Taroskopai kiekvienam zodiako ženklui:
2020 metų spalis

Taroskopai – tai Taro kortų prognozės kiekvienam zodiako ženklui. Primenu, kad tai tik bendra mėnesio apžvalga ir net ne apžvalga, o vyraujančios mėnesio nuotaikos. Kai kurios kortos tikrai jus užkabins, o kai kurios ne. Jei atsitiko taip, kad jums teko daugiau neigiamos energijos, pasinaudokite tuo kaip perspėjimu. Bet kuriuo atveju, tai pramoginė rubrika, tad su pateikta žemiau informacija galite pasielgti kaip jums patiems norisi.

2020 spalio mėnesio nuotaikoms buvo panaudota Radiant Rider-Waite Tarot.

Taroskopai: 2020 metų spalis

Taroskopai. Apverstas Bokštas

AVINAS

Kvailys. Kvailys – jis visada simbolizuoja kažką naujo ir dar nepatirto. Atvira širdis. Iš esmės, tai pozityvi korta, tačiau joje yra paslėptas ir perspėjimas. O perspėjimas būtų visgi žiūrėti po kojomis ir mažiau skraidyti padebesiais. Tikėti savimi ir su pasitikėjimu žengti į nežinomybę – tai viena; tačiau žengti į nežinomybę visiškai nepamąsčius apie pasekmes – tai jau kvailumas, kuris gali tapti didele gyvenimo klaida.

Ir visgi, kartais tiesiog turime žengti tą svarbų žingsnį link to, ko taip trokštame, kad ir kokia nežinomybė ar naujas nuotykis mūsų laukia priešakyje. Juk negalime gyventi visą laiką tik tikėdamiesi, kad kažkas įvyks. Dažnai tenka ne tik pirštą pajudinti, bet ir tikrai kažką daugiau nuveikti, kad pasiektume trokštamą tikslą. Net jei kelyje pasitaikys tamsių ir nemalonių situacijų, tai nereiškia, kad viskas prarasta. Eik toliau, tikėk savimi ir viskas bus gerai!

Patarimas: Jei mąstote apie kažkokius svarbius pasikeitimus ar pasinaudojimą nauja galimybe – tai ši korta sako: Pirmyn! Tik pirmyn ir net nemąstykite apie tai antrą kartą. Eikite nauju keliu, net jei jis ir atrodo nelabai patikimas.

JAUTIS

Keturi kalavijai. Gal atėjo laikas pailsėti? Viskas, atrodo, sustojo. Darbai, kuriuos reikia pabaigti, taip ir lieka nepabaigti. Tikslai nepasiekti, planai neįgyvendinti. Bet dėl to tikrai nereikėtų pergyventi, nes tai jūsų ramybės laikotarpis. Jums turbūt visiškai nesinorės leisti laiko su kitais, geriau dažniau pavaikščioti į jogos užsiėmimus ar tiesiog pamedituoti. Tad sustokite ir pasirūpinkite savimi. Jums reikia atgauti jėgas, tiek fizines, tiek emocines. Žinoma, tų tokių atsiribojimo priežasčių gali būti daug ir įvairių. Galbūt jūs atsigaunate po operacijos, o gal po nepavykusių santykių, po netekties. Tiesiog skirkite tam laiko, nes kartais atsigauti po aštuonių valandų miego tikrai neįmanoma.

Gali būti tokių momentų, kai baimės, stresas ir nuovargis paims viršų ir jausitės taip, lyg atėjo pasaulio pabaiga. Tačiau ne viskas taip blogai kaip gali pasirodyti iš pirmo žvilgsnio. Tiesiog turite suprasti, kad tai jūs patys į save įsileidžiate visą negatyvumą ir leidžiate jam jus užkariauti. Atsipalaiduokite, pailsėkite, susidėliokite savo mintis į stalčiukus, apsvarstykite visą savo situaciją šaltu protu.

