Taroskopai kiekvienam zodiako ženklui:
2021 metų gegužė

Taroskopai – tai Taro kortų prognozės kiekvienam zodiako ženklui. Primenu, kad tai tik bendra mėnesio apžvalga ir net ne apžvalga, o vyraujančios mėnesio nuotaikos. Kai kurios kortos tikrai jus užkabins, o kai kurios ne. Jei atsitiko taip, kad jums teko daugiau neigiamos energijos, pasinaudokite tuo kaip perspėjimu. Bet kuriuo atveju, tai pramoginė rubrika, tad su pateikta žemiau informacija galite pasielgti kaip jums patiems norisi.

Jei norite užsisakyti išsamią ir asmeninę apžvalgą, galite tai padaryti Konsultacijų puslapyje.

2021 gegužės mėnesio nuotaikoms buvo panaudota Radiant Rider-Waite Tarot.

Taroskopai: 2021 metų gegužė

Taroskopai. Apverstas Bokštas

AVINAS

Pakabintas. Ši korta dažnai pasirodo tuomet, kai atsirandame kryžkelėje ir turime pasirinkti tik vieną iš dviejų. Turbūt jaučiatės taip, lyg norėtumėte KAŽKĄ daryti, bet neturite nei mažiausios idėjos ką, kaip ir išvis nuo ko pradėti. Būtent tokios emocijos šį mėnesį ir vyraus. Tad jei būtent taip ir jausitės, per daug nepergyvenkite, nes tai tiesiog ženklas, kad dabar pats laikas sustoti, atsipalaiduoti ir apgalvoti būdus kaip nustoti nuolat bandyti kontroliuoti gyvenimą, situacijas, žmones ir įvykius. Dabar pats laikas PALEISTI tai, kas pasenę – savo senus ir beprasmiškus norus, svajones ir pasenusius įpročius. Laikas kažką paaukoti, laikas atsinaujinti. Tam, kad į mūsų gyvenimą ateitų kažkas naujo ir gražaus, turime paaukoti ir išmesti tai, kas nebereikalinga. Tad dabar puikus laikas apgalvoti tuos kelius ir būdus, kurie padės atsinaujinti pačiam ir atnaujinti savo gyvenimą.

Patarimas. Į kylančias problemas ir nemalonias situacijas pasistenkite pažvelgti kitu kampu. Kartais ne viskas taip blogai kaip atrodo, jei tiesiog pažvelgiame iš kitos perspektyvos. Būkit kūrybingi.

JAUTIS

Taurių karalius. Pasirūpinkite savimi ir leiskite, kad kiti pasirūpintų jumis. Esate daug pasiekę, galbūt sukūrę sėkmingą verslą, galbūt sukūrėte stabilią šeimą, kurioje vyrauja meilė ir pagarba vienas kitam. Tai teikia daug pasitenkinimo, bet širdyje kažko trūksta. Toks įspūdis, kad visa tą laimę bekuriant, buvo prarastas ryšys su vidiniu kūrybingumu. Ieškokite savyje pasislėpusio menininko, puoselėkite savo emocijas. Venkite bereikalingų apmąstymų apie tai, ko neturite. Geriau pasidžiaukite savo pasiekimais, mažais ar dideliais. Nenuvertinkite savęs.

Asmeninė transformacija ir sielos kitimai priklauso ne tiek nuo geros valios ar aklo likimo, kiek nuo jūsų gebėjimo rasti savo sielos poreikiams naujas alternatyvas. Juk, kai siela pradeda „badauti“, kyla daug vidinių prieštaravimų ir baimių. O jų dabar jums reikia mažiausiai.

Patarimas. Leiskitės nešami gyvenimo upės. Atsipalaidavęs požiūris gali padėti lengviau įveikti net ir klastingiausius vandenis.

