Taroskopai kiekvienam zodiako ženklui:
2021 metų sausis

Taroskopai – tai Taro kortų prognozės kiekvienam zodiako ženklui. Primenu, kad tai tik bendra mėnesio apžvalga ir net ne apžvalga, o vyraujančios mėnesio nuotaikos. Kai kurios kortos tikrai jus užkabins, o kai kurios ne. Jei atsitiko taip, kad jums teko daugiau neigiamos energijos, pasinaudokite tuo kaip perspėjimu. Bet kuriuo atveju, tai pramoginė rubrika, tad su pateikta žemiau informacija galite pasielgti kaip jums patiems norisi.

Jei norite užsisakyti išsamią ir asmeninę apžvalgą, galite tai padaryti Konsultacijų puslapyje.

2021 sausio mėnesio nuotaikoms buvo panaudota Radiant Rider-Waite Tarot.

Taroskopai: 2021 metų sausis

Taroskopai. Apverstas Bokštas

AVINAS

Taurių riteris. Laikotarpis, kai jausitės įkvėpti meniškai ir dvasiškai pakylėti. Puiku, jei rasite kur tą energiją panaudoti. Liūdna, jei visa tai bus iššvaistyta veltui. Būsite per daug imlūs išoriniam kitų poveikiui, tad gali būti pastebimas ryškus nuotaikų svyravimas. Tiesiog per daug imsite į širdį kitų nuomonę, kuri ne visada sutaps su jūsų pačių tiek nuomone, tiek požiūriu į aplinką apskritai. Ryškūs nuotaikų pakilimai ir kritimai yra beveik neišvengiami šiuo kūrybingu laikotarpiu, kai nuo didelio euforijos jausmo pereinama, prie perdėto jautrumo ar net depresijos. Geriau privengti svarbių sprendimų darymo, nes jie bus labiau paremti laikinų emocijų ir įspūdžių. Nesvarbu, teigiamos tos emocijos ar neigiamos, svarbu tai, kad jos gali būti ne visai teisingos ir perdėtos.

Gyvenkite šiuo momentu, mėgaukitės siūlomais malonumais, kurkite, tačiau nepriimkite visko už gryną pinigą ir nesitikėkite, kad tai tęsis amžinai. Mažiau tikėsitės, lengviau bus pergyventi, jei kelyje kažkas bus netaip. Viskas gali pasirodyti per gerai, kad būtų tiesa ir visiškai nestabilu.

Patarimas: Ieškokite patyrimų, kurie padarytų jus laimingais. Kuo jau ilgą laiką norėjote užsiimti? Dabar būtų pats laikas tai išbandyti.

JAUTIS

Mėnulis. Sausio mėnuo apsups jus iliuzijų rūku. Stenkitės vengti imtis svarbių veiksmų ar sprendimų, kol viskas galutinai nepaaiškės. Ši korta įspėja ir apie galimus pavojus: elkitės atsargiai. Atkreipkite dėmesį į galimus sunkumus, bėdas, priešus ir nenuoširdumą. Neignoruokite mirksinčios raudonos lemputės jūsų galvoje.

Šis mėnuo gali atskleisti ir jūsų pačių baimes. Jų ignoruoti nereikia, bet užleisti joms pirmenybės taip pat nereikėtų, būkite savo paties šeimininkas. Išsinagrinėkite, kas kelia jums tą nerimą? Ar tai reali baimė, ar tik vaizduotės vaisius? Tai taip pat ir mūsų instinktų korta – sek paskui savo nuojautą, ji išves tave iš tamsaus miško… Kad ir kaip ten bebūtų, tačiau didžiausią dėmesį šį mėnesį turite skirti tam, kad atsijotumėte realybę nuo iliuzijų, nes viskas dabar gali pasirodyti kitaip nei yra iš tiesų, o gal tiesiog matote dalykus taip, kaip norite matyti? Būkite atsargūs su baimių ir fantazijų projektavimu, nepamirškit, kad turime būti atsargūs su savo norais ir mintimis.

