Taroskopai kiekvienam zodiako ženklui:
2021 metų liepa

Taroskopai – tai Taro kortų prognozės kiekvienam zodiako ženklui. Primenu, kad tai tik bendra mėnesio apžvalga ir net ne apžvalga, o vyraujančios mėnesio nuotaikos. Kai kurios kortos tikrai jus užkabins, o kai kurios ne. Jei atsitiko taip, kad jums teko daugiau neigiamos energijos, pasinaudokite tuo kaip perspėjimu. Bet kuriuo atveju, tai pramoginė rubrika, tad su pateikta žemiau informacija galite pasielgti kaip jums patiems norisi.

Jei norite užsisakyti išsamią ir asmeninę apžvalgą, galite tai padaryti Konsultacijų puslapyje.

2021 liepos mėnesio nuotaikoms buvo panaudota Radiant Rider-Waite Tarot.

Taroskopai: 2021 metų liepa

Taroskopai. Apverstas Bokštas

AVINAS

Apverstos Keturios lazdos. Ar gali būti taip, kad patys stabdote save nuo džiaugsmingų akimirkų? Ar nėra taip, kad iškilusios kliūtys tėra jūsų pačių ego poreikis pasirodyti? Kortoje pavaizduoti žmonės atsipalaidavę šoka ir džiaugiasi gyvenimu, jie tikrai nesiklauso savo įskaudinto ego, kuris aiškina, kad tie atrodo „kvailai“, kai šoka. Tie žmonės nepergyvena apie darbus, kuriuos turės padaryti rytoj. Tad truputį pastumkite visus „tobulumus“ į šoną. Visada reikia kažką padaryti, kažką pasiekti, tačiau tai nereiškia, kad turite būti liūdni ir pasigailėtini, kad tuos savo tikslus pasiektumėte. Leiskite sau pasidžiaugti šia diena: MĖGAUKITĖS maistu, kurį valgote; ĮKVĖPKITE giliai pavasarinį orą; DŽIAUKITĖS draugų kompanija. Daug juokitės, duokit savo ego trumpas atostogas.

Patarimas: Kartais vietoje didelių susibūrimų verta labiau įvertinti šventimą intymesnėje aplinkoje ar net vienumoje.

JAUTIS

Dvi taurės. Ši korta akcentuoja partnerystę ir nebūtinai tik romantinę. Tai gali būti tiesiog balanso, harmonijos siekis, draugystė, džiaugsmas. Šiuo laikotarpiu turėtumėte jaustis labiau mylimi, labiau patenkinti gyvenimu ir kad jumis rūpinasi.

Žinoma, svarbiausia visgi – meilė. Tai tikros meilės korta, subalansuotų santykių, atsidavimo ir visų tų kitų dalykų, kurie svarbūs meilės ir santykių klausimuose. Tačiau tai nereiškia, kad visas šias gėrybes reikia priimti kaip garantą, kuris niekada nepasikeis. Tai reiškia, kad turite puikų pagrindą, tačiau jį reikia nuolat prižiūrėti, paremontuoti, sutvirtinti naujai. Jei esate iš tų, kurie ieško antrosios pusės, tai čia puikus ženklas, kad ji jau kažkur netoliese. Jei ta simpatija vis sukasi netoliese, ženkit pirmą žingsnį, nes šie santykiai iš mažos kibirkštėlės ir susidomėjimo gali pavirsti į tvirtus ir ilgalaikius.

Patarimas: pasistenkite siekti bendradarbiavimo visame kame ir, žinoma, kompromisų. Nuoširdžiai pasigilinkite į kito žmogaus nuomonę, nes joje taip pat gali būti tiesos. Praktikuokite ne tik imti, bet ir duoti.

Dvi taurės
Apverstos Dešimt lazdų

DVYNIAI

Apverstos Dešimt lazdų. Pats laikas sustoti poilsiui ir pasimėgauti savo pasiekimais. Tai mėnuo, skirtas atpažinti savo įtaką padedant kitiems pasiekti tai ko jie troško. O tuomet skirkite laiko tiesiog sau! Jei sunkiai dirbote, kad turėtumėte geresnį rytojų, tai turite suvokti, kad tikrai įrodėte, jog sugebate įveikti sunkumus ir siekti užsibrėžto tikslo. Atminkite, kad sunkus darbas norint turėti tą geresnį rytojų bus nieko vertas, jei jūs pervargsite tiek, kad tiesiog neturėsite jėgų viso to darbo ir pasiekimų įvertinti, jai nuoširdžiai pasidžiaugti. Apsižvalgykite aplink ir pasimėgaukite jaukiais namais, kuriuos susikūrėte, geru maistu, kuriuo mėgaujatės. Pasidalinkite šiais šiltais momentais su artimaisiais.

