Taroskopai kiekvienam zodiako ženklui:
2021 metų birželis

Taroskopai – tai Taro kortų prognozės kiekvienam zodiako ženklui. Primenu, kad tai tik bendra mėnesio apžvalga ir net ne apžvalga, o vyraujančios mėnesio nuotaikos. Kai kurios kortos tikrai jus užkabins, o kai kurios ne. Jei atsitiko taip, kad jums teko daugiau neigiamos energijos, pasinaudokite tuo kaip perspėjimu. Bet kuriuo atveju, tai pramoginė rubrika, tad su pateikta žemiau informacija galite pasielgti kaip jums patiems norisi.

Jei norite užsisakyti išsamią ir asmeninę apžvalgą, galite tai padaryti Konsultacijų puslapyje.

2021 birželio mėnesio nuotaikoms buvo panaudota Radiant Rider-Waite Tarot.

Taroskopai: 2021 metų birželis

Taroskopai. Apverstas Bokštas

AVINAS

Penkios taurės. Dažnai ši korta tik patvirtina tai, ką jūs ir taip jau žinote. Kažkur giliai giliai jums labai skauda, jums nerealiai liūdna ir gaila… savęs. Taip taip, pirmiausia jums gaila savęs. Iš serijos koks aš nelaimingas ir niekas manęs nemyli. Skausmas, gedulas, gailestis – visa tai labai egoistinės emocijos. Mes vis patys save kankiname mintimis apie tai, ko netekome, bet pamirštame apsižvalgyti ir pastebėti tai, ką vis dar turime. Dažniausiai galimės tik to, kad galėjome turėti, o neturime. Galbūt santykiai pakrypo ne ta linkme kaip tikėjotės? O gal darbe jūsų kažkas neįvertino ir galbūt už jūsų nuopelnus kažką kitą pagyrė? Gyvenimas – ne rožėm klotas, bet nebūtina dėl to atsiriboti nuo viso likusio pasaulio ir žmonių. Mes kenčiame tik tiek, kiek patys norime ir leidžiame sau kentėti. Žinoma, mes visi turime skirti laiko liūdesiui, svarbiausia, nepradėti ta melancholija mėgautis, nes ji gali peraugti į depresiją. Paliūdėjote, paverkėte, savęs pagailėjote ir užteks. Laikas pakelti aukštai galvą ir judėti pirmyn. Už savęs palikite tekančią upę, kuri kartu su savimi nusineš ir jūsų liūdesį.

Patarimas: išmokite džiaugtis tuo ką turite čia ir dabar, nes vėliau gali būti tiesiog per vėlu. Kad ir kaip gyvenime šiuo metu jums liūdna, skaudu ar visaip kitaip nesiseka – tai ne pasaulio pabaiga.

JAUTIS

Apversti Devyni diskai. Šiuo laikotarpiu siūloma atkreipti dėmesį į tai, ko jūs netoleruojate, nes tai neatitinka jūsų gyvenimo standartų. Kartais, kai per daug giliai paneriame į keblius santykius, aplinką ar situaciją, po truputį, bet atbunkame, mums tai nebedaro jokios įtakos. Su laiku net nebepastebime išsikraipiusio balanso, ir tai tampa nauju normaliu dalyku. Bet taip būti neturėtų. Gyvendami su šiukšlėmis pradedame patys jaustis tokiais pat. Tad dabar pats laikas gerai apmąstyti ar daug jūsų gyvenime purvo ir nešvarios aplinkos. Tai liečia ir jūsų pačių širdį, ar daug ten purvo, nuo kurio būtų pats laikas išsivalyti? Ar esate viskuo patenkinti? O gal yra kokio darbelio, kuris padės kiek pagerinti pačius save? Tobulumui ribų nėra, laikas apsivalyti!

