Taroskopai kiekvienam zodiako ženklui:
2020 metų lapkritis

Taroskopai – tai Taro kortų prognozės kiekvienam zodiako ženklui. Primenu, kad tai tik bendra mėnesio apžvalga ir net ne apžvalga, o vyraujančios mėnesio nuotaikos. Kai kurios kortos tikrai jus užkabins, o kai kurios ne. Jei atsitiko taip, kad jums teko daugiau neigiamos energijos, pasinaudokite tuo kaip perspėjimu. Bet kuriuo atveju, tai pramoginė rubrika, tad su pateikta žemiau informacija galite pasielgti kaip jums patiems norisi.

2020 spalio mėnesio nuotaikoms buvo panaudota Radiant Rider-Waite Tarot.

Taroskopai: 2020 metų lapkritis

Taroskopai. Apverstas Bokštas

AVINAS

Apversti Aštuoni kalavijai. Po ilgų ir gilių apmąstymų pagaliau ateis tas suvokimas, kad laikas veikti ir kažką svarbaus savo gyvenime keisti. Jūs pasiruošę arba beveik pasiruošę perlipti per savo baimes ir eiti toliau. Tą ir padarykite! Eikite tik toliau pirmyn, nes atgal nėra reikalo žvalgytis. Paprašykit pagalbos ar patarimo, jei labai reikia, bet tikėkit ir pasitikėkit savimi – tai labai svarbu. Nepamirškit ir to, kad kad ir kaip gerai viską suplanuosite, gyvenimas vistiek iškrės jums kokį netikėtą šposą, tad priimkite tokius dalykus kaip suaugęs žmogus, nes visko nenumatysi. Pagalba visada šalia, tik reikia mokėti paprašyti, o nerimavimas tikrai nieko neišsprendžia ir nepakeičia. Tik veiksmai.

Pagaliau išsilaisvinimas, laisvė, pabėgimas… Spaudimas sumažės, nerimas taip pat, pagaliau viskas susitvarkys, pagaliau viską ir vėl paimsite į savas rankas. Jokiu būdu nepasiduokite baimei, jokiu būdu negrįžkit atgal.

Patarimas: Pasitraukite iš esamos situacijos, kuri jums kelia nepatogumų. Jums tikrai nebūtina čia pasilikti ir jūs žinote, ką turite daryti.

JAUTIS

Apversti Mylimieji. Laikas atstatyti harmoniją visuose jus supančiuose santykiuose (asmeniniuose, profesiniuose ar šeimyniniuose). Tai, taip sakant, gyjančių ryšių laikotarpis. Meilė prasideda nuo žmogaus priėmimo tokiu, koks jis yra iš tiesų. Žaizdų neužgydysit ir harmonijos neatgausit, jei nuolat kaltinsit kažką kitą. Jūs jų nekontroliuojat ir negalit atsakyti už jų pasirinkimus, tačiau esat atsakingi už savo pasirinkimus ir savo gyvenimą. Kai nuspręsit mylėti ir paleisit viską, kas kelia vidinį disbalansą, pamatysit, kad net tie, kurie erzina labiausiai, gali pasirodyti kitoje šviesoje. Mylėkite save, savo gyvenimą ir kitus. Visi santykiai, visi žmonės, kuriuos sutinkame kelyje – jie mūsų mokytojai. Ko galite išmokti dabartiniame gyvenimo etape?

Patarimas: Kreipkite dėmesį į nuojautą ir pasistenkite tuos jausmus išanalizuoti, kad įgautumėte daugiau aikšumo kas, kodėl ir su kuo tai valgoma. Jūsų jausmai ir emocijos kankina ne be reikalo, tad nereikia viso to ignoruoti.

Apversti Mylimieji
Pakabintas

DVYNIAI

Pakabintas. Ši korta dažnai pasirodo tuomet, kai atsirandame kryžkelėje ir turime pasirinkti tik vieną iš dviejų. Turbūt jaučiatės taip, lyg norėtumėte KAŽKĄ daryti, bet neturite nei mažiausios idėjos ką, kaip ir išvis nuo ko pradėti. Būtent tokios emocijos šį mėnesį ir vyraus. Tad jei būtent taip ir jausitės, per daug nepergyvenkite, nes tai tiesiog ženklas, kad dabar pats laikas sustoti, atsipalaiduoti ir apgalvoti būdus kaip nustoti nuolat bandyti kontroliuoti gyvenimą, situacijas, žmones ir įvykius. Dabar pats laikas PALEISTI tai, kas pasenę – savo senus ir beprasmiškus norus, svajones ir pasenusius įpročius. Laikas kažką paaukoti, laikas atsinaujinti. Tam, kad į mūsų gyvenimą ateitų kažkas naujo ir gražaus, turime paaukoti ir išmesti tai, kas nebereikalinga. Tad dabar puikus laikas apgalvoti tuos kelius ir būdus, kurie padės atsinaujinti pačiam ir atnaujinti savo gyvenimą.