Patarimas: Jei visas savo baimes bent laikinai nustumsite į šoną ir logiškai apsvarstysite tolimesnius žingsnius, viskas atsistos į savo vietas.

Keturi kalavijai
Lazdų pažas

DVYNIAI

Lazdų pažas. Jus bus labai lengva išblaškyti, tad pasistenkite neprarasti dėmesingumo ir susikaupimo, nes visi kažkada anksčiau pradėti projektai pagaliau pajudės iš mirties taško. O jei jaučiate tą tokią trauką naujiems dalykams – naujiems nuotykiams, naujam požiūriui, naujoms idėjoms – nesistenkite jų uždaryti ir numoti ranka. Iš visų naujovių gali išsivystyti dideli dalykai. Aplinkui gausu teigiamos energijos, pasinaudokite ja savo tikslams pasiekti. Jūs jausitės įkvėpti savo naujų idėjų ir visos dabartinės situacijos ir tikrai žinote ką turite daryti toliau, kad gyvenimas būtų prasmingas ir garbingas.

Šį mėnesį galite sulaukti malonių žinių. Tai gali būti kažkokio naujo gero projekto pradžia, naujas gyvenimo puslapis. Naujos galimybės beldžiasi į duris. Rizikuokit! Pradėkit iš naujo! Kad ir kaip ten būtų, šios savaitės energija labai pozityvi ir pilna potencialo.

Patarimas. Aktyviai pasiieškokite sričių, kur galėtumėte kažko pasimokyti ir save patobulinti. Net ir kasdienės gyvenimo pamokos kartais gali suteikti nemažai patirties. Būkite atviri bet kokiai mokymosi galimybei.

VĖŽYS

Apverstas Teismas. Kaip sakoma: ką pasėsi, tą ir pjausi. Taip, Karma gali būti tikra kalė, bet juk ne iš giedro dangaus ateina visos tos bausmės, ar ne? Tad šį mėnesį būkite atsargūs net su savo mintimis. Neskubėkite daryti sprendimų, kol visko tikrai labai gerai neapmąstysite, o jei yra galimybė, atidėkite tai vėlesniam laikui. Verta sustoti, jei gyvenime kyla įtarimų, kad darote ne tai, einate ne ten, norite ne to. Kažkas panašaus lyg per gyvenimą einate miegodami. Tad sustokite ir pažvelkite į savo poreikius. Kažkurios gerosios jūsų asmenybės savybės užmigdytos, nes nenaudojamos. Gal laikas būtų jas pažadinti? Prisiminti kas jums gyvenime teikia tikrą malonumą: jūsų aistra, hobis, asmeninis tikslas (ar tikslai), projektai… Laikas pabusti iš miego!!! Užteks savimi abejoti, imkit savo gyvenimą ir pomėgius į rankas, juk viskas priklauso tik nuo jūsų. Mes patys kuriame savo gyvenimą, tad koks jis bus? Praleisite jį amžino miego būsenoje ir egzistuodami; ar visgi nutarsite, kad atėjo laikas GYVENTI?!

Patarimas: Laikas pasikeitimams. Jei kiekvieną minutę kovojate ir jaučiatės taip, lyg einate ne tuo keliu, apsisukite ir grįžkite. Grįžti niekada nevėlu!

taroskopai
taroskopai

LIŪTAS

Du kalavijai. Jei nesenai sutikote jums artimą sielą, kuri tokia pat stipri kaip ir jūs, bus sunku. Ne visai blogąja prasme, gal greičiau tuo, kad abi sielos labai nepriklausomos ir joms sunku nusileisti… Tad įtampa auga. Jei viskas sprogs, kentės abu; jei nusileis tik vienas, kaltais vis vien jausis abu. Tad ABU turi rasti balansą, ABU turi lengviau atsiverti ir įsileisti.

