Taroskopai kiekvienam zodiako ženklui:
2020 metų sausis

Taroskopai – tai Taro kortų prognozės kiekvienam zodiako ženklui. Primenu, kad tai tik bendra mėnesio apžvalga ir net ne apžvalga, o vyraujančios mėnesio nuotaikos. Kai kurios kortos tikrai jus užkabins, o kai kurios ne. Jei atsitiko taip, kad jums teko daugiau neigiamos energijos, pasinaudokite tuo kaip perspėjimu. Bet kuriuo atveju, tai pramoginė rubrika, tad su pateikta žemiau informacija galite pasielgti kaip jums patiems norisi.

Šio mėnesio prognozėms ir nuotaikoms buvo panaudota The Wild Unknown Tarot.

Taroskopai: 2020 metų sausis

Taroskopai. Avinas. Mėnulis

AVINAS

Mėnulis.  Sausio mėnuo apsups jus iliuzijų rūku. Stenkitės vengti imtis svarbių veiksmų ar sprendimų, kol viskas galutinai nepaaiškės. Ši korta įspėja ir apie galimus pavojus: elkitės atsargiai. Atkreipkite dėmesį į galimus sunkumus, bėdas, priešus ir nenuoširdumą. Neignoruokite mirksinčios raudonos lemputės jūsų galvoje. Tai taip pat gali parodyti ir jūsų pačių baimes. Jų ignoruoti nereikia, bet užleisti joms pirmenybės taip pat nereikėtų, būkite savo paties šeimininkas. Išsinagrinėkite, kas kelia jums tą nerimą? Ar tai reali baimė, ar tik vaizduotės vaisius? Tai taip pat ir mūsų instinktų korta – sek paskui savo nuojautą, ji išves tave iš tamsaus miško… Kad ir kaip ten bebūtų, tačiau didžiausią dėmesį šią savaitę turite skirti tam, kad atsijotumėte realybę nuo iliuzijų, nes viskas dabar gali pasirodyti kitaip nei yra iš tiesų, o gal tiesiog matote dalykus taip, kaip norite matyti? Būkite atsargūs su baimių ir fantazijų projektavimu, nepamirškit, kad turime būti atsargūs su savo norais ir mintimis.

JAUTIS

Apverstas Pakabintas. Apverstoje pozicijoje ši korta atrodo keistai, nes Pakabintasis nebekaba aukštyno kojomis. Žmogus išsivaduoja iš priverstinės stagnacijos, jis keičiasi ir išsilaisvina iš dvasinių bei emocinių pančių.

Jei kurį laiką „kabėjote” ir laukėte, kol kažkas išsispręs savaime, tai tam laukimui dabar jau atėjo galas. Žengiate į tokį laikotarpį, kai teks augti ir plėstis. Jei ilgą laiką „kabate” ties kažkokia problema ar tiesiog kankinatės dėl senų žaizdų, tai dabar daug lengviau pavyks išsivaduoti iš emocinių pančių. Jei jūsų pačių svajonės ir tikslai buvo pakliuvę į savotišką sąstingį (dėl kažkokių vidinių problemų ar išorinės realybės), tai dabar ledai pajudės.

Jei laukėte, kad antroji pusė priartėtų dar labiau, o bendravimas taptų dar intymesnis, tai jūsų maldos buvo išklausytos.

Jei tikitės sėkmės versle, tai su pasididžiavimu galėsite stoti prieš savo pasiekimus.

Taroskopai: 2020 metų sausis Apverstas Pakabintas
Taroskopai. Imperatorė

DVYNIAI

Imperatorė. Jausitės susilieję su Visata ir su savo kūnu šventumu. Mūsų kūnas yra mūsų tikrieji namai, tad kai prižiūrime jį su dideliu rūpesčiu ir pagarba, gyvenimas ir patirtys tampa ryškesniais, nes atspindi mūsų rūpestį. Tad pagalvokite, kaip gerai rūpinatės savo kūnu? Ar skiriate sau meilės, dėmesio, užuojautos ir gerumo dozę? Jei taip, tai mėnuo turėtų būti sėkmingas ir apdovanoti jus dovanomis, kurios leis geriau susijungti su pačiu savimi, savo vidiniu šaltiniu ir Motina Žeme. Jei jaučiate, kad to rūpesčio jums nepakanka, tai jūsų laukia žymūs pokyčiai, lyg jus kažkas pastūmėtų geriau save pažinti, labiau savimi pasirūpinti. Nesvarbu, vyras jūs ar moteris, palepinkite save gražiu daiktu, geru maistu, žmonėmis, kurie mieli ir tyloje.