Nedidelės pertraukėlės nuo sunkių darbų pagelbės jums atgauti jėgas, kad ir toliau galėtumėte pagelbėti ne tik sau, bet ir kitiems. Gyvenimas neturi būti vergyste! Mėgaukitės juo!

Patarimas: jums gali rūpėti, bet jums nebūtina to užsikrauti ant savo galvos. Jei kiti nori, kad prisiimtumėte atsakomybę už jų problemas, tai būtų pats laikas paskatinti tokius žmones patiems pasirūpinti savo reikalais.

VĖŽYS

Stiprybė. Ir staiga!.. Viskas tapo aišku ir atsistojo į savo vietas.

Panašu, kad pradedate suprasti kaip suvaldyti ir valdyti pasaulį aplink save. Supratote, kad norint kažko gyvenime pasiekti, yra labai svarbu išklausyti kitą ir bendradarbiauti. Vienas lauke – ne karys. Sugebėjimas valdyti savo emocijas ir vidinį žvėrį suteiks jums dideles galimybes. Jums pakaks vidinės jėgos, kad įveiktumėte visas kliūtis ir negandas, kurios iškils jūsų kelyje. Nesvarbu, kurioje gyvenimo srityje tos kliūtys iškils – darbe, šeimoje ar finansuose.

Beje, galbūt laikas būtų pagalvoti ir apie savo fizinę sveikatą? Na, sporto salė ar bet kokia kita aktyvi veikla tikrai duos naudos. Sveikame kūne sveika siela. Taip kad padidinkit savo fizinę veiklą ir pasirūpinkit sveika mityba.

Būkit tvirti savo pasirinkimuose, nepasiduokit įkalbinėjimams, jei su jais nesutinkate.

Patarimas: Paimkite jautį už ragų į visa sugebančias savo rankas. Jums pakaks stiprybės viską suvaldyti!

taroskopai
taroskopai

LIŪTAS

Kalavijų riteris. Šis mėnuo pareikalaus nemažai jūsų dėmesio ir energijos. Turite būti ne tik savotiškai agresyvūs, bet ir vikrūs bei sugebėti greitai priimti sprendimus. Šis laikotarpis tikrai nėra skirtas apmąstymams. Dabar laikas veikti. Ginkite savo tiesas, pasistenkite visomis jėgomis už save pakovoti ir galbūt jums net pavyks įrodyti, kad esate teisūs.

Net jei jums atrodo, kad dabar sunkus periodas, nepasiduokite, likite ištikimi savo kovai ir tikslui bei drąsiai judėkite pirmyn. Viskas judės ir keisis labai greitai, tad turėsite sugebėti išlaikyti savo dėmesį ties tikrai svarbiais dalykais, nes kitaip viskas išslys iš rankų. Bendravimas šiuo metu labai svarbus, nes tikrai daug kas turės ką pasakyti.

Tai pats aršiausias riteris iš visų keturių. Kartu su šia jėga privalote būti ir inteligentiški, ir labai gabūs.

Patarimas. Dabar ne laikas meditacijai, apmąstymams ir ramybei. Laikas veikti. Jausmus ir emocijas palikite nuošalyje, pasinaudokite savo drąsa, išmintimi ir sugebėjimais, kad išnarpliotumėte susidariusios situacijos maišalynę.

MERGELĖ

Taurių pažas. Šį mėnesį bus labai svarbu atrasti balansą tarp to, ko Jūs norite ir to, ką Jūs iš tiesų galite. Turite suprasti, kad tai kas vyksta, iš tiesų neturi nieko bendra su Jumis asmeniškai. Geriausia, ką galite padaryti, tai “verkiančiam” pasiūlyti paramą ir išklausyti. Nemąstykite apie tai, kokią turėsite naudą iš savo geraširdiškumo. Visi mūsų geri darbai anksčiau ar vėliau “atsiperka”.

Kitas dalykas – išleiskit savo vidinį vaiką pažaisti. „Išjunkite“ bet kokią savikritiką, kad vietoje to, jog mėgaujatės gyvenimu, turėtumėte nuveikti kažką tikrai „rimto ir naudingo“. Tiesiog pasimėgaukit šia diena, šia savaite, šiuo mėnesiu, šiuo momentu, ir pamatysit, kad dienos praeina maloniau, nes neturite laiko bendrauti su „monstrais“.

Patarimas: leiskite savo vaizduotei rodyti Jums kelią! Pasisemkite idėjų iš paslaptingo svajų pasaulio tam, kad įgautumėte įkvėpimo.