Taurių karalius
Magas

DVYNIAI

Magas. Magas padeda jums susigaudyti ir suvaldyti pastovią gyvenimo kaitą ir jūsų pačių augimą. Jis taip pat prieš jus atveria ir daugybę kelių, kurie gali nuvesti jus prie naujų galimybių, kurios tik ir laukia būt išnaudotos. Jis veda jus į naują nuotykį, pilną magijos ir dar neišnaudotų galimybių. Tai nuotykis, nepaprasta kelionė, kuri pradės naujovių pilną etapą. Magas padeda jums suprasti, kad galite pasiekti viską, ko tik širdis trokšta, kokia tik idėja nešautų į galvą, nes jis moka tas idėjas paversti tikrove.

Jūs turite sugebėjimą daryti teisingus sprendimus, mokate susikaupti ir apjungti į visumą kylančias įvairiausias mintis ir idėjas – tokiu būdu jūsų svajonės tampa realybe. Jūs, kaip tas Magas, savo kūrybingas mintis materializuojate, nes tikite, kad viskas gyvenime yra įmanoma.

Magas gerai pažįsta ir jaučia savo paties mintis, sugeba atrinkti kas realu, o kas visiška utopija, jis nebijo gyvenimo teikiamų iššūkių ir turi neišsenkamą šaltinį energijos, kuri varo jį tik pirmyn. Jis žino ką turi padaryti ir puikiai žino, koks turi būti kitas jo žingsnis. Tai nauja pradžia ir nutikti gali bet kas, bet kur ir bet kada.

Patarimas. išnaudokite visus turimus įrankius, kad pasiektumėte savo tikslą, kuris jau visai šalia. Net minčių neturėtų kilti apie tai, kad viską mesti ir pradėti kažką naujo. Pabaikit ką pradėjot, ir tik tada eikite toliau, siekite daugiau.

VĖŽYS

Devyni kalavijai. Turite būti pasiruošę apsaugoti save nuo per didelio nerimo jausmo. Jei kažkas stipriai neramina, pabandykite įsigilinti ar nerimą kelianti situacija priklauso nuo jūsų ir jūs galite kažką pakeisti, ar visgi tą nerimą įtakoja kiti dalykai ar žmonės. Jei tai antrasis variantas, tuomet laikas panagrinėti esamus santykius ir įvykius, ir pažiūrėti ką galite padaryti, kad viskas ir vėl pradėtų „dirbti“ jūsų naudai. Kažkodėl šiuo periodu jūs jausitės taip, lyg jūsų gyvenimas savotiškai turėtų būti pilnas kažko „daugiau“ ir „geriau“ nei yra. Atraskit mažus džiaugsmus kasdienybėje. Būtent čia slepiasi visas gyvenimo grožis – mažuose dalykuose.

Per didelis nerimas darbe tikrai nepadės. Koncentruokitės ties tuo, ką galite valdyti, o nerimą palikite už durų. Labai svarbu neprarasti pozityvo, kuris tiesiog palengvins prisitaikymą prie nepatogių situacijų. Tinkamas laikas permąstyti savo vertybes ir atsinaujinti.

Patarimas. Stokite akis į akį su savo baime. Jei kažkas jus neramina, tai geriau viską spręsti dabar. Nenukelkite vėlesniam laikui, nes vėliau bus tik sunkiau.

taroskopai
taroskopai

LIŪTAS

Apversta Žynė. Užteks knaisiotis po savo vidinį pasaulį. Laikas apsižvalgyti aplink, susipažinti su naujais žmonėmis ir gyvenimu apskritai. Jei ilgą laiką buvote atsiriboję nuo kitų, tai dabar jau pats laikas „išlįsti lauk“. Užteks slėptis ir slėpti dalykus, kurie turbūt jau ir taip senai paaiškėję. Jei delsiate ir blaškotės nežinodami kokį priimti sprendimą, pasitarkite su žmogumi, kurio nuojauta pasitikite. Tokie pokalbiai gali pagelbėti į situaciją pažvelgti kitu kampu ir galbūt pamatyti tai, ko patiems nepavyksta.