Imperatorė – motinos figūra. Ne tik mūsų fizinė motina, bet ta vidinė, kuri kartais pasireiškia vidiniuose monologuose ir parodo mums kelią kaip geriau savimi pasirūpinti. Tad pasinaudokite proga ir skirkite sau daugiau laiko.

VĖŽYS

Pasaulis. Šį mėnesį pradėkite savo sėkmės kelionę! Visi darbai užbaigti arba jau visai į pabaigą, tad laikas pagalvoti apie naujus projektus, naujus tikslus. Turite suprasti, kad Jūsų svajonėms lemta išsipildyti tik tuomet, jei jų bus aktyviai siekiama. Sėkmė neateis jums tiesiog besėdint ir belaukiant, trokštami rezultatai bus matomi tik tiek, kiek jėgų jiems skyrėte. Žinokite, kad kelias į sėkmę nėra lengvas, turite nebijoti rizikuoti, o gal ir kažką paaukoti; tačiau nepamirškite, kad turite visas galimybes pasiekti tai, ko taip trokštate. Jūs matote tą, taip vadinamą, didesnį paveikslą, todėl jums paprasčiau susidėlioti viską į lentynas. Ar viskas tavo pasaulyje tvarkoje? Jei ne, tai ką galėtum pakeisti, kad vaizdas būtų arčiau tiesos?

Gyvenimas nuolat banguoja, nepamirškite to, nes jei nebus blogų dienų, nežinosime kaip atrodo gerosios ir atvirkščiai. Tikėkite savimi ir savo dar neatrastais gebėjimais! Tikėkite gyvenimu!

Jei planuojate kelionę, tuomet korta sako: PIRMYN! Nuotykiai laukia, pasaulis laukia – nesedėkite vietoje!

Taroskopai. Pasaulis
Taroskopai. Septynios taurės

LIŪTAS

Septynios taurės. Pasirinkimai, pasirinkimai ir dar daugiau pasirinkimų! Ką pasirinkti? Mėnuo skirtas rimtiems apmąstymams, koks visgi turėtų būti mūsų pasirinkimas, tiek didelis, tiek mažas. Kartais net mažiausias sprendimas turi grandiozinį efektą ir įtakoja ne tik mūsų pačių, bet ir mus supančių gyvenimą.

Panašu, kad jūsų galva pilna svajonių ir ateities vizijų – gyvenimas ten kitoks nei gyvenate dabar. Tik svajojate ir svajojate, bet pamirštate, kad ateitis nėra iškalta akmenyje, ją galima pakeisti. Gali būti, kad prieš jus net keletas pasirinkimų, keletas galimybių, tačiau nereikėtų skubėti rinktis. Greičiausiai, kad ir ką pasirinksite šiandien, neduos to rezultato, kurio tikitės. Leiskite sau svajoti, bet tos svajonės turėtų būti labiau realios, su galimybe išsipildyti, jei bus pridėtos pastangos. Susikoncentruokite ties kažkuo vienu, nes kai darome keletą dalykų vienu metu, dažnai nukenčia abi pusės. Ir nepamirškite, kad viską kontroliuojate jūs, o ne likimas.

MERGELĖ

Dvi lazdos. Sausio mėnesį prieš jus atsivers naujų galimybių pasaulis. Bendravimas nesudarys jokių sunkumų, kad ir kurioje srityje reikėtų kalbėtis. Pasaulis prieš jus lyg atsiverianti kriauklė, kurios viduje nuostabus perlas. Dviejų lazdų korta atspindi periodą, kai viskas jūsų rankose ir jūs visiškai valdote savo gyvenimą.

Visai gali būti, kad teks pakeliauti. Meilės reikaluose tiek jūs, tiek jūsų antroji pusė galiausiai pasinaudos carpe diem fraze: mėgaukitės kiekviena akimirka, išnaudokite kiekvieną dieną, negaiškite laiko, naudokitės proga. Abu ieškosite nuotykių, tad dabar puikus laikas sudėlioti varneles savo ilgame sąraše, ką norite nuveikti, kur pabuvoti, ką paragauti… Pasistenkite rasti laiko ir kartu nuveikti (pasiekti) tai, ką jau senai planavote.