Jei nekalbėsime apie širdies reikalus, tai panašu, kad jus kankina pasirinkimo klausimas. Skirkite laiko apmąstymams, kad atrastumėte geriausią kelią sau, o ne kažkam kitam. Padarykite sprendimą, užteks tempti gumą, laikas atsimerkti ir pažvelgti tiesai į akis. Jokiu būdu nesielkite drastiškai. Viskas turi būti gerai pasverta ir apmąstyta, tad geriau jau sprendimo priėmimas kiek užtruks, bet bus gerai išnarstytas.

Patarimas: Padarykite pertrauką. Kartais atsiribojimas atneša gerų naujų idėjų ar tiesiog aiškų atsakymą.

MERGELĖ

Apversti Du diskai. Būtų pats laikas susiimti ir pagalvoti apie tai, kaip tvarkotės su savo gyvenimu, o ypač su finansais. Ar tik neišleidžiate daugiau nei uždirbate? Einate per gyvenimą plačiais žingsniais ir visiškai nematote svarbių detalių. Ar visos sąskaitos apmokėtos, niekam neskolingi? O gal kažkokius darbus padarėte bele padaryti ir, tiesą pasakius, reikėtų viską perdaryti ar pataisyti? Atsarga gėdos nedaro. Pabandykite numatyti problemas ir klausimus, kurie gali kilti su jūsų darbu ar projektu ir pasistenkite užbėgti tam už akių. Beje, šiuo laikotarpiu visai gali būti, kad gyvenimas truputį pamėtys jus iš kampo į kampą. Netikėtai. Geriausias būdas susidoroti su pasitaikiusiomis keliomis bangomis, tai jūsų lankstumas ir humoro jausmas.

Patarimas: Panašu, kad praradote savo balansą? Vienu metu bandote atlikti daug darbų? Ką gi, pasiieškokite pagalbos, nes dabar ne laikas visko imtis vieniems ir užsikrauti naštą tik ant savo pečių.

Apversti Du diskai
taroskopai

SVARSTYKLĖS

Kalavijų tūzas. Jūsų laukia nauja pradžia, naujas etapas, naujos galimybės net keliose skirtingose srityse. Kas įdomiausia, tai kad ši nauja pradžia gali prasidėti nuo staigaus seno gyvenimo atsisakymo – lyg kardu nukirsta. Galbūt teks atsisakyti yrančių santykių, pabodusio darbo… Kaip sakoma, nėra to blogo, kas neišeitų į gerą.

Ši korta skatina nebijoti žengti staigius, tačiau gerai apmąstytus žingsnius. Jei jau apsisprendėte, tai belieka tik eiti pirmyn. Nemindžikuoti ir nesidairyti atgal, tik pirmyn! Kad ir kaip baisu, vis vien eikit tik pirmyn! Jūs puikiai žinote ką ir kaip turite padaryti. Sunkiausia dalis – pradėti. Tad pradėkite dabar.

Tad, kaip jau supratote, dabar pats laikas paimti viską į savo rankas. Jūs esate savo gyvenimo Karalienė ar Karalius, tad turite elgtis atitinkamai. Užteks gyventi vakar diena ar praėjusiais gerais laikais. Nereikia bijoti to, kas laukia ateityje. Veikite dabar, kad vėliau galėtumėte savimi didžiuotis!

Patarimas: Imkitės iniciatyvos. Nelaukite, kol kažkas kitas pradės tai, ką sumanėte jūs. Ir apskritai, mažiau galvokite apie tai, ką pagalvos kiti. Čia jau jų pačių problema.