Taurių pažas
taroskopai

SVARSTYKLĖS

Apverstas Saikingumas. Net ir apversta, ši korta nepraranda savo esmės – balansas ir santykiai (įvairaus tipo). Įvairaus plauko draugystės, šeima, romantiniai ryšiai, darbiniai santykiai – viskam reikia dėmesio, ir ypač dabar. Eksperimentuokite su savo gyvenimu, ieškokite naujų kelių ir būdų, kol atrasite SAVO. Gali būti, kad šiuo laikotarpiu būsite konstruktyviai kritikuojami, tačiau pasirinksite tai ignoruoti, nors ta kritika gal ir būtų visai naudinga. Tad svarbiausia idėja – atrasti balansą – su savimi ir savyje, savo santykiuose su aplinka ir aplinkiniais, tikslais ir siekiais. Laikas susiimti! Ramiai įkvėpkite ir iškvėpkite…

Jei nesusitvarkote su kilusia situacija, tai gal reiktų kreiptis pagalbos ar patarimo pas kitus? Nebijokite paprašyti pagalbos, jei jos tikrai jums reikia.

O jei viskas tvarkoje su gyvenimu, bet vis nepadarote kažkokio svarbaus sprendimo, tai gal visgi laikas būtų susiimti ir nustot gumą tempti? Kaip sakoma: arba darai, arba darai. Pasirinkimo čia nėra. Ir nereikia savęs nurašyti. Gerai pavalgykite, pailsėkite ir užsiimkite reikalais.

Patarimas: Pasistenkite šiuo laikotarpiu savo emocijas pasilaikyti sau, kitu atveju bus tik dar daugiau streso, kuris gali pakenkti jūsų santykiams su aplinkiniais ar dar labiau apsunkinti ir taip sudėtingą situaciją.

SKORPIONAS

Teisingumas. Kai nesame patys su savimi nuoširdūs dėl to, ko iš tiesų norime, mes tiesiog išsibalansuojame. Gyvenimas tampa našta, kurią reikia kažkaip „pratempti“. Teisingumo korta tiesiog nori priminti jums, kad turite nemeluoti patys sau (ir kitiems) apie tai, ko gi jums trūksta iki pilnos laimės ir harmonijos atstatymo. Tiesiog turėkite omenyje, kad tokiu būdu turėsite pakankamai dažnai panaudoti žodelį „N-N-NE!“. Teisingumo svarstyklės siūlo pasverti įvairias perspektyvas: ko iš jūsų tikisi kiti, o ko tikitės jūs patys? Ar nebus taip, kad patys išmokėte kitus tikėtis iš jūsų per daug? O gal per dažnai sakote „Taip“, nes nemokate kitaip? Šį mėnesį dažniau save pastatykite į pirmą vietą. Būkit atviri ir nuoširdūs su kitais, bet nepamirškite savęs. Visur, viskam ir visada turi būti ribos.

Patarimas: Šį mėnesį vadovaukitės moto, kad reikia elgtis teisingai. Net jei viskas prieš jus, sekite savo moralės kompasu ir tikėkite tuo, jog karma viską ištaisys.

Teisingumas
Apverstas Taurių tūzas

ŠAULYS

Apverstas Taurių tūzas. Viskas klostysis pakankamai pozityviai, tačiau jums gali atrodyti, jog esate „pastrigę“. Turite suprasti, kad skirdami daugiau savo dėmesio ir laiko, galite išspręsti beveik visas problemas ir perlipti beveik visas kliūtis. Giliau panagrinėkite savo gyvenimo sritis, kuriose jaučiate kliūtis, blokus ir pagalvokite, ką galite padaryti, kad tuos blokus nuverstumėte bei atgautumėte savo kiek prisilpusią energiją. Pasistenkite suprasti, kas būtent tuos blokus sąlygoja, o jau tada savaime ateis supratimas ir ką tokio pozityvaus ir konstruktyvaus galite dėl to padaryti. Gerai viską apgalvokite prieš imdamiesi veiksmų.

Gali būti, kad jausite šiokius tokius emocinius blokus… Nei meilės, nei santykių, nei draugystės… Bet tai ne pasaulio pabaiga. Būkite iniciatyvūs ir pradėkite kurti naujus planus, kad galėtumėte atsikratyti tų jausmų, kurie dabar iš jūsų atima daug energijos, laiko ir gerą savijautą. Patikėkite, kad anksčiau ar vėliau, net ir audringa jūra nurimsta.

Patarimas: Tausokite savo širdį ir jausmus. Dabar visgi nebūtų pats geriausias laikotarpis visa tai atskleisti kitiems.