Patarimas: Tai instinktų korta. Sekite paskui savo intuiciją, pasitikėkite nuojauta – tai pagelbės išbristi iš tamsaus etapo.

Mėnulis
Apversta Žynė

DVYNIAI

Apversta Žynė. Užteks knaisiotis po savo vidinį pasaulį. Laikas apsižvalgyti aplink, susipažinti su naujais žmonėmis ir gyvenimu apskritai. Jei ilgą laiką buvote atsiriboję nuo kitų, tai dabar jau pats laikas „išlįsti lauk”. Užteks slėptis ir slėpti dalykus, kurie turbūt jau ir taip senai paaiškėję. Jei delsiate ir blaškotės nežinodami kokį priimti sprendimą, pasitarkite su žmogumi, kurio nuojauta pasitikite. Tokie pokalbiai gali pagelbėti į situaciją pažvelgti kitu kampu ir galbūt pamatyti tai, ko patiems nepavyksta.

Tiesiog gali būti, jog dabar jums trūksta kažkokios svarbios ir reikiamos informacijos, kad galėtumėte padaryti tikrai teisingus sprendimus. Tad skirkite laiko tos informacijos surinkimui ir tyrimui. Dabar geriau pasikliauti faktais, o ne intuicija, nes pastaroji šiuo metu yra linkusi klysti. Užleiskite vietą logikai, o ne jausmams.

Ir paskutinis dalykas, kuris šį mėnesį gali pakankinti – tai pastovi nuotaikų kaita. Dėl ko taip? Sunku pasakyti. Gal būt todėl, kad jautriai sureagavote į Saturno bei Jupiterio perėjimą į Vandenio ženklą, o gal todėl, kad Marsas bus pakankamai išraiškingas per pavydą, agresiją bei gobšumą.

Patarimas: Nepasiduokite blogoms emocijoms. Viskas laikina. Nebūtina parodyti savo pasyviai agresyvią pusę, kad kažką pasiektumėte ar įrodytumėte. Taip sakant, nesikandžiokit be reikalo.

VĖŽYS

Kalavijų pažas. Jei laukiate kažkokių žinių, naujienų, tai jos greičiausiai jus nuvils ir tikrai nebus tokios, kokių tikitės… Panašu, kad stengiatės per stipriai ir per greitai, kitaip tariant, lipat kitiems ant mazolių. Turėtumėte geriau pasinagrinėti kitų žmonių kūno kalbą bei pamąstyti kaip gerai (ar ne) priimate kitų žmonių konstruktyvią kritiką. Esate pilni energijos, tiek fizinės, tiek dvasinės – panaudokit ją išmintingai. Darbe gali laukti konfliktai ir aršios diskusijos. Būkit atsargūs su sutartimis. Jei esate vieniši, turit suprasti, kad meilė pati į duris nepasibels, tad laikas dažniau išeiti į viešumą, nors susidariusi situacija šalyje ir pasaulyje nelabai sudaro tam sąlygas.

Gali tekti išgirsti nemažai kritikos savo adresu, esmė ta, kad konstruktyvią kritiką reiktų priimti išskėstomis rankomis, o bele kritiką geriau praleisti pro ausis, nes mėnuo visgi įtemptas lyg vat bet kuriuo momentu trūksta tik vieno paskutinio lašo… Valdykitės. Šis mėnuo – tai ne pasaulio pabaiga.

Sprendimus darykite pasitelkdami aštrų protą ir logiką, emocijas, ypač neigiamas, kai norisi įkąsti, nustumkit į šoną.

Patarimas: Jei turite idėją, kuri jau senai sukasi galvoje, tai dabar būtų pats laikas pradėti ją įgyvendinti ir pažiūrėti kas iš to gausis.

taroskopai
taroskopai

LIŪTAS

Apversti Penki kalavijai. Gali būti, kad kažkuriuo metu apsipyksite su draugu ar kolega. Ir deja, bet konfliktas nebus pilnai išspręstas, tad ir toliau vyraus mišrūs jausmai ir nebaigti reikalai. Jei dar neatsiprašėte ir/ar neatleidote, tai pats laikas būtų tą padaryti. Ar nebūtų baisu, jei gerą draugą ar santykius prarastumėte tik dėl karšto ginčo ar nuomonių skirtumo?