Patarimas. Į kylančias problemas ir nemalonias situacijas pasistenkite pažvelgti kitu kampu. Kartais ne viskas taip blogai kaip atrodo, jei tiesiog pažvelgiame iš kitos perspektyvos. Būkit kūrybingi.

VĖŽYS

Apversta Imperatorė. Visi mes turime tiek vyrišką, tiek moterišką puses. Ką gi, jūsų moteriška pusė yra visiškai užguita ir nuvertinta. Ir visai nesvarbu, kokie gyvenimo rūpesčiai dabar jums atrodo svarbiausi – meilė, pinigai, darbas ar pan. – dabar svarbiausia pasidomėti savo moteriška puse, kas gi su ja negerai? Kaip ji jaučiasi? Kodėl ji taip jaučiasi? Ką galite padaryti, kad viskas vėl stotų į vietas?

Galbūt reikėtų skirti laiko ir pabūti gamtoje, prie ežero, upės, laukuose ar miškuose, kur galėtumėte pajusti tikrą gamtos ir žvėrių skleidžiamą energiją ir vibracijas. Pasidžiaukite medžių ir gėlių grožiu. O gal verta būtų aplankyti meno muziejų, galeriją, kurioje būtų daugiau romantiškojo ir raminančio, tuo pačiu įkvepiančio meno. Atkreipkite dėmesį į spalvas, formas, potepius. Turite gyvūną? Skirkite jam laiko. Stebėkite savo jausmus, kai jūsų mylimas gyvūnas atsako į jūsų parodytą dėmesį ir meilę.

Patarimas: Pažvelkite į savo prioritetus ir laukiančius projektus kaip į savo vaikus. Jiems reikia jūsų dėmesio, meilės, nuoseklumo ir disciplinos, kad viskas pavyktų. Gyvenime ir aplink mus ir taip pakanka vyriškos energijos… Pasirūpinkite savo vidine moteriška dalimi ir jos poreikiais, kad vėl atgautumėte balansą ir gyvenimo džiaugsmą.

taroskopai
taroskopai

LIŪTAS

Žynys. Ši korta siūlo permąstyti ir iš naujo įvertinti savo požiūrį į gyvenimą, taisykles, kurių laikotės, tikėjimą, išmoktas pamokas ir iki kaulų įaugusias tradicijas. Dabar turite puikią galimybę išmokti kažką naujo ir toliau augti bei tobulėti. Mūsų asmeninis gyvenimas ne visada atitinka “normas”, todėl daugelio dalykų viešumon nekeliam. Kartais tas atotrūkis tampa labai didelis. Tad belieka daugiau laiko skirti visų prioritetų perrikiavimui. Kas iš tiesų yra priimtina jums, o kas ne. Visuomenė palauks. Dabar svarbiausia susitvarkyti su savo gyvenimu, išmokti kažko naujo, pakeisti nuomonę, nes nieko nėra iš tikrųjų akmenyje iškalto.

Siekite to, kas jūsų gyvenimą padaro šviesesniu, tuo pagerbdami ne tik savo individualumą, bet ir sugebėjimą augti. Ne visos išmoktos taisyklės yra vertos būti mūsų gyvenime, tad paklauskit savęs: ar tos tradicijos, normos ir taisyklės jūsų gyvenime yra todėl, kad “taip reikia”, ar todėl, kad tai iš tiesų jums priimtina?

Patarimas: Siekite tvirto pagrindo – nesvarbu, ar tai būtų žinių ir įgūdžių pagrindas, ar kažkas pastovaus ir su aiškia struktūra, kaip kad įprastas kasdienis darbas.

