Taroskopai kiekvienam zodiako ženklui:
2021 metų lapkritis

Taroskopai – tai Taro kortų prognozės kiekvienam zodiako ženklui. Primenu, kad tai tik bendra mėnesio apžvalga ir net ne apžvalga, o vyraujančios mėnesio nuotaikos. Kai kurios kortos tikrai jus užkabins, o kai kurios ne. Jei atsitiko taip, kad jums teko daugiau neigiamos energijos, pasinaudokite tuo kaip perspėjimu. Bet kuriuo atveju, tai pramoginė rubrika, tad su pateikta žemiau informacija galite pasielgti kaip jums patiems norisi.

Jei norite užsisakyti išsamią ir asmeninę apžvalgą, galite tai padaryti Konsultacijų puslapyje.

2021 lapkričio mėnesio nuotaikoms buvo panaudota Radiant Rider-Waite Tarot.

Taroskopai: 2021 metų lapkritis

Taroskopai. Apverstas Bokštas

AVINAS

Du diskai. Tai balanso korta. Dažnai taip pat ir partnerystės korta. Panašu, kad savo gyvenime bandote subalansuoti dvi skirtingas sritis: sveikata ir pinigai, meilė ir darbas, ir pan. Jūsų galvoje nuolat sukasi mintys apie kažkokias dvi problemas, du sprendimus, du kelius…

Pats laikas atsitraukti kiek atgal ir nesistengti vienu metu atlikti milijoną darbų, nes tam dabar visiškai netinkamas metas. Turit skirti mažiau dėmesio pašaliniams dalykams ir susikoncentruoti tik ties dviem pagrindinėmis problemomis. Beje, neapleiskit ir savo finansų, nes ir čia turėtų būti šioks toks balansas. Neišleiskit daugiau nei iš tikrųjų galit sau leisti.

Patarimas. Atidžiai pasverkite visus turimus variantus. Nevenkite užtrukti ilgiau, tačiau raskite geriausią sprendimą.

JAUTIS

Apverstas Atsiskyrėlis. Šį mėnesį labai daug laiko skirsite kažkokios tiesos paieškomis. Tai gali būti paieškos apie save, įvykius ar kitus žmones. Ir tas toks didelis užsifiksavimas būtent šiose paieškose gali stabdyti jūsų pačių judėjimą toliau ir asmeninį augimą. Skirkite laiko sau ir su savimi, pabūkite vienatvėje, tačiau neapsistatykite barikadomis, kad niekas kitas negalėtų prasibrauti. Nereikia nieko bijoti.

Bet kokie bandymai kuo labiau save užimti įvairia veikla šiuo metu gali būti labiau žalingi, nei duoti kažkokios konkrečios naudos. Darykite tik tai, kas būtina ir skirkite laiko savistabai. Visur turi būti balansas.

Seni romantiniai santykiai gali atgimti, tačiau paklauskit savęs ar tikrai jau viską išsiaiškinote dėl praeities, ar nepulsite kartoti tų pačių klaidų ir ar neteks lipti į tą pačią mėšlo krūvą?

Patarimas: Permąstykite praeities klaidas ir pamokas. Pasinaudokite ta patirtimi kaip kelrodžiu, kad visa tai nepasikartotų.

Apverstas Atsiskyrėlis
Apversti Septyni diskai

DVYNIAI

Apversti Septyni diskai. Jums prieš akis – krūva darbų, kuriuos reikia nuveikti. Ir net jei prieš akis tikrai begalė darbų ir atrodo, kad visa tai neįveikiama, tereikia patikėti, kad visa tai visgi įmanoma. Tiesiog jums tereikia susidėlioti prioritetus. Ir jokiu būdų nepraraskite drąsos! Net ir apversta ši korta rodo šiokius tokius apdovanojimus bei sunkaus darbo vaisius. Nešvaistykite savo laiko bei energijos kažkam trumpalaikiam ir bereikšmiam. Įsivaizduokite esantys dailininkai, kurie turi pradėti nuo eskizo. Prie šio pradinio darbo visada galima sugrįžti ir kažką pataisyti, patobulinti. Tiesiog pasirūpinkite tvirtu pamatu. Sulėtinkite tempus ir susidėliokite aiškų darbų planą. Ir būkite kantrūs ne tik su kitais, bet, svarbiausia, su pačiais savimi. Įvertinkite savo pačių pastangas.

