Taroskopai kiekvienam zodiako ženklui:
2021 metų spalis

Taroskopai – tai Taro kortų prognozės kiekvienam zodiako ženklui. Primenu, kad tai tik bendra mėnesio apžvalga ir net ne apžvalga, o vyraujančios mėnesio nuotaikos. Kai kurios kortos tikrai jus užkabins, o kai kurios ne. Jei atsitiko taip, kad jums teko daugiau neigiamos energijos, pasinaudokite tuo kaip perspėjimu. Bet kuriuo atveju, tai pramoginė rubrika, tad su pateikta žemiau informacija galite pasielgti kaip jums patiems norisi.

Jei norite užsisakyti išsamią ir asmeninę apžvalgą, galite tai padaryti Konsultacijų puslapyje.

2021 spalio mėnesio nuotaikoms buvo panaudota Radiant Rider-Waite Tarot.

Taroskopai: 2021 metų spalis

Taroskopai. Apverstas Bokštas

AVINAS

Šeši kalavijai. Puikus laikas bet kokio tipo kelionėms. Deja, bet susidariusi situacija pasaulyje atima iš mūsų galimybę keliauti kažkur toliau. Visgi, Lietuva taip pat labai gražus kraštas ir aš tikiu, kad tikrai rastumėte ką aplankyti. Bet koks, net ir trumpalaikis, aplinkos pakeitimas gali būti naudingas. Ir tai nebūtinai turi kainuoti didelius pinigus.

Tačiau tai gali būti ir metaforinė kelionė, pasikeitimas. Dažniausiai tai pasikeitimai į gerą, nesvarbu, apie vidines ar apie išorines problemas kalbame. Skirkite laiko apmąstymui: kur ir kokiais norite būti. Iš esmės, tai bet kokio streso ar įtampos sumažėjimas. Gal viskas ir nevyksta tobulai ir taip kaip jūs norite, bet juk tapo kiek lengviau nei prieš kokį mėnesį, ar ne? Tad pasikartosiu, skirkite laiko apmąstymui, kur toliau turėtumėte eiti, koks tolimesnis planas, troškimai…

Patarimas: Judėkite tik pirmyn, nesižvalgykite atgal. Jei reikia, paprašykit pagalbos, jums tikrai nereikia visko išgyventi vieniems. Be to, visai gali būti, kad pagalbos prireiks kažkam kitam. Ištieskit pagalbos ranką!

JAUTIS

Lazdų karalius. Šis mėnuo bus pilnas atviros, pozityvios ir nuotykių siekiančios kiek vyriškos energijos. Pasinaudokite proga ir išnaudokite šį energijos perteklių savo naudai ir kryptingai siekiant savo troškimų bei tikslų. Jausitės ambicingi ir konkretūs, ir turėsite visas galimybes užbaigti tai, kas jau senai sukasi galvoje. Gal ir nepavyks visko įgyvendinti per vieną mėnesį, bet pradžia gali būti labai tvirta.

Jūs esate tas, kuris turi imtis vadovauti savo gyvenimui. Beje, tai taip pat liečia ir darbinius santykius. Jei turite įvykdyti kažkokį projektą, tai gal visgi reiktų pagalvoti apie tai, jog tai JŪS turite perimti komandinio darbo vadeles į savo rankas. Kad ir kaip ten būtų, būkite užtikrinti dėl savo idėjų ir dalykų, dėl kurių jums užverda kraujas; jūsų seksualumo ir visų tų skirtingumų, kurie ir padaro jus unikaliu žmogumi!

Patarimas: susikurkite didesnę viziją. Ką norite sukurti, ką turėti, ką daryti, kuo būti? Susidėliokite konkretų planą ir vykdykite jį! Tegul jūsų aistra siekti ir pasiekti rodo jums kelią!

Lazdų karalius
Teismas

DVYNIAI

Teismas. Viskas turi priežastį ir viskas keičiasi būtent dėl tos priežasties. Atrodytų, kad Teismo korta akcentuoja kažko pabaigą, tačiau ji labiau siūlo pažvelgti į viską naujai ir su aiškiu protu. Kokie žmonės, projektai ar daiktai yra verti jūsų laiko ir energijos? Pašaliniai dalykai, kurie neduoda jums jokios naudos, o tik kenkia, turėtų būti pašalinti iš gyvenimo visam laikui.