Ir nors yra dėl ko būti savimi patenkintu, visgi reiktų nepamiršti, kad tik veikiant galima kažko pasiekti. Būkite tikri, kad savo tikslus ir siekius sukonkretinot kaip įmanoma labiau. Jei nesate garantuoti kaip elgtis toliau, paprašykite patarimo iš žmogaus, kurio pasitikite. Mąstykit pozityviai.

Patarimas. Nepamirškite, kad visada galite pakeisti tai, kas nepatinka. Tačiau kartais užtenka tiesiog pakeisti savo pačių požiūrį. Ne visada viskas yra taip blogai, kaip gali pasirodyti iš pirmo žvilgsnio.

Apversti Devyni diskai
Taroskopai. Septynios taurės

DVYNIAI

Septynios taurės. Pasirinkimai, pasirinkimai ir dar daugiau pasirinkimų! Ką pasirinkti? Mėnuo skirtas rimtiems apmąstymams, koks visgi turėtų būti mūsų pasirinkimas, tiek didelis, tiek mažas. Kartais net mažiausias sprendimas turi grandiozinį efektą ir įtakoja ne tik mūsų pačių, bet ir mus supančių gyvenimą.

Panašu, kad jūsų galva pilna svajonių ir ateities vizijų – gyvenimas ten kitoks nei gyvenate dabar. Tik svajojate ir svajojate, bet pamirštate, kad ateitis nėra iškalta akmenyje, ją galima pakeisti. Gali būti, kad prieš jus net keletas pasirinkimų, keletas galimybių, tačiau nereikėtų skubėti rinktis. Greičiausiai, kad ir ką pasirinksite šiandien, neduos to rezultato, kurio tikitės. Leiskite sau svajoti, bet tos svajonės turėtų būti labiau realios, su galimybe išsipildyti, jei bus pridėtos pastangos. Susikoncentruokite ties kažkuo vienu, nes kai darome keletą dalykų vienu metu, dažnai nukenčia abi pusės. Ir nepamirškite, kad viską kontroliuojate jūs, o ne likimas.

Patarimas: Jei prieš jus begalė pasirinkimų, neskubėkite daryti sprendimo. Kiekvienam variantui skirkite dėmesio ir viską gerai apgalvokite. Priimkite pagrįstą sprendimą, o ne bile ką ir bile kaip.

VĖŽYS

Apverstas Lazdų pažas. Korta sako, kad išbandėte kelis naujus projektus, surizikavote, tačiau jie nebuvo ypač sėkmingi. Galbūt turėjote viziją pradėti naują projektą ar susirasti naują pomėgį, manydami, kad tai paskatins didesnius ir geresnius dalykus jūsų gyvenime, tačiau netrukus supratote, kad pasirinkote neteisingai ir tai nesukėlė nei laukto augimo, nei plėtros. Galbūt supratote, kad iš tikrųjų nepakankamai susitelkėte į tai, kokie buvo jūsų tikslai ir uždaviniai, ir todėl jūs nepasiekėte norimų rezultatų. Laimei, jūs dar nenuėjote per toli ir galėjote lengvai atsitraukti nuo tų projektų, kurie nesuteikė laukiamo rezultato. Kartais šios nesėkmės gali būti naudingos tyrinėjant naujas teritorijas ir išbandant, kas jums tinka, o kas ne.

Šį mėnesį daug kas rutuliosis ne taip, kaip planavote. Prie viso to, dar ir kantrybės trūks, ypač, kai neįmanoma nieko pakeisti. Šio mėnesio moto turėtų būti: „aš esu kantrus ir su savimi, ir su kitais“, kartokite tai kasdien kaip mantrą :) Ir per daug nesidalinkit savo paslaptimis, nes kažkas gali sugriauti jūsų pasitikėjimą.

Patarimas: venkit dirbti paskubomis ar apžioti daugiau, nei pajėgsit sukramtyt. Ir gerai pagalvokit prieš kalbėdami, nes impulsyvūs žodžiai gali atnešti daugiau bėdos nei naudos.

taroskopai
taroskopai

LIŪTAS

Stiprybė. Ir staiga!.. Viskas tapo aišku ir atsistojo į savo vietas.