Patarimas. Dabar ne metas ilsėtis. Greičiau atvirkščiai, turite dirbti daugiau, kad padarytumėte tai, ką privalote. Taip pat būkite labai atsargūs su „idealiomis“ investicijomis.

VĖŽYS

Magas. Magas padeda jums susigaudyti ir suvaldyti pastovią gyvenimo kaitą ir jūsų pačių augimą. Jis taip pat prieš jus atveria ir daugybę kelių, kurie gali nuvesti jus prie naujų galimybių, kurios tik ir laukia būt išnaudotos. Jis veda jus į naują nuotykį, pilną magijos ir dar neišnaudotų galimybių. Tai nuotykis, nepaprasta kelionė, kuri pradės naujovių pilną etapą. Magas padeda jums suprasti, kad galite pasiekti viską, ko tik širdis trokšta, kokia tik idėja nešautų į galvą, nes jis moka tas idėjas paversti tikrove.

Jūs turite sugebėjimą daryti teisingus sprendimus, mokate susikaupti ir apjungti į visumą kylančias įvairiausias mintis ir idėjas – tokiu būdu jūsų svajonės tampa realybe. Jūs, kaip tas Magas, savo kūrybingas mintis materializuojate, nes tikite, kad viskas gyvenime yra įmanoma.

Magas gerai pažįsta ir jaučia savo paties mintis, sugeba atrinkti kas realu, o kas visiška utopija, jis nebijo gyvenimo teikiamų iššūkių ir turi neišsenkamą šaltinį energijos, kuri varo jį tik pirmyn. Jis žino ką turi padaryti ir puikiai žino, koks turi būti kitas jo žingsnis. Tai nauja pradžia ir nutikti gali bet kas, bet kur ir bet kada.

Patarimas. išnaudokite visus turimus įrankius, kad pasiektumėte savo tikslą, kuris jau visai šalia. Net minčių neturėtų kilti apie tai, kad viską mesti ir pradėti kažką naujo. Pabaikit ką pradėjot, ir tik tada eikite toliau, siekite daugiau.

taroskopai
taroskopai

LIŪTAS

Apversta Mirtis. Panašu, kad pasikeitimams dar ne laikas. Visai gali būti, kad dar nesate jiems pasiruošę, kad ir kaip prieštarautumėte šiam teiginiui. Tiesiog turit suprasti, kad visos sąlygos ir aplinkybės ne jūsų naudai. Nesvarbu, kokį žingsnį žengsite toliau, svarbu, kad visgi sustotumėte, padarytumėte pauzę prieš tai, kai priimsite sprendimą veikti toliau.

Žinoma, tai taip pat gali rodyti ir pasipriešinimą toms permainoms. Tad patarimas būtų, pirmiausia susitvarkyti su įvairiomis permainų baimėmis, o tik tada eiti toliau. Klausimas pakankamai paprastas: ar pasikeitimus priimsite su pasyvia energija, ar tvirtai? Apversta Mirtis skatina jus žengti žingsnį iš šešėlių atgal į šviesą. Surenkite sau akistatą su viskuo, kas šiame gyvenimo etape yra visiškai jums nereikalinga, o tada visa tai paleiskit. Tai energijos išvalymo korta. Mes dažniau bijome ne to, kas mūsų laukia ir kokie tie pasikeitimai gali būti. Mes labiau bijome prisiimti atsakomybę, būti drąsiais ir nekartoti išmoktos pamokos klaidų. Tai, kas sena ir pažįstama gal ir yra patogu bei įprasta, bet ar nėra taip, kad būtent tai ir ėda mus iš vidaus?

Patarimas. nesistenkite išlaikyti rankose to, kas miršta. Nesistenkite atgaivinti to, kas jau senai nepavyko. Nustokit bandyti gaivinti tai, kas jau aiškiai senai prarasta. Paleiskit! Laikas pradėti gyventi!

MERGELĖ

Lazdų karalius. Šis mėnuo bus pilnas atviros, pozityvios ir nuotykių siekiančios kiek vyriškos energijos. Pasinaudokite proga ir išnaudokite šį energijos perteklių savo naudai ir kryptingai siekiant savo troškimų bei tikslų. Jausitės ambicingi ir konkretūs, ir turėsite visas galimybes užbaigti tai, kas jau senai sukasi galvoje. Gal ir nepavyks visko įgyvendinti per vieną mėnesį, bet pradžia gali būti labai tvirta.