Gerbkite savo gyvenimo pasikeitimus ir aukite kartu su jais. Dabar tinkamas laikas priimti svarbius sprendimus. Jūsų ateitis bus įtakota pasirinkimų ir sprendimų, kuriuos dabar priimsite; tad turėkite omenyje, kad jūsų likimas – tai jūsų pačių pasirinkimas. Viską darykite su protu ir sąmoningai kurkite savo rytojų. Pozityviai, ramiai ir skirdami dėmesio savo dvasiniam augimui. Apmąstykite savo praeities sprendimus, ką pakeistumėte ir ko išmokote. Praeities pamokos išmokys nekartoti tų pačių klaidų ateityje.

Patarimas. Keiskite savo gyvenimą. Jei jaučiate ir žinote, kad einate neteisingu keliu, pakeiskite tai. Dar ne vėlu.

VĖŽYS

Septyni kalavijai. Pirmoji mintis, kylanti žvelgiant į šią kortą, tai neteisingi, neetiški poelgiai. Tai gali būti ir kišimasis į kažkieno privatų gyvenimą, kai Jūsų niekas neprašo. Jei kyla tokia pagunda, nukiškite ją kur giliau, pasipriešinkite impulsui. O gal jaučiatės, kad šnipinėja Jus? Jei kažkur vis kirba toks kirminas, visai gali būti, kad tame yra dalis tiesos. Ši korta perspėja mums būti atsargiems – tiek patiems nesivelti į intrigas ir negražius darbelius, tiek saugotis, kad kažkas neapgautų mūsų pačių (nuo pokerio iki šmeižto darbo vietoje). Būkit dėmesingi.

Be to, panašu, kad gudrybių pagalba bandysite išeiti iš sunkios situacijos, išvengti konflikto. Deja, bet šis, nors ir išbandytas būdas, mažai te padės… Negalima naujų problemų spręsti senais metodais. Ieškokite naujų kelių.

Patarimas: Gali būti, jog aplinkybės vers jus elgtis iš pasalų. Pasistenkite, kad tai nebūtų labai jau akivaizdu. Šis laikotarpis reikalauja daug atsargumo. Ir neatskleiskite savo ketinimų.

taroskopai
taroskopai

LIŪTAS

Apverstas Kalavijų riteris. Šio mėnesio korta rodo, jog šiame savo gyvenimo etape keliauti turite vieni, tik tokiu būdu galėsite susikurti vertingą gyvenimo patirtį ir subręsti. Savo laisvės ir nepriklausomybės paieškų kelyje bus padaryta klaidų, nes visko iki galo neapgalvojate ir esate nekantrūs, bet visa tai – dalis kelionės. Padarykite pertrauką tam, kad pirmiausia galėtumėte tvirtai atsistoti ant žemės, susidėliokite savo mintis ir susikoncentruokite tik ties svarbiausiais dalykais, nes dabar viskas subyrėję į atskirus gabaliukus. Panašu, kad idėjų kažkokių gal ir kils, tačiau vis tiek nežinosite, kuria kryptimi geriau judėti, o tai skatins daryti skubius ir neapgalvotus sprendimus. To pasekoje gali tekti „skęsti“ ne tik jums, bet ir šalia esantiems, nes nusitempsite juos kartu. Ir pasistenkite nuolat nekeisti savo nuomonės. Tiesiog sulėtinkite tempus, nes skubos darbą velnias renka.

Patarimas: Agresija šiuo metu gali būti visiškai nereikalinga. Raskite būdą kaip nusiraminti ar tiesiog atsiriboti nuo bet kurios nemalonios situacijos.

MERGELĖ

Saikingumas. Tai balanso korta, sugebėjimas rasti balansą bet kuriuose jus supančiuose santykiuose: šeima, draugai, partnerystė ar bendradarbiai – visiems reikia jūsų dėmesio. Tai sugebėjimas viską suderinti. Gali būti, kad teks išbandyti dar ne vieną būdą kaip prieiti prie skirtingų žmonių ar situacijų, kol galiausiai atrasite SAVO būdą, kuris jums tinka, patinka ir veikia. Iš esmės visi jūsų gyvenimo ryšiai ir santykiai – na, viskas su jais tvarkoje, tačiau esmė yra kaip viską subalansuoti, kad pvz, darbas neatimtų daugiau laiko nei šeima; o nauji romantiniai santykiai neatimtų jūsų iš draugų. Balanse slypi gyvenimo grožis ir ramybė.

Patarimas: Ieškokite vidurio kelio. Venkite kraštutinumų. Balansas šiuo metu tiesiog būtinas.