Panašu, kad pradedate suprasti kaip suvaldyti ir valdyti pasaulį aplink save. Supratote, kad norint kažko gyvenime pasiekti, yra labai svarbu išklausyti kitą ir bendradarbiauti. Vienas lauke – ne karys. Sugebėjimas valdyti savo emocijas ir vidinį žvėrį suteiks jums dideles galimybes. Jums pakaks vidinės jėgos, kad įveiktumėte visas kliūtis ir negandas, kurios iškils jūsų kelyje. Nesvarbu, kurioje gyvenimo srityje tos kliūtys iškils – darbe, šeimoje ar finansuose.

Beje, galbūt laikas būtų pagalvoti ir apie savo fizinę sveikatą? Na, sporto salė ar bet kokia kita aktyvi veikla tikrai duos naudos. Sveikame kūne sveika siela. Taip kad padidinkit savo fizinę veiklą ir pasirūpinkit sveika mityba.

Būkit tvirti savo pasirinkimuose, nepasiduokit įkalbinėjimams, jei su jais nesutinkate.

Patarimas: Paimkite jautį už ragų į visa sugebančias savo rankas. Jums pakaks stiprybės viską suvaldyti!

MERGELĖ

Apverstos Keturios lazdos. Ar gali būti taip, kad patys stabdote save nuo džiaugsmingų akimirkų? Ar nėra taip, kad iškilusios kliūtys tėra jūsų pačių ego poreikis pasirodyti? Kortoje pavaizduoti žmonės atsipalaidavę šoka ir džiaugiasi gyvenimu, jie tikrai nesiklauso savo įskaudinto ego, kuris aiškina, kad tie atrodo „kvailai“, kai šoka. Tie žmonės nepergyvena apie darbus, kuriuos turės padaryti rytoj. Tad truputį pastumkite visus „tobulumus“ į šoną. Visada reikia kažką padaryti, kažką pasiekti, tačiau tai nereiškia, kad turite būti liūdni ir pasigailėtini, kad tuos savo tikslus pasiektumėte. Leiskite sau pasidžiaugti šia diena: MĖGAUKITĖS maistu, kurį valgote; ĮKVĖPKITE giliai pavasarinį orą; DŽIAUKITĖS draugų kompanija. Daug juokitės, duokit savo ego trumpas atostogas.

Patarimas: Kartais vietoje didelių susibūrimų verta labiau įvertinti šventimą intymesnėje aplinkoje ar net vienumoje.

Apverstos keturios lazdos
taroskopai

SVARSTYKLĖS

Apverstos Septynios lazdos. Paranoja – pagrindinė jūsų mėnesio tema… Kai pasiekiame kažkokias aukštumas ar užimame vadovaujančią poziciją, visada atsiras kažkas, kas mes jums iššūkį. Akis į akį susidursite su žmonių pavydumu ir noru turėti tai, ką turite jūs. Bus toks įspūdis, kad visi susimokė prieš jus, bet būkit realistai – taip nebūna, kad visi staiga nusisuktų. Pajauskite tą savo vidinę jėgą ir neleiskite baimei paimti viršaus – jūs visada esate stipresni nei manote. Neleiskite neryžtingumui, nerimui ir depresijai jus nugalėti. Pasitikėkite savo vidiniu balsu, jis žino kaip jus išvesti iš ten, kur dabar esate. Išlikite kantrūs, nedarykite skubotų ir neteisingų sprendimų, nepasiduokite grasinimams. Paklauskite savęs: Ar esu ištikimas sau ir savo įsitikinimams? Kokią poziciją turite užimti, kad visiems būtų aiškus jūsų požiūris? Galite apleisti savo gynybines pozicijas ir truputį atsipalaiduoti, nereikia nuolat ieškoti problemų. Kartais reikia užleisti vietą kitiems ir nustoti kovoti dėl dalykų, kurie iš tiesų yra nieko verti. Apgalvokite tai.