Jūs esate tas, kuris turi imtis vadovauti savo gyvenimui. Beje, tai taip pat liečia ir darbinius santykius. Jei turite įvykdyti kažkokį projektą, tai gal visgi reiktų pagalvoti apie tai, jog tai JŪS turite perimti komandinio darbo vadeles į savo rankas. Kad ir kaip ten būtų, būkite užtikrinti dėl savo idėjų ir dalykų, dėl kurių jums užverda kraujas; jūsų seksualumo ir visų tų skirtingumų, kurie ir padaro jus unikaliu žmogumi!

Patarimas. Susikurkite didesnę viziją. Ką norite sukurti, ką turėti, ką daryti, kuo būti? Susidėliokite konkretų planą ir vykdykite jį! Tegul jūsų aistra siekti ir pasiekti rodo jums kelią!

Lazdų karalius
taroskopai

SVARSTYKLĖS

Žvaigždė. Viltis – pagrindinė mėnesio tema. Galite tikėtis dabartinės situacijos pagerėjimo. Jei galvojote, kad turite pamiršti savo svajones ir troškimus, tai dar to nedarykite! Po truputį bus matomi rezultatai. Norai ir svajonės pradės pildytis. Minusas tas, kad tai visgi nesuteiks to taip laukiamo pasitenkinimo jausmo.

Jei bandote užsigydyti emocines žaizdas, tai šis mėnuo kaip tik ir pagelbės tą padaryti. Jei esate vieniši ir tikitės sutikti potencialią antrąją pusę, tai ir čia jums gali nusišypsoti laimė.

Išlaikykite tą pozityvų mąstymą ir tikėkite, kad viskas jums pavyks. Taip sakant, žvaigždės jūsų pusėje. Visata apdovanoja tuos, kurie tiki ir išlieka teigiamai nusiteikę. Tad sugalvok norą!

Šį mėnesį reiktų dažniau save lepinti ir leisti atsigauti. Kai gerai jaučiamės, tai tą pačią energiją perduodame ir kitiems.

Patarimas. Prisiminkite tuos „didžiuosius darbus“, kuriuos turėjote nuveikti, bet jie pasiliko antrame ar net treciame plane. Sekite paskui savo „Žvaigždę“ link geresnio savęs, link geresnės ateities ir tikrojo gyvenimo tikslo.

SKORPIONAS

Imperatorius. Turite suprasti, kad proto dominavimas prieš širdį kartais yra tiesiog būtinas. Net ir tuomet, kai to visiškai nenorime. Labai svarbu išlaikyti šaltą protą ir dėmesį, kai tenka priimti svarbius sprendimus. Judėkite tik pirmyn ir darykite ką mokate geriausiai. Jei sugebėsite susitvarkyti su savimi, tai ir kiti gyvenimo sunkumai nebe atrodys tokia jau didelė problema. Moterys, jei jūsų gyvenime yra vyresnis vyriškis, kuris bando rodyti dėmesį, neatstumkite jo vien todėl, kad jis vyresnis.

Dabar reikalinga disciplina, logika ir tvarka bet kurioje jūsų gyvenimo sferoje, o ypač finansų. Ar žinote kiek turite ir kiek bei kam išleidžiate? Dabar nereikia koncentruotis ties tuo, ko neturite. Vietoje to geriau pasirūpinti tuo, ką jau turite.

Patarimas. Ši korta kalba apie apie atsakomybę – ar tai būtų namai, šeima, darbas ar net savęs tobulinimas. Šiuo laikotarpiu būkite pasirengęs prisiimti daugiau atsakomybės.

Imperatorius
Apverstos dvi taurės

ŠAULYS

Apverstos Dvi taurės. Mėnuo, kai gali būti daug nesklandumų santykiuose ir bendravime. Ir ne tik romantiniuose, bet ir tarp draugų, šeimos narių ar verslo partnerių. Padaugės tokių smulkmenų, kurių anksčiau nepastebėdavote, tačiau dabar jos vis kris į akis ir nervins iki pažaliavimo. Jei anksčiau būdavo pakankamai lengva kitu asmeniu pakalbėti apie kylančias problemas ar nesutarimus, tai dabar ta galimybė išgaravusi, o kiekvienas bandymas sukelia tik daugiau pasipiktinimo ir dar labiau išbalansuoja. Tačiau turite suvokti, jog tikri ryšiai, tikri santykiai nenutrūks dėl kelių, kad ir stiprių, ginčų. Stebėkite savo emocijas, stenkitės jas valdyti, kad vėliau netektų gailėtis dėl ištartų žodžių. Gali tekti perlipti per save ir nugalėti savo ego, jei norėsite tuos brangius ryšius išgelbėti. Bet kurie santykiai yra pastatyti ant „duodu imu“ principo, būtų kvaila tikėtis, jog tas santykis visada bus 50/50. Kartais tenka duoti daugiau.

Patarimas. Kad ir kokioje nemalonioje situacijoje atsidursite, ieškokite kompromiso. Skirkite daugiau dėmesio ir kitų poreikiams, ne tik savo.

OŽIARAGIS

Apversti Keturi diskai. Nusimato daug ir įvairių išlaidų, tačiau kai kurios iš jų – beprasmiškos ir kvailos. Bandote taupyti ant smulkmenų, tačiau leidžiate didelius pinigus ten, kur to visiškai nereikia. Ir panašu, kad tvirtas finansinis pagrindas pradeda kiek slysti iš po kojų, nebėra ko nusitverti. Ši korta moko mus, kad turime būti atviresni ir nuoširdesni su aplinkiniais, bet turime suprasti, kad brangiomis dovanomis šeimos ir draugų nenupirksit. Tiesiog pasistenkite mažiau galvoti apie materialines gėrybes ir skirkite tiesiog daugiau laiko brangiems žmonėms.

Kūrybiniai drugeliai bando išsivaduoti į laisvę. Pradedat suprasti, kad visų turtų, kad ir kokie jie būtų (dvasiniai ar materialūs) į grabą nenusineši. Atėjo laikas dalintis. Tad būkit dosnūs. Tuo pačiu atsikratykite nuo nereikalingų daiktų ir rūbų, atlaisvinkite kambarius ir spintas, įneškite į savo aplinką gaivaus ir šviežio oro. Atsikratykite visko, kas tikrai nėra būtina.

Patarimas. Stenkitės mažiau reguliuoti kitų gyvenimą, geriau užsiimkit savojo pertvarkymu ir patobulinimu.

Apversti keturi diskai
taroskopai

VANDENIS

Septyni kalavijai. Pirmoji mintis, kylanti žvelgiant į šią kortą, tai neteisingi, neetiški poelgiai. Tai gali būti ir kišimasis į kažkieno privatų gyvenimą, kai Jūsų niekas neprašo. Jei kyla tokia pagunda, nukiškite ją kur giliau, pasipriešinkite impulsui. O gal jaučiatės, kad šnipinėja Jus? Jei kažkur vis kirba toks kirminas, visai gali būti, kad tame yra dalis tiesos. Ši korta perspėja mums būti atsargiems – tiek patiems nesivelti į intrigas ir negražius darbelius, tiek saugotis, kad kažkas neapgautų mūsų pačių (nuo pokerio iki šmeižto darbo vietoje). Būkit dėmesingi.

Be to, panašu, kad gudrybių pagalba bandysite išeiti iš sunkios situacijos, išvengti konflikto. Deja, bet šis, nors ir išbandytas būdas, mažai te padės… Negalima naujų problemų spręsti senais metodais. Ieškokite naujų kelių.

Patarimas. Gali būti, jog aplinkybės vers jus elgtis iš pasalų. Pasistenkite, kad tai nebūtų labai jau akivaizdu. Šis laikotarpis reikalauja daug atsargumo. Ir neatskleiskite savo ketinimų.

ŽUVYS

Vežimas. Kad ir kokios bėdos, problemos ar kliūtys pasitaikys jūsų kelyje, nepamirškite, kad užsispyrimo ir valios jėga galite viską nugalėti ir pasiekti savo. Susikoncentruokite ties siekiamu tikslu, pasiruoškite gyvenimo kovai. Nepamirškite, kad jūsų niekas nenugalės, jei nepasiduosite! Pasinaudokite žiniomis, surinkite reikiamą informaciją, kad galėtumėte lengviau išpildyti savo pačių svajones. Išlaisvinkite savo vaizduotę ir panaudokite ją rimto plano kūrimui. Imkitės iniciatyvos ir judėkite visiškai nauja kryptimi.

Sėkmingas mėnuo tiems, kas sugeba greitai reaguoti į susiklosčiusias situacijas, priima sprendimus, daug nesvarstę. Svarbu: sprendimai turi būti sąžiningi ir garbingi.

Tinkamas metas kelionėms.

Patarimas. Jei norite išspręsti problemą, turite labiau save kontroliuoti.

Vežimas

Norite platesnės apžvalgos ar konsultacijos dominančiais klausimais? Apsilankykite jau veikiančiame Taro kortų konsultacijų užsakymų puslapyje.