Taroskopai kiekvienam zodiako ženklui:

2020 metų gruodis

Taroskopai – tai Taro kortų prognozės kiekvienam zodiako ženklui. Primenu, kad tai tik bendra mėnesio apžvalga ir net ne apžvalga, o vyraujančios mėnesio nuotaikos. Kai kurios kortos tikrai jus užkabins, o kai kurios ne. Jei atsitiko taip, kad jums teko daugiau neigiamos energijos, pasinaudokite tuo kaip perspėjimu. Bet kuriuo atveju, tai pramoginė rubrika, tad su pateikta žemiau informacija galite pasielgti kaip jums patiems norisi.

Jei norite užsisakyti išsamią ir asmeninę apžvalgą, galite tai padaryti Konsultacijų puslapyje.

2020 gruodžio mėnesio nuotaikoms buvo panaudota Radiant Rider-Waite Tarot.

Taroskopai: 2020 metų gruodis

Taroskopai. Apverstas Bokštas

AVINAS

Apverstos Septynios taurės. Užteks svajoti, laikas pradėti veikti. Dabar tas laikotarpis, kai praktiniai veiksmai turės daugiau įtakos jūsų fantazijų ir svajonių išsipildymui. Jūs jau viską kuo puikiausiai susidėliojote į lentynas. Sprendimas toks akivaizdus ir prieš pat jūsų nosį, kad net keista, jog vis dar kažko delsiate. Ko gi laukiate?

Pradėkite nuo paprasto sąrašo „Ką turiu padaryti”. Nepasididžiuokite ir kreipkitės patarimo į žinančius atsakymus į jums kylančius klausimus. Tai kažkas panašaus į tokią situaciją, kai norite išsikepti tortą. Tam, kad tai padarytumėte, jums reikia išlipti iš lovos, susirasti receptą, susidaryti reikalingų produktų sąrašą, įsigijus juos, tinkamai sumaišyti su gilia meile ir atsidavimu, pašauti į orkaitę ir apsišarvuoti kantrybe, kol tortas kepa. Taip ir gyvenime: jei nori pasiekti tikslą (išsikepti tortą), reikia įdėti pastangų.

Patarimas: Laikas grįžti į realybę ir pažvelgti į daiktus, žmones bei pasaulį be rožinių akinių ant nosies. Prieš akis gali laukti sunkus prabudimas.

JAUTIS

Keturi kalavijai. Gal atėjo laikas pailsėti? Viskas, atrodo, sustojo. Darbai, kuriuos reikia pabaigti, taip ir lieka nepabaigti. Tikslai nepasiekti, planai neįgyvendinti. Bet dėl to tikrai nereikėtų pergyventi, nes tai jūsų ramybės laikotarpis. Jums turbūt visiškai nesinorės leisti laiko su kitais, geriau dažniau pavaikščioti į jogos užsiėmimus ar tiesiog pamedituoti. Tad sustokite ir pasirūpinkite savimi. Jums reikia atgauti jėgas, tiek fizines, tiek emocines. Žinoma, tų tokių atsiribojimo priežasčių gali būti daug ir įvairių. Galbūt jūs atsigaunate po operacijos, o gal po nepavykusių santykių, po netekties. Tiesiog skirkite tam laiko, nes kartais atsigauti po aštuonių valandų miego tikrai neįmanoma.

Gali būti tokių momentų, kai baimės, stresas ir nuovargis paims viršų ir jausitės taip, lyg atėjo pasaulio pabaiga. Tačiau ne viskas taip blogai kaip gali pasirodyti iš pirmo žvilgsnio. Tiesiog turite suprasti, kad tai jūs patys į save įsileidžiate visą negatyvumą ir leidžiate jam jus užkariauti. Atsipalaiduokite, pailsėkite, susidėliokite savo mintis į stalčiukus, apsvarstykite visą savo situaciją šaltu protu.

Patarimas: Jei visas savo baimes bent laikinai nustumsite į šoną ir logiškai apsvarstysite tolimesnius žingsnius, viskas atsistos į savo vietas.

Keturi kalavijai
Penki kalavijai

DVYNIAI

Penki kalavijai. Įstūmėte save į tokią poziciją, kuria tikrai nėra ko didžiuotis. Panašu, kad kažką stipriai nuvylėte. Ši korta – tai ir vilties šviesulys, ir rimtas perspėjimas. Situacija, kurioje dabar esate ir kuri labiau kontroliuoja jus, nei jūs ją, pamažu bus sugriauta. Kokiu būdu? Jūsų poreikis būti nepriklausomu ir teisingu nugalės.