Kiek anksčiau kilę konfliktai ir ginčai gali likti neišspręsti ir kova tęsis. Žmonės gal ir bus geri, kai bendrausite su jais akis į akį, bet ne tokie jau mieli, kai atsuksite jiems nugarą. Jūsų konfliktai neturi prasmės, jie neturi laimėtojų. Visa konflikto esmė jau senai pasimiršo ir žmonės dabar pykstasi tiesiog iš inercijos ir visiškai be reikalo. Tad nusiraminkite, nereikia įrodinėti savo tiesos, nes nelabai kam ji įdomi. Jei esate teisūs, reiškia, kad esate teisūs ir visai nesvarbu, ar kiti jumis tiki ar ne. Nukreipkite savo energiją kita produktyvesne kryptimi.

Patarimas: Pasitraukit iš konflikto, nes jis nėra vertas nei jūsų laiko, nei energijos. Ir, jei jau pralaimėjot mūšį, tai pasitraukit garbingai. Pralaimėti irgi reikia mokėti.

MERGELĖ

Apverstas Magas. Panašu, kad net ir neturint visų faktų jus neraminančiu klausimu, jūs vis tiek planuojate pasinaudoti savo pozicija ir dalinai panaudoti jėgą (jei taip galima išsireikšti). Būkit atsargūs! Turit suvokti, kad kartais nuo jūsų niekas nepriklauso, tad nustokit versti save ar kitus vykdyti tai, kam dabar dar ne laikas. Pasistenkite nemanipuliuoti žmonėmis ar situacijomis, nes tai gali atsisukti prieš jus pačius. Nešvaistykite savo talentų be reikalo. Jei turit kažkokių gebėjimų, kuriuos iki šiol slėpėt, tai gal dabar pats laikas parodyti ką iš tiesų sugebate? Juk dar tiek daug galite duoti.

Nedvejokite dėl didesnių pasikeitimų. Jei kyla tokios dvejonės, pagalvokite ko visgi bijote. Ar nebus taip, kad kitiems gali nepatikti jūsų naujasis aš? Gal jūs ir teisus, gal jiems ir nepatiks, tačiau tai visiškai nereiškia, kad turite atsisakyti savo ketinimų, ypač, jei jaučiate, kad taip bus teisinga.

Patarimas: Pažvelkite į viską griežčiau, jei norite, kad planas pavyktų. Sukaupkite savo vidinę jėgą ir pirmyn! Būkit ištikimi savo tikslui ir nustokite ieškoti pasiteisinimų!

Apverstas Magas
taroskopai

SVARSTYKLĖS

Apverstas Diskų tūzas. Per daug pergyvensite dėl piniginių reikalų. Žinoma, mes visi turime rūpintis savo finansais, tačiau kas per daug, tas nesveika ir tas „nesveika“ gali atimti iš jūsų galimybę džiaugtis tuo, ką turite čia ir dabar. Ir atsispirkite tai pagundai skaičiuoti svetimas monetas, atsikratykite to menkaverčio pavydo jausmo.

Tai, beje, liečia ir romantinius santykius. Pavydas. Būkite komanda, o ne atskiri ir priešiški vienetai. Šį mėnesį reiktų daugiau bendrauti, tai padės nukreipti savo dėmesį į kitus, bet tikrai ne mažiau svarbius dalykus gyvenime.

Gali būti, kad per savo užsispyrimą ir nenorą pažvelgti į susidarančias situacijas kitu kampu, galite prarasti puikias pasitaikančias galimybes.

Patarimas: Jei mąstote apie kažkokius kardinalius pasikeitimus, tai ši korta sako: dar ne dabar. Teks palaukti.

