Taroskopai kiekvienam zodiako ženklui:
2021 metų rugsėjis

Taroskopai – tai Taro kortų prognozės kiekvienam zodiako ženklui. Primenu, kad tai tik bendra mėnesio apžvalga ir net ne apžvalga, o vyraujančios mėnesio nuotaikos. Kai kurios kortos tikrai jus užkabins, o kai kurios ne. Jei atsitiko taip, kad jums teko daugiau neigiamos energijos, pasinaudokite tuo kaip perspėjimu. Bet kuriuo atveju, tai pramoginė rubrika, tad su pateikta žemiau informacija galite pasielgti kaip jums patiems norisi.

Jei norite užsisakyti išsamią ir asmeninę apžvalgą, galite tai padaryti Konsultacijų puslapyje.

2021 rugsėjo mėnesio nuotaikoms buvo panaudota Radiant Rider-Waite Tarot.

Taroskopai: 2021 metų rugsėjis

Taroskopai. Apverstas Bokštas

AVINAS

Taurių pažas. Šį mėnesį bus labai svarbu atrasti balansą tarp to, ko Jūs norite ir to, ką Jūs iš tiesų galite. Turite suprasti, kad tai kas vyksta, iš tiesų neturi nieko bendra su Jumis asmeniškai. Geriausia, ką galite padaryti, tai “verkiančiam” pasiūlyti paramą ir išklausyti. Nemąstykite apie tai, kokią turėsite naudą iš savo geraširdiškumo. Visi mūsų geri darbai anksčiau ar vėliau “atsiperka”.

Kitas dalykas – išleiskit savo vidinį vaiką pažaisti. „Išjunkite“ bet kokią savikritiką, kad vietoje to, jog mėgaujatės gyvenimu, turėtumėte nuveikti kažką tikrai „rimto ir naudingo“. Tiesiog pasimėgaukit šia diena, šia savaite, šiuo mėnesiu, šiuo momentu, ir pamatysit, kad dienos praeina maloniau, nes neturite laiko bendrauti su „monstrais“.

Patarimas: leiskite savo vaizduotei rodyti Jums kelią! Pasisemkite idėjų iš paslaptingo svajų pasaulio tam, kad įgautumėte įkvėpimo.

JAUTIS

Magas. Magas padeda jums susigaudyti ir suvaldyti pastovią gyvenimo kaitą ir jūsų pačių augimą. Jis taip pat prieš jus atveria ir daugybę kelių, kurie gali nuvesti jus prie naujų galimybių, kurios tik ir laukia būt išnaudotos. Jis veda jus į naują nuotykį, pilną magijos ir dar neišnaudotų galimybių. Tai nuotykis, nepaprasta kelionė, kuri pradės naujovių pilną etapą. Magas padeda jums suprasti, kad galite pasiekti viską, ko tik širdis trokšta, kokia tik idėja nešautų į galvą, nes jis moka tas idėjas paversti tikrove.

Jūs turite sugebėjimą daryti teisingus sprendimus, mokate susikaupti ir apjungti į visumą kylančias įvairiausias mintis ir idėjas – tokiu būdu jūsų svajonės tampa realybe. Jūs, kaip tas Magas, savo kūrybingas mintis materializuojate, nes tikite, kad viskas gyvenime yra įmanoma.

Magas gerai pažįsta ir jaučia savo paties mintis, sugeba atrinkti kas realu, o kas visiška utopija, jis nebijo gyvenimo teikiamų iššūkių ir turi neišsenkamą šaltinį energijos, kuri varo jį tik pirmyn. Jis žino ką turi padaryti ir puikiai žino, koks turi būti kitas jo žingsnis. Tai nauja pradžia ir nutikti gali bet kas, bet kur ir bet kada.

Patarimas. išnaudokite visus turimus įrankius, kad pasiektumėte savo tikslą, kuris jau visai šalia. Net minčių neturėtų kilti apie tai, kad viską mesti ir pradėti kažką naujo. Pabaikit ką pradėjot, ir tik tada eikite toliau, siekite daugiau.