Tiesiog gali būti, jog dabar jums trūksta kažkokios svarbios ir reikiamos informacijos, kad galėtumėte padaryti tikrai teisingus sprendimus. Tad skirkite laiko tos informacijos surinkimui ir tyrimui. Dabar geriau pasikliauti faktais, o ne intuicija, nes pastaroji šiuo metu yra linkusi klysti. Užleiskite vietą logikai, o ne jausmams.

Ir paskutinis dalykas, kuris šį mėnesį gali pakankinti – tai pastovi nuotaikų kaita. Dėl ko taip? Sunku pasakyti. Gal būt todėl, kad jautriai sureagavote į Saturno bei Jupiterio perėjimą į Vandenio ženklą, o gal todėl, kad Marsas bus pakankamai išraiškingas per pavydą, agresiją bei gobšumą.

Patarimas. Nepasiduokite blogoms emocijoms. Viskas laikina. Nebūtina parodyti savo pasyviai agresyvią pusę, kad kažką pasiektumėte ar įrodytumėte. Taip sakant, nesikandžiokite be reikalo.

MERGELĖ

Šeši diskai. Ši korta rodo, kad viskas pasisuks į gera, ypač kas liečia finansus. Ji taip pat kalba apie lygybę, sąžiningumą ir gyvenimo cikliškumą, judėjimą būtent į teigiamą gyvenimo etapą. Nevenkite pasidalinti kažkuo, ko kitiems galbūt to reikia labiau nei jums. Ir tai nebūtinai turi būti materialūs dalykai: kartais pakanka peties išsiverkti, ausies išklausyti, palaikyti emociškai – visa tai kartais daug svarbiau nei pinigai arba tai, ką už juos galima nusipirkti. Ir nebūkite per daug išdidūs priimti tai, ką kitas siūlo, nes niekada nežinai kaip viskas gali pasisukti. Ypač, jei visgi tos pagalbos tikrai reikia. Ir net nebijokite jos paprašyti, nes tikrai atsiras kažkas, kas pagalbos ranką išties net nesusimąstęs. Tuo tarpu, jei visgi esate tas, kuris duoda, pagalvokite ir apie savo motyvus. Ar duodate todėl, kad jausitės geriau? O gal todėl, kad norite, jog kitas jaustųsi jums skolingas? Ar jūsų ištiesta pagalbos ranka parodo, kad esate aukščiau, o gal tokiu būdu norite įgauti populiarumo? O gal visgi tai natūralus ir savaime kylantis noras? Kad ir kokie būtų jūsų motyvai, būkite tikri, kad žinote, kokie jie. Neapgaudinėkit patys savęs.

Patarimas. Jei matai kažką, kam reikia pagalbos, būk pasirengęs padėti. Būk dosnus. Jei tau pačiam reikia pagalbos, nebijok jos paprašyti.

Šeši diskai
taroskopai

SVARSTYKLĖS

Penki diskai. Tai sunkus periodas, kai jausitės nesaugiai. Dabar labai svarbu žinoti ir nuolat prisiminti tai, kad visada galima sulaukti pagalbos, kai jos labai reikia. Galit jaustis vieniši, bet tai tik jūsų valioje viską pakeisti. Turbūt atrodo, kad visi gyvena kuo puikiausiai ir tik jums viskas nesiseka, ir tik jūs kenčiate. Ar tikrai? Ar padarėte tikrai viską, kad tai pasikeistų? Ir jei reikia pagalbos, ar sugebate „perlipti” per save ir jos paprašyti? Viskas, ko reikia, tai paprašyti. Visada atsiras kažkas, kas mielai pagelbės. Tas pats liečia ir darbinius reikalus. Jūs tikrai neprivalote visko daryti vieni, nes nesate mašina, kuri turi amžiną variklį. Paprašykit pagalbos ir reikalai tikrai pagerės.

Viskas labai gerai atsispindi paveikslėlyje. Žmonės paveikslėlyje alkani, basi ir gal sunkiai serga. Už jų – šilta ir šviesi bažnyčia. Tačiau vargšai net nežiūri į tą pusę, nes jie „atstumtieji”. Bet tai jie patys nesijaučia esą verti tos šilumos. Kai šie žmonės patikės savo verte, gyvenimas pasisuks teigiama linkme.