MERGELĖ

Šeši diskai. Ši korta rodo, kad viskas pasisuks į gera, ypač kas liečia finansus. Ji taip pat kalba apie lygybę, sąžiningumą ir gyvenimo cikliškumą, judėjimą būtent į teigiamą gyvenimo etapą. Nevenkite pasidalinti kažkuo, ko kitiems galbūt to reikia labiau nei jums. Ir tai nebūtinai turi būti materialūs dalykai: kartais pakanka peties išsiverkti, ausies išklausyti, palaikyti emociškai – visa tai kartais daug svarbiau nei pinigaia arba tai, ką už juos galima nusipirkti. Ir nebūkite per daug išdidūs priimti tai, ką kitas siūlo, nes niekada nežinai kaip viskas gali pasisukti. Ypač, jei visgi tos pagalbos tikrai reikia. Ir net nebijokite jos paprašyti, nes tikrai atsiras kažkas, kas pagalbos ranką išties net nesusimąstęs. Tuo tarpu, jei visgi esate tas, kuris duoda, pagalvokite ir apie savo motyvus. Ar duodate todėl, kad jausitės geriau? O gal todėl, kad norite, jog kitas jaustųsi jums skolingas? Ar jūsų ištiesta pagalbos ranka parodo, kad esate aukščiau, o gal tokiu būdu norite įgauti populiarumo? O gal visgi tai natūralus ir savaime kylantis noras? Kad ir kokie būtų jūsų motyvai, būkite tikri, kad žinote, kokie jie. Neapgaudinėkit patys savęs.

Patarimas: Jei matai kažką, kam reikia pagalbos, būk pasirengęs padėti. Būk dosnus. Jei tau pačiam reikia pagalbos, nebijok jos paprašyti.

Šeši diskai
taroskopai

SVARSTYKLĖS

Du diskai. Tai balanso korta. Dažnai taip pat ir partnerystės korta. Panašu, kad savo gyvenime bandote subalansuoti dvi skirtingas sritis: sveikata ir pinigai, meilė ir darbas, ir pan. Jūsų galvoje nuolat sukasi mintys apie kažkokias dvi problemas, du sprendimus, du kelius… Pats laikas atsitraukti kiek atgal ir nesistengti vienu metu atlikti milijoną darbų, nes tam dabar visiškai netinkamas metas. Turit skirti mažiau dėmesio pašaliniams dalykams ir susikoncentruoti tik ties dviem pagrindinėm problemom. Beje, neapleiskit ir savo finansų, nes ir čia turėtų būti šioks toks balansas. Neišleiskit daugiau nei iš tikrųjų galit sau leisti.

Patarimas: Atidžiai pasverkite visus turimus variantus. Nevenkite užtrukti ilgiau, tačiau raskite geriausią sprendimą.

SKORPIONAS

Devyni kalavijai. Turite būti pasiruošę apsaugoti save nuo per didelio nerimo jausmo. Jei kažkas stipriai neramina, pabandykite įsigilinti ar nerimą kelianti situacija priklauso nuo jūsų ir jūs galite kažką pakeisti, ar visgi tą nerimą įtakoja kiti dalykai ar žmonės. Jei tai antrasis variantas, tuomet laikas panagrinėti esamus santykius ir įvykius, ir pažiūrėti ką galite padaryti, kad viskas ir vėl pradėtų „dirbti“ jūsų naudai. Kažkodėl šiuo periodu jūs jausitės taip, lyg jūsų gyvenimas savotiškai turėtų būti pilnas kažko „daugiau“ ir „geriau“ nei yra. Atraskit mažus džiaugsmus kasdienybėje. Būtent čia slepiasi visas gyvenimo grožis – mažuose dalykuose.

Per didelis nerimas darbe tikrai nepadės. Koncentruokitės ties tuo, ką galite valdyti, o nerimą palikite už durų. Labai svarbu neprarasti pozityvo, kuris tiesiog palengvins prisitaikymą prie nepatogių situacijų. Tinkamas laikas permąstyti savo vertybes ir atsinaujinti.

Patarimas: Stokite akis į akį su savo baime. Jei kažkas jus neramina, tai geriau viską spręsti dabar. Nenukelkite vėlesniam laikui, nes vėliau bus tik sunkiau.

Devyni kalavijai
Apversta Diskų karalienė

ŠAULYS

Apversta Diskų karalienė. Panašu, kad nevertinate savo pačių poreikių. Vis kiti ir kiti, o save visiškai pamirštate. Negerai. Kitais rūpintis yra gerai, bet ir sau turite skirti daugiau laiko. Reikėtų labiau pasirūpinti savo sveikata ir, tiesą pasakius, net gi išvaizda. Gal jau laikas aplankyti kirpėją? O gal susitvarkyti nagus? O gal tiktų masažas?

Ir labai svarbus momentas – gal jums ir nelabai kokia nuotaika, bet neverskite savo bėdų ir blogų emocijų ant kitų. Čia ne jų kaltė, kad mėnuo prastas išpuolė. Neverskite jų jaustis kvailais ir nieko neišmanančiais.