Jei šiuo metu jums viskas sekasi ir valdote savo gyvenimą bei kylančias bėdas, tuomet reiktų pasirūpinti, kad ir ateityje elgtumėtės sąžiningai. Kitu atveju viskas labai paprasta – skandalai lygioje vietoje, skandalai, kurie pagarsins jūsų neigiamas savybes ypač tuomet, kai to mažiausiai tikitės. Ko pasekoje – didelė žala reputacijai.

Jei kažko siekiate, geriau pasinaudokite savo išradingumu, o ne apgaule. Pasinagrinėkit savo galimybes bei variantus, imkitės darbo ir būkit labiau strategiški nei pasyvūs.

Patarimas: Kartais konfliktai yra tiesiog būtini, kad susidariusi ir jau pabodusi situacija pradėtų rutuliotis. Nebijokit tą būtiną konfliktą sukelti, tačiau gerai pagalvokit, ar būtent ši situacija reikalauja tokių priemonių.

VĖŽYS

Dešimt lazdų. Turbūt jaučiatės taip, lyg ant kupros nešate viso pasaulio bėdas. Ką gi, pats laikas sustoti ir gerai permąstyti ar tikrai nėra galimybės tą nešulį palengvint (tiek tiesiogine, tiek perkeltine prasme). Ypač tai liečia emocijas. Jei gerai permąstysite emocijas, kurias nešate su savimi, pastebėsite, kad kai kurios iš jų net ne jums priklauso, o yra kažkieno kito. Gal draugo, gal vyro, žmonos ar išvis svetimų žmonių. Pats laikas save nuraminti, nesistenkite padaryti visko patys. Esate pervargę, sunkiai dirbote (tiek asmeniniame gyvenime, tiek profesionaliame), ir dabar pats laikas padaryti pertraukėlę. Pasinaudokite ja.

Darbe nebijokite paprašyti pagalbos, jei sunku, ar užduoti klausimus, jei kas neaišku. Neapsiimkite naujų darbų, kol nesusitvarkėte su senaisiais.

Patarimas: Galbūt dabar ir atrodo, jog visko per daug ir daugiau nebegali… Bet tu stiprus! Tu gali! Liko visai nedaug!

taroskopai
taroskopai

LIŪTAS

Apverstas Mėnulis. Įvykiai, žmonės, situacijos – viskas atrodo labai painu. Labai svarbu perlaukti šį periodą, neskubėkite ir nesistenkite skubinti įvykių ar žmonių, kol jie patys nėra pasiruošę. Šią savaitę jūsų intuicija, nuojauta bus pakilėta iki aukštumų, tad labai svarbu, kad pasitikėtumėte savo vidiniu balsu net ir tuomet, kai visiškai neturite supratimo iš kur tai ir kodėl. Tačiau nepamirškite ir to, kad kadangi aplinkui bus kažkokio miglotumo, tai ir tas miglotas situacijas bus dar sunkiau suvokti ir įvertinti. Neskubėkite daryti išvadų ar kaltinti aplinkinių.

Jei laukiate kažkokio jums svarbaus atsakymo iš kito žmogaus, nusiteikite, kad teks dar palaukti. Išlikite kantrūs.

Patarimas: Jūsų baimės gali būti pagrįstos. Iliuzijos jau nebe iliuzijos, o faktas. O tai reiškia, kad laikas nusiimti rožinius akinius ir patikėti, kad tai, ką matote, iš tiesų gali būti tikra.

MERGELĖ

Apversta Stiprybė. Šį mėnesį galite jaustis išsekę ir jums labai reikės pasikrauti naujos energijos. Nepamirškit, kad mūsų stiprybė kyla iš mūsų vidaus. Tad padarykit pauzę ir pailsėkit, atgaukit jėgas. Net jei jaučiatės nusilpę ar pervargę, tai tikrai nereiškia, kad esate visiškai neveiksnūs – jūsų viduje gausu energijos šaltinių, reikia tik rasti būdą jų pasisemti.

Taip pat gali sušlubuoti pasitikėjimas savimi ir savo sugebėjimu nugalėti kliūtis. Gali atrodyti, kad pagelbės kiti, tačiau tik JŪS galite rasti savo jėgų šaltinį, tą savo dalį, kuri yra arši ir galinga!

Ši korta taip pat siūlo pradėti vertinti tai, ką jau turite. Žinoma, kiekvienas mes norime daugiau: daugiau sveikatos, daugiau pinigų, daugiau sėkmės, daugiau… na, tiesiog, daugiau visko. Sugebėjimas vertinti tai, ką jau dabar turite, ką pasiekėte, gali atverti didesniems dalykams.

Patarimas: Kartais verta tiesiog pasitraukti. Pasiduoti. Ir tai nebūtinai kažkas neigiamo. Kartais tiesiog turime pažvelgti neįmanomai situacijai į akis, nusispjauti, apsisukti ir sumaniai pasitraukti.