Patarimas. Jei jums sunku, nekentėkit vienumoje, ieškokit pagalbos, nes ji tikrai visada šalia. Atsiverkit, nereikia visko laikyti viduje.

SKORPIONAS

Apverstos Dvi lazdos. Jau pradėjote planuoti, kaip pradėti kurti tokį gyvenimą, kokio trokštate, tačiau ši korta sako, kad kažkas buvo pražiūrėta, praleista, kad tos svajonės išsipildytų. Tad teks viską peržiūrėti nuo pradžių ir tuo pačiu neprarasti kantrybės bei aistros tuos norus ir svajones pildyti. Tai savotiška vidinė kova, kai tenka laukti ilgiau, kol toliau galėsite žengti tvirtai ir su padidėjusia motyvacija. Taip, nepatogu ir nervuoja, bet galutiniame variante vis tiek pasiteisins ir atsipirks. Svarbiausia, neskubėti, viskam savas laikas. Ir toliau svajokite, tačiau įneškite daugiau realizmo ir įgyvendinimo perspektyvų. Išmokite patys save įkvėpti, tapkite savo pačių mūzomis. Ir nepamirškite, kad laukimas kartais – tik į naudą, tame yra kažkokios stiprybės. Realiai planuokite savo ateitį, studijuokite save ir savo galimybes, įkvėpkite sau kūrybingumą!

Patarimas. Pergalvokit savo pasirinkimus. Praeityje padaryti skuboti sprendimai brangiai kainavo, tad verta iš tų klaidų pasimokyti.

Apverstos dvi lazdos
Trys taurės

ŠAULYS

Trys taurės. Jūsų aplinkoje – geri žmonės. Ir bet koks stresas, pasitaikantis jūsų kelyje, išsisklaido pakankamai lengvai, kai pasidalinate savo mintimis su draugais. Galbūt įsitrauksite į kokią grupę, būrelį ar bažnyčią, ir pagaliau tarp tų žmonių pasijusite gerai, taip, lyg jau senai pažinotumėte tuos žmones, lyg esate ten, kur ir turėtumėte būti.

Išlaisvinkit savo charizmą. Tai nepaprasta maginė energija, kuri skatina kitus jus mėgti. Charizma – tai dovana, kurią turime kiekvienas, bet ne visi esame ją išlaisvinę ir patobulinę. Kiekvienas gali atskleisti savo charizmą atskleisdami savo asmeninę vidinę šviesą ir ja pasidalindami su kitais. Pozityvi energija gali įtakoti kitus ir pakeisti pasaulį.

Spalis jaučiams – bendravimo laikotarpis. Skirkite savo laiką šeimai, draugams. Dalyvaukite šventėse, vestuvėse, gimtadieniuose ar vakarėliuose, nevenkite jų, kad ir kaip kartais norisi ramybės ar vienatvės. Turite puikią galimybę atgaivinti senus santykius, draugystes, susitikti su senai nematytais giminaičiais.

Patarimas: Tausokite ir vertinkite artimuosius bei draugus. Nepamirškite mėgautis gyvenimu ir kiekviena miela diena!

OŽIARAGIS

Kalavijų karalienė. Ši karalienė – super organizuotas individas, intelektuali ir lieka ištikima savo prioritetams. Emocijoms dabar ne vieta ir ne laikas. Jokių nesąmonių bendravime, darbe, namuose ir apskritai gyvenime. Kalavijų karalienė skatina rasti būdą (-us) kaip panaudoti asmenines žinias ir žinias iš kitų šaltinių, kad sugebėtų kuo paprasčiau perlipti per pasitaikiusius sunkumus. Dabar galite pasikliauti tik savimi, nes pats sau esate geriausias draugas ir patarėjas. Norit tikėkit, norit ne, bet kiekviename iš mūsų slepiasi bent nedidelė šios karalienės dalis, su kuria susijungus, galima į viską pažvelgti aiškiau, o su tuo atsiras ir žinojimas ko mes norime ir kaip tą pasiekti. Bendravimas su žmonėmis turi būti tiesmukas ir aiškus, jokių „per aplink“. Jei dažnai pergyvenate, kad jūsų nuoširdumas gali kažką įžeisti, tai dabar pats laikas būtų surizikuoti ir savęs paklausti: kokios naudos tas žmogus gali gauti iš mano nuoširdumo?