SKORPIONAS

Apversta Žvaigždė. Panašu, kad jums trūksta įkvėpimo. Nors ir apversta, ši korta išlieka pozityvia, neša tokią lyg ir ramybę po audros. Emocinė būsena išlieka gera ir teikianti vilčių, bet visi šie pojūčiai kiek prislopinti. Tai puikus laikai pažvelgti giliau į savo vidų ir atrasti naujas priežastis būti optimistu, nes ši korta rodo, kad kažkas vis traukia jus įžvelgti labiau neigiamas ir tamsias gyvenimo puses nei teigiamas ir šviesias. Atverkit akis! Juk tikrai jūsų gyvenime kažkas, už ką galite būti dėkingi.

Ši korta taip pat primena apie balansą. Labai svarbu suderinti kiek jėgų, energijos ir pastangų skiriate savo dvasiniam gyvenimui, o kiek kasdieniam ir žemiškam. Nereikėtų kažkurios srities apleisti, nes apversta Žvaigždė kaip tik ir rodo, jog balanso nėra. Visai gali būti, jog į dvasinį ežerą panirote per daug ir visiškai apleidote svarbius fizinio pasaulio reikalus. Jūs tikrai galite būti praktiškas, žemiškas žmogus, kuris palaiko stiprų ryšį su savo siela. Jūs taip pat galite būti labai dvasingas žmogus, kuris laiku sumoka už komunalines paslaugas. Tad šis mėnuo turėtų būti skirtas to aukso viduriuko paieškoms, balansui!

Patarimas: Jei kyla problemos, tikrai nereikėtų nustumti jų į šalį. Nepamirškit, kad esmė yra faktai. Užteks gyventi fantazijų pasaulyje, pažvelkite tiesai į akis.

Apversta Žvaigždė
Apverstas Lazdų riteris

ŠAULYS

Apverstas Lazdų riteris. Panašu, kad jūsų gyvenime yra žmogus, kuris nori laimėti bet kokia kaina. Jis moka būti žavingas ir tobulai manipuliuoja žmonėmis. Jei žinote tokį žmogų, geriau duokite jam kelią, toli jis su savo blogais darbeliais vis tiek nenueis… Na, o gal jaučiatės įkliuvę į savo pačių susikurtus pančius ir jums atrodo, kad nebėra jėgų judėti? Ką gi, tai puikus laikas šiek atsitraukti ir pažvelgti į viską iš šalies ir objektyviai be išankstinių nusistatymų. Nepatikėsite, bet tokia rami įvykių apžvalga gali atskleisti labai daug kitų galimybių tikslui pasiekti.

Jūs negalite kontroliuoti visko ir visų. Būkite kantrūs su žmonėmis ir visomis kylančiomis problemomis. Laimė ir sėkmė, kurios esate nusipelnę, suras jus tinkamu metu ir tinkamoje vietoje. Atminkite, kad svarbiausia yra pasitikėti savimi ir tikėti tuo, ką darote.

Patarimas: Nesileiskite nunešami į svajonių pasaulį. Jūsų aistros ir idėjos šiuo metu gali būti per daug miglotos ir pilnos paslėptų problemų.

OŽIARAGIS

Dešimt kalavijų. Būkit atsargūs, nes visai gali būti, kad kažkas pasistengs jus išduoti ir smeigti peilį į nugarą. Bet iš esmės kalbame apie tai, kad blogiausia kas galėjo šiuo metu įvykti, jau įvyko. Didvyriškai priimkit tai. Atsistokit, nusipurtykit visas negeroves, įsijunkit šypseną ir pirmyn! Ateitis tikrai šviesesnė, nes tamsiausia būna tik prieš pat aušrą. Žmonės, situacijos – žinoma, viskas gali būti blogai, bet blogai nebus amžinai. Perlipk ir pirmyn! Pasikeitimai prasideda nuo mūsų pačių, o ne nuo mūsų bandymo pakeisti mus supantį pasaulį ir kitus žmones.