SKORPIONAS

Apversta Kalavijų karalienė. Visų pirma, ši karalienė perspėja, kad atkreiptumėte dėmesį į tai, kaip jūs bendraujate su kitais. Savigarba ir ribos tikrai yra svarbios, bet lygiai taip pat svarbi yra ir pagarba aplinkiniams. Tad valdykite savo karališkai aštrų liežuvį. Jūsų žodžiai dažnai padaro įtaką kitiems, jūs sugebate arba juos įkvėpti, arba visiškai „sudaužyti”. Ir šiuo periodu, kaip niekad, gerai pagalvokite prieš kalbėdami, nekelkite balso, nepriminkite žmonėms jų klaidų tik tam, kad įgeltumėte. Pasirinkite tą toną, kuris visgi pagelbėtų žmonėms judėti pirmyn, įgauti daugiau drąsos, sukurti sveikus santykius. Pasistenkite, kad nebūtų jokių nesusipratimų tik dėl to, kad jūsų balso tonas ar koks mažas žodelis buvo netinkamas, ne vietoje ir ne laiku.

Patarimas: Jūsų vizija šiuo laikotarpiu nei aiški, nei patikima. Pirmiausia su kuo nors pasitarkite, o tik tuomet toliau vystykite savo planus.

Apversta Kalavijų karalienė
Diskų karalienė

ŠAULYS

Diskų karalienė. Panašu, kad jūsų gyvenime šiuo laikotarpiu viskas einasi taip kaip turi ir kažkurį laiką viskas taip ir klostysis. Gali būti, kad šalia jūsų yra moteris, kuri siūlo pagalbą (greičiausiai darbo sferoje). Priimkite tą pagalbą ir padėkokite moteriškei 🙂 Ir jokiu būdu nepraraskite pasitikėjimo savimi. Jūs pilni ambicijų ir siekių. Jei kažkas nesigauna, nepergyvenkite, geriau nepasididžiuokite ir paprašykite kitų pagalbos, kai jos labiausiai reikia. Jums nebus atsakyta. Kaip jau ir sakiau, nepraraskite pasitikėjimo savimi ir savo jėgomis, jūsų tikslai bus pasiekti, jei tik nepabijosite pakovoti. Ateitis jums šypsosi. Ypač tiems, kas dirba savarankiškai.

Diskų karalienė yra intensyviai susijusi su gamtoje esančia magija ir įkūnija jos galią. Ji susijungia su šiomis jėgomis ir leidžia joms tekėti per ją ir į kasdienį gyvenimą. Ji yra kūrybinga ir išradinga, be jokių pastangų kuria aplink save gražią aplinką.

Patarimas: Pagalvokite apie savo ilgalaikį saugumą. Imkitės žingsnių, kad sukurtumėte gausią ir aprūpintą ateitį, rūpindamiesi savo finansine situacija.

OŽIARAGIS

Diskų riteris. Pagal viską laukiate kažkokių žinių, naujienų, susijusių su finansiniais reikaliukais. Ir panašu, kad tos žinios bus teigiamos. Šį mėnesį labai svarbu skirti laiko savo kasdienybei ir normalioms, jei taip galima išsireikšti, savo gyvenimo dalims. Išmintingas žmogus kartą yra pasakęs: „Pasirūpink savo gyvenimo smulkmenomis, o didieji dalykai savimi pasirūpins patys.”. Kaip tvarkotės su kasdieniais dalykais? Ar skiriate pakankamai laiko?

Diskų riteris turi energijos, veržlumo ir noro sunkiai dirbti realiame pasaulyje. Viskas turi būti pagrįstas sveiku protu, yra praktiška ir patikima. Tegul tai bus priminimas, kad reikia susikaupti ir įsipareigoti atliekant visas užduotis, kurios atrodo bauginančios ar varginančios. Turėdami pakankamai atsidavimo ir kantrybės, pasieksite puikių rezultatų. Sunkus darbas ir atsakomybė nuves toli, jei išliksi įsitvirtinęs išoriniame pasaulyje, tuo pat metu prisijungdamas prie savo vidinių gelmių. Nepamirškite savo svajonių ir vaizduotės. Šios jūsų dalys turi išlaikyti pusiausvyrą su tuo, į ką orientuojatės išoriniame pasaulyje.