Patarimas. Kylančios problemos, jos kaip hydra, o hydroms turi būti nukapotos galvos! Greitai ir neskausmingai. Beje, jei galvoje sukasi kažkokia idėja, nebijokite jos pristatyti kitiems.

Kalavijų karalienė
taroskopai

VANDENIS

Apverstos Šešios lazdos. Nepaisant visų vėlavimų ir sulėtėjusio tempo, viskas susiklostys sėkmingai. Dabar tikrai ne laikas pasiduoti savo baimėms. Labai svarbu žinoti, kuo galite pasitikėti, o kuo ne. Jūsų aplinkoje gali būti vienas žmogus, kuris elgiasi taip, lyg jus palaikytų, bet iš tiesų tiesiog miršta iš pavydo jums arba stengiasi kitaip negatyviai paveikti jūsų gyvenimą ir aplinką, galbūt išplėšti iš rankų užsitarnautą apdovanojimą ir visus nuopelnus priskirti sau. Pasitikėkite savo intuicija, ypač ta jos dalimi, kuri liečia žmonių pajautimą. Nebijokite apginti savo pozicijas, jei to tikrai reikia.

Visai gali būti, kad idėja, kuri atrodė kaip nerealiai sėkminga, dabar visiškai neteko prasmės. Viskas sustojo, nebeįdomu. Ką gi, dar yra laiko viską gerai permąstyti ir nutarti kas yra reikalinga, o ko reikia atsisakyti. Nesitikėkite, kad kiti jums pagelbės, dabar viskas tik jūsų rankose ir pagalbos iš šalies tikėtis nereikėtų.

Turite suprasti, kad nors triumfas ir pergalė – tikrai labai maloni būsena, tačiau ji laikina. O norint tose aukštumose išsilaikyti teks įdėti nemažai pastangų.

Patarimas. Šiuo metu neturite palaikymo nei iš aplinkos, nei iš Visatos. Padarykite pertrauką, permąstykite nusistatytus planus ir tikslus, kitaip bus sunku pasiekti „finišo liniją“.

ŽUVYS

Apverstos Devynios lazdos. Visų pirma, švelnumas. Ne tik aplinkiniams, bet ir sau. Būkite sau mažiau reiklūs. Juk žinote savo stiprybes… Labai svarbu atminti, kad gerumas ir silpnumas – tai du skirtingi dalykai. Parodykite savo gerumą kaip įmanoma dažniau. Dar vienas dalykas, kurį svarbu atminti, tai kad išsigelbėjimas pirmiausia slypi mumyse, o ne svetimuose žmonėse. Mes negalime nuolat būti stiprūs, viskam yra ribos, tad leiskite sau į kažką atsiremti. Tai gali būti kitas žmogus, o gali būti ir tiesiog kažkas labai pozityvaus – tokiu būdu susigrąžinsite tą stiprybe, kuria nuolat didžiuojatės. Viskas sukasi ratu.

Galimos galvos traumos, tad būkit atsargūs.

Patarimas. Gerai pagalvokite prieš imdamiesi dar vienos užduoties ar projekto. Ar šiuo metu jums tikrai to reikia? Tikriausiai, kad ne. Tad neužsikraukite ant savęs to dar vieno reikia padaryti.

Apverstos Devynios lazdos

Norite platesnės apžvalgos ar konsultacijos dominančiais klausimais? Apsilankykite jau veikiančiame Taro kortų konsultacijų užsakymų puslapyje.