Taroskopai kiekvienam zodiako ženklui:
2021 metų rugpjūtis

Taroskopai – tai Taro kortų prognozės kiekvienam zodiako ženklui. Primenu, kad tai tik bendra mėnesio apžvalga ir net ne apžvalga, o vyraujančios mėnesio nuotaikos. Kai kurios kortos tikrai jus užkabins, o kai kurios ne. Jei atsitiko taip, kad jums teko daugiau neigiamos energijos, pasinaudokite tuo kaip perspėjimu. Bet kuriuo atveju, tai pramoginė rubrika, tad su pateikta žemiau informacija galite pasielgti kaip jums patiems norisi.

Jei norite užsisakyti išsamią ir asmeninę apžvalgą, galite tai padaryti Konsultacijų puslapyje.

2021 rugpjūčio mėnesio nuotaikoms buvo panaudota Radiant Rider-Waite Tarot.

Taroskopai: 2021 metų rugpjūtis

Taroskopai. Apverstas Bokštas

AVINAS

Lazdų karalius. Šis mėnuo bus pilnas atviros, pozityvios ir nuotykių siekiančios kiek vyriškos energijos. Pasinaudokite proga ir išnaudokite šį energijos perteklių savo naudai ir kryptingai siekiant savo troškimų bei tikslų. Jausitės ambicingi ir konkretūs, ir turėsite visas galimybes užbaigti tai, kas jau senai sukasi galvoje. Gal ir nepavyks visko įgyvendinti per vieną mėnesį, bet pradžia gali būti labai tvirta.

Jūs esate tas, kuris turi imtis vadovauti savo gyvenimui. Beje, tai taip pat liečia ir darbinius santykius. Jei turite įvykdyti kažkokį projektą, tai gal visgi reiktų pagalvoti apie tai, jog tai JŪS turite perimti komandinio darbo vadeles į savo rankas. Kad ir kaip ten būtų, būkite užtikrinti dėl savo idėjų ir dalykų, dėl kurių jums užverda kraujas; jūsų seksualumo ir visų tų skirtingumų, kurie ir padaro jus unikaliu žmogumi!

Patarimas: susikurkite didesnę viziją. Ką norite sukurti, ką turėti, ką daryti, kuo būti? Susidėliokite konkretų planą ir vykdykite jį! Tegul jūsų aistra siekti ir pasiekti rodo jums kelią!

JAUTIS

Apversti Du diskai. Būtų pats laikas susiimti ir pagalvoti apie tai, kaip tvarkotės su savo gyvenimu, o ypač su finansais. Ar tik neišleidžiate daugiau nei uždirbate? Einate per gyvenimą plačiais žingsniais ir visiškai nematote svarbių detalių. Ar visos sąskaitos apmokėtos, niekam neskolingi? O gal kažkokius darbus padarėte bele padaryti ir, tiesą pasakius, reikėtų viską perdaryti ar pataisyti? Atsarga gėdos nedaro. Pabandykite numatyti problemas ir klausimus, kurie gali kilti su jūsų darbu ar projektu ir pasistenkite užbėgti tam už akių. Beje, šiuo laikotarpiu visai gali būti, kad gyvenimas truputį pamėtys jus iš kampo į kampą. Netikėtai. Geriausias būdas susidoroti su pasitaikiusiomis keliomis bangomis, tai jūsų lankstumas ir jumoro jausmas.

Patarimas: panašu, kad praradote savo balansą? Vienu metu bandote atlikti daug darbų? Ką gi, pasiieškokite pagalbos, nes dabar ne laikas visko imtis vieniems ir užsikrauti naštą tik ant savo pečių.

Apversti Du diskai
Velnias

DVYNIAI

Velnias. Jei jūsų kelyje atsirado kažkokia kliūtis, kuri jus stabdo, padarykite viską, kad tas jausmas išnyktų. Viskas tik jūsų galvose, visos tos baimės – pačių susikurtos. Viskas bus gerai. Užteks galvoti apie tai, kad kažkas nepavyks. Geriau pagalvokite apie tai, ką ir kaip padaryti, kad viskas pavyktų. Yra toks posakis: geriau velnias, kurį pažįsti, nei velnias, kurio nežinai. Tad pats laikas susipažinti su savo vidiniais demonais, kito kelio nėra. Nepamirškite, kad nesvarbu kokioje situacijoje atsidūrėte, jūs visada turite PASIRINKIMĄ, tad užteks skęsti baimėje ir nežinojime, laikas vaduotis iš vidinių grandinių. Neleiskite kitiems įrodinėti, kad to pasirinkimo pas jus nėra. Jei padarėte kažkokias išvadas, būkite tikri, kad jas padarėte patys, o ne kažkas kitas taip patarė.