Pasvarstykite, kokios baimės trukdo jums judėti pirmyn? Ar jūsų kasdienybė yra pilna minčių, kad kažkas vis tiek bus negerai? Ar bandote nuolat kažkuo užsiimti, kad tik nereikėtų mąstyti apie tai, kas kelia tokias neramias mintis? Baimės ignoravimas yra lygus bėgimui nuo jos. Bet ji vis tiek čia. Bet vienintelis kelias išsilaisvinti iš beprasmiško kentėjimo – tai pasiduoti. Ne tai, kad pasiduoti baimei, bet greičiau ją priduoti. Tiksliau, pasiduoti minčiai, kad baimė yra, tą mintį panagrinėti giliau, o tada paleisti. Tiek mintis, tiek pačią baimę. Užteks! Laikas stotis ir judėti toliau!

Patarimas: Kas įvyko, tas įvyko. Blogiau nebebus. Priimk tai, kad kažko pabaiga – tai natūralus dalykas. Susiimk ir eik toliau, nes priekyje laukia šviesesnės dienos!

Dešimt kalavijų
taroskopai

VANDENIS

Apversta Diskų karalienė. Panašu, kad nevertinate savo pačių poreikių. Vis kiti ir kiti, o save visiškai pamirštate. Negerai. Kitais rūpintis yra gerai, bet ir sau turite skirti daugiau laiko. Reikėtų labiau pasirūpinti savo sveikata ir, tiesą pasakius, net gi išvaizda. Gal jau laikas aplankyti kirpėją? O gal susitvarkyti nagus? O gal tiktų masažas?

Ir labai svarbus momentas – gal jums ir nelabai kokia nuotaika, bet neverskite savo bėdų ir blogų emocijų ant kitų. Čia ne jų kaltė, kad mėnuo prastas išpuolė. Neverskite jų jaustis kvailais ir nieko neišmanančiais.

Siūloma laiku apmokėti visas sąskaitas, kad ir kaip gaila su tais sunkiai uždirbtais pinigais atsisveikinti. Bet geriau jau turėti mažiau ant rankų, nei turėti skolų.

Patarimas: Tiesiog skirkite daugiu dėmesio ir laiko sau. Jei turit rimtesnių finansinių problemų, pasitarkite su profesionalais, kurie pagelbės sugrįžti į savas vėžes.

ŽUVYS

Apversta Mirtis. Panašu, kad pasikeitimams dar ne laikas. Visai gali būti, kad dar nesate jiems pasiruošę, kad ir kaip prieštarautumėte šiam teiginiui. Tiesiog turit suprasti, kad visos sąlygos ir aplinkybės ne jūsų naudai. Nesvarbu, kokį žingsnį žengsite toliau, svarbu, kad visgi sustotumėte, padarytumėte pauzę prieš tai, kai priimsite sprendimą veikti toliau.

Žinoma, tai taip pat gali rodyti ir pasipriešinimą toms permainoms. Tad patarimas būtų, pirmiausia susitvarkyti su įvairiomis permainų baimėmis, o tik tada eiti toliau. Klausimas pakankamai paprastas: ar pasikeitimus priimsite su pasyvia energija, ar tvirtai? Apversta Mirtis skatina jus žengti žingsnį iš šešėlių atgal į šviesą. Surenkite sau akistatą su viskuo, kas šiame gyvenimo etape yra visiškai jums nereikalinga, o tada visa tai paleiskit. Tai energijos išvalymo korta. Mes dažniau bijome ne to, kas mūsų laukia ir kokie tie pasikeitimai gali būti. Mes labiau bijome prisiimti atsakomybę, būti drąsiais ir nekartoti išmoktos pamokos klaidų. Tai, kas sena ir pažįstama gal ir yra patogu bei įprasta, bet ar nėra taip, kad būtent tai ir ėda mus iš vidaus?

Patarimas: Nesistenkite išlaikyti rankose to, kas miršta. Nesistenkite atgaivinti to, kas jau senai nepavyko. Nustokit bandyti gaivinti tai, kas jau aiškiai senai prarasta. Paleiskit! Laikas pradėti gyventi!

Apversta Mirtis

Norite platesnės apžvalgos ar konsultacijos dominančiais klausimais? Apsilankykite jau veikiančiame Taro kortų konsultacijų užsakymų puslapyje.