Kas liečia darbą, pagaliau parodysite savo kūrybingąją pusę ir tai, kad galite būti išradingi savo srityje. Dabar pats laikas atskleisti savo individualumą; suvoksite, kad daugiausiai pasiekti galite tuomet, kai esate savimi.

Taroskopai. Dvi lazdos
Devyni kalavijai

SVARSTYKLĖS

Devyni kalavijai. Turite būti pasiruošę apsaugoti save nuo per didelio nerimo jausmo. Jei kažkas stipriai neramina, pabandykite įsigilinti ar nerimą kelianti situacija priklauso nuo jūsų ir jūs galite kažką pakeisti, ar visgi tą nerimą įtakoja kiti dalykai ar žmonės. Jei tai antrasis variantas, tuomet laikas panagrinėti esamus santykius ir įvykius, ir pažiūrėti ką galite padaryti, kad viskas ir vėl pradėtų „dirbti” jūsų naudai. Kažkodėl šiuo periodu jūs jausitės taip, lyg jūsų gyvenimas savotiškai turėtų būti pilnas kažko „daugiau” ir „geriau” nei yra. Atraskit mažus džiaugsmus kasdienybėje. Būtent čia slepiasi visas gyvenimo grožis – mažuose dalykuose.
Per didelis nerimas darbe tikrai nepadės. Koncentruokitės ties tuo, ką galite valdyti, o nerimą palikite už durų.

Svarstyklės, sausis jums bus kupinas emocinių išbandymų. Tačiau, kad ir kokios nedėkingos tos situacijos bus, jūs rasite kelią link šviesesnių dienų. Gali būti, kad širdyje jausite tuštumą ir tamsą, kažkas gal turės susitvarkyti su padidėjusiu kaltės jausmu. Labai svarbu neprarasti pozityvo, kuris tiesiog palengvins prisitaikymą prie nepatogių situacijų. Tinkamas laikas permąstyti savo vertybes ir atsinaujinti.

SKORPIONAS

Žynys. Ši korta siūlo permąstyti ir iš naujo įvertinti savo požiūrį į gyvenimą, taisykles, kurių laikotės, tikėjimą, išmoktas pamokas ir iki kaulų įaugusias tradicijas. Dabar turite puikią galimybę išmokti kažką naujo ir toliau augti bei tobulėti. Mūsų asmeninis gyvenimas ne visada atitinka „normas”, todėl daugelio dalykų viešumon nekeliam. Kartais tas atotrūkis tampa labai didelis. Tad belieka daugiau laiko skirti visų prioritetų perrikiavimui. Kas iš tiesų yra priimtina jums, o kas ne. Visuomenė palauks. Dabar svarbiausia susitvarkyti su savo gyvenimu, išmokti kažko naujo, pakeisti nuomonę, nes nieko nėra iš tikrųjų akmenyje iškalto.

Siekite to, kas jūsų gyvenimą padaro šviesesniu, tuo pagerbdami ne tik savo individualumą, bet ir sugebėjimą augti. Ne visos išmoktos taisyklės yra vertos būti mūsų gyvenime, tad paklauskit savęs: ar tos tradicijos, normos ir taisyklės jūsų gyvenime yra todėl, kad „taip reikia”, ar todėl, kad tai iš tiesų jums priimtina?

Taroskopai. Žynys
Taroskopai: 2020 metų sausis

ŠAULYS

Apverstos Dešimt lazdų. Pats laikas sustoti poilsiui ir pasimėgauti savo pasiekimais. Sausis – tai mėnuo, skirtas atpažinti savo įtaką padedant kitiems pasiekti tai ko jie troško. O tuomet skirkite laiko tiesiog sau! Jei sunkiai dirbote, kad turėtumėte geresnį rytojų, tai turite suvokti, kad tikrai įrodėte, jog sugebate įveikti sunkumus ir siekti užsibrėžto tikslo. Atminkite, kad sunkus darbas norint turėti tą geresnį rytojų bus nieko vertas, jei jūs pervargsite tiek, kad tiesiog neturėsite jėgų viso to darbo ir pasiekimų įvertinti, jai nuoširdžiai pasidžiaugti. Apsižvalgykite aplink ir pasimėgaukite jaukiais namais, kuriuos susikūrėte, geru maistu, kuriuo mėgaujatės. Pasidalinkite šiais šiltais momentais su artimaisiais.