Gali būti, kad jausitės taip, lyg visiškai praradote savo gyvenimo kontrolę. Kartais tai įvyksta dėl mūsų pačių kaltės, dėl to, kaip pasielgėme, tačiau labai dažnai tai nutinka būtent dėl neveiksnumo. Tad…

Patarimas: imkitės veiksmų, ženkite bet kokius žingsnius, kurie suteiks jausmą, kad ir patį mažiausią, kad vėl kontroliuojate savo gyvenimą. Tai gali būti net pats paprasčiausias dalykas, pvz.: ką šiandien valgysit vakarienei. Bet sprendimas turi būti jūsų pačių padarytas. Ir maži žingsneliai yra labai svarbūs.

VĖŽYS

Devyni kalavijai. Turite būti pasiruošę apsaugoti save nuo per didelio nerimo jausmo. Jei kažkas stipriai neramina, pabandykite įsigilinti ar nerimą kelianti situacija priklauso nuo jūsų ir jūs galite kažką pakeisti, ar visgi tą nerimą įtakoja kiti dalykai ar žmonės. Jei tai antrasis variantas, tuomet laikas panagrinėti esamus santykius ir įvykius, ir pažiūrėti ką galite padaryti, kad viskas ir vėl pradėtų „dirbti“ jūsų naudai. Kažkodėl šiuo periodu jūs jausitės taip, lyg jūsų gyvenimas savotiškai turėtų būti pilnas kažko „daugiau“ ir „geriau“ nei yra. Atraskit mažus džiaugsmus kasdienybėje. Būtent čia slepiasi visas gyvenimo grožis – mažuose dalykuose.

Per didelis nerimas darbe tikrai nepadės. Koncentruokitės ties tuo, ką galite valdyti, o nerimą palikite už durų. Labai svarbu neprarasti pozityvo, kuris tiesiog palengvins prisitaikymą prie nepatogių situacijų. Tinkamas laikas permąstyti savo vertybes ir atsinaujinti.

Patarimas. Stokite akis į akį su savo baime. Jei kažkas jus neramina, tai geriau viską spręsti dabar. Nenukelkite vėlesniam laikui, nes vėliau bus tik sunkiau.

taroskopai
taroskopai

LIŪTAS

Mylimieji. Ši korta beveik visada atkreipia mūsų dėmesį į partnerystę, ir nebūtinai romantinę. Tai gali būti verslo partnerystė, draugystė, šeima… Iš kitos pusės – tai ir pasirinkimo problema, kai stovime prieš dvi galimybes ir širdis sako vieną, o protas – kitą. Tačiau ši korta labiau akcentuoja tai, jog turėtumėte sekti paskui savo širdį. Yra toks posakis, kad žmones veikti skatina baimė arba meilė. Jei turite galimybę rinktis, rinkitės meilės skatinamus veiksmus.

Žinoma, tai ir meilės korta. Ir meilė kitiems pirmiausia prasideda nuo meilės sau. Ar tikrai mylite savo tikrąjį Aš? Ar tikrai galite visiškai atsiverti ir būti sąžiningi su pačiais savimi? Raskite harmoniją, balansą savyje, nes kai to netenkame, tampame pikti ir viskuo nepatenkinti. Ieškokite angelo savyje, nebijokite lįsti gilyn, jei reikia, kad save pažintumėte ir pamiltumėte tokiais, kokie esate.

Patarimas: turite padaryti svarbius sprendimus. Skirkite savo laiką ir dėmesį visiems variantams, atsižvelkite ir į kitų žmonių poreikius, tik tuomet priimkite sprendimą.

MERGELĖ

Apverstas Pasaulis. Viskas šį mėnesį bus ne taip. Ne tai, kad pasaulio pabaiga, bet viskas strigs, vėluos ir nervuos. Atrodo, viską jau padarėt, bet vis kažkas trukdo. Ką gi, pats laikas pergalvoti ar tikrai nereikia pašalinių pagalbos, ar tikrai su viskuo galite susitvarkyti patys? O gal dabar būtų pats laikas visgi tos pagalbos paprašyti? Nepamirškit, tikrai nebūtina visko atlikti patiems.

Kažkoks gyvenimo etapas jau beveik baigiasi, taip sakant, finišo tiesioji. Tačiau dar nesustokit, nes visgi finišas dar nepasiektas ir darbai iki galo nėra baigti. Ir poilsis jau greitai, atsipalaidavimui skirtas laikas taip pat ne už kalnų, bet dar ne dabar, dar teks pakentėti.

