiek vyrišką, tiek moterišką puses. Ką gi, jūsų moteriška pusė yra visiškai užguita ir nuvertinta. Ir visai nesvarbu, kokie gyvenimo rūpesčiai dabar jums atrodo svarbiausi – meilė, pinigai, darbas ar pan. – dabar svarbiausia pasidomėti savo moteriška puse, kas gi su ja negerai? Kaip ji jaučiasi? Kodėl ji taip jaučiasi? Ką galite padaryti, kad viskas vėl stotų į vietas?

Galbūt reikėtų skirti laiko ir pabūti gamtoje, prie ežero, upės, laukuose ar miškuose, kur galėtumėte pajusti tikrą gamtos ir žvėrių skleidžiamą energiją ir vibracijas. Pasidžiaukite medžių ir gėlių grožiu. O gal verta būtų aplankyti meno muziejų, galeriją, kurioje būtų daugiau romantiškojo ir raminančio, tuo pačiu įkvepiančio meno. Atkreipkite dėmesį į spalvas, formas, potepius. Turite gyvūną? Skirkite jam laiko. Stebėkite savo jausmus, kai jūsų mylimas gyvūnas atsako į jūsų parodytą dėmesį ir meilę.

Pažvelkite į savo prioritetus ir laukiančius projektus kaip į savo vaikus. Jiems reikia jūsų dėmesio, meilės, nuoseklumo ir disciplinos, kad viskas pavyktų. Gyvenime ir aplink mus ir taip pakanka vyriškos energijos… Pasirūpinkite savo vidine moteriška dalimi ir jos poreikiais, kad vėl atgautumėte balansą ir gyvenimo džiaugsmą.

ŽUVYS

Apversta Kalavjų princesė. Gyvenime į viską žvelgti paprastai ir per daug niekuo nesirūpinti – tai viena, tačiau neprisiimti atsakomybės už padarytas klaidas ar suteiktą skausmą – tai visai kas kita. Gal jūs ir vadinate tai plaukimu pasroviui, bet greičiausiai, kad likęs pasaulis jūsų veiksmus vadina neatsakingumu. Nusisukti nuo problemos ir tikėtis, kad ji išsispręs savaime – tiesiog kvaila. Daug protingiau būtų pagalvoti apie tai, kad tavo problemos ir klaidos tikrai nėra didžiausios pasaulyje, ir kad viską galima išspręsti. Sprendimas tikrai visada yra. Reikia tik noro tą sprendimą rasti.

Turite suvokti, kad neįmanoma, tiesiog neįmanoma suplanuoti visko. Žmogus planuoja, dievas juokiasi. Ar ne taip dabar jaučatės? Bet juk tai ne pasaulio pabaiga ir tikrai nereikia savęs už tai kaltinti ir žlugdyti. Išnagrinėkite kilusias problemas žingsnis po žingsnio, neskubant ir ramiai. Kaip ir sakiau, sprendimą visada galima rasti.

Būkite atsargūs kaip ir ką sakote. Gal jūs to ir nejaučiate, tačiau jūsų žodžiai dabar gali būti kaip nenusakomas vėjas. Ar jis šiltas ir malonus kaip vasaros vėjelis? Ar jis šaltas ir atšiaurus kaip žiemos šiaurys? Jūs patys galite pasirinkti savo intonaciją. Ar verta prisidėti prie kandaus pasaulio? O gal geriau įnešti pozityvios energijos į savo gyvenimą?

Taroskopai: 2018 spalis