Nedidelės pertraukėlės nuo sunkių darbų pagelbės jums atgauti jėgas, kad ir toliau galėtumėte pagelbėti ne tik sau, bet ir kitiems. Gyvenimas neturi būti vergyste! Mėgaukitės juo!

OŽIARAGIS

Velnias. Jei jūsų kelyje atsirado kažkokia kliūtis, kuri jus stabdo, padarykite viską, kad tas jausmas išnyktų. Viskas tik jūsų galvose, visos tos baimės – pačių susikurtos. Viskas bus gerai. Užteks galvoti apie tai, kad kažkas nepavyks. Geriau pagalvokite apie tai, ką ir kaip padaryti, kad viskas pavyktų. Yra toks posakis: geriau velnias, kurį pažįsti, nei velnias, kurio nežinai. Tad pats laikas susipažinti su savo vidiniais demonais, kito kelio nėra. Nepamirškite, kad visada turime PASIRINKIMĄ, tad užteks skęsti baimėje ir nežinojime, laikas vaduotis iš vidinių grandinių.

Sausis bus sėkmingas tiems, kurie nebijos siekti savo tikslų bet kokiomis priemonėmis. Tikriausiai be didesnių pastangų pavyks primesti savo valią, įpiršti savo nuomonę, priversti aplinkinius patikėti neegzistuojančiais dalykais. Viskas įmanoma. Visgi, nereikėtų visu tuo piktnaudžiauti, nes lazda visada turi du galus.

Taroskopai
Taroskopai. Diskų karalius

VANDENIS

Diskų karalius. Sausis bus pilnas meilės ir palaimos. Kad lengviau pasiektumėte užsibrėžtus tikslus, jums reikės kantrybės. Ne kiekviena diena rožėm klota. Net ir „spygliuotos” dienos gali kažko naujo mus išmokyti. Kitas dalykas – turite būti pasiruošę ateičiai. Nusistatykite tikslus, susidarykite sąrašą, kuris pagelbės tų tikslų siekti. Ir, svarbiausia, viskas ką darote, turi būti daroma su meile. Tai duos daugiau naudos nei pastovus nerimavimas ir baimės.

Sėkmė visada randa tuos, kurie yra jai pasiruošę ir nusiteikę teigiamai. Viskas, ko imsitės, seksis lengvai ir be didesnių kliūčių. Sprendimai, kuriuos priimsite, atneš daugiau naudos nei tikėjotės. Visko siekite su pasitikėjimu ir su tokia nuotaika, lyg sėkmė jau YRA jūsų rankose! Nevenkite pasivaikščiojimų gamtoje, tai padės labiau susikoncentruoti ties rūpima problema, suteiks mintis daugiau stabilumo, o tai tik pagerins daromų sprendimų įtaką. Tiesiog neužrieskite per daug nosies ir būkite pasiruošę naujoms galimybėms!

ŽUVYS

Likimo ratas. Nuolatinis judėjimas ir transformacija. Sekite paskui savo sėkmę ir likimą, kad ir kur jis nuvestų. Nes esmė ne tame, geri dalykai mūsų laukia ar blogi, bet tame, kaip mes su visu tuo susitvarkome, kaip sudėliojame savo gyvenimus, kad didieji pasikeitimai mūsų nežeistų, neįtakotų mūsų meilės, darbo ar sveikatos, arba atvirkščiai – kaip išspausti iš viso to kuo daugiau naudos. Būkite atsargūs, atkreipkite dėmsį į mažas gyvenimo teikiamas smulkmenas, iš kurių mūsų džiaugsmai susideda. Visas grožis slepiasi detalėse…

Leiskitės plukdomi pasroviui. Ir nors tikėjimas, kad viskas pagaliau susitvarkys ir bus gerai, jums neįprastas ir nėra lengvai įkandamas, bet būtent taip turėtumėte jaustis, jei norit, kad mėnuo būtų malonus. Truputį atsiribokite nuo ateinančių metų planų, padėkite užrašinę į šoną ir tiesiog iš širdies pasimėgaukite gyvenimu.

Taroskopai: 2020 metų sausis