Taro kortų dėlionė: MĖNULIO PILNATIS

Tau tikrai nėra būtina laukti tam tikros Mėnulio fazės, kad galėtum pasitarti su Taro  kortomis. Tačiau kartais skirtingos Mėnulio fazės yra tiesiog labiau tinkamos tam tikroms dėlionėms, kai viskas būna daug aiškiau, o atsakymai labiau į temą. Pavyzdžiui, jaunas Mėnulis puikiai tinka, kai mąstoma apie naują projektą, naują pradžią. Priešpilnis puikiai tiks tuomet, kai norime geriau suvokti save ir tai, kas šiuo metu vyksta mūsų gyvenime.

Pilnatis, kuri tradiciškai skaičiuojama tris dienos iki ir trys dienos po tikrosios pilnaties – puikus laikas nusistatyti tikslus ir pasiklausti ką turėtumėte padaryti DABAR, kad ateityje būtų lengviau tuos užsibrėžtus tikslus pasiekti. Pilnatis taip pat puikus laikotarpis, kai klausimai liečia asmeninį augimą ir tobulėjimą, nes šiuo metu yra sustiprėjusi intuicija.

Šios Mėnulio pilnaties dėlionės tiklas – pasinaudoti ta sustiprėjusia intuicija, ypač, kai norime atskleisti kažkokias paslėptas kliūtis, kurios stabdo mus nuo tikslų įgyvendinimo.

Mėnulio pilnaties dėlionė: žingsnis po žingsnio

Mėnulio pilnatis
Kad iš šios dėlionės išspaustum kuo daugiausia naudos, išbandyk ją per pačią pilnatį, naktį, kai Mėnulio įtaka yra didžiausia. Susikoncentruok, kai maišai kortas ir kreipk dėmesį į savo intuiciją, kai kortas dėlioji ant stalo. Gal tau kils noras vietoje vienos kortos į tam tikrą poziciją ištraukti dvi ar net tris. Pasitikėk savo intuicija, juk ji dabar bujoja. Jei jauti/žinai, kad taip yra teisinga, tai taip ir daryk, nebūtina laikytis tikslios schemos. Kortas skaityk iš eilės, po vieną, ta tvarka, kuria jas išdėliojai, bet būtinai atkreipk dėmesį į tai, kaip jos viena kitą įtakoja, kokie jų ryšiai.

Pirmoji pozicija: KUR DABAR ESI

Ši korta parodo tą tavo gyvenimo tašką, kuriame atsidūrei. Atidžiai išsinagrinėk pateiktą informaciją apie paslėptas kliūtis ir sroves, kurių sąmoningai galbūt ir nesuvoki. Kartais mes esame įsitikinę, kad esame ten, kur iš tiesų mūsų nėra ir net nekvepia.

Antroji pozicija: KUO TU ESI

Ši pozicija parodo, kokį save rodai viešai, pasauliui ir tikrą savo santykių su kitais prigimtį (priklausomai nuo klausimo). Į šią kortą žiūrėk taip, lyg ji atskleistų tau tuos momentus, kurie galbūt sukelia įtampą tarp šių dviejų aspektų – tavęs, t.y. viešo asmens ir tavo vidinio asmens. Ką turėtum padaryti, kad šios dvi tavo pusės susilietų į vieną harmoningą asmenybę?

Trečioji pozicija: KLIŪTYS TAVO KELYJE

Ši pozicija turėtų atskleisti tai, kas blokuoja tave nuo užsibrėžtų tikslų, ar stabdo nuo savo ketinimų realizavimo. Ši korta gali tiesiog patvirtinti ir tai, ką jau žinai, bet gali ir įnešti aiškumo, apšviesti tas pasislėpusias jėgas, kurių net neįtari esant. Tai gali būti tiek fizinės, materialios kliūtys, tiek nematerialios kaip emocijos ar elgesys.

Ketvirtoji pozicija: KĄ TURI PADARYTI IŠORĖJE

Ši korta padės tau suprasti, ką turi padaryti, kad kliūtys būtų nugalėtos. Ji kalba apie materialius dalykus ir realius fizinius veiksmus, o ne emocines ar psichologines korekcijas.

Penktoji pozicija: KĄ TURI PADARYTI VIDUJE

Tai apie tavo vidinį pasaulį. Ji kalba apie problemas, su kuriomis turėtum susitvarkyti pirmiausia, nes tik tada bus įmanoma įgyvenditi tikslus. Tai gali reikšti, kad teks pakeisti elgesį, galbūt permąstyti motyvaciją, o gal tiesiog pakeisti savo lūkesčius, tikslus, kurie nebeturi prasmės.

Šeštoji pozicija: KO GALI IŠMOKTI IŠ KITŲ

Kai esame tvirtai susikoncentravę ties kažkokiu konkrečiu savo tikslu, pasitaiko, kad pražiopsome akivaizdžius dalykus. Ši korta parodo, ko galime išmokti iš mus supančio pasaulio ir kitų žmonių, kas pagreitins norimą rezultatą. Šiai kortai skirk didesnę dalį savo dėmesio, o ypač, kaip ji bendrauja su kortomis, kurios yra 4 ir 5 pozicijose. Gyvenimo pamokos labai svarbios.

Septintoji pozicija: REZULTATAS

Savaime suprantama, kad ši korta parodo mums tikėtiną rezultatą, ypač, jei į viską pažvelgsi giliau ir pasinaudosi kortų patarimais. Nežiūrėk į kortą paviršutinškai. Žiūrėk giliau ir apmąstyk smulkesnes pasekmes, kurios gali laukti, jei pasielgsi vienaip ar kitaip. Dažnai būna taip, kad tai, kur tikimės atsirasti pabaigoje labai skiriasi nuo to, ką iš tikrųjų įsivaizdavome ir tikėjomės, ar kur turėjome atsirasti. Tad žvelk giliau ir gerai išsinagrinėk šias tikimybes.

Ar būtina šią dėlionę naudoti tik per pilnatį?

Žinoma, kad ne. Jei turi rūpimą klausimą ar kankinančią problemą, tai patarimo prašymas tinka bet kuriuo momentu, o ši Mėnulio pilnaties dėlionė gali pagelbėti ir įnešti kiek aiškumo bei pilnaties jėgos, energijos į tavo gyvenimą. Tačiau, jei šis skaitymas – dalis proceso link tolimo tikslo, arba jei tau reikia gilesnio emocinio ar dvasinio patarimo, tuomet turi apsvarstyti ir tai, kad tikroji pilnatis visgi bus palankiausias laikas.

Sėkmės!

Reikia pagalbos? Domina problemų sprendimų klausimai? Santykiai, darbas, karjera, dvasinis tobulėjimas, ar bet kuri kita jus dominanti tema…

Užsukite į Taro kortų konsultacijų užsakymų puslapį ir išsirinkite sau tinkamą Taro apžvalgą. Tiek trumpa, tiek plati – bet kuri apžvalga gali būti pritaikyta jūsų poreikiams.