Patarimas: Jei jaučiate, kad jums trūksta motyvacijos ir užtikrintumo, tai tikrai tada neverta pradėti nieko naujo (ar pradėti kovą). Geriau susilaikyti, bent jau, kol jausitės užtikrinti.

SKORPIONAS

Magas. Magas padeda jums susigaudyti ir suvaldyti pastovią gyvenimo kaitą ir jūsų pačių augimą. Jis taip pat prieš jus atveria ir daugybę kelių, kurie gali nuvesti jus prie naujų galimybių, kurios tik ir laukia būt išnaudotos. Jis veda jus į naują nuotykį, pilną magijos ir dar neišnaudotų galimybių. Tai nuotykis, nepaprasta kelionė, kuri pradės naujovių pilną etapą. Magas padeda jums suprasti, kad galite pasiekti viską, ko tik širdis trokšta, kokia tik idėja nešautų į galvą, nes jis moka tas idėjas paversti tikrove.

Jūs turite sugebėjimą daryti teisingus sprendimus, mokate susikaupti ir apjungti į visumą kylančias įvairiausias mintis ir idėjas – tokiu būdu jūsų svajonės tampa realybe. Jūs, kaip tas Magas, savo kūrybingas mintis materializuojate, nes tikite, kad viskas gyvenime yra įmanoma.

Magas gerai pažįsta ir jaučia savo paties mintis, sugeba atrinkti kas realu, o kas visiška utopija, jis nebijo gyvenimo teikiamų iššūkių ir turi neišsenkamą šaltinį energijos, kuri varo jį tik pirmyn. Jis žino ką turi padaryti ir puikiai žino, koks turi būti kitas jo žingsnis. Tai nauja pradžia ir nutikti gali bet kas, bet kur ir bet kada.

Patarimas. išnaudokite visus turimus įrankius, kad pasiektumėte savo tikslą, kuris jau visai šalia. Net minčių neturėtų kilti apie tai, kad viską mesti ir pradėti kažką naujo. Pabaikit ką pradėjot, ir tik tada eikite toliau, siekite daugiau.

Magas
Apverstas Diskų tūzas

ŠAULYS

Apverstas Diskų tūzas. Per daug pergyvensite dėl piniginių reikalų. Žinoma, mes visi turime rūpintis savo finansais, tačiau kas per daug, tas nesveika ir tas „nesveika“ gali atimti iš jūsų galimybę džiaugtis tuo, ką turite čia ir dabar. Ir atsispirkite tai pagundai skaičiuoti svetimas monetas, atsikratykite to menkaverčio pavydo jausmo.

Tai, beje, liečia ir romantinius santykius. Pavydas. Būkite komanda, o ne atskiri ir priešiški vienetai. Šį mėnesį reiktų daugiau bendrauti, tai padės nukreipti savo dėmesį į kitus, bet tikrai ne mažiau svarbius dalykus gyvenime.

Gali būti, kad per savo užsispyrimą ir nenorą pažvelgti į susidarančias situacijas kitu kampu, galite prarasti puikias pasitaikančias galimybes.

Patarimas: Jei mąstote apie kažkokius kardinalius pasikeitimus, tai ši korta sako: dar ne dabar. Teks palaukti.

OŽIARAGIS

Teismas. Viskas turi priežastį ir viskas keičiasi būtent dėl tos priežasties. Atrodytų, kad Teismo korta akcentuoja kažko pabaigą, tačiau ji labiau siūlo pažvelgti į viską naujai ir su aiškiu protu. Kokie žmonės, projektai ar daiktai yra verti jūsų laiko ir energijos? Pašaliniai dalykai, kurie neduoda jums jokios naudos, o tik kenkia, turėtų būti pašalinti iš gyvenimo visam laikui.