Patarimas: nustokite kaltinti visą pasaulį dėl savo problemų. Nustokite vaidinti auką. Savo pasaulį ir savo gyvenimą kuriate savo pačių veiksmais ir pasirinkimais. Atlikite vidinius tyrimus, kad suvoktumėte, kurioje vietoje sukūrėte problemas. Pamirškite išorinius faktorius – viskas TAVO viduje!

Apverstas Pasaulis
taroskopai

SVARSTYKLĖS

Kalavijų karalienė. Ši karalienė – super organizuotas individas, intelektuali ir lieka ištikima savo prioritetams. Emocijoms dabar ne vieta ir ne laikas. Jokių nesąmonių bendravime, darbe, namuose ir apskritai gyvenime. Kalavijų karalienė skatina rasti būdą (-us) kaip panaudoti asmenines žinias ir žinias iš kitų šaltinių, kad sugebėtų kuo paprasčiau perlipti per pasitaikiusius sunkumus. Dabar galite pasikliauti tik savimi, nes pats sau esate geriausias draugas ir patarėjas. Norit tikėkit, norit ne, bet kiekviename iš mūsų slepiasi bent nedidelė šios karalienės dalis, su kuria susijungus, galima į viską pažvelgti aiškiau, o su tuo atsiras ir žinojimas ko mes norime ir kaip tą pasiekti. Bendravimas su žmonėmis turi būti tiesmukas ir aiškus, jokių „per aplink“. Jei dažnai pergyvenate, kad jūsų nuoširdumas gali kažką įžeisti, tai dabar pats laikas būtų surizikuoti ir savęs paklausti: kokios naudos tas žmogus gali gauti iš mano nuoširdumo?

Patarimas. Kylančios problemos, jos kaip ta fantastinė būtybė hidra, o hidroms turi būti nukapotos galvos! Greitai ir neskausmingai. Beje, jei galvoje sukasi kažkokia idėja, nebijokite jos pristatyti kitiems.

SKORPIONAS

Kalavijų pažas. Jei laukiate kažkokių žinių, naujienų, tai jos greičiausiai jus nuvils ir tikrai nebus tokios, kokių tikitės… Panašu, kad stengiatės per stipriai ir per greitai, kitaip tariant, lipat kitiems ant mazolių. Turėtumėte geriau pasinagrinėti kitų žmonių kūno kalbą bei pamąstyti kaip gerai (ar ne) priimate kitų žmonių konstruktyvią kritiką. Esate pilni energijos, tiek fizinės, tiek dvasinės – panaudokit ją išmintingai. Darbe gali laukti konfliktai ir aršios diskusijos. Būkit atsargūs su sutartimis. Jei esate vieniši, turit suprasti, kad meilė pati į duris nepasibels, tad laikas dažniau išeiti į viešumą, nors susidariusi situacija šalyje ir pasaulyje nelabai sudaro tam sąlygas.

Gali tekti išgirsti nemažai kritikos savo adresu, esmė ta, kad konstruktyvią kritiką reiktų priimti išskėstomis rankomis, o bele kritiką geriau praleisti pro ausis, nes mėnuo visgi įtemptas lyg vat bet kuriuo momentu trūksta tik vieno paskutinio lašo… Valdykitės. Šis mėnuo – tai ne pasaulio pabaiga.

Sprendimus darykite pasitelkdami aštrų protą ir logiką, emocijas, ypač neigiamas, kai norisi įkąsti, nustumkit į šoną.

Patarimas: Jei turite idėją, kuri jau senai sukasi galvoje, tai dabar būtų pats laikas pradėti ją įgyvendinti ir pažiūrėti kas iš to gausis.

Kalavijų pažas
Kalavijų tūzas

ŠAULYS

Kalavijų tūzas. Jūsų laukia nauja pradžia, naujas etapas, naujos galimybės net keliose skirtingose srityse. Kas įdomiausia, tai kad ši nauja pradžia gali prasidėti nuo staigaus seno gyvenimo atsisakymo – lyg kardu nukirsta. Galbūt teks atsisakyti yrančių santykių, pabodusio darbo… Kaip sakoma, nėra to blogo, kas neišeitų į gerą.

Ši korta skatina nebijoti žengti staigius, tačiau gerai apmąstytus žingsnius. Jei jau apsisprendėte, tai belieka tik eiti pirmyn. Nemindžikuoti ir nesidairyti atgal, tik pirmyn! Kad ir kaip baisu, vis vien eikit tik pirmyn! Jūs puikiai žinote ką ir kaip turite padaryti. Sunkiausia dalis – pradėti. Tad pradėkite dabar.

Tad, kaip jau supratote, dabar pats laikas paimti viską į savo rankas. Jūs esate savo gyvenimo Karalienė ar Karalius, tad turite elgtis atitinkamai. Užteks gyventi vakar diena ar praėjusiais gerais laikais. Nereikia bijoti to, kas laukia ateityje. Veikite dabar, kad vėliau galėtumėte savimi didžiuotis!