Siūloma laiku apmokėti visas sąskaitas, kad ir kaip gaila su tais sunkiai uždirbtais pinigais atsisveikinti. Bet geriau jau turėti mažiau ant rankų, nei turėti skolų.

Patarimas: Tiesiog skirkite daugiu dėmesio ir laiko sau. Jei turit rimtesnių finansinių problemų, pasitarkite su profesionalais, kurie pagelbės sugrįžti į savas vėžes.

OŽIARAGIS

Apversti Keturi kalavijai. Kai pasirodo ši korta, tai reiškia, kad arba jūs patys, arba kažkas labai jums artimas yra visiškai išsekę visose įmanomose plotmėse. Dabar tikrai ne laikas stumti save ir toliau, nes tai gali privesti prie to, jog neteksite viso to, ką turite brangaus: savo sveikatos, darbo, santykių. Dabar pats laikas rimtam poilsiui.

Ir, panašu, jog be to, kad jaučiatės pervargę, tai dalinai dar jaučiatės ir izoliuoti, vieniši. Tik jokiu būdu negalvokite, jog tai visam laikui. Tikrai ne! Tačiau dabar svarbiausia yra leisti sau pailsėti, o naujos pažintys ar draugystės gali kiek palaukti.

Atidėkite viską tolimesniam laikui, jei „rankos nekyla”. Per prievartą daromi darbai niekada neduoda gerų rezultatų, dažniausiai tik dar labiau nuliūdina. Tad, jei įmanoma, atidėkite viską ateičiai, kai nuotaikos bus geresnės, kai jėgų bus daugiau.

Patarimas: Didelius darbus galima nuveikti tik tuomet, kai esame pilni energijos ir užsidegimo. Veikite ir kurkite, jei būtent tokios nuotaikos vyrauja, tačiau neprievartaukite savęs, jei kažką produktyvaus veikti tiesiog nėra noro.

Apversti Keturi kalavijai
taroskopai

VANDENIS

Apversti Penki diskai. Turite pripažinti, kad švaistote savo energiją toms gyvenimo sritims, kurioms to visiškai nereikia, todėl ir nevyksta joks progresas. Tai net gali pasireikšti tuo, kad dalinate savo jėgas energetiniams vampyrams, atiduodami savo laiką tiems, kurie to visiškai neįvertina, arba leisdami savo pinigus kažkokiai situacijai ar žmogui, kuris verčia jus jaustis blogai ar kaltu dėl nieko. Reiktų pasistengti nešvaistyti savęs niekams, o ypač toms situacijoms ar žmonėms, kurie atima iš jūsų pasitikėjimą savimi ir savo jėgomis. Jums nereikia laikytis įsikandus minčių ir tikslų vien todėl, kad jie niekaip neišeina jums iš galvos. Kai kurios mūsų mintys – visiškas šlamštas ir turi būti negailestingai pašalintos. Jums nereikia iš visų jėgų laikytis santykių, kurie jūsų neverti. Apibendrinimui: užteks dalinti save žmonėms ir patirtims, kurios verčia jus jaustis tuščia vieta. Jūs esate verti viso to gėrio, kurį turite ir visų tų, kurie jus palaiko.

Patarimas: Nutraukite visus ryšius, kurie traukia jus į bedugnę. Laikas paleisti nereikalingų krūvį ir pradėti kopti aukštyn.

ŽUVYS

Taurių karalienė. Šiuo laikotarpiu galite visiškai pasitikėti savo intuicija. Būsite atviri kitų žmonių jausmams ir jausitės harmonijoje su visu pasauliu. Būdami šalia jūsų kiti jausis taip, jog jokie žodžiai čia nereikalingi, kad jūs juos suprantate vien pažiūrėjus.

Tačiau labai svarbu neįsijausti vien į jausmus, nes kartais šie nuneša mus taip toli nuo realybės, kad pridaro tik dar daugiau problemų. Ne tik jauskite, bet ir apmąstykite tuos savo jausmus, pojūčius bei kylančias emocijas. Ar jos tikrai tinkamos ir adekvačios? Neperlenkite lazdos, per didelis jausmingumas kitus žmones dažnai verčia jaustis nepatogiai.

Siekite daugiau nei įprastai, nes Taurių karalienė – patyrusi ir užtikrinta. Meilė, santykiai, darbas, mokslai – nesvarbu, jėgų, postūmio ir įkvėpimo užteks viskam.

Patarimas: Kai kurios gyvenime susidarančios situacijos yra tikrai jautrios ir emocingos. Leiskitės vedami savo intuicijos. Jei pasitikite savo jausmais, jie pagelbės jums išsikapanoti iš sunkiausios padėties.

Taurių karalienė