Gerbkite savo gyvenimo pasikeitimus ir aukite kartu su jais. Dabar tinkamas laikas priimti svarbius sprendimus. Jūsų ateitis bus įtakota pasirinkimų ir sprendimų, kuriuos dabar priimsite; tad turėkite omenyje, kad jūsų likimas – tai jūsų pačių pasirinkimas. Viską darykite su protu ir sąmoningai kurkite savo rytojų. Pozityviai, ramiai ir skirdami dėmesio savo dvasiniam augimui. Apmąstykite savo praeities sprendimus, ką pakeistumėte ir ko išmokote. Praeities pamokos išmokys nekartoti tų pačių klaidų ateityje.

Patarimas. Keiskite savo gyvenimą. Jei jaučiate ir žinote, kad einate neteisingu keliu, pakeiskite tai. Dar ne vėlu.

Teismas
taroskopai

VANDENIS

Pakabintas. Ši korta dažnai pasirodo tuomet, kai atsirandame kryžkelėje ir turime pasirinkti tik vieną iš dviejų. Turbūt jaučiatės taip, lyg norėtumėte KAŽKĄ daryti, bet neturite nei mažiausios idėjos ką, kaip ir išvis nuo ko pradėti. Būtent tokios emocijos šį mėnesį ir vyraus. Tad jei būtent taip ir jausitės, per daug nepergyvenkite, nes tai tiesiog ženklas, kad dabar pats laikas sustoti, atsipalaiduoti ir apgalvoti būdus kaip nustoti nuolat bandyti kontroliuoti gyvenimą, situacijas, žmones ir įvykius. Dabar pats laikas PALEISTI tai, kas pasenę – savo senus ir beprasmiškus norus, svajones ir pasenusius įpročius. Laikas kažką paaukoti, laikas atsinaujinti. Tam, kad į mūsų gyvenimą ateitų kažkas naujo ir gražaus, turime paaukoti ir išmesti tai, kas nebereikalinga. Tad dabar puikus laikas apgalvoti tuos kelius ir būdus, kurie padės atsinaujinti pačiam ir atnaujinti savo gyvenimą.

Patarimas. Į kylančias problemas ir nemalonias situacijas pasistenkite pažvelgti kitu kampu. Kartais ne viskas taip blogai kaip atrodo, jei tiesiog pažvelgiame iš kitos perspektyvos. Būkit kūrybingi.

ŽUVYS

Taurių pažas. Šį mėnesį bus labai svarbu atrasti balansą tarp to, ko Jūs norite ir to, ką Jūs iš tiesų galite. Turite suprasti, kad tai kas vyksta, iš tiesų neturi nieko bendra su Jumis asmeniškai. Geriausia, ką galite padaryti, tai “verkiančiam” pasiūlyti paramą ir išklausyti. Nemąstykite apie tai, kokią turėsite naudą iš savo geraširdiškumo. Visi mūsų geri darbai anksčiau ar vėliau “atsiperka”.

Kitas dalykas – išleiskit savo vidinį vaiką pažaisti. „Išjunkite“ bet kokią savikritiką, kad vietoje to, jog mėgaujatės gyvenimu, turėtumėte nuveikti kažką tikrai „rimto ir naudingo“. Tiesiog pasimėgaukit šia diena, šia savaite, šiuo mėnesiu, šiuo momentu, ir pamatysit, kad dienos praeina maloniau, nes neturite laiko bendrauti su „monstrais“.

Patarimas: leiskite savo vaizduotei rodyti Jums kelią! Pasisemkite idėjų iš paslaptingo svajų pasaulio tam, kad įgautumėte įkvėpimo.

Taurių pažas

Norite platesnės apžvalgos ar konsultacijos dominančiais klausimais? Apsilankykite jau veikiančiame Taro kortų konsultacijų užsakymų puslapyje.