Saikingumas
taroskopai

SVARSTYKLĖS

Velnias. Jei jūsų kelyje atsirado kažkokia kliūtis, kuri jus stabdo, padarykite viską, kad tas jausmas išnyktų. Viskas tik jūsų galvose, visos tos baimės – pačių susikurtos. Viskas bus gerai. Užteks galvoti apie tai, kad kažkas nepavyks. Geriau pagalvokite apie tai, ką ir kaip padaryti, kad viskas pavyktų. Yra toks posakis: geriau velnias, kurį pažįsti, nei velnias, kurio nežinai. Tad pats laikas susipažinti su savo vidiniais demonais, kito kelio nėra. Nepamirškite, kad nesvarbu kokioje situacijoje atsidūrėte, jūs visada turite PASIRINKIMĄ, tad užteks skęsti baimėje ir nežinojime, laikas vaduotis iš vidinių grandinių. Neleiskite kitiems įrodinėti, kad to pasirinkimo pas jus nėra. Jei padarėte kažkokias išvadas, būkite tikri, kad jas padarėte patys, o ne kažkas kitas taip patarė.

Gali būti, kad jausitės taip, lyg visiškai praradote savo gyvenimo kontrolę. Kartais tai įvyksta dėl mūsų pačių kaltės, dėl to, kaip pasielgėme, tačiau labai dažnai tai nutinka būtent dėl neveiksnumo. Tad…

Patarimas: imkitės veiksmų, ženkite bet kokius žingsnius, kurie suteiks jausmą, kad ir patį mažiausią, kad vėl kontroliuojate savo gyvenimą. Tai gali būti net pats paprasčiausias dalykas, pvz.: ką šiandien valgysit vakarienei. Bet sprendimas turi būti jūsų pačių padarytas. Ir maži žingsneliai yra labai svarbūs.

SKORPIONAS

Lazdų pažas. Jus bus labai lengva išblaškyti, tad pasistenkite neprarasti dėmesingumo ir susikaupimo, nes visi kažkada anksčiau pradėti projektai pagaliau pajudės iš mirties taško. O jei jaučiate tą tokią trauką naujiems dalykams – naujiems nuotykiams, naujam požiūriui, naujoms idėjoms – nesistenkite jų uždaryti ir numoti ranka. Iš visų naujovių gali išsivystyti dideli dalykai. Aplinkui gausu teigiamos energijos, pasinaudokite ja savo tikslams pasiekti. Jūs jausitės įkvėpti savo naujų idėjų ir visos dabartinės situacijos ir tikrai žinote ką turite daryti toliau, kad gyvenimas būtų prasmingas ir garbingas.

Šį mėnesį galite sulaukti malonių žinių. Tai gali būti kažkokio naujo gero projekto pradžia, naujas gyvenimo puslapis. Naujos galimybės beldžiasi į duris. Rizikuokit! Pradėkit iš naujo! Kad ir kaip ten būtų, šios savaitės energija labai pozityvi ir pilna potencialo.

Patarimas. Aktyviai pasiieškokite sričių, kur galėtumėte kažko pasimokyti ir save patobulinti. Net ir kasdienės gyvenimo pamokos kartais gali suteikti nemažai patirties. Būkite atviri bet kokiai mokymosi galimybei.

Lazdų pažas
Žynė

ŠAULYS

Žynė. Ar pasitikite savo vidiniu aš ir savo instinktais? Kartais nerimas neleidžia pasinaudoti tais vidiniais išminties klodais. Žynė yra jūsų vidinės išminties saugotoja ir ji meta jums iššūkį pažvelgti pro šydą. Ar sugebėsite atsiriboti nuo „sveiko“ proto ir racionalumo, ir pasiduosite Žynės vedami link pradinių žinių? O gal tiesiog skėstelsite rankomis ir eilinį kartą tarsite: „aš nežinau ką daryti“? O juk atsakymas prieš pat jūsų nosį ir giliai širdyje jūs kuo puikiausiai žinote, ką turite padaryti. Jūsų vidinė išmintis – tai tas instinktas, kuris yra jūsų gyvenimo vedlys, jūsų neklystantis kompasas, ar užteks drąsos pažvelgti giliau?

Iš esmės, šis mėnuo turėtų būti pilnas netikėtų posūkių, savotiškų paslapčių, kurių vienos paaiškės labai greitai, o kitos ir liks nepaaiškintos. Korta sako, kad nieko nėra iškalta akmenyje, tad kuo mažiau žinosit apie savo ateitį, tuo ramiau miegosit. Tiesiog pasitikėkite savo intuicija ir tuo jausmu, kad tikrai žinai, jog yra vienaip, o ne kitaip. Iš kur žinai, ne taip ir svarbu, svarbu tikėti ir pasitikėti pačiu savimi.

