Jaunatis ir Nauja pradžia

Nors jaunatis šį mėnesį jau beveik ir įpusėjo, tačiau šią dėlionę galima pritaikyti beveik visiems gyvenimo atvejais ir bet kuriai Mėnulio fazei. Tiesiog tai, jog jaunas Mėnulis – augimo pradžia, tai ir šią dėlionę geriausia yra naudoti tuomet, kai pradedate naują etapą tiek darbuose, tiek santykiuose, tiek gyvenime apskritai.

Ši dėlionė turėtų pagelbėti susigaudyti, kur turėtumėte skirti daugiau savo energijos ir laiko. Kurie seni/pasenę planai ir tikslai turėtų būti atnaujinti ar išvis pakeisti naujais? Kokias naujas sėklas turėtumėte pradėti sėti, kad savo naudai pajungtumėte visas atsiveriančias galimybes?

Dėlionė: JAUNATIS IR NAUJA PRADŽIA

  1. Kur daugiausia energijos turėčiau skirti šios jaunaties metu?
  2. Kuris mano naujas projektas ar kūrinys turėtų gauti pirmenybę?
  3. Kurios ankstesnės idėjos ir tikslai yra atgyvenę ir turėtų būti atnaujinti/pakeisti?
  4. Ko niekaip negaliu paleisti, o reikėtų?
  5. Kurios naujos sėklos ir idėjos laukia, kad jas pasėtų tam, jog atsivertų naujos galimybės?

Jaunas Mėnulis – tai naujos pradžios ir šviežios idėjos, tačiau tam, kad šiems naujiems dalykams galėtume skirti daugiau dėmesio, pirmiausia turime susitvarkyti su senienomis. Labai svarbu ant kupros nesinešti viso sukaupto sunkumo, nes, tiesą pasakius, praėjus vienam gyvenimo ciklui ir prasidedant naujam, kai kurie dalykai turi būti palikti ir pamiršti kaip atgyvenę ir jau nebeatgimsiantys, nes tam tiesiog nebėra prasmės.

Kai atlaisviname vietos, tuomet galime daugiau savo dėmesio skirti tikrai svarbiems dalykams. Tad pasinaudokite šia dėlione, kad sužinotumėte, kam ir kur galėtumėte skirti daugiau dėmesio, ko atsikratyti ir ką apskritai galite pasiekti.

JAUNATIS IR NAUJA PRADŽIA

Jei išbandysite, būtų tikrai įdomu paskaityti jūsų mintis ir kaip sekėsi, ką naujo sužinojote :) Pasidalinkite savo pamąstymais ir pastebėjimais komentarų srityje. Aukite ir tobulėkite!