OŽIARAGIS

Kalavijų tūzas. Jūsų laukia nauja pradžia, naujas etapas, naujos galimybės net keliose skirtingose srityse. Kas įdomiausia, tai kad ši nauja pradžia gali prasidėti nuo staigaus seno gyvenimo atsisakymo – lyg kardu nukirsta. Galbūt teks atsisakyti yrančių santykių, pabodusio darbo… Kaip sakoma, nėra to blogo, kas neišeitų į gerą.

Ši korta skatina nebijoti žengti staigius, tačiau gerai apmąstytus žingsnius. Jei jau apsisprendėte, tai belieka tik eiti pirmyn. Nemindžikuoti ir nesidairyti atgal, tik pirmyn! Kad ir kaip baisu, vis vien eikit tik pirmyn! Jūs puikiai žinote ką ir kaip turite padaryti. Sunkiausia dalis – pradėti. Tad pradėkite dabar.

Tad, kaip jau supratote, dabar pats laikas paimti viską į savo rankas. Jūs esate savo gyvenimo Karalienė ar Karalius, tad turite elgtis atitinkamai. Užteks gyventi vakar diena ar praėjusiais gerais laikais. Nereikia bijoti to, kas laukia ateityje. Veikite dabar, kad vėliau galėtumėte savimi didžiuotis!

Patarimas: Imkitės iniciatyvos. Nelaukite, kol kažkas kitas pradės tai, ką sumanėte jūs. Ir apskritai, mažiau galvokite apie tai, ką pagalvos kiti. Čia jau jų pačių problema.

Kalavijų tūzas
taroskopai

VANDENIS

Dešimt diskų. Laikas pradėti planuoti ateitį, kad vėliau būtų ką prisiminti, tad gali tekti kiek sunkiau padirbėti. Svarbu nepamiršti, jog kartais reikia sustoti. Darbas darbais, bet reiktų skirti laiko ir savo šeimai bei artimiesiems. Ir tai daug svarbiau. Meilė ir šeima gali būti didžiausias jūsų palikimas. Nepergyvenkite dėl smulkmenų. Atleiskit praeities nuoskaudas. Kiekvienas iš mūsų turi ir gėrio, ir blogio, ir tikrai niekas nėra tobulas!

Stebėkite savo kelią link tikslų, visą tą progresą, neapleiskit kelio dėl takelio. Jei dabar, taip sakant, investuosite save, savo laiką ir energiją į nusibrėžtus tikslus, tai ateityje tikrai bus kuo pasidžiaugti. Jūsų gyvenimas po truputį juda link saugumo. Tad būkite kantrūs ir nepamirškite ko siekiate. Dabar pats laikas padirbėti ties tvirtais ateities pagrindais. Pasikartosiu, nepergyvenkite dėl smulkmenų. Koncentruokitės tik ties tuo, kas tikrai svarbu.

Patarimas. Būkite dosnūs tiems, kuriuos nuoširdžiai mylite. Duokite jiems tiek, kiek tik galite. Tai nebūtinai pinigai. Tai gali būti ir petys norinčiam išsiverkti, ir palaikymas, ir tiesiog buvimas šalia, kai to reikia.

ŽUVYS

Penki diskai. Tai sunkus periodas, kai jausitės nesaugiai. Dabar labai svarbu žinoti ir nuolat prisiminti tai, kad visada galima sulaukti pagalbos, kai jos labai reikia. Galit jaustis vieniši, bet tai tik jūsų valioje viską pakeisti. Turbūt atrodo, kad visi gyvena kuo puikiausiai ir tik jums viskas nesiseka, ir tik jūs kenčiate. Ar tikrai? Ar padarėte tikrai viską, kad tai pasikeistų? Ir jei reikia pagalbos, ar sugebate „perlipti“ per save ir jos paprašyti? Viskas, ko reikia, tai paprašyti. Visada atsiras kažkas, kas mielai pagelbės. Tas pats liečia ir darbinius reikalus. Jūs tikrai neprivalote visko daryti vieni, nes nesate mašina, kuri turi amžiną variklį. Paprašykit pagalbos ir reikalai tikrai pagerės.

Viskas labai gerai atsispindi paveikslėlyje. Žmonės paveikslėlyje alkani, basi ir gal sunkiai serga. Už jų – šilta ir šviesi bažnyčia. Tačiau vargšai net nežiūri į tą pusę, nes jie „atstumtieji“. Bet tai jie patys nesijaučia esą verti tos šilumos. Kai šie žmonės patikės savo verte, gyvenimas pasisuks teigiama linkme.

Patarimas. Jei jums sunku, nekentėkit vienumoje, ieškokit pagalbos, nes ji tikrai visada šalia. Atsiverkit, nereikia visko laikyti viduje.

Penki diskai

Norite platesnės apžvalgos ar konsultacijos dominančiais klausimais? Apsilankykite jau veikiančiame Taro kortų konsultacijų užsakymų puslapyje.