Magas
Žynys

DVYNIAI

Žynys. Ši korta siūlo permąstyti ir iš naujo įvertinti savo požiūrį į gyvenimą, taisykles, kurių laikotės, tikėjimą, išmoktas pamokas ir iki kaulų įaugusias tradicijas. Dabar turite puikią galimybę išmokti kažką naujo ir toliau augti bei tobulėti. Mūsų asmeninis gyvenimas ne visada atitinka “normas”, todėl daugelio dalykų į viešumą nekeliam. Kartais tas atotrūkis tampa labai didelis. Tad belieka daugiau laiko skirti visų prioritetų perrikiavimui. Kas iš tiesų yra priimtina jums, o kas ne. Visuomenė palauks. Dabar svarbiausia susitvarkyti su savo gyvenimu, išmokti kažko naujo, pakeisti nuomonę, nes nieko nėra iš tikrųjų akmenyje iškalto.

Siekite to, kas jūsų gyvenimą padaro šviesesniu, tuo pagerbdami ne tik savo individualumą, bet ir sugebėjimą augti. Ne visos išmoktos taisyklės yra vertos būti mūsų gyvenime, tad paklauskit savęs: ar tos tradicijos, normos ir taisyklės jūsų gyvenime yra todėl, kad “taip reikia”, ar todėl, kad tai iš tiesų jums priimtina?

Patarimas: siekite tvirto pagrindo – nesvarbu, ar tai būtų žinių ir įgūdžių pagrindas, ar kažkas pastovaus ir su aiškia struktūra, kaip kad įprastas kasdienis darbas.

VĖŽYS

Apverstos Septynios lazdos. Paranoja – pagrindinė jūsų mėnesio tema… Kai pasiekiame kažkokias aukštumas ar užimame vadovaujančią poziciją, visada atsiras kažkas, kas mes jums iššūkį. Akis į akį susidursite su žmonių pavydumu ir noru turėti tai, ką turite jūs. Bus toks įspūdis, kad visi susimokė prieš jus, bet būkit realistai – taip nebūna, kad visi staiga nusisuktų. Pajauskite tą savo vidinę jėgą ir neleiskite baimei paimti viršaus – jūs visada esate stipresni nei manote. Neleiskite neryžtingumui, nerimui ir depresijai jus nugalėti. Pasitikėkite savo vidiniu balsu, jis žino kaip jus išvesti iš ten, kur dabar esate. Išlikite kantrūs, nedarykite skubotų ir neteisingų sprendimų, nepasiduokite grasinimams. Paklauskite savęs: Ar esu ištikimas sau ir savo įsitikinimams? Kokią poziciją turite užimti, kad visiems būtų aiškus jūsų požiūris? Galite apleisti savo gynybines pozicijas ir truputį atsipalaiduoti, nereikia nuolat ieškoti problemų. Kartais reikia užleisti vietą kitiems ir nustoti kovoti dėl dalykų, kurie iš tiesų yra nieko verti. Apgalvokite tai.

Patarimas: Jei jaučiate, kad jums trūksta motyvacijos ir užtikrintumo, tai tikrai tada neverta pradėti nieko naujo (ar pradėti kovą). Geriau susilaikyti, bent jau, kol jausitės užtikrinti.

taroskopai
taroskopai

LIŪTAS

Mėnulis. Sausio mėnuo apsups jus iliuzijų rūku. Stenkitės vengti imtis svarbių veiksmų ar sprendimų, kol viskas galutinai nepaaiškės. Ši korta įspėja ir apie galimus pavojus: elkitės atsargiai. Atkreipkite dėmesį į galimus sunkumus, bėdas, priešus ir nenuoširdumą. Neignoruokite mirksinčios raudonos lemputės jūsų galvoje.

Šis mėnuo gali atskleisti ir jūsų pačių baimes. Jų ignoruoti nereikia, bet užleisti joms pirmenybės taip pat nereikėtų, būkite savo paties šeimininkas. Išsinagrinėkite, kas kelia jums tą nerimą? Ar tai reali baimė, ar tik vaizduotės vaisius? Tai taip pat ir mūsų instinktų korta – sek paskui savo nuojautą, ji išves tave iš tamsaus miško… Kad ir kaip ten bebūtų, tačiau didžiausią dėmesį šį mėnesį turite skirti tam, kad atsijotumėte realybę nuo iliuzijų, nes viskas dabar gali pasirodyti kitaip nei yra iš tiesų, o gal tiesiog matote dalykus taip, kaip norite matyti? Būkite atsargūs su baimių ir fantazijų projektavimu, nepamirškit, kad turime būti atsargūs su savo norais ir mintimis.

Patarimas: Tai instinktų korta. Sekite paskui savo intuiciją, pasitikėkite nuojauta – tai pagelbės išbristi iš tamsaus etapo.

MERGELĖ

Stiprybė. Ir staiga!.. Viskas tapo aišku ir atsistojo į savo vietas.

Panašu, kad pradedate suprasti kaip suvaldyti ir valdyti pasaulį aplink save. Supratote, kad norint kažko gyvenime pasiekti, yra labai svarbu išklausyti kitą ir bendradarbiauti. Vienas lauke – ne karys. Sugebėjimas valdyti savo emocijas ir vidinį žvėrį suteiks jums dideles galimybes. Jums pakaks vidinės jėgos, kad įveiktumėte visas kliūtis ir negandas, kurios iškils jūsų kelyje. Nesvarbu, kurioje gyvenimo srityje tos kliūtys iškils – darbe, šeimoje ar finansuose.

Beje, galbūt laikas būtų pagalvoti ir apie savo fizinę sveikatą? Na, sporto salė ar bet kokia kita aktyvi veikla tikrai duos naudos. Sveikame kūne sveika siela. Taip kad padidinkit savo fizinę veiklą ir pasirūpinkit sveika mityba.

Būkit tvirti savo pasirinkimuose, nepasiduokit įkalbinėjimams, jei su jais nesutinkate.

Patarimas: Paimkite jautį už ragų į visa sugebančias savo rankas. Jums pakaks stiprybės viską suvaldyti!

Stiprybė
taroskopai

SVARSTYKLĖS

Bokštas. Rugsėjo mėnuo bus įtemptas, pilnas neigiamų emocijų ir nevaldomo jų proveržio, nevaldomo pykčio protrūkių. Kažkas nemalonaus turėtų įvykti, kad išjudintų jus iš mirties taško ir priverstų į pasaulį ir jus supančius žmones pažvelgti kitaip. Kad ir kaip ilgai vengėte pažvelgti tiesai į akis, ji vis tiek jus pasivijo ir grasina išlįsti į paviršių. Kuo labiau stengsitės visiems šiems pokyčiams priešintis, tuo skausmingesnis ir sunkesnis laikotarpis jūsų laukia. Jūsų laukia netikėtumas, kuris gali virsti įdomiu atradimu, bet gali tapti ir didele kliūtimi ar apgaulingais lūkesčiais. Mažos jūsų pastangos bus bevertės. Jei tikrai norit pasiekti užsibrėžtą tikslą, tuomet viskas, ką iki šiol laikėte vertybe, turi būti sugriauta. Negali statyti nieko naujo, jei toje vietoje vis dar stovi kažkas seno.

Patarimas: Jei jūsų gyvenime vyksta pasikeitimai, kurių negalite kontroliuoti, tuomet tiesiog priimkite tuos pasikeitimus, kad ir kokie gąsdinantys jie yra. Tiesiog, verskitės ten, kur gyvenimo smūgis trenkia, nesipriešinkite. Taip turi būti! Tai laikina! Tai praeis!

SKORPIONAS

Kalavijų karalienė. Ši karalienė – super organizuotas individas, intelektuali ir lieka ištikima savo prioritetams. Emocijoms dabar ne vieta ir ne laikas. Jokių nesąmonių bendravime, darbe, namuose ir apskritai gyvenime. Kalavijų karalienė skatina rasti būdą (-us) kaip panaudoti asmenines žinias ir žinias iš kitų šaltinių, kad sugebėtų kuo paprasčiau perlipti per pasitaikiusius sunkumus. Dabar galite pasikliauti tik savimi, nes pats sau esate geriausias draugas ir patarėjas. Norit tikėkit, norit ne, bet kiekviename iš mūsų slepiasi bent nedidelė šios karalienės dalis, su kuria susijungus, galima į viską pažvelgti aiškiau, o su tuo atsiras ir žinojimas ko mes norime ir kaip tą pasiekti. Bendravimas su žmonėmis turi būti tiesmukas ir aiškus, jokių „per aplink“. Jei dažnai pergyvenate, kad jūsų nuoširdumas gali kažką įžeisti, tai dabar pats laikas būtų surizikuoti ir savęs paklausti: kokios naudos tas žmogus gali gauti iš mano nuoširdumo?

Patarimas. Kylančios problemos, jos kaip ta fantastinė būtybė hidra, o hidroms turi būti nukapotos galvos! Greitai ir neskausmingai. Beje, jei galvoje sukasi kažkokia idėja, nebijokite jos pristatyti kitiems.

Kalavijų karalienė
Diskų riteris

ŠAULYS

Diskų riteris. Pagal viską laukiate kažkokių žinių, naujienų, susijusių su finansiniais reikaliukais. Ir panašu, kad tos žinios bus teigiamos. Šį mėnesį labai svarbu skirti laiko savo kasdienybei ir normalioms, jei taip galima išsireikšti, savo gyvenimo dalims. Išmintingas žmogus kartą yra pasakęs: „Pasirūpink savo gyvenimo smulkmenomis, o didieji dalykai savimi pasirūpins patys.“. Kaip tvarkotės su kasdieniais dalykais? Ar skiriate pakankamai laiko?

Diskų riteris turi energijos, veržlumo ir noro sunkiai dirbti realiame pasaulyje. Viskas turi būti pagrįstas sveiku protu, yra praktiška ir patikima. Tegul tai bus priminimas, kad reikia susikaupti ir įsipareigoti atliekant visas užduotis, kurios atrodo bauginančios ar varginančios. Turėdami pakankamai atsidavimo ir kantrybės, pasieksite puikių rezultatų. Sunkus darbas ir atsakomybė nuves toli, jei išliksi įsitvirtinęs išoriniame pasaulyje, tuo pat metu prisijungdamas prie savo vidinių gelmių. Nepamirškite savo svajonių ir vaizduotės. Šios jūsų dalys turi išlaikyti pusiausvyrą su tuo, į ką orientuojatės išoriniame pasaulyje.

Jei esate vieniši ir ieškote antrosios pusės, tai pats laikas paįvairinti savo rutiną ir išbandyti naujus dalykus, susipažinti su naujais žmonėmis.

Patarimas: Link tikslo judėkite gerai apskaičiuotais ir praktiškais žingsniais. Dabar ne laikas šuoliams ir skubos darbams.

OŽIARAGIS

Imperatorė. Jausitės susilieję su Visata ir su savo kūnu šventumu. Mūsų kūnas yra mūsų tikrieji namai, tad kai prižiūrime jį su dideliu rūpesčiu ir pagarba, gyvenimas ir patirtys tampa ryškesniais, nes atspindi mūsų rūpestį. Tad pagalvokite, kaip gerai rūpinatės savo kūnu? Ar skiriate sau meilės, dėmesio, užuojautos ir gerumo dozę? Jei taip, tai mėnuo turėtų būti sėkmingas ir apdovanoti jus dovanomis, kurios leis geriau susijungti su pačiu savimi, savo vidiniu šaltiniu ir Motina Žeme. Jei jaučiate, kad to rūpesčio jums nepakanka, tai jūsų laukia žymūs pokyčiai, lyg jus kažkas pastūmėtų geriau save pažinti, labiau savimi pasirūpinti. Nesvarbu, vyras jūs ar moteris, palepinkite save gražiu daiktu, geru maistu, žmonėmis, kurie mieli ir tyloje.

Imperatorė – motinos figūra. Ne tik mūsų fizinė motina, bet ta vidinė, kuri kartais pasireiškia vidiniuose monologuose ir parodo mums kelią kaip geriau savimi pasirūpinti. Tad pasinaudokite proga ir skirkite sau daugiau laiko.

Patarimas: Tai moteriško vadovavimo korta, o tai reiškia, kad jei atsidursite sudėtingoje situacijoje, reikėtų truputį švelnesnio būdo tą problemą spręsti. Mes neturime nuolat jaustis karvedžiais, kartais matriarchatas – daug geresnis kelias, norint pasiekti savo tikslą.

Imperatorė
taroskopai

VANDENIS

Apverstos Keturios taurės. Prasidėjo permainų laikotarpis, kuris ištrauks jus iš kasdieninės rutinos ir nuobodulio. Ši korta, deja, bet atkreipia jūsų dėmesį į krūvą praleistų galimybių, kurių jau nepasivysi ir neįgyvendinsi. Tačiau priešais jus galybė kitų, kurių nereikėtų praleisti. Laikas pajudėti iš sąstingio pozicijos. Patikėkit, kad ir jūs galite palikti pėdsaką pasaulyje ir kažką jame pakeisti. Tikėkit savimi, tikėkit tuo, kad patys kuriate savo ateitį ir savo likimą. Stebėkit savo aplinką, visas smulkmenas, jos gali praversti – juk visas pasaulio grožis detalėse. Pajusite kaip atgaunate jėgas, o nauji tikslai įgaus prasmę ir tikrąjį norą judėti link jų bei jų siekti.

Patarimas: Po pakankamai ilgo atsiribojimo periodo, dabar būtų pats laikas sugrįžti į pasaulį. Užteks atidėlioti rytojui tai, ką galite padaryti jau šiandien. Nepraleiskite naujų galimybių.

ŽUVYS

Apverstas Pasaulis. Viskas šį mėnesį bus ne taip. Ne tai, kad pasaulio pabaiga, bet viskas strigs, vėluos ir nervuos. Atrodo, viską jau padarėt, bet vis kažkas trukdo. Ką gi, pats laikas pergalvoti ar tikrai nereikia pašalinių pagalbos, ar tikrai su viskuo galite susitvarkyti patys? O gal dabar būtų pats laikas visgi tos pagalbos paprašyti? Nepamirškit, tikrai nebūtina visko atlikti patiems.

Kažkoks gyvenimo etapas jau beveik baigiasi, taip sakant, finišo tiesioji. Tačiau dar nesustokit, nes visgi finišas dar nepasiektas ir darbai iki galo nėra baigti. Ir poilsis jau greitai, atsipalaidavimui skirtas laikas taip pat ne už kalnų, bet dar ne dabar, dar teks pakentėti.

Patarimas: nustokite kaltinti visą pasaulį dėl savo problemų. Nustokite vaidinti auką. Savo pasaulį ir savo gyvenimą kuriate savo pačių veiksmais ir pasirinkimais. Atlikite vidinius tyrimus, kad suvoktumėte, kurioje vietoje sukūrėte problemas. Pamirškite išorinius faktorius – viskas TAVO viduje!

Apverstas Pasaulis

Norite platesnės apžvalgos ar konsultacijos dominančiais klausimais? Apsilankykite jau veikiančiame Taro kortų konsultacijų užsakymų puslapyje.