Patarimas: Imkitės iniciatyvos. Nelaukite, kol kažkas kitas pradės tai, ką sumanėte jūs. Ir apskritai, mažiau galvokite apie tai, ką pagalvos kiti. Čia jau jų pačių problema.

OŽIARAGIS

Apverstos Septynios taurės. Užteks svajoti, laikas pradėti veikti. Dabar tas laikotarpis, kai praktiniai veiksmai turės daugiau įtakos jūsų fantazijų ir svajonių išsipildymui. Jūs jau viską kuo puikiausiai susidėliojote į lentynas. Sprendimas toks akivaizdus ir prieš pat jūsų nosį, kad net keista, jog vis dar kažko delsiate. Ko gi laukiate?

Pradėkite nuo paprasto sąrašo „Ką turiu padaryti“. Nepasididžiuokite ir kreipkitės patarimo į žinančius atsakymus į jums kylančius klausimus. Tai kažkas panašaus į tokią situaciją, kai norite išsikepti tortą. Tam, kad tai padarytumėte, jums reikia išlipti iš lovos, susirasti receptą, susidaryti reikalingų produktų sąrašą, įsigijus juos, tinkamai sumaišyti su gilia meile ir atsidavimu, pašauti į orkaitę ir apsišarvuoti kantrybe, kol tortas kepa. Taip ir gyvenime: jei nori pasiekti tikslą (išsikepti tortą), reikia įdėti pastangų.

Patarimas: Laikas grįžti į realybę ir pažvelgti į daiktus, žmones bei pasaulį be rožinių akinių ant nosies. Prieš akis gali laukti sunkus prabudimas.

Apverstos Septynios taurės
taroskopai

VANDENIS

Šeši kalavijai. Puikus laikas bet kokio tipo kelionėms. Deja, bet susidariusi situacija pasaulyje atima iš mūsų galimybę keliauti kažkur toliau. Visgi, Lietuva taip pat labai gražus kraštas ir aš tikiu, kad tikrai rastumėte ką aplankyti. Bet koks, net ir trumpalaikis, aplinkos pakeitimas gali būti naudingas. Ir tai nebūtinai turi kainuoti didelius pinigus.

Tačiau tai gali būti ir metaforinė kelionė, pasikeitimas. Dažniausiai tai pasikeitimai į gerą, nesvarbu, apie vidines ar apie išorines problemas kalbame. Skirkite laiko apmąstymui: kur ir kokiais norite būti. Iš esmės, tai bet kokio streso ar įtampos sumažėjimas. Gal viskas ir nevyksta tobulai ir taip kaip jūs norite, bet juk tapo kiek lengviau nei prieš kokį mėnesį, ar ne? Tad pasikartosiu, skirkite laiko apmąstymui, kur toliau turėtumėte eiti, koks tolimesnis planas, troškimai…

Patarimas: Judėkite tik pirmyn, nesižvalgykite atgal. Jei reikia, paprašykit pagalbos, jums tikrai nereikia visko išgyventi vieniems. Be to, visai gali būti, kad pagalbos prireiks kažkam kitam. Ištieskit pagalbos ranką!

ŽUVYS

Apverstos Keturios lazdos. Ar gali būti taip, kad patys stabdote save nuo džiaugsmingų akimirkų? Ar nėra taip, kad iškilusios kliūtys tėra jūsų pačių ego poreikis pasirodyti? Kortoje pavaizduoti žmonės atsipalaidavę šoka ir džiaugiasi gyvenimu, jie tikrai nesiklauso savo įskaudinto ego, kuris aiškina, kad tie atrodo „kvailai“, kai šoka. Tie žmonės nepergyvena apie darbus, kuriuos turės padaryti rytoj. Tad truputį pastumkite visus „tobulumus“ į šoną. Visada reikia kažką padaryti, kažką pasiekti, tačiau tai nereiškia, kad turite būti liūdni ir pasigailėtini, kad tuos savo tikslus pasiektumėte. Leiskite sau pasidžiaugti šia diena: MĖGAUKITĖS maistu, kurį valgote; ĮKVĖPKITE giliai pavasarinį orą; DŽIAUKITĖS draugų kompanija. Daug juokitės, duokit savo ego trumpas atostogas.

Patarimas: Kartais vietoje didelių susibūrimų verta labiau įvertinti šventimą intymesnėje aplinkoje ar net vienumoje.

Apverstos keturios lazdos

Norite platesnės apžvalgos ar konsultacijos dominančiais klausimais? Apsilankykite jau veikiančiame Taro kortų konsultacijų užsakymų puslapyje.