Jei esate vieniši ir ieškote antrosios pusės, tai pats laikas paįvairinti savo rutiną ir išbandyti naujus dalykus, susipažinti su naujais žmonėmis.

Patarimas: Link tikslo judėkite gerai apskaičiuotais ir praktiškais žingsniais. Dabar ne laikas šuoliams ir skubos darbams.

Diskų riteris
taroskopai

VANDENIS

Apverstas Lazdų riteris. Panašu, kad jūsų gyvenime yra žmogus, kuris nori laimėti bet kokia kaina. Jis moka būti žavingas ir tobulai manipuliuoja žmonėmis. Jei žinote tokį žmogų, geriau duokite jam kelią, toli jis su savo blogais darbeliais vis tiek nenueis… Na, o gal jaučiatės įkliuvę į savo pačių susikurtus pančius ir jums atrodo, kad nebėra jėgų judėti? Ką gi, tai puikus laikas šiek atsitraukti ir pažvelgti į viską iš šalies ir objektyviai be išankstinių nusistatymų. Nepatikėsite, bet tokia rami įvykių apžvalga gali atskleisti labai daug kitų galimybių tikslui pasiekti.

Jūs negalite kontroliuoti visko ir visų. Būkite kantrūs su žmonėmis ir visomis kylančiomis problemomis. Laimė ir sėkmė, kurios esate nusipelnę, suras jus tinkamu metu ir tinkamoje vietoje. Atminkite, kad svarbiausia yra pasitikėti savimi ir tikėti tuo, ką darote.

Patarimas: Nesileiskite nunešami į svajonių pasaulį. Jūsų aistros ir idėjos šiuo metu gali būti per daug miglotos ir pilnos paslėptų problemų.

ŽUVYS

Keturios taurės. Suvokimas, kad pasaulis nesisuka tik aplink jus, kad be jūsų super asmenybės yra ir daugiau išskirtinių žmonių – tai bus tikrai didelis žingsnis. Ir visgi, didžiausia bėda šiuo laikotarpiu – tai nusivylimas ir nepasitenkinimas visais ir viskuo, tame tarpe ir savimi. Tai nuobodulys ir tiesiog nežinojimas ko norit iš tikrųjų. Didesnę laiko dalį praleidžiate stebėdami žmones (gyvai ar soc. tinkluose) ir galvodami, kad ir jūs norėtumėte to, ką turi jie. Vis giliau ir giliau lendate į palyginimų srautą: ir aš noriu nukeliauti kur Marytė buvo; ir aš noriu tokio remonto kaip Petras pasidarė.

Ir aplink sukasi tik tas noriu noriu noriu, bet ar bent pirštą pajudinot, kad kažką turėtumėte? Jei suvokėte, kad esate būtent tokioje situacijoje, kai pavydas baigia negyvai užgraužt, tuomet panaudokit tą prastą pavydo energiją geriems darbams, o ne blogiems. Panaudokit savo pavydą kaip stimulą siekti to, ko norite, ko širdis trokšta. Viskas labai paprasta. Pavydu, kad Martynas turi gerą darbą? Ką gi, gal laikas pradėti medžioklę ir susirasti savo svajonių darbą? Pavydi Onutei, kad ta ištekėjo? Tai nustok susitikinėti su visokiais asilais ir paieškok sau normalaus vyruko. Tiesiog nustokite žliumbti, kad kiti gyvena geriau, ir pradėkite siekti to, kad ir jūs geriau gyventumėte. Juk viskas tik nuo jūsų priklauso.

Patarimas: Ne visada kaimyno žolė žalesnė, tiesiog jis džiaugiasi tuo, ką turi. Pats laikas ir jums būtų pradėti džiaugtis tuo, ką turite. O jei norite kažko daugiau, tai nesėdėkit rankas sudėję, o veikti pradėkit.

Keturios taurės