Apversta Stiprybė
taroskopai

SVARSTYKLĖS

Keturios taurės. Suvokimas, kad pasaulis nesisuka tik aplink jus, kad be jūsų super asmenybės yra ir daugiau išskirtinių žmonių – tai bus tikrai didelis žingsnis. Ir visgi, didžiausia bėda šiuo laikotarpiu – tai nusivylimas ir nepasitenkinimas visais ir viskuo, tame tarpe ir savimi. Tai nuobodulys ir tiesiog nežinojimas ko norit iš tikrųjų. Didesnę laiko dalį praleidžiate stebėdami žmones (gyvai ar soc. tinkluose) ir galvodami, kad ir jūs norėtumėte to, ką turi jie. Vis giliau ir giliau lendate į palyginimų srautą: ir aš noriu nukeliauti kur Marytė buvo; ir aš noriu tokio remonto kaip Petras pasidarė.

Ir aplink sukasi tik tas noriu noriu noriu, bet ar bent pirštą pajudinot, kad kažką turėtumėte? Jei suvokėte, kad esate būtent tokioje situacijoje, kai pavydas baigia negyvai užgraužt, tuomet panaudokit tą prastą pavydo energiją geriems darbams, o ne blogiems. Panaudokit savo pavydą kaip stimulą siekti to, ko norite, ko širdis trokšta. Viskas labai paprasta. Pavydu, kad Martynas turi gerą darbą? Ką gi, gal laikas pradėti medžioklę ir susirasti savo svajonių darbą? Pavydi Onutei, kad ta ištekėjo? Tai nustok susitikinėti su visokiais asilais ir paieškok sau normalaus vyruko. Tiesiog nustokite žliumbti, kad kiti gyvena geriau, ir pradėkite siekti to, kad ir jūs geriau gyventumėte. Juk viskas tik nuo jūsų priklauso.

Patarimas: Ne visada kaimyno žolė žalesnė, tiesiog jis džiaugiasi tuo, ką turi. Pats laikas ir jums būtų pradėti džiaugtis tuo, ką turite. O jei norite kažko daugiau, tai nesėdėkit rankas sudėję, o veikti pradėkit.

SKORPIONAS

Likimo ratas. Nuolatinis judėjimas ir transformacija. Sekite paskui savo sėkmę ir likimą, kad ir kur jis nuvestų. Nes esmė ne tame, geri dalykai mūsų laukia ar blogi, bet tame, kaip mes su visu tuo susitvarkome, kaip sudėliojame savo gyvenimus, kad didieji pasikeitimai mūsų nežeistų, neįtakotų mūsų meilės, darbo ar sveikatos, arba atvirkščiai – kaip išspausti iš viso to kuo daugiau naudos. Būkite atsargūs, atkreipkite dėmesį į mažas gyvenimo teikiamas smulkmenas, iš kurių mūsų džiaugsmai susideda. Visas grožis slepiasi detalėse…

Leiskitės plukdomi pasroviui. Ir nors tikėjimas, kad viskas pagaliau susitvarkys ir bus gerai, jums neįprastas ir nėra lengvai įkandamas, bet būtent taip turėtumėte jaustis, jei norit, kad mėnuo būtų malonus. Truputį atsiribokite nuo ateinančių metų planų, padėkite užrašinę į šoną ir tiesiog iš širdies pasimėgaukite gyvenimu.

Patarimas: Siekite permainų! Būkite drąsūs ir imkitės iniciatyvos. Susikurkite savo laimę!

Likimo ratas
Keturios lazdos

ŠAULYS

Keturios lazdos. Viena iš šios kortos reikšmių – tai kad Jūsų laukia smagi šventė. Gal koks linksmas vakarėlis, o gal būsit pakviesti į artimo žmogaus vestuves? Bet kuriuo atveju, šventė bus geresnė nei tikitės. Na, laikas parodys :)

Verslas seksis irgi visai neblogai, tiek patys būsite patenkinti savo pasiekimais, tiek kiti jus įvertins palankiai.

Ir nors korta pati iš savęs yra labai palanki, tačiau ji perspėja, kad per daug neatsipalaiduotumėte, nes viskas dar tik kūrimo stadijoje ir dabar dar tikrai ne laikas visiškai užsnūsti ant laurų. Tad džiaukitės gyvenimu, bet ir atsakomybių neapleiskite.

Šis mėnuo palankus atsinaujinimams. Galbūt verta pamąstyti apie remontą, kad ir mini. O gal kokį naują baldą būtų verta įsigyti. Tai taip pat puikus laikas atnaujinti pamirštus ryšius su šeima ar draugais, ir tam tikrai nebūtina ieškoti progos ir priežasties. Pasikvieskit juos vakarienei bei gerai praleiskit laiką.

Patarimas: Ir toliau tęskite pradėtus darbus bei projektus, be baimės judėkit pirmyn. Tikslas jau nebetoli!

OŽIARAGIS

Šeši kalavijai. Puikus laikas bet kokio tipo kelionėms. Deja, bet susidariusi situacija pasaulyje atima iš mūsų galimybę keliauti kažkur toliau. Visgi, Lietuva taip pat labai gražus kraštas ir aš tikiu, kad tikrai rastumėte ką aplankyti. Bet koks, net ir trumpalaikis, aplinkos pakeitimas gali būti naudingas. Ir tai nebūtinai turi kainuoti didelius pinigus.

Tačiau tai gali būti ir metaforinė kelionė, pasikeitimas. Dažniausiai tai pasikeitimai į gerą, nesvarbu, apie vidines ar apie išorines problemas kalbame. Skirkite laiko apmąstymui: kur ir kokiais norite būti. Iš esmės, tai bet kokio streso ar įtampos sumažėjimas. Gal viskas ir nevyksta tobulai ir taip kaip jūs norite, bet juk tapo kiek lengviau nei prieš kokį mėnesį, ar ne? Tad pasikartosiu, skirkite laiko apmąstymui, kur toliau turėtumėte eiti, koks tolimesnis planas, troškimai…

Patarimas: Judėkite tik pirmyn, nesižvalgykite atgal. Jei reikia, paprašykit pagalbos, jums tikrai nereikia visko išgyventi vieniems. Be to, visai gali būti, kad pagalbos prireiks kažkam kitam. Ištieskit pagalbos ranką!

Šeši kalavijai
taroskopai

VANDENIS

Apverstas Vežimas. Nežinia kodėl, bet tiesiog apsistatysite siena ir patys save blokuosite nuo kažkokių pirmųjų žingsnių. Planą kaip ir turite, bet tiesiog stovėsite vietoje, negalėsite susikoncentruoti, o gal pasuksite ne tuo keliu ir tada tiesiog siekisite kažko kito? O gal viskas tiesiog slys iš rankų? Visko tiesiog per daug? Na, paveikslas aiškus, ar ne? Kažkas nutiks, kas privers jus sustoti ar pasukti kitur. Ar jūsų planai priklauso nuo kitų žmonių? Jei taip, belieka kantriai laukti. Neskubinkit įvykių. Bet kuriuo atveju, šiuo periodu jums belieka gerai apžvelgti ir peržvelgti savo planus, tikslus, savo pačių elgesį, požiūrį ir nusistatymus. Taip pat atkreipkite į šalia esančius žmones ir jų skleidžiamą energiją. Susidėliokite viską į lentynas, tada taps paprasčiau pamatyti kelio pradžią.

Žemiškame plane, jūsų kelionių planai gali vėluoti ar išvis būti atšaukti. Būkite atsargūs kelyje.

Patarimas: Jei jaučiate, kad einate ne tuo keliu, tai tada drąsiai pradėkite žvalgytis naujo. Nėra prasmės eiti keliu, kuris jūsų niekur nenuves.

ŽUVYS

Aštuonios lazdos. Pasikeitimai neišvengiami, tad jums belieka prisisegti saugos diržus ir spėti paskui juos. Nėra kada ilsėtis! Nesistenkite per daug galvoti apie ateitį, naudokitės šia diena, naudokitės kiekviena diena, nes laikas taip greitai prabėga pro šalį… Vėliau gali tekti gailėtis neatliktų darbų, žygdarbių, neištartų žodžių, vėjais paleisto laiko. Svarbu nepasimesti, kai suvoksite, kad nebespėjate paskui įvykius. Sustokite ir skirkite laisvą minutę apmąstymams, ir tik tada priimkite sprendimą.

Gali būti, jog sulauksite svarbių žinių. Gali būti, jog patirsite staigų, bet tuo pačiu ir stabilų bei teigiamą augimą. Tiesiog, būkite kantrūs ir neskubinkite to, kas ir taip vystosi pakankamai greitai.

Ši korta – tai naujų galimybių pranašas. Tad būkite pasiruošę bet kada priimti svarbų, tačiau skubų sprendimą. Kad ir koks jis skubus, visgi verta sustoti ir gerai viską apmąstyti. Išlikite geros nuotaikos ir stebėkite ženklus, jog viskas pagaliau vystosi jūsų naudai.

Patarimas: Susitelkite ties galutiniu tikslu. Nukreipkite savo energiją norimam rezultatui pasiekti.

Aštuonios lazdos

Norite platesnės apžvalgos ar konsultacijos dominančiais klausimais? Apsilankykite jau veikiančiame Taro kortų konsultacijų užsakymų puslapyje.