Patarimas: Šį kartą tikrai įsiklausykite į savo instinktus. Neignoruokite nuojautos ir tų drugelių pilve, kai nebetelpi savo kailyje. Tiesiog sekite paskui tą nuojautą – suvoksite, kad ji nukreipia jus teisingu keliu.

OŽIARAGIS

Apverstas Teisingumas. Ši korta klausia jūsų: ar tikrai esate nuoširdūs ir atviri su savimi pačiais, ypač toje srityje, kuri tikrai išsibalansavusi? Būti atviru su savimi – tam reikia tikrai nemažai drąsos ir stiprybės. Tai labai sunku padaryti, kai esame įsitvėrę norimo ir išsvajoto rezultato, kurio iš tiesų nėra ar nesigauna. Kad viskas atsistotų į vietas, turite priimti tą nemalonią tiesą. O tiesa slepiasi giliai širdyje, daug giliau nei nerimas ir įtampa. Tiesa tikrai išlaisvina, tad nustokite sau meluoti. Kartais, beje, tas išsibalansavimas gali kilti dėl to, kad per daug susikoncentravote tik ties vienu savo gyvenimo aspektu ir visiškai pamiršote kitus. Tad dabar pats laikas atsisukti ir skirti dėmesio kitiems dalykams. Padarykit pertrauką. Pakeiskit kasdienę rutiną, kad įgautumėte daugiau aiškumo.

Patarimas: Šiuo metu gali būti sunku suvokti, kuriuo keliu geriau eiti. Neskubėkite priimti sprendimo. Skirkite savo brangaus laiko, bet išnagrinėkite savo galimybes iki smulkmenų.

apverstas Teisingumas
taroskopai

VANDENIS

Vežimas. Kad ir kokios bėdos, problemos ar kliūtys pasitaikys jūsų kelyje, nepamirškite, kad užsispyrimo ir valios jėga galite viską nugalėti ir pasiekti savo. Susikoncentruokite ties siekiamu tikslu, pasiruoškite gyvenimo kovai. Nepamirškite, kad jūsų niekas nenugalės, jei nepasiduosite! Pasinaudokite žiniomis, surinkite reikiamą informaciją, kad galėtumėte lengviau išpildyti savo pačių svajones. Išlaisvinkite savo vaizduotę ir panaudokite ją rimto plano kūrimui. Imkitės iniciatyvos ir judėkite visiškai nauja kryptimi.

Sėkmingas mėnuo tiems, kas sugeba greitai reaguoti į susiklosčiusias situacijas, priima sprendimus, daug nesvarstę. Svarbu: sprendimai turi būti sąžiningi ir garbingi.

Tinkamas metas kelionėms.

Patarimas: Jei norite išspręsti problemą, turite labiau save kontroliuoti.

ŽUVYS

Saulė. Jaučiatės atsigavę ir pilni jėgų? Visi planai einasi kaip per sviestą? Saulės korta sako, kad viskas einasi taip kaip turi eitis, o jūs einate teisingu keliu. Ir panašu, kad jūsų gyvenime šiuo metu tikrai daug visko vyksta, o Visata palaiko jus visu 100%. Bus padaryti teisingi pasirinkimai, kurie dar labiau pagerins jūsų gyvenimo kokybę ir suteiks vidinio pasitenkinimo. Jūs tiesiog spinduliuojate ir aplinkiniai tai pastebi. Ir tas jūsų spinduliavimas kitiems taip pat suteikia daugiau pasitikėjimo, nes jie mato, kad įmanoma pasiekti aukštumų, jei tik įdedi kiek pastangų.

Visos rūpestį kėlusios problemos po truputį pradės spręstis. O tai, kas atrodė sunkiai suvokiama, neįžvelgiama, pagaliau pradės aiškėti. Rūkas atsitrauks.

Ir nors ši korta yra laikoma viena iš geriausių Taro kortų, nereikėtų pamiršti, kad ir ji turi savo neigiamą pusę. Saulė gali ir nudeginti. Neužrieskite per daug nosies. Taip, jums sekasi, bet nebūtina tuo nuolat girtis.

Patarimas. Pasinaudokite naujomis galimybėmis, jei tik tokios pasitaikys naujame jūsų kelyje. Nesvarbu, ar tai būtų naujas darbas, nauja pažintis, kelionė ar nauji dvasiniai potyriai. Imkite viską, ką likimas jums siunčia, išnaudokite tą teigiamą energiją ne tik savo, bet ir aplinkinių gerovei sukurti.

Saulė

Norite platesnės apžvalgos ar konsultacijos dominančiais klausimais? Apsilankykite jau veikiančiame Taro kortų konsultacijų